Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

esther03
20. bře 2010

elisabet, co by som ja dala za taky spermiogram 🙂 , neboj nie je to vobec zle, iba znizena pohyblivost aj to len o trosku 😉 , objem super (referencne hodnoty su 2,5-5 ml), 82 mil sp na 1ml je super (referencne hodnoty su minimalne 20 milionov), morfologia v pohode (10% je zanedbatelne 😉 , s tymto sa ti podla mna podari v poho otehotniet 🙂

tun1ska
20. bře 2010

lisa-prečo?
ved pokial viem, tak sa nespotrebovaný vylúči močom....

titulienka
20. bře 2010

baulky nemam ten test naozaj dost tmavy na 10dpo 😀 😀 😀 zeby naozaj praskli viac ako jeden folik 😀 😀 😀

albao
20. bře 2010

titu: nezabudaj, ze aj vejinku sme tipovali na dvojicky kvoli testiku 😉 Uvidis az na USG 😉 Ale niekde som videla HCG pri dvojickach, mozme to porovnat, ak to najdem na internete

tun1ska
20. bře 2010

titu- tipujem trojičky 😀

titulienka
20. bře 2010

jasneeeeeeeeeee albi 🙂 🙂 🙂

titulienka
20. bře 2010

tunis 😀 😀 😀 😀

lisa.j
20. bře 2010

albi, teraz to mozno vyznie pateticky, ale myslim to vazne, nerobila som si z toho tazku hlavu, ked sa isty cas nedarilo, tak som to brala tak, ze to tak ma byt a basta, a ze v ziadnom pripade nechcem skoncit tak, ze kazdy mesiac preplacem mrchu, ked dojde. uzivala som si slobody a cestovania a tak 😉 ja som ani nemeravala teplotu, iba na zaciatku par mesiacov, potom som sa orientovala uz iba podla hlienu, a keks bol iba ked sa nam chcelo. s vysetreniami som zacala len kvoli veku, kedze pripadne ivf je zadarmo len do tusim 39 a cakacka je asi dost dlha. zacala som merat az cyklus, ked som sla na to hsg, len kvoli tomu, ze som citala, ze je vyssia pravdepodobnost otehu prve 3 mesiace po hsg. a inak kedze sme mali svadbu dost neskoro, pred svadbou sa ani nikto nepytal na deti (katolicke rodiny, kto by predpokladal nieco take pred svadbou, vsak? 😎 ) a po svadbe z mojej strany ignoracia takychto otazok 😝

lisa.j
20. bře 2010

titu, mali by sme tu uzatvarat stavky na teba: 1,2 alebo 3?....ja vsadzam na dvojicky 😉

albao
20. bře 2010

elisabet: ja sa v spermiogramoch nevyznam, ale podla mna vyzera normalne. Alebo vam nieco hovorili?

lisa.j
20. bře 2010

tun1ska, skus vygooglit, inak on sa hned nevycika, to chvilu trva.
inak zaujimave, je to pravda, ze niektori lekari predpisuju zacinajucim tehulam s krvacanim alebo spinenim ascorutin (vitamin c +r utin)? lebo ten je kontraidikovany prave v prvom trimestri tehotenstva. 😕

titulienka
20. bře 2010

no tak to je super ... 😀 😀 tak vsadzajte .... 😀 😀 😀 ale mne naozaj bude stacit len jeden maly krasny pipik 😉

evitkamalicka
20. bře 2010

titu dvojicky a rovno dvaja chlapi 😉

titulienka
20. bře 2010

evit dakujeeeeeeeeeeeem 😀 😀
babulky inac nemam znova ( zatial ) ziadne priznaky absolutne ziadne presne tak ako pri druhom tehu 😅 tak dufam, ze to tak ostane 😉

albao
20. bře 2010

lisa.j: no mne vadi len ta neistota. Keby som vedela, ze nemozem mat deti, tak na to kaslem a najdem si iny zmysel zivota. Ale skoda, ze to nikdy nikto takto definitivne nepovie, vzdy je este nejaka sanca ... Asi by som to vazne mala brat z lahsia, take nejake "mananos" pohoda ako v Karibiku 😀

lisa.j
20. bře 2010

TIPY na TITULIENKU:
1 deculo:
2 fazulky: lisa.j, evitkamalicka
3 cervicky: tun1ska

flamenga
20. bře 2010

titu gratoželám 😵 tak predsa....

