Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

mon777
26. čer 2012

@vavrenka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

milagros
26. čer 2012

@yasmin0001 no ved teraz som sa riadne vydesila lebo citam ze to busenie a tep ze to moze byt aj stitnou a ze neliecenie by mohlo sposobit aj potrat, alebo aj nedostatkom zeleza/anemia/ len neviem ci u gyn.sa stitna riesi aj keby som hned zajtra isla k nemu či by to nebolo zbytocne...takze myslim ze teraz uz aj tlak musim mat vysoky

lauritka
26. čer 2012

@wolawka ahoj, no nejak klesas, ale stale si hore, zaujimave, ze mas egg hlien ;) ze vraj aj v tehu sa moze vyskytnut.

lauritka
26. čer 2012

@magimary no istota nie je, 🙂 musis cakat na uplne pozitivny, lebo tmavsi moze byt aj pred mrchou,
a preco radsej nekupis tehu testik, na testovanie tehu ?? 😀

lauritka
26. čer 2012

@annavi NO TEORETICKY BY MOHLA BYT 🙂 PORE ISTOTU SNAZILKUJTE 😉

yasmin0001
26. čer 2012

@milagros hlavne pokoj, necitaj hovadiny na internete. Az budes s dr., tak mu len povies, co pocitujes a v akej intenzite a on ti uz bude vediet povedat, ci to treba alebo netreba riesit.
A u dr. ti zoberu aj krv a keby bolo nieco zle, doki by to riesil. Neboj sa!

lauritka
26. čer 2012

@vavrenka aha 😀 tak to robim zle 😝

lauritka
26. čer 2012

@milagros hlavne sa nenastavit psychicky na to, ze sa moze nieco stat, lebo si to clovek fakt privola..
90% percent chorob je v hlave...
necitat, nestresovat. 😉

magimary
26. čer 2012

@lauritka tie mám doma 😅
ale som to pochopila tak, že ovutestík ukáže skôr 😅 😉

vavrenka
26. čer 2012

@lauritka aj desat lajkov ti davam, je to tak..

milagros
26. čer 2012

@mon777 nič sa nestalo viac vydesena uz nemozem byt ...mozno bude ten tep zvyseny mojim stresom ale nejak velmi sa neviem kontrolovat aby som sa ukludnila furt sa bojim ze ci nieco nezanedbam to mam rano hned prve myslienky

vavrenka
26. čer 2012

@milagros na zacaitku tehu sa berie krv an zakladne parametre - vratane parametrov stitnej zlazy, a akonahle povies dokimu tieto priznaky, on ta vysetri, neboj. a ta neleicena stitna zlaza-to by musela byt dlhodobo neliecena, popr. nerozpoznana, busenie srdca byva spojene so zvysenou cinnostou a tusim ak hrozia potraty tak pri znizenej cinnosti.. (tusim, ale nei som si ista, riesila som na zaciatku tehu neico podobne, mala som vysene hodnoty stitnej zlazy, gynekologicky mi preto opakovane robila odber a potom to uz bolo ok) a este - ja osm prezivala ohromnu uzkost skoro cely prvy trimester (predtym som dvakrat potratila) a prve tyzdne som preplakala od strachu, vzdy na zachode som si automaticke pozerela toaletak, ci neuvidim krv... a hanka sa napriek tomu narodila 😉

mon777
26. čer 2012

@milagros mojááá, kľud, pohodička. len zbehni ku dokine,že máš moc rozbúchané srdiečko. ale osobne si myslím, že je to miminkom, lebo veď teraz potrebuje telo viac kyslíku, keď sa ti má malý mimozemšťanko pekne vyvíjať v brušku 😉 Ale ozaj som ťa nechcela nejako strašiť alebo čo. 😔

lauritka
26. čer 2012

@magimary no nie stale.. ako komu, niekto uz mal tehu testik viditelny, ale ovu este nebol uplne silny ;)
ako druhu ciarku tam budes mat stale.. lebo LH je pritomne furt, ide o intenzitu..
akurat, jasne ze ak je podozrivo tmavy.. tak to moze znamenat tehu ;)

tynamartina
26. čer 2012

@milagros prosím ťa to búšenie mávaš častejšie? či to bolo prvý krát? máš pri tom aj nejaké iné čudné pocity? Napr. trpnutie jazyka, hrdla rúk ...

magimary
26. čer 2012

@milagros ja som chcela len k tomu búšeniu srdca...
mávam to, takže to poznám (ja som aj liečená u kardiológa),
to, že ti búši srdce takto ráno (alebo aj počas dňa) po zobudení nemusí znamenať vôbec nič vážne...
srdce sa niekedy skrátka nedokáže tak prudko naštartovať, ako tvoj ostatný organizmus a najmä mozog plný myšlienok... stáva sa to najmä, keď sa prudko zobudíš (a akoby vyľakáš) alebo aj ke´d sa zobudíš z desivého sna, ktorý si ale vôbec nemusíš pamätať...
a stres, ktorý teraz prežívaš (a aj si privodzuješ 😉 😔 ) rozhodne do tvojich snov a myšlienok vstupuje a dosť veľkou mierou...
preto to tvoje srdce nestíha spokojne spracovať pokojným vypudením krvi...

hlavne-naozaj POKOJ! 😉

milagros
26. čer 2012

@lauritka noo ved to ale uz viem aky liek pouzijem chcela som velice oddychovat tak reku dam si pauzu od segrinho maleho ale asi to bola chyba lebo cim viac oddychujem a zial ani robotu nemam zeby som sa tam rozptylovala tak furt len na to myslim co vsetko mam urobit aby som nieco nepo.....takze asi zacnem zase sa chodit k segre rozptylit..uz aby bol 12tt aspon nejako sa to vlece a zas k dokimu nechcem ist skoro zbytocne nech nerusi krpca

milagros
26. čer 2012

@magimary snazim sa ale strach je akosi silnejsi zatial

lauritka
26. čer 2012

@milagros tak tak, treba nejake rozptylenie, lebo ked clovek visi na internete cita kadeco 😉 😀
a potom to neprospieva psychike.

milagros
26. čer 2012

@tynamartina teraz prvy krat tak hned rano

milagros
26. čer 2012

@lauritka ved toto ...uz by som aj isla k lekarovi najradsej len keby som uz 7tt bola straasne pomaly to ide do kelu ... a dokonca mam taky pocit ze stitnu ani gyn.netestuje neviem ako je to v tehu ale viem ze raz som sa ho pytala a ze take oni nerobia

magimary
26. čer 2012

@milagros veď práve, preto to píšem, aby si sa ďalej nestresovala...
to búšenie je dôsledkom stresu počas noci (nahromadeného z celého dňa)...
tak aby si sa nebála ešte aj búšenia, keď už i tak sa stresuješ dosť...

milagros
26. čer 2012

@vavrenka hej gyn.riesi aj stitku? na zaciatku ved hej len podla ms mi to vychadza ze som 5tt+4 a zda sa mi ze je to skoro k dokimu aby krpca zbytocne stural a ked tak nakoniec povie ze stitku neriesi tak by ma piclo lebo viem ze raz som sa ho pytala a vravel ze to nerobia len v tehu neviem ako to je

milagros
26. čer 2012

@yasmin0001 nooo najradsej by som uz zajtra isla ale nechcem aby zbytocne stuchal krpca ...a ten cas ide nenormaaaalne pomaly uz aby bolo aspon4.7

tynamartina
26. čer 2012

@milagros v tom prípade sa prikláňam k stresu.

melisaaa
26. čer 2012

@lauritka ahoj, ako, si nemerala ešte, čo nôžky, kedy budeš testíkovať, ma bolia príšerne prsia, asi to bude Duphastonom, čo myslíš a ešte aj hrdlo mám chytené, asi na mna dačo lezie 😝

lauritka
26. čer 2012

@melisaaa lezie na teba tehu ;) tak skusim testik pozajtra, mozno aj zajtra neviem 😝 😀 😉

aj mna pobolievaju, ale nie nejak exptremne. inac som uplne fit 🙂

moze byt aj z dufiku, ze ta bolia, ale moze byt aj z tehu ;)

melisaaa
26. čer 2012

@lauritka som zvedavááááááááááááá, asi aj ja testnem 😉

lauritka
26. čer 2012

@melisaaa nohy uz v pohode, to bolo z tepla 😉

lauritka
26. čer 2012

@melisaaa a aky mas grafik ;)