Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

bambi9
27. bře 2010

baby mne je tak smutno 😢 preco potom tie teploty stupaju ked napokon pride den D a padnu 😔

mscat
27. bře 2010

lauritka: 🙂 daří se no....stále řešíme bydlení....ale tak myslím že snad brzy by už to mohlo být.na jaře snad půjde všechno lépe 😅 🙂

a co ty??kde máš grafík? 🙂 co zvířátka dělají? 🙂

noo...taky si myslím že snad brzy bude ovu,že to tak trošku vypadá v tom grafu že se blíží 😅 navíc jsem ted měla i dost hlenu bych řekla..to se nedalo nějak přehlédnout 😅 plus čípek se mi posunul nahoru...tak uvidíme 🙂 přítel dojede ve středu...tak snad 🙂

hmm..snažíme nesnažíme..já tak tajně před přítelem aby nebrblal 😀

lauritka
27. bře 2010

katka tak si si nakoniec udobrila adminov ? 😅

katkamarek
27. bře 2010

Lauri pozri sa na moje ovu testy, predposledny je 21 DC a pred vyschnutim sa zdal byt pozitivny, teraz sa uz tak netvari, posledny je zo vcera, 22 DC a vcera aj prebehla ovu, a takto to mam uz druhy cyklus, den pred ovu pozitivne sa tvariaci testik, ale v den ovu este zosilnie. Keby som nemala tie bolesti tak som v pomykove, ale to sa neda prehliadnut.

maja2
27. bře 2010

bambi - nesmúť, dnes ešte nie. máš krásnu teplotu, aj vonku svieti slniečko. 🙂 raz to určite výjde, ak to nebude zrovna tento cyklus.

esther - môj doktor nechce so mnou už nič robiť, on ani nikdy nechcel. a teraz to berie tak, že veď chodím do CAR, tak nech už si ma riešia oni. no a tam majú jediné riešenie umelé. ešte máme 1-2 cykly, kým pôjdem na umelé, tak stále dúfam.

maja2
27. bře 2010

vidíš katka - a ja by som sa držala podľa tvojho testu - že včera bol pozitívny, takže dnes alebo zajtra príde ovulka

bambi9
27. bře 2010

maji, dik 😉 nechala som sa strhnut osialom, dokym som nemerala tak sa nic nedialo 😅 😝

lauritka
27. bře 2010

mscat grafik mam v albume, klik na aktualny graf. -som 9 DC, ale zas mam pocit, ye ma ovu predbehla, mam vyssie teploty, tak uvidiem ako dalej. 🙄
,
a zvieratka sa maju fajn,. komu je lepsie ako im 🙂

lauritka
27. bře 2010

katka no moze este byt, ze ovulaciu si mala niekedy v noci, ale este sa ti teplota nezvysila dnes nad uroven, mozno niekedy zareaguje oneskorene o par hodin, a teda az po merani... kedze meriame len raz za den.

lenze majka mala na 13 DC, a to uz bola teplota kvazi zvysena, ak by teda bola ovulka skor.. a to sa mi nejak nezda.
tebe to v podsate vychadza takl akurat, ovulka moze nasta DO 36 hodin, cize aj skor.

leheckova
27. bře 2010

Lauri:tenkrat jsem neměřila vůbec ani ted až minuly měsic mě ukecala svym způsobem Natulaa tak jsem to zkusila a docela me to chytlo ale ty teploty jsou tak nadějné a pak člověk je rozvyklaný a pak báááááááááááááác

lauritka
27. bře 2010

maja a nemozte najprv skusit IUI ?

lauritka
27. bře 2010

jj leheckoíva, ja len na margo toho testu 😉 ze si nemohla s urcitostou tvrdidt, ze to bol 15 DPO, ak si nemerala. 😉

maja2
27. bře 2010

lauri - povedali nám, že to by bolo v našom prípade len vyťahovanie peňazí z vrecka.
podľa posledných info partner má len 1% morfologicky dobrých spermií.

vidíš?, a ja stále verím na prirodzené otehotnenie

😉

maja2
27. bře 2010

rovno nám odporučili ICSI

esther03
27. bře 2010

maji, no to mas pravdu, v car neliecia, oni hned na nas biznis chcu robit. Nechces este skusit ineho lekara? Aspon na konzultaciu? 🙂 No, nam ak koci nevymysli inu liecbu tak nas to CAR caka tiez 😒
bambi, ty mas vyssie teploty a testik negat?

esther03
27. bře 2010

maji ved aj nam len ISCI, nase spermose nevedia prerazit cez obal vajka 😠 . Hehehe aj ja tiez stale verim 🙂 🙂 Raz sa to snad podari 😉

maja2
27. bře 2010

bambi - chcela si asi napísať - dokým si netestovala, nič sa nedialo, že?
nie dokým si nemerala.

kašli na testy - riaď sa teplotou. 😉

lauritka
27. bře 2010

maji, uz som tu na koniku citala, ze aj s jednym percentom otehotneli prirodzene...
a tusim aj v shaarkinej teme jedna babulka... 😉

ale aspon jedno IUI sa mohlo skusit no... ja nemam rada ICSI 😖 vyberaju spermose podla oka.

leheckova
27. bře 2010

no neměřila ale vím to ovu už poznam delší dobu s cykly jsem měla pravidelne na chlup 28dní i bez HA

lauritka
27. bře 2010

no a to bolo to prve tehotenstvo ? alebo to , co neskoncilo dobre ?

petruci6
27. bře 2010

bre ranko 🙂 co je nove?

esther03
27. bře 2010

lauri, IUI je dobre vtedy ak su spermose v poriadku a je tam nejaka ina pricina, preco sa nedari. Ak je vsak problem v zlom spg, pomoze len ICSI, lebo to jej pomoze dostat sa do vajka. Ani mne to moc nevoni a straaaaaaaasne sa tomu chcem vyhnut 😠

petruci6
27. bře 2010

bambi preco si smutna?ved mas pekne teploty,este si len 12DPO,este nic nie je stratene 😉

lauritka
27. bře 2010

my sme mali pohyblivost pod 50 percent, a aj tak nam robli ICSI.

jedno doteraz nechapem, preco ich nenechaju najpr same oplodnit, ved su spolu v miske, takze uz nepotrebuju prekonavat ziadnu vzdialenost ? mne to ICSI tiez niekedy pripada ako vytahovanie penazi z vrecka.
ano na jednej strane je tam istota, ze sa spermia dostane do vajka, ale na druhej strane, embryolog do jej vnutra nevidi, odhaduje tu spravnu len podla tvaru 🙄 ja by som to nechala na prirodzenom vybere, cize na vajicku...
paradoxom je, ze ked som prisla do centra a robili spg, tak bol v norme, a zrazu v den odberu bol zhorseny... 😒

v podstate sa ani necudujem, ze je tolko potratov po umelych oplodneniach 😔

bambi9
27. bře 2010

ester, ano negat... 😒

maji, nie, dobre som to napisala...kym som nemerala, tak sme sa tiez snazili...ale vobec ma to tak nestresovalo ked prisla ms...teraz sa neviem dockat rana na kazdu teplotu....
lenze meranie mam nariadene dr. tak nemozem prestat 😅

a uz sa citim tak ako minuly mesiac dva dni pred ms, - zase tie moje nestastne bradavky 😅 😒 😅

katkamarek
27. bře 2010

hej lauri, udobrila, ale nebudem uz o tom pisat, lebo ma zase stopnu 😀

leheckova
27. bře 2010

Laury to bylo prvni těhu druhé jsem vysadila HA a na podruhé přišla hned do jiného stavu ale v 9tydnu to skončilo...no uvidime nedopadne to tenhle měs.tak ten přišti určitě 🙂

bambi9
27. bře 2010

leheckova, a ako vies ze si bola 15dpo - ked si mala ten test negativny??? 😕 kedy vysiel pozitivny?

esther03
27. bře 2010

bambi aj ja sa bojim, teplota podla lauritky je na zajtrajsie testovanie, ale ja sa tak strasne bojim, ze zasa bude test ako X krat predtym biely ako sneh. Ale zy neboj, mas pekne teplotky, mozno hcg stupa pomalsie 😉
lauri, ja som tiez za prirodzny vyber a tak stale verim, ze by to mohlo ist aj bez umeleho 🙂 . Napriek trom lekarom, ktori nam tvrdia, ze u nas to inak nepojde.... 😠

lauritka
27. bře 2010

leheckova aha 😒 a nezistili ani tebe pricinu co ? preco to odislo .