Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

mata_ba
13. srp 2012

@riana12 jasne,jasne..dnes este dame 🙂 aj ked az vecer..

lagunasa
13. srp 2012

@riana12 aha. ok. no ale ked neberie meranie bt tak ako my potom dokazem ze mám kratku LF?

moni1007
13. srp 2012

@lagunasa no tak suepr, si sa potesila, vsak aj to treba. vies ja som si poplakala, toto bol nas 12sty pokus a verila som,ze do roka sa nam to podari. ale co uz. pojdem k dr, nech vysle aj muza a snad uz dlho cakat nebudeme 🙂

riana12
13. srp 2012

@mata_ba to nevadi, ze az vecer... len aby ste mali poistene pre kazdy pripad a viac uvidis, aku teplotu budes mat zajtra 😉

riana12
13. srp 2012

@lagunasa bud budes nastojit, ze duphaston chces alebo si das spravit koncom lutealnej fazy HP na vlastnu ziadost... alebo dalsia moznost, ze ho oklames, ze mavas dlhsie spinenie pred MS - 4-5 dni, to zvacsa uz jasne ukazuje na nedostatocnu hladinu progesteronu... a nemusis sa citit previnilo pred gyn, aj keby si bola nutena ho takto zaklamat 😉

mata_ba
13. srp 2012

@riana12 ved jasne..dufam,ze pekne vystreli 😉 dakujem...

mattuliatko30
13. srp 2012

@moni1007 moja ja to tam neviem zadávať. veď uvidím....ale tak ešte môžeš stúpnuť..hm???

moni1007
13. srp 2012

@mattuliatko30 moja, ak si tam chces dat, tak si daj tu tabulku kde zadavas aj teplot a tam je cervical fluid a tam si vyber. no toto je uz moj predmrchovsky stav, takze pochybujem. ale ked sa prudsie pohnem tak ma zaboli podbrusko. toto neviem co moze byt 😒

mattuliatko30
13. srp 2012

@moni1007 uvidíš moja...zajtra...to už isto budeš vedieť...ale teplota moc neklesla..a prečo potom to špinenie s krvou??nejako to nejde do kopy...už netestuješ?

moni1007
13. srp 2012

@mattuliatko30 no krv bola len vcera a to tych par kvapiek na obed. potom nic a dnes je to skor zakalena do hneda voda, resp. moc. je to len ked sa utriem toaletakom a na vlozke nic nemam. je to troska divne, ale zvyknem pred mrchou spinit, ale trosku inak 😝 😝 no ved jasne, uvidim zajtra, ak neklesnem viac resp. stupnem,tak mozno testnem... ale myslim,ze to bude mrcha 😠 😠

lagunasa
13. srp 2012

@moni1007 viem ze to musí být tazke. pojdem dr. aj já, aj ty.
@riana12 no s tym spinenim mu ani moc klamat nebudem. už minule som nieco také hovorila a asi preto nam to jedno balenie duphastonu doma. takze mu poviem pravdu, ze pred ms spinim 3 dni, ms trva cca 4 dní a po ms spinim ďalšie 3 dni. a ani neviem ako ten duphaston uzivat.

mattuliatko30
13. srp 2012

@moni1007 nie nie moja..to mrcha nebude 😉 😉 😉 to bude uhniezďovanie v čase mršky...aj ja som to mala pri malej....ver mi...klesla by si oveľa viac...a kedže si prestala..bude to ono..skús zajtra testnúť..keď ms nepríde...a teplotka bude hore..uvidíš...držím palčeky

mattuliatko30
13. srp 2012

@piefunko no moc ma to moja neteší..ak bola ovu zase tak skoro..takže lieky nepomohli..síce uvidím , možno mi predlžia LF..a nebude 14dňová ale viac..tak ale veľmi to nepomôže.....skôr keby ovu posunulo..uvidím..a čo ty?

mattuliatko30
13. srp 2012

@zuzanka9999 juj..tak uvidíš v stredu..to už budú pekné koľajničky 😉 😉

moni1007
13. srp 2012

@mattuliatko30 moja, bodaj by si mala pravdu, to by som ti poslala postou aj cokoladku za predpoved 😀 😀 😀 zajtra sa rozhodne 🙂

mattuliatko30
13. srp 2012

@moni1007 jasne..uvidíš..ale aj minule, keď má prísť mrcha..tak klesneš..o viac ako jeden stupeň...a kedže od včera obeda zase nič...a už len hnedé špinenie..tak to bude tam....ja som to mala presne také isté 🙂

mattuliatko30
13. srp 2012

@moni1007 máš aj nejaké iné príznaky..brucho , prsia?

riana12
13. srp 2012

@lagunasa ešte pridaj, že spinis dlhšie... užívať ho budeš 3-12dpo, ns začiatok 2x1 tableta (a je jedno, ako ti gyn predpise)

lucka2405
13. srp 2012

@bordulka brala by som hned, to by sme si potom aj palac postavili nie len domcek🙂 a ked predchvilou zahlasili ze vyherca je z trnavskeho kraja tak som popadla ten moj tiket, no vsak ale nic moc dve zrebovania a vyhrala som 4,30 a 5,30 no aspon sa mi vratil vklad, snad budem mat stastie v dolezitejsich veciach ako su peniaze🙂)

moni1007
13. srp 2012

@mattuliatko30 no picha ma v tom podbrusku, najma pri prudsom pohybe, prsia ma slabunko bolia, skor ked som v noci lezala na bruchu, zvyknu ma bolievat par dni pred mrchou, nie zrovna cez mrchu a par dni mi bolo zle od zaludka, ale potom to preslo, teraz mi uz je len chvilami, tak slabsie, ze taky blby pocit na zaludku a asi tlak mi hapruje, ale to skor z pocasia 😎

mattuliatko30
13. srp 2012

@moni1007 tak uvidíš....zajtra sa to rozhodne podľa mňa..akú mávaš tu LF?...ja som dnes klesla..ale merala som o pol hodku skôr...tak neviem..inak by som bola stále na 37ke
to pichanie môže byť dobrý znak....ja viem ,ked mrcha príde..ja mám skôr taký tlak..vo vaječníku..alebo podprušku....nie pichanie ale tlak...že už už ..príde

mattuliatko30
13. srp 2012

@lauritka ahoj lauri..ako sa označuje ovu , keď si to tam chcem sama zadať?:či mám ešte počkať?.myslíš,že ju označí??? http://www.fertilityfriend.com/home/39b54e dík

moni1007
13. srp 2012

@mattuliatko30 no ja mavam tiez taky tlak, cele podbrusko mi tak otazie alebo ako to opisat a vsetko akoby sa mi tlacilo von. teraz to tak nema.. mam 13 dnovu LF a dnes je prave 13 den. zajtra je termin mrchy 😠

mattuliatko30
13. srp 2012

@moni1007 presne..také ťaživé....že musí ísť čosi von...takže to pichanie je super....možno sa len rozťahuje maternica..uvidíš...ja by som isto zajtra testla..ale skús mamatest..alebo čosi podobné tomu...nejaký ešte je tušim...zajtra isto neklesneš..tak testúúúj....a bude to táám

moni1007
13. srp 2012

@mattuliatko30 moja, u nas tieto testy nepredavaju. u nas maju len rapiclear ci ako sa to pise a doma mam uz len jeden test z tesca, co mi vcera mm kupil... uvidime. nejdem sa opat balamutit a nadejat. radsej budem milo prekvapena ako nemilo 😝

mattuliatko30
13. srp 2012

@moni1007 tak skúsiš aj ten....niekedy aj tie obyčajné ukážu lepšie ako tieto....aj dm hovoria,že je ok...ale tak uvidíš zajtra..už aby to bolo.....dúfam,že budeš milo prekvapená..a nájdeš aspoň krásny dúšik..ak nie pekné // 🙂 a ak zajtra mrcha nepríde je to jasnééé

piefunko
13. srp 2012

@mattuliatko30 no tak tie lieky ti len umelo natiahli lf, to je jasne, ovu ti neposunuli, no skoda, ale zase si zdrava, si ok, mas len kratke cykly... mne prisla teraz na 32dc... sama, uplne necakane, ked sme ju najmenej cakali a nemali na seba s mm voooobec cas 😅
inak ovu prepises pod grafom ze Tunning/Override a tam zadas na ktory DC si mala ovu 😉

moni1007
13. srp 2012

@mattuliatko30 dakujem ti zatial moja... veru, uz nech viem na com som. lebo sa to takto len zahrava s mojou psychikou. idem pokracovat. troska si upratujem 🙂

lenasss
13. srp 2012

ahoj holky chtěla jsem vás poprosit o radu,jsem 6měsíců po porodu teprve 4.8. jsem měla MS den před ní to je 3.8 jsme měli nechráněný sex,ale mrcha přišla krvácela jsem celkem dost po ní jsem začala měřit BT že si jako skontroluji jaké mám cykly a ona teplota je pořád 37.00 a pořád už od 6.8 se tak drží neklesá nestoupá včera mi bylo na zvracení z oběda a už tři dny mě bolí děsně hlava a to na to netrpím jen v těhotenství 🙄 je možné že bych byla těhotná ikdyž přišla MS?? dnes by to bylo 9den od sexu.A mrcha byla sice krátko ale krvácela jsem právě až moc tak nevím co to je možná se ještě tělo zotavuje

riana12
13. srp 2012

@lenasss mozes byt ta zo zien, ktora ma predovulacne taketo vysoke alebo to mas este neustalene hormony po porode... ak mas pochybnosti, staci spravit test 😉