Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

piefunko
11. kvě 2012

@riana12 jasne chapem, ja som to tiez neriesila a ked som zacala som si povedala ze som teda koza mohla aj skor 😀 ale ja som zbytocne cakala, naivka co mala vsetko naplanovanie vies 😀 😀
no tak sa ozvi ked ukoncis maratoon 😉

kemonka
11. kvě 2012

@piefunko nevyznám sa v tom, ale asi hej, aj Lauritka mi to kazala označiť v grafe ako HCG 🙂

hej ktovie načo mysleli, ked ho vyrábali 😀

kukucg
11. kvě 2012

@mattuliatko30
@mia117
Dakujem babule, dusik to neni prvy, takze ho beriem s velkou rezervou, uvidime co dalej 🙂 🙂

mia117
11. kvě 2012

@kukucg tK drzime palceky 😉

riana12
11. kvě 2012

@piefunko tak to sa mozno este dalsie dva mesiace neozvem 😅 😀

lauritka
11. kvě 2012

@kessica jedine ak ti nakreslim moj 😀 to je pre klukuc upraveny

kessica
11. kvě 2012

@lauritka hej hej som si to neskor precitala a ako si na tom tento cyklus ? ja som dnes 10DPO graf celkom pekny,ale tehu test negativny 😔

lauritka
11. kvě 2012

@kessica tiez negativne testy, cakam na mrchu.. 13 dpo 🤐

kessica
11. kvě 2012

@lauritka no ja sa este spolieham na vikend ,ze sa mozno daco ukaze ak tam daco je 😀 a kedy mas dostat ?

lauritka
11. kvě 2012

@kessica zajtra. 😒

kemonka
11. kvě 2012

@piefunko no ved to že tu máme kopce, včera som sice trocha išla a vozila malu, ale už som potom nevládala šlapať 😀 a opalavala som sa a také horúce slnko bolo, že som myslela, že sa uvarím 😀
ja ked som bola 1x tehu tak som tiež netušila že som tehu, korčulovala som, spadla som 😀 😀 😀 ale to bolo iné ked som ani nechýrovala že dakedy môžem byť tehu ako teraz ked furt na to myslím 😝

kessica
11. kvě 2012

@lauritka a aky mas graf ? A mas dake mrchovkse pocity . . .bo furt je sanca,ze nepride . . . 😉 ♥ ♥ ♥

piefunko
11. kvě 2012

@kemonka hm, tak si to ma hcg 🙂 no je to ine ked nevies a ked vies.... ked nevies, kludne sa opijes a babo je ok, no ked vies, nedas si ani kvapku hrusky 😀 tak zase nie si chora, len tehotna, vsetko s mierou, na slniecku poobede a s opal.kremom, na bicykel s mierou, aj na korculky mozes ist 😉

brittta
11. kvě 2012

@pajiskazemlyna Nedivím se ti, že ti to přijde nekonečný... Na pondělí přeju krásný dvě čárky! Vlastně všem holkám tady krásný dvě čárky!!! 😉 Jinak já dnes 37 🙂 🙂 🙂

yasmin0001
11. kvě 2012

@activia ahoj, tak som testovala aj dnes, zatial neg., bola som si pre antibiotika, tak si ich idem dat, vraj sa mozu aj v tehu, keby nahodou 😒. Ale budem priebezne testovat. Stale mam nadej, aj ked nie velmi velku. Priznaky ziadne... a tvoj dnesny graf?

pajiskazemlyna
11. kvě 2012

@brittta
Krása, krása, jen tak dál !!! 😵

lauritka
11. kvě 2012

@kessica nie nie je, ja som nohami na zemi, dnes uz klesla na predovulacne hodnoty. takze je to pase.
ale dakujem, za povzbudenie. 😉 🙂

januliatko1985
11. kvě 2012

@poleva nieee, este nie, teraz cakam na ovu, som 22dc, minuly mesiac bola asi na 26dc, tak este mam cas 😅

januliatko1985
11. kvě 2012

@magic08 tento mesiac soju nedam, a buduci dufam, ze uz nebudem musiet ju uzivat 😀

