Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

leeena_4
14. pro 2011

@tesoro hezky to máš vymyšlené 😉 😀 😀

misuuulko88
14. pro 2011

abriela neviem na com si sa pobavila...Ja už jedno dieťa mám a všade všade sa píše, že pokia)l chceš dievcatko, tak mas zacat pohlavny styk hned po menstracii, az do 2-4 dni pred ovulaciou....Neviem, ci ti nieco hovori, ze zenske spermie, su schopne prezit az 4dni v zenskom tele... A muzske su ovela rychlejsie, tak sa cez plodne dni lahko a rychlo dostanu dnu a asi preto, je v plodnych dnoch vacsia sanca mat chlapca...Ale vsetko zalezi len od chlapa, od jeho spermii, to mi je jasne.... Ja niesom nejaka sliepka, ktora vie o tehu hovno, aby si sa mi posmievala... Pri prvom dietati som toho dost nastudovala a studujem doteraz...Tak si rob posmesky z niekoho ineho, ja na to niesom zvedava!!!!

kukucg to som tiez citala, ze dievcatko sa ma 2-4 dni pred plodnymi...no vsetko asi zalezi od toho, ci tie spermie po tu dobu do ovulacie preziju..Niesom si ista ci sme nemali sex aj v prvy den ovulacie, lebo 2dni predtym mi prudko klesla na 36,3, na dlasi den stupla na 36,5 a na ten treti, ked sme mali tiez styk som si nemerala az o dva dni a tam uz bola bazalna 37,0. A bazalna sa drzi doteraz tak na tych 37,1 no mam tyzden pred MS, takze sa moze vsetko zmenit 🙂

st2 presne tak som to myslela.... Tesne pred ovu, ale ja som mala pocit ze to uz ovu bolo, aj ked hodnoty na bazalnom grafe neboli mozno este vysoke, no mala som bolesti v pravom boku...presne ako mavam v plodne dni 🙂

misuuulko88
14. pro 2011

@abriela neviem na com si sa pobavila...Ja už jedno dieťa mám a všade všade sa píše, že pokiaľ chceš dievcatko, tak mas zacat pohlavny styk hned po menstracii, az do 2-4 dni pred ovulaciou....Neviem, ci ti nieco hovori, ze zenske spermie, su schopne prezit az 4dni v zenskom tele... A muzske su ovela rychlejsie, tak sa cez plodne dni lahko a rychlo dostanu dnu a asi preto, je v plodnych dnoch vacsia sanca mat chlapca...Ale vsetko zalezi len od chlapa, od jeho spermii, to mi je jasne.... Ja niesom nejaka sliepka, ktora vie o tehu hovno, aby si sa mi posmievala... Pri prvom dietati som toho dost nastudovala a studujem doteraz...Tak si rob posmesky z niekoho ineho, ja na to niesom zvedava!!!!

@kukucg to som tiez citala, ze dievcatko sa ma 2-4 dni pred plodnymi...no vsetko asi zalezi od toho, ci tie spermie po tu dobu do ovulacie preziju..Niesom si ista ci sme nemali sex aj v prvy den ovulacie, lebo 2dni predtym mi prudko klesla na 36,3, na dlasi den stupla na 36,5 a na ten treti, ked sme mali tiez styk som si nemerala az o dva dni a tam uz bola bazalna 37,0. A bazalna sa drzi doteraz tak na tych 37,1 no mam tyzden pred MS, takze sa moze vsetko zmenit

@st2 presne tak som to myslela.... Tesne pred ovu, ale ja som mala pocit ze to uz ovu bolo, aj ked hodnoty na bazalnom grafe neboli mozno este vysoke, no mala som bolesti v pravom boku...presne ako mavam v plodne dni

leeena_4
14. pro 2011

@misuuulko88 tak to jse možná trefili teď chlapečka 😉. Ale jinak o té teorii holčičky, když je to 2-3 dni před ovu vím, taky jí věřím. máš pravidelně ovu ve stejný den cyklu?

