Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

ktore
11. led 2012

@tinara23 no aj ty si mala riadnu ciarku.a prosim ta kedy zistili vyvojovu vadu?a asi preco?

lauritka
11. led 2012

@ktore gratulujem, ty si mala aj ukazkovy IP, nasledne zvysenie po uhniezdeni. ani sa necudujem takemu testiku, ked sa ti uhniezdilo pomerne skoro 😵 🙂

leeena_4
11. led 2012

@ktore nemysli vůbec na žádné vývojové vady, jasný? 😉. Já ji měla taky a rozhodně nebyl do NT screeningu jediný náznak.

tinara23
11. led 2012

@ktore v 11 týždni, bábo nemalo uzavretú vrchnú časť hlavičky a ani by sa to neuzavrelo, takže by som donosila, ale do pár dní by umrelo. Brali mi aj plodovú vodu, z genetického hladiska všetko ok, proste náhoda, alebo silný herpes, ktorý som mala v začiatkoch, alebo nedostatok kyseliny listovej, proste sa nevie 😒
Ale toto ty nerieš, ty budeš mať všetko ok, treba veriť 🙂

st2
11. led 2012

@ktore waaaaaaaaaaaaaaaou gratulujem, to je uz riadna ciarisko na 9dpo 😉 😵

ktore
11. led 2012

@st2 no asi mi graf dobre neoznacil.lebo prvy krat mi oznacil na 13 den a potom na 15 den takze mozno je to 11 dpo.alebo zeby dvojicky?????????????????????????booooze to ma len teraz napadlo

st2
11. led 2012

@ktore daj este raz graf

a inak vcera som dobre tie vajka citila, dnes mam uz aj egg, sakra ovu vyyyydrz este

ktore
11. led 2012

@st2 jjjooooj vyzera to ze ked ta vajka boleli ze dne s mas ovu

st2
11. led 2012

@ktore na ten 14dc mas preco tu gulicku bielu (merala si v iny cas alebo nieco take) lebo podla grafu to vyzera fakt az na ten 15dc

a ja ovu este nechcem este nie az cez vikend, ale byva to u mna tak ze egg a ovu pride o take 3 dni, budem aj testit tak uvidim co vylezie na testoch a zajtra mi mozno aj dr povie ci tam daco vidi ved ked uz budem pod tym sonom

maminka142
11. led 2012

@lauritka
@st2
@tinara23 Ahojte, zasa vas tu na chvílku vyruším, ak môžem 🙂 Tento mesiac užívam clostyl, už piaty mesiac a prve tri som mala ovu ukažkovu a akosy sa mi začala tratiť 😕 Že by si už moje telo zvyklo na lieky? Na ďalší mesiac mam zvyšenu davku na 2x1 od 3-7 DC 😅 Chcem sa opýtať ako najdlhšie ste užívali clostyl?
A ešte jedna dôležita otazka, dnes som bola na folikulometrii a folik ma len 15 mm a to už som 12 DC (predtym v 12 DC už aj praskol 😅 Dorastal do 27mm)
A chcem sa opýtať, že dnes mi lekar povedal, aby som prišla v piatok na injekciu pregnyl 😅 Myslíte, že mi dovtedy dozreje? Čo sa stane, ak sa pregnyl pichne nejako skoro? Praskne aj nedozrete vajo? Ďakujem vam vopred dievčata za vaše nazory a rady 🙂

tesoro
11. led 2012

@ktore moc Ti gratulujem!!! Co manzelik? Reakcia?
Fu a klobuk dole pred vasim keksikom, najprv by umrel moj muz a hned za nim ja 🙂)

kacena85
11. led 2012

@ktore jeeeej gratulujem kraaasne dve ciarocky

ktore
11. led 2012

@st2 no merala som dnes o hodinu skvor.zato ta biela bodka.ja som citila vajecnik