Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

piefunko
30. kvě 2012

@janacha bud 26 alebo 28.5 🙂

piefunko
30. kvě 2012

@evakva ty to mas jak EKG 😀 😀

macka23
30. kvě 2012

@janacha cela som nejaka divna posledny tyzden, boli ma hlava, je mi na vracanie, teraz tri dni som mala aj teplotu zvysenu 😕 no neviem ako dnes navarim obed 😀

mon777
30. kvě 2012

@lauritka Nie. Ešte nie. Nemám keše teraz navyše, takže to bude musieť počkať do 9.6. 😀 Teda ak sa dovtedy nedostaví MS. A ak sa dostaví, ušetrila som peniažky 😀 Ale myslíš, že by to mohlo byť tehu? 😕

lauritka
30. kvě 2012

@mon777 do 9.6 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 jaaaj. 😅 no ovulka bol amozno neskor a okrem toho stupas, mercha nikdy, ja by som uz testla. ci je to tam ;)

lagunasa
30. kvě 2012

@piefunko tiez sa mi to rano nepacilo. a este aj teraz som si na toaletaku mask slabe spinenie. ale pred ms ma bolieva brucho a teraz nic.

evakva
30. kvě 2012

@piefunko No ozaj, vyzera ako EKG. 😉

piefunko
30. kvě 2012

@lagunasa mozno ozaj hniezdis 😉

piefunko
30. kvě 2012

@mon777 cooooo to vydrzis? kup v DM pepino 10tkovy za euricko 😉

mon777
30. kvě 2012

@piefunko No ibaže teraz nemám ani len to evríčko navyše, lebo sme mali cez mesiac mierne komplikácie a budem rada, ak prežijeme do výplaty ☹ Musím čakať, iné mi neostáva 😒

mon777
30. kvě 2012

@lauritka A ja. Ver mi. A neskutočne som zvedavá. Ale akosi mi financie nechcú teraz dovoliť nič ☹

lagunasa
30. kvě 2012

@mon777
@mattuliatko30
veru, na mrchu je fakt skoro. akoze prave som si nasla na toaletaku spinenie ale uz teraz??? sice pred ms par dni spinim ale nie az takto skoro. take kratke cykly som v zivote nemala. uz aby bolo zajtra a teplota skocila hore!

piefunko
30. kvě 2012

@mon777 jasne chapem, to sa niekedy stane, no tak teda uvidis, drzim pasticky 😉

lauritka
30. kvě 2012

@mon777 inac ja tam vidim ovu na 16 dc, testovala si 8 dpo, takze este nic neukazalo, ten pokles mohol byt uhniezdovaci, dnes si 10 dpo, ak sa budes drzat pripadne stupat, tak aspon o 2-3 dni by som testla ;)

ved skus kupit pepino testik potom, ten nie je az taky drahy. jeden kus,

mon777
30. kvě 2012

@lagunasa Dúfam, že vybehne 😉 Ale ak nie, tak nebuď smutná. Aspoň sa rýchlejšie dopracuješ k druhému kolu snaženia 😀
@piefunko Ďakujem 🙂 A ak dovtedy príde MS, tak aspoň nemusím zbytočne testovať 🙂 A ak nepríde, tak to bude už dosť dlhá doba na to, aby som si našla krásne kolajničky 😵

mon777
30. kvě 2012

@lauritka netestovala som 😀 To mínusko je hlien taký suchý 🙂 a womenzone mi dalo ovu na 16DC a nie na 13 ako FF Veď ešte počkám a ak pôjde hore, tak uvidím 🙂

lagunasa
30. kvě 2012

@mon777 no ak je to predzvest ms tak nech si to laskavo rozmysli lebo taku kratku lutealnu fazu nechcem!

lagunasa
30. kvě 2012

@evakva no este som aj troska spinila tak bodaj by si mala pravdu!

zelovocka
30. kvě 2012

@mattuliatko30 ahojky, čítala som na FF ohľadom menštruačného cyklu, že podľa American Society for Reproductive Medicine je typická dĺžka cyklu 21 až 35 dní. takže si prakticky v normále a najmä keď ti ovulka podľa grafu beží každý mesiac, tak by som sa kvôli tomu na tvojom mieste nejako nestresovala 😉
uvidíš, čo ti povie doky, ale ak ti vyjde HP v norme, tak by som s tým asi radšej nerobila nič, myslím umelo liekmi, nech sa ti nerozhasí cyklus úplne. asi máš také obdobie v živote, že ti nabehli kratšie cykly. čo by za to niektoré holky s PCO dali 😉 😝

sarafortuna
30. kvě 2012

@zucana , ja som mala TSH teraz 1,3 (sa mi zdá), tak sa trochu bojím... ale verím dr. - vravela, že je tam rezerva a verí, že to len pomôže...
Ja už som si aj zvykla, že ešte stále NIČ 😉 😉 ale už to musí prísť... ak nie, tak zvažujem v auguste už niečo poriešiť - minimálne priechodnosť

lagunasa
30. kvě 2012

www.fertilityfriend.com/home/3cdcfc
tak som tam to spinenie nahodila. som z toho zmatena. teraz nie ze by som chcela byt tak strasne tehu ale nechcem mat tak kratku lutealnu fazu ak je to predzvest ms. uvidim kolko toho pocas dna naspinim zatial az podozrivo malo.