misuuulko88
14. pro 2011

No merala som si teraz prvy mesiac, takze tazko povedat...Nikdy som sa svojimi plodnymi dnami nezaoberala...Len teraz ked chceme druhe a treti mesiac nic..Nase prve dieta nebolo planovane 🙂. Tiez tomu uplne verim..Prestudovala som kopu vytaznych tehu grafov a z tej kopy som nasla len 2dievcatka, ktore boli plodene v plodne dni....aj to den pred ovulaciou....Takze nieco na tom bude....Myslim, ze by to mohlo zvratit len to, ze by chlap nemal zenske spermie, alebo naopak... 🙂 Neviem, ci sme nieco trafili..Nepripustam si to, lebo tomu neverim...Hovori sa, ze zena vycity ze je tehotna..Ja sice jeden par priznakov mam , ze chodim casto mocit ,dokonca sa aj v noci zobudim na plny mechur... mavam pichanie v podbrusku, zacala som akosi v spanku slintat nebadane 😀 😀 😀 a byvam dost unavena...ale to vsetko mozno pripisat aj k stresom a prechladnutiu... 🙂 Takze len cakat 🙂

pempusik
14. pro 2011

Ahojte, vyzera to,z e ovu sa pomaly blizi http://www.fertilityfriend.com/home/350891

misuuulko88
14. pro 2011

@leeena_4 No merala som si teraz prvy mesiac, takze tazko povedat...Nikdy som sa svojimi plodnymi dnami nezaoberala...Len teraz ked chceme druhe a treti mesiac nic..Nase prve dieta nebolo planovane . Tiez tomu uplne verim..Prestudovala som kopu vytaznych tehu grafov a z tej kopy som nasla len 2dievcatka, ktore boli plodene v plodne dni....aj to den pred ovulaciou....Takze nieco na tom bude....Myslim, ze by to mohlo zvratit len to, ze by chlap nemal zenske spermie, alebo naopak... Neviem, ci sme nieco trafili..Nepripustam si to, lebo tomu neverim...Hovori sa, ze zena vycity ze je tehotna..Ja sice jeden par priznakov mam , ze chodim casto mocit ,dokonca sa aj v noci zobudim na plny mechur... mavam pichanie v podbrusku, zacala som akosi v spanku slintat nebadane a byvam dost unavena...ale to vsetko mozno pripisat aj k stresom a prechladnutiu... Takze len cakat

leeena_4
14. pro 2011

@misuuulko88 zajímavé, že i grafy to potvrzují, to jsem nikdy nezkoumala 😀. Je fatk, že z IUI jsme čekali chlapečka a bylo v den ovu 🙂. ale těhotná jsem se tedy vůbec necítila, i když jsem byla. Přesně, dá se jen čekat 😀. Já si kokážu přivodit až 10 těhotenských příznaků i v anovulačním cyklu 😀

misuuulko88
14. pro 2011

Joooj zle som sa vyjadrila v tej mojej prvej otazke :D. Ja som chcela napisat ze mam tyzden pred menstraciou, nem pre ovulaciou.... 🙂

misuuulko88
14. pro 2011

@leeena_4 tak mna to strasne bavi stuodvat taketo veci... A tiez viem, ze ked chce byt zena strasne tehu, tak zrazu priznaky idu same od seba..A preto si to ani nenahovaram ,ani nemyslim ze by som mohla byt tehu... Ale tie priznaky su tam aj tak 🙂

rehotka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leeena_4
14. pro 2011

@misuuulko88 tak buď pracuje podvědomí, nebo je tam i někdo jiný, než příznaky 😉

misuuulko88
14. pro 2011

@leeena_4 Hihi no mozno ano.... Robila som si aj test pre istotu....ale he tomu len cca 10 dni od prveho styku, takze ten mi je asi zbytocne, ak by sa predsa ujalo toho 7.12 🙂. moj graf vyzera zatial takto, tak som strasne zveda ci to v den mestrucaie klesne :/ http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu... .A ty z nejake dietatko mas, alebo sa snazite?

@rehotka25 uz tak to ma mrzi....Musi to byt strasne....kazdy mesiac plna nadeje a stale nic...Tiez som si tym presla s byvalym partnerom, ale my sme sa pokusali 2roky a stale nic :/. Neboj nic, raz sa to podari.... A merias si bazalnu teplotu, a aj tak nic?

mattuliatko30
14. pro 2011

@pempusik ahoj, prosím ťa ako sa tam registruje?...všetko musíš popotvrdzovať?...aj tie podmienky..?aby ťa to zobralo?diky

rehotka25
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
misuuulko88
14. pro 2011