januliatko1985
11. kvě 2012

@piefunko jaaaj veru, cosi sa so monu deje, citim cele podbrusko aj ma picha vselikde, aj vajecniky citim, aj hlien uz skoooro bielkovy dnes rano bol, a kontrolujem si aj krcok a ten oproti par dnom uz ovela viac pootvoreny a makksi, tak duufam, ze cez vikendik bude 😵

activia
11. kvě 2012

@yasmin0001 vsak si ho asi videla uz v sukromke, no co ti poviem....tak uvidim zajtra, pozajtra ci sa dvihne do nebies 😀 😀 , mna boli len to podbrusko a krize ako kazdy mesiac 😀 😀
....to je jasne, ze dnes ti este nic neukazalo, este je skoro, dve palicky uvidis tak mozno o 2 dni 😉 🙂

yasmin0001
11. kvě 2012

@activia mna nikde nic neboli a nepicha, az na to co ma ma boliet pre chorobu, takze si myslim, ze nic 😒

piefunko
11. kvě 2012

@januliatko1985 hmmm to vyzera slubne 😉 aj pocasie vam tusim bude priat 😝 tak si to uzite a poriadne snazilkujte 😉
ja stale vajecniky necitim, dufam ze sa v nich ale nieco deje ked uz ladujem ten clostil... @kemonka @elebe baby vy ste citili vajecniky? kedy asi ? 😕

activia
11. kvě 2012

@yasmin0001 no vsak o 48hodin budeme mudrejsie 😀 😝

magic08
11. kvě 2012

@evakva ano? si videla take grafy? ja som sa s tym este nestretla... to by vajko muselo superrychlostou do maternice sa dostat a este sa aj uhniezdit... aj ked som nasla na nete niekolkokrat, ze IP nastava medzi 4-10 DPO... ale co ja viem... doteraz som bola tehu 2x, a obarazy bolo IP na 7DPO, krasne to na tych mojich grafoch bolo vidiet...

@kemonka nemyslim, ze bola ovu vcera, na ten 18 DC som mala zretelne ovu bolesti, kt. zacali uz den pred tym, toho 18 DC sa to vystupnovali pocas dna a ku vecer ustupovali... takze som presvedcena ze ovu bola na ten 18 den... aj tie teploty od 36,6 vzdy boli moje poovulacne...
ten pokles na 4DPO si myslim, ze je preto, lebo som toho v noci vela nenaspala, a merala som o 1,5 hod. skor... tak skor si myslim, ze to preto...

@elebej moja, dakujem ti velmi pekne... to cakanie je hrozne... 😝 😝 😝 ja verim, ze ma zajtra ty potesis krasnymi //

magic08
11. kvě 2012

@lauritka ahoj lauri, nemyslim, ze bola ovu neskor... na ten 18 DC som citila ovu bolesti, kt. zacali den predtym, postupne sa vystupnovali a toho 18 DC vecer zacali odznievat... aj hlien bol vtedy pekny tahavy... takze som presvedcena, ze ovu sedi... ten pokles na 4DPO pripisujem skor tomu, ze som menej spala v noci a merala som o 1,5 hod. skor... mala sa zobudila pred pol piatou a uz nechcela spat... esteze som stihla odmerat teplotu... takze to nevidim na IP (podla mna nemozne, tak skoro)

magic08
11. kvě 2012

@januliatko1985 tak drzim palce, nech soju nemusis... uz bola ovu? grafik aj vyzera, pokial pojde teploty hore, ze ovu bude...

januliatko1985
11. kvě 2012

@magic08 tak pocitam, ze zajtra,alebopozajtra by mohla byt, asi skocim kupit ovu test, lebo uz nemam par dni, tak nech sa aj ja tesim z // aspon na ovu teste 😀 😀

magic08
11. kvě 2012

@januliatko1985 skor, mna ovu testy len stresovali a odoberali chut sexovat... ked som videla ze ciarka je slaba, tak som sa furt tak hlupo nastavila, ze na co sexovat, ked nebude ovu... takze som testovat prestala, ked meram len BT, tak aj chuti je viac... 😀 😀 😀 😀

januliatko1985
11. kvě 2012

@magic08 jooj, dnes radsej nech ovu neni, lebo ideme na noc ku svokrovcom, ale zajtra uz budeme domka, tak radsej zajtraaa prosim ovu...ze este si budem vyberat nie? 😀 😀