Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

riana12
31. led 2011

@betina1984 tie ovu testiky mas dost slabucke, moj nazor... ak si predtym este nemala ovu testiky od lauritky, teraz ich mas prvykrat, tak sa nedaju porovnavat s tymi predoslymi, co si mala...
ja som si tiez uz vyskusala rapi ovu testy... tam mi testovaciu vobec neukazovalo, womensecret a tie od lauritky mi vzdy ukazuju takuto ciarocku... takze je to druhom testiku, ci ti ukazuje druhu alebo nie 🙂

tannika
31. led 2011

no dievčence, je to dobre myslené tie rady, zamestnať si myseľ niečím iným, prestať na to myslieť, ale mám odskúšané, že sa to v praxi nedá. Zmenila som zamestnanie (a teda toto nové mi dáva riadne zabrať a som tam od vidíš do nevidíš), začala som aj na taliančinu chodiť, vlastne sa skoro doma ani nevyskytujem a je to všetko aj tak na figu.

betina1984
31. led 2011

@riana12 mala som od nej ale iné, tuším One Step, či ako sa to volalo. Tieto sú iné. Ale aj tak ma prekvapila tá silná čiarka, v skutočnosti je viac silná ako na obrázku, na to, že je 5 DC.

rebelie
31. led 2011

@betina1984 tohle všechno už dělám, v tom fakt není zakopaný pes... mám zajímavé zaměstnání, začala jsem znpvu studovat, mám koníčky... moje mysl je zaměstnaná spoustou jiných věcí než je mimčo, ale to neznamená, že mě to nebolí, když se mimi stále nedaří...
@lenik_25 Díky za důkaz, že miminko lze počít, přesto, že si to člověk moc přeje... Mrzí mě, že to nedošlo do zdárného konce... Držím palce, abyste brzy měli větší štěstí...
@sarafortuna Tak to seš dobrá, žes to takhle zvládla... po potratu bych tohle asi nedala... psycholožku jsem nějak vydejchala, i když je to fakt paradox...

rebelie
31. led 2011

@tannika Mám podobnou zkušenost... Opravdu žiju jinými věcmi než je neustálé řešení mimina a přesto jsem špatná z toho, že se nám to nedaří... No a když se člověk odhodlá to řešit s psycholožkou, tak se dozví, že má těstně před porodem 😀 😀 😀

betina1984
31. led 2011

@rebelie ja viem, že ťa to bolí. Ja síce jedno dieťa mám, ale o to je väčšia túžba po druhom a rovnako ma to bolí, ako v období, keď sme sa snažili o malú, možno aj viac.

tannika
31. led 2011

@rebelie presne viem, ako sa cítiš. A okrem toho som aj živým dôkazom toho, že otehotnieť sa dá, aj keď si na to maximálne sústredená, onehdy som akosi vedela, že táto ms je na nejaký čas posledná, že to vyjde. ale rovnako som cítila, že nebudem matkou, hoci to som si odmietala pripustiť... Sú zvláštne veci medzi nebom a zemou

lenik_25
31. led 2011

@sarafortuna Teda to sis asi "užila" při té revizi. U nás v nemocnici je speciální pokoj, kde jsou ženské, které jdou na revizi. Ale čekala jsem na poslední utz v čekárně mezi samými těhulkami, tak to taky nebylo nic moc. No ale být s nimi na pokoji, tak mě asi trefí.

lenik_25
31. led 2011

@tannika Já si opravdu myslím, že to není o tom na to nemyslet. Ono když se dlouho pokoušíte o miminko, tak to ani nejde na 100%.

@rebelie Děkuju. A opravdu to jde. Měli jsme měsíc po svatbě, když jsem zjistila, že jsem těhotná, otěhotněla jsem tak týden po svatbě a musím říct, že jsem si to fakt moc přála a po sexu si i zadeček podložila. A vyšlo to.

@betina1984 Koukám, že jsme na tom stejně. Mám taky syna, který je o dva měsíce mladší než tvoje holčička. A snažíme se rok o to druhé miminko.

@tannika Jak píšeš o tom, že jsi měla předtuchu, tak prostě my ženy asi opravdu ledacos vycítíme. Já jsem třeba mezi 5tt a 6tt měla sen, že potrácím, všude krev, bylo to opravdu ošklivé. No nic, těhotněla jsem si dál a v 9tt na utz se ukázalo, že se miminko v 6tt přestalo vyvíjet. Pak kyretáž. Zvláštní. Ale prostě jsem to věděla. A když mi řekli, že nebije srdíčko, ani jsem nebrečela. Jen jsem doktorce smutně řekla, že jsem to čekala ☹ Pobrečela jsem si potom.

tannika
31. led 2011

@lenik_25 ja som tiež mala podobné "šťastie", ako tehuľa som ležala na izbe s tromi dievčatami, ktoré o bábo prišli, a po kyrete som tam bola jediná medzi tehotnými... naozaj nič príjemné, mala som čo robiť. Neviem, či sa nedá zohľadniť a prečo, ale je to fakt hrozné

betina1984
31. led 2011

@lenik_25 ja ľutujem, že som to odkladala. Myslela som, že taký 3-4 ročný rozdiel je fajn, ale keď to teraz nejde, mohla som ich mať do roka a ľahko.