@rehotka25 a to ti celi mesiac ukazovalo neplodne dni? nemoze byt problem s plodnostou? Ci kolko si to sledujes? No s tym sledovanim ma urcite pravdu... Tiez mi moj manzel po tyzdni zakazal merat si bazalnu....bo vraj som bola tym uz psadnuta :D :D :D. Vraj ked to vide, tak to vide..On chce totiz podla mna aj druheho chlapca, ale ja taaak tuzim po dievcatku, ze som tym vedeckym vyskumom kedy je najvacsia sanca splodit dievku, uverila :D A teda verim 🙂

andrejta
14. pro 2011

@tesoro ahoj a to ako vieš, aku budeš mať teplotu najbližšie tri dni?

ktore
14. pro 2011

@mattuliatko30 to este neni vela.uvidis zajtra este je 19 daleko.

ktore
14. pro 2011

caute kocky ja som musela merat teplotu rano uz o druhej hodine http://www.fertilityfriend.com/home/38e87f

tesoro
14. pro 2011

😔 @andrejta sila vole 😀 😀 😀 Ale nie len som to tam nasimulovala aby som videla, ze keby som stupla tak kedy mi vyznaci vies? Sa hrajkam .....
A ako som spominala tak som si pozitivnym myslenim povedala ze dnes je ovu , ma rano pichachala lava strana, hlienik je, manzel vecer k dispozicii a ide sa popracovat na chlapcekovi. Len sa obavam ze manzelove spermijky su slabe a bola by som rada keby sa ujalo aj dievcatko 😔
Inac my sa snazime 9 cyklus a predtym sme sa snazili asi 15 cyklusov a ani tuk 😠 ☹ 😠

pempusik
14. pro 2011

@mattuliatko30 fiii, to uz som sa registrovala pred par mesiacmi, uz si to napamatam. ale ja vzzdy vyplnam minimum informacii. len to, co je nevyhnutne.

mattuliatko30
14. pro 2011

@ktore no isto dnes prídu...mám taký pocit....už to drží len na vlásku ....

mattuliatko30
14. pro 2011

@ktore ako vyzerá ten graf?..je to ok?....nevyznám sa v tom stále 🙂.... teraz by si mala mať aspoň takú teplotku akú máš,že?....joj..teším sa s tebou...nech je to všetko tak , ako si želáš.....ja sa tam neviem zaregistrovať...čosi mi tam stále chce...a nedalo sa mi tam...ale neva 🙂

mattuliatko30
14. pro 2011

@ktore kedy ti tam vlastne vyšla ovu???...nech si to pozriem..ako to tam býva

mattuliatko30
14. pro 2011

@ktore som sa tam chcela prihlásiť..ale nejako mi to tam niečo pýta..neviem či mám podtvrdiť nejakú licenciu či čo....nevieš náhodou? 🙂

leeena_4
14. pro 2011

@misuuulko88 zatím se z grafu nedá nic poznat, je brzy 😉. Nemám ještě žádné mimčo. Jedno jsme letos čekali, ale mělo downa a srdeční vadu, takže to nedopadlo dobře.

misuuulko88
14. pro 2011

@leeena_4 uff, to mi je strasne luto.... Muselo to byt strasne.... Tak sa teda snazite o dalsie predpokladam.... No viem, ze ten graf je este skory, len som tam chcela podotknut, ze neviem kedy mi prresne zaclai pllodne dni, kedze 7.12 som nemerala bazlanu teplotu a potom to tak vyskocilo rychlo....

abriela
14. pro 2011

@misuuulko88 ak som sa ta dotkla prepac. Mne to pripadalo ako zart a prvykrat o tom pocujem.
Mavam ovulku v 11-13DC a s mm som len vikendy. Cakala som dievcatko a bolo splodene v 12-13DC.

leeena_4
14. pro 2011

@misuuulko88 to je pravda, chybí tam pár teplot. mě to teda tyhle stránky vyznačí vždycky jinak než fertilityfriend a womenzone, tak na ně moc nedám, protože podle nich bych byla plodná i v době, když už jsem dávno být nemohla 😉. Jinak veselé to nebylo, ale je to za námi a těšíme se na nové miminko. V lednu jdeme zase na další IUI, doma nám to moc nejde 😀

st2
14. pro 2011

@misuuulko88 ako pozeram na ten tvoj graf tak to vyzera ze ovu bola 16 alebo 17 dc 🙂