Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

lagunasa
2. pro 2012

@milagros aky krasny ovu testik! ja by som sa snazila....
a veru uz by nam to mohlo vyjst!!!!! ved uz bezime 10 cyklus 😖

milagros
2. pro 2012

@lagunasa veru uz by mohlo a nam uz tentoraz do stastneho konca ...a vy este nemate mimi?

trish22
2. pro 2012

@katarinka_brnka no ja odpadneeeem! Gratulujem!!!! A kde máš test? Chceme ho vidieť nech sa tešíme z // 🙂 🙂 🙂

trish22
2. pro 2012

@milagros určite sa snažte! krásne ovutest....ja by som nepremeškala túto šancu! držím palce!

moni1007
2. pro 2012

@katarinka_brnka supis. gratulujem 😉 🙂

trish22
2. pro 2012

@mistrall moooja, neboj sa všetko bude o.k. HCG máš pekné na 13DPO a samozrejme na sone ešte nemohli nič vidieť. DRžím palce aby to dobre dopadlo. 😉 hlavne veľa oddychuj!

mistrall
2. pro 2012

@trish22 dakujem pekne, si zlata, od zajtra oddychujem , dnes este doklepem 24hod. sluzbu a hadam bude pokoj uz. Hlavne musim mysliet pozitivne 🙂

katarinka_brnka
2. pro 2012

@trish22 nemam fotak :( ale som dnes len 26DC mrcha ma prist az vo stvrtok to bude 30DC ale na tom testiku je pekne vidiet // nie je to len slabucky dusik

agaven
2. pro 2012

Ahojko.Ked mam cas citam si vas tu..No ja zatial nic.Po vyvolavačke utorok bude 14 den a nic.dne sje 20 dni čo mi meškaju..cize naposledy som mala 14.10 čize za chvilku budem mat už druhy menzse užas..Utorok idem ku gynekolog.Testy s duchmi.jeden ukaze ze silnesi duch iny zase slabi..Ale keby som bola už by som mala dve silne kolajnice..Alebo testy na mna neuzinkuju.Sama som zvedava co mi povie gynekolog.Ked mi bral krv negativna sono negativne a nakonie cvyvolavacka.Je tu niektora s tym co mam ja podobne??50den cyklu krv negativna sono na zaciatku tiez nic neukazalo to bolo len tyzden co mi mesklalo.a cyklus som ratala 30dnovy..super.Tak zatial nič moc.Aj ked som nebola tehotna som mala duchov na teste.preto ja stale cakam na kolajnice silne.Ale jednu zenu som tu nasla Pisala ze test negativny a bola 8tt.Toez sono nic nevidel.A krv tiez neukazala nic.A po vyvolavacke isla ku gynekol.a už bola 8 tt.Tak neviem asi som moc zahadna.Cize tento tyzden by som mala už mat drhy menzes..super..zatial ahojko.Drzim peste ostatnym.neviem co je s elebe ?

mariankamk
2. pro 2012

@agaven tak ked ti nepride do utorka, chod v stredu ku gyn, nech ta znova vysetri... znova odber krvi, ultrazvuk a potom vyvolavacka...

lauritka
2. pro 2012

@katarinka_brnka si tehuuu ?? 😵 😵 😵

@milagros ale na krv mozes ist kludne to nevadi.. ci ?

agaven
2. pro 2012

neda sa mi stredu je presne 14 den ked som dostala inekciu..stredu nejdem musim nieoc vybavovat po urade..to je už jedno do toho dna som to mala dostat..

agaven
2. pro 2012

@mariankamk nie dlasi vyvolavacku nechcem na 4 den som mala 38 teplotu len den..a stale ma palilo v krku.Potom som cely tyzden mala teplo chladno teplo chladno akoby zimnicu ..nie už to nechem radsej si na to pockam aj ked viac ako mesiac.Uz nerchem nic take najprv closti, potom zase vyvolavacka..

agaven
2. pro 2012

ja len tak ako sama som zvedava lebo krv nic ani sono, bazalna teplota bola 36,3 a zase sa potom drzi nad 37...ciz euž nebudem verit ani bazalnej to je moc klamlive..ani testom.presne koli 30dna cyklu plus dva dni som mala nizku bazal.teplotu ako mi pichli vyvolavacku som mala cely cas na d37..cize viem ze vyvolavacka zvysuje..bazalnu.Tak neviem nic jedine zase behat stale na gyndu.

mariankamk
2. pro 2012

@agaven to ti isto nemohla spravit vyvolavacka... boze no, prechladla si... ja som tiez teraz riadne chora... je november, zima... klud 😉
no ale ked nechces vyvolavacku, tak si pockaj, iny liek, rada na to nie je...

mariankamk
2. pro 2012

@agaven bazalka sa drzi vyssie kvoli vyvolavacke... ale mala by ti klesnut... ak neklesne do 15.dna po vyvolavacke, sprav si test, ale chod kupit desiatkovy mamatest...

mattuliatko30
2. pro 2012

@moni1007 pekný grafík moja.. 🙂

lauritka
2. pro 2012

@agaven popravde nechce sa mi verit, zeby niekomu nevysiel pozitvny test v 8 tyzdni. a ani a sone by nic nevidel..
to mi nedava logiku.
ano, akoze pocula som take pribehy.. ale aby som uverila, musela by som vidiet dokazy asi 😀

ale tebe vyvolavacka ani do 14 dnii nepomohla, hmm to je zvlastne, kazdopadne chod k lekarovi, nejak s ta to tehu nechce pustit 😕 😨 akrv bola negativy ?? hmm a kontrolny odber uz nerobil ??

katarinka_brnka
2. pro 2012

@lauritka asi ano na nestiku boli //

lauritka
2. pro 2012

@katarinka_brnka gratulkaaaaaaaaaaa 😵

katarinka_brnka
2. pro 2012

@lauritka dakujem uvidime ci to bude naozaj pravda :D lebo nejako tomu este neverim....

agaven
2. pro 2012

nie nerobil mama test a ine mam slabeho ducha ..to neriesim lebo už som mala a nebola som tehotna.ved to idem utorok tak tam mi povie co nove..jedine som bola na sone prs tam mam cystu nejaku miecnu take nieco mi povedala.ved to zase pojdem ako blbec a on zase povie nic tam nevidi povie to by už bolo nieco vidno a krv mi isto nezoberie.Nie ja už vyvolavacku nechcem.Cize skor mi tie lieky clostobeg.isto narusil konplet vsetko ja neviem.ved to je na podporu vajicok,? preco mam zase problem s menzesom?, co to odialuje ci co?,

lauritka
2. pro 2012

@agaven a nevidela nejaku cystu na usg ?? mohla si reagovat na clostyl aj tak, ze sa sice zadarilo, ale zaroven sa tam urobila aj nejaka cysta, kedze dozrieva viac folikulov a ta to tam zdrzuje..a tedapodla vsetkeho mas biochemicke tehu..

agaven
2. pro 2012

@lauritka dakujem hneva ma to nemozem zacat brat ani clostik ist dalsi cyklus lebo stale cakam na menzes.Tak lekat mi yase daasi silnejsiu inekciu.Aby sme mohli pokracovat v liecbe.Dakujem moc ste ylate.Ja napisem isto ako som dopadla.

lauritka
2. pro 2012

@agaven no tak a bez clostylu neovulujes ci ako ?? ja by som dala pauzu teraz.

agaven
2. pro 2012

@lauritka nie to mi nepovedal.Lebo mam dva miony malinke.A preto aj tak mam yvetsenu maternicu.No super.Tak moyem cakat cystu.

agaven
2. pro 2012

@lauritka nemoyem lebo dohoda bola 3 mesiace.zatial sme zacali len jeden pokus a ide to takto ja tiez uvazujem ze som sa na to dala.

lauritka
2. pro 2012

@agaven no ak je to folikularna, tak by mala odist s MS.. ale tak neviem, nie som lekar on by mal vediet, co s tebou je.. taketo neistoty su strasne. 😠

vavrenka
2. pro 2012

@bordulka ja kojim, takze preto takyto graf, ale mala ma 17 a pol mesiaca a cyklus v.. ziadny, ani anovulak -cize ani ms.. a uz by som tak rada mala aspon ms 😀 😀 😀

agaven
2. pro 2012

@lauritka NO VED TO DAKUJEM ..Už MUSIM VYDRZAT DO UTORKA Už MAM OHRYZENE VSETKY NECHTY UZAS.. 🙂