alenitka
30. kvě 2012

@lagunasa ja som kdesi asi na ff citala, ze ked sa zadarilo, tak IP je akoze jeden den napr. 7DPO, ale ze teploty mozu kolisat az do 15-20DPO ... kym sa jajo uhniezdi poriadne ...ale tehulky ked zistia ze su tehu, tak by uz nemali meriat teplotu, aby ich to zbytocne nevystrasilo, to skakanie teploty ...

osicka36
30. kvě 2012

@severankaa2 ahoj moja ....tak to mi je ľúto, že to tento cyklus nevyšlo ☹ ..... ale nerozumiem tomu predsa funguješ super...teplotky , ovu, príznaky..... všetko tak ako má byť..... to sa musí skončiť len víťazným koncom 😀
..... tak všetko dobré do nového šatrtu 😵 a nech je drahý doma v pravý čas.....a silno držím palčeky 😀

zucana
30. kvě 2012

@sarafortuna a spermo je ok? a toto ti dala endokrinologicka?

severankaa2
30. kvě 2012

@osicka36 Čo už nenarobím s tým nič a idem ďalej ja som to tušila že nič z toho nebude. Najskôr som si povedala že už nebudem merať ale nedalo mi to a aj dneska som odmerala a objednala ovu testíky od Lauriky a ide sa ďalej a som zvedavá kedy bude ovu tento krát a dúfam že bude polka doma ak nie zasa ďalší pokus hádam sa niekedy podarí.

sarafortuna
30. kvě 2012

@zucana , áno, manžel môže plodiť deti kade-tade... 😀 😀 😀 😀
Išla som sama na endošku, lebo ja som predtým chodila - mala som problémy s testoster, prolaktínom... ale to bolo pred cca 6 rokmi... teraz odkedy snažilkujeme tak ma nikto neposlal, tak som išla sama aj kvôli tomu, že mama a babka majú problémy so SZ

sarafortuna
30. kvě 2012

@zucana , beriem teraz Sarapis a každý druhý deň Macu... A dr. nechce do mna nič pchať, vraj keď taký HP, tak ani nemá na základe čoho... 😕 😕 Odporúča skôr nejaký RESET tela a aj hlavy... ALOE, chlorella, dovolenku...

Asi musím vypnúť tu gebuľu, len neviem ako... okolo mna samé tehuľky - susedky 😉 , tak mi je trošku ľúto, že keby som bola s nimi, tak spolu kočíkujeme a debatíme o detských kolikách a pod.

vy tiež už dosť dlho, čo?
ono to príde... Kočky na MK sú tomu príkladom... Len treba trpezlivosť, od niekoho pán boh vyžaduje ExtraMegaTrpezlivosť... 😀 😀

lagunasa
30. kvě 2012

@alenitka uvidim ako to moje skakanie dopadne. zajtrajsok to pre tuto chvilu rozhodne.
tie pocity v podbrusku si uz asi nahovaram.

enah
30. kvě 2012

Ahojte. Prapodivna vec, znate ji? Jsem v lutealni fazy a manzelovo sperma me 😨 Šíleně pálilo 😠 asi víc než 30 min po milovani... Proc? Nebyl to sex na sucho - byla jsem jak studanka. Jedine co mne napadlo je souvislost s lutealni fazy - jestli nemam ten hlien, kt. zabiji spermie- nevim si to vysvetlit. Muj hezkej graf tady: http://www.fertilityfriend.com/home/3bf566
/sorry za jazykovu popletenost prisla som zo skusky a prilis unavena na opravy.../ 🙄
co si o tom myslite? zazili ste to? @riana12 @lauritka @zelovocka @piefunko

enah
30. kvě 2012

@mon777 jej, mon Ty si fakt zrela na test... zavidim ako sa drzis bez neho.) kludne to mohlo byt hlboke zahniezdenie. 😀 ale inak by som sa tiez priklonila k 16DC. ale po takom zahniezdeni by uz mali byt //

zelovocka
30. kvě 2012

@enah ahoj, ja som to nezažila 😕 ale napadá mi "taková blbost"... nejedol tvoj manžel v poslednej dobe niečo dosť pikantné? chilli a tak? čítala som, že kapsicín sa vylučuje v telesných sekrétoch ako moč a môže byť obsiahnutý aj v ejakuláte. ale zroj neviem... čítala som dávnejšie. alebo nejaká krátkodobá alergická reakcia kontaktného typu? teda ak sa ti to stalo prvý raz.
pekný graf 😉