tuniiiiiiiiiiiiis, žeby? 😀

lisa.j
20. bře 2010

albi, no ber to tak, ze sa to vyriesi najneskor do tvojej 40-ky 🙂 ale teda ja dufam, ze este tento rok 😵 zameriat sa nieco ine mozes uz aj teraz, a ked otehu, tak len trochu upravis plany 😉

albao
20. bře 2010

flam: aj tebe orezali fotku? 😅

flamenga
20. bře 2010

jeežiš, až teraz som si to všimla, ako si napísala.... no teda, ale mi zhovadili oko 🙄 😅

titulienka
20. bře 2010

flam ano konecne sme sa dockali a tomuto mesiacu som absolutne sancu nedavala , pretoze ak si pozries aj grafik tak som bola par dni chora a aj lekar vravel, ze telo zacne ragovat na clostil tak 2-3 mes. takze som to cele vypustilqa z hlavy a co to vyslo to 😵 😵

lisa.j
20. bře 2010

titu, ja nemam absolutne ziadne takisto, dokonca uz ani nie som unavena, to bolo asi len kvoli implantacii 🙂 a dufam, ze sa aj tentokrat vyhnem zachodovej mise 😅

elisabet
20. bře 2010

holky, právě že na spermio jsme se rozhodli s manželem sami, zapoměla jsem si říct u dr jak jsem tam byla jestli mi nenapíše doporučenku, a tak jsem se tam zašla zeptat, že by jsme si to zaplatili samai a oni že to jde, a stálo to 250kč, což je v pohodě. Snažíme se sice teprv od července ale říkali jsme si s manželem že když do března nic tak si tam zajde ať máme jistou, když můžu na vyšetření já a jsem zdravá a nejde to tak jsme nechtěli čekat že nám v létě řeknou že je problém v manželovi a že to budeme řešit, když by byl problém tak ho chci řešit hned a ne až za rok. Třeba alespoň nějakýma vitamínama, selen, zinek, jak mi už někdo doporučil. No a tak o výsledcích nám nikdo nic neřekl, přišly poštou a já začala hledat na netu a dočetla jsem se Asthenospermie a už jsem začala panikařit že je to všechno špatně, ale právě že na diskuzích mi holky napsaly a i vy tady že to špatné není, tak jsem moc ráda, tak děkuji ze radu, alespoň jsem klidnější. A taky mi manžel doma říkal že 45% pohyblivých z celkového počtu 82mil není přece až tak málo, a má vlastně pravdu, 45% z 20mil je podstatně méně než jeho 45%, že? Já se nějak rozepsala, tak vám holky moc děkuju a já jdu při sobotě něco dělat. Mějte se 🙂

a natula tu ještě není????natul, kde jsi???

leheckova
20. bře 2010

Titu kde mas ten testik???nemuzu ho najít nebo ho v albicku nemas??? ☹

albao
20. bře 2010

lisa.j: no keby bol MM mladsi, tak by mi aj ta 40tka stacila 😵 Ale vazne, teraz vznikla ta spravna doba, lebo MM sa na tatickovanie citi a tesi, ja mam kus kariery za sebou a nechce sa mi ist v tej kariere dalej. A tak som si povedala, ze take maminkovanie by sa nam teraz aj hodilo. Ale zda sa, ze planovat mozem 😀 Ale uz na to kaslem, najblizsiu dovolenku mam coskoro 21.5., pojdem si uzivat slniecka a zabudnut na starosti 🙂

lisa.j
20. bře 2010

flam, nic si z toho nerob, aj tak ti ju coskoro zmazu 😎 ...nove pravidlaaaaa 😀

titulienka
20. bře 2010

lisa tak tej by som sa rada vyhla aj ja 😉 ....lisa hod grafik nech urobim kuk 😉

flamenga
20. bře 2010

joj otrasné to tu je, vôbec sa v tom nevyznám,nič neviem nájsť, je to neprehľadné..... 🙄 😠 😅

leheckova
20. bře 2010

Natulaa jeste asi spinka 😀 😀

titulienka
20. bře 2010

leh je v albume ...takto sme podrastli ... 😉