lenik_25
31. led 2011

@tannika Tak v obou rolích jsi se určitě necítila nejlíp, to je mi jasné.

lenik_25
31. led 2011

@betina1984 Naprosto s tebou souhlasím. Měla jsem obrovskou radost, když jsem otěhotněla aspoň po těch 8 měsících, protože pořád by mi to vyšlo tak, že porodím a teprve za měsíc mi skončí mateřská s Danečkem. No ale nepodařilo se a teď to vypadá, že v červnu budu muset do práce buď netěhotná nebo na začátku těhotenství. To je nanic.

betina1984
31. led 2011

@lenik_25 ja otehotnela hneď, ako sme sa začali snažiť. A teraz 9 mesiacov nič. Ja zajtra nastupujem späť do práce, ale vôbec by mi nevadilo, keby som ostala tehu.

lenik_25
31. led 2011

@betina1984 Já si strašně přeju, aby to tentokrát vyšlo. Mám to pozítří dostat. Tak kéž by ne.

betina1984
31. led 2011

@lenik_25 pokiaľ nemáš nejaké zdravotné problémy, tak nevidím dôvod prečo nie. A tehu test si nerobíš? Už by ti ukázalo.

lenik_25
31. led 2011

@betina1984 Nastupuješ zrovna zítra jo? Tak to je náhoda. A těšíš se nebo ne? Já se obávám, že bych šla do práce smutná, kdyby to nevyšlo. A u Danečka jsme taky neměli problém. On byl vlastně přes antikoncepci. Brala jsem Lindynette a i přesto jsem otěhotněla. Tak to bylo nečekané, ale krásné. Mysleli jsme, že kolem mě skoro stačí jen projít a otěhotním a ono to podruhé už tak jednoduché není.

tannika
31. led 2011

@lenik_25 držím palce, aby to aspoň tebe vyšlo.
A zároveň som rada, že je tu ešte niekto s podobnou skúsenosťou s intuíciou.

lenik_25
31. led 2011

@betina1984 Ale robím, robím 🙂 Dneska ráno jsem si dělala mamatest 10 a tam bohužel nebylo nic. Pak jsem si hned udělala ještě Best 2 (citlivost 20 IU) a tam se mi krátce po limitu objevila slaboulinká sotva viditelná čárka. Musím se na to dívat u okna, abych to vůbec viděla. Tak ti nevím ☹

betina1984
31. led 2011

@lenik_25 ani neviem, či sa teším. Dnes bola malá v škôlke, na obed som musela pre ňu ísť, lebo ju dávali spať a ona cez obed nespáva. Tak sa rozplakala. Ani jesť tam nechcela. Tak neviem, ako to bude zajtra. Bude si musieť zvyknúť. A ja mám svoju prácu rada, baví ma, tak sa aj teším, ale už som si zvykla byť doma, takže by som to brala znova.

lenik_25
31. led 2011

@tannika Tak já nevím, jestli je to tím, že jsme ženy, ale já mám od malička takovou zvláštní intuici. Ale to by bylo na dlouho 🙂

betina1984
31. led 2011

@lenik_25 po limitu sa objavujú aj mne, ale skôr také ryhové, ako ružové, tak to neriešim.

lenik_25
31. led 2011

@betina1984 No nejsi ty mé druhé já. Mám úplně to samé. Danečka dávám do školky od září na 5 dnů v měsíci a teda nespí tam vůbec. Ale i tak ho tam nechávám. Leží a odpočívá, někdy jim kecá do pohádky 😀 Ale když jsem ho tam zkusila dát tři dny za sebou, třetí den už tam přestal jíst a nechtěl být prostě beze mě. I já jsem si na něj tak přivykla, že bych těžko snášela odloučení.

lenik_25
31. led 2011

@betina1984 Tohle je lehounce růžová silnější čárka, stejně silná jako ta testovací.

betina1984
31. led 2011

@lenik_25 ja som ju chcela dať od 10.1. na skúšku, tak na pol dňa, aby si zvykla. Ale od Nového roka sa jej vliekla choroba a v podstate až v piatok vyzdravela, Takže musí ísť na ostro. V škôlke nemusia spávať, ale ona nechce ani ležať. Tak som učiteľkám povedala, nech ju nedávajú spať, že ak sa jej bude chcieť, zaspí aj na zemi a potom ju len prenesú. Tak zajtra to vyskúšajú tak.

betina1984
31. led 2011

@lenik_25 Nemáš odfotený? Tak to možno vyjde, ak je ružová. Skús zajtra, uvidíš.

lenik_25
31. led 2011

@betina1984 Neboj, ona to zvládne. Každé dítě si pobrečí, to čekej. Ale za pár dní bude rozhodně lépe. Držím palce.
Ten testík jsem zkoušela vyfotit, ale z foťáku je to ještě hůř vidět a když to dám sem na diskusi, tak se to ještě zmenší ☹ Jedině do mailu ve větším rozlišení.

lenik_25
31. led 2011

@betina1984 Je opravdu tak slaboulinká, takový sotva viditelný duch.

lenik_25
31. led 2011

@betina1984 A teda pobolívá mě v podbřišku jako bych to měla dostat, ale takové pocity už mám tak týden. Takové pnutí kolem vaječníků.

lenik_25
31. led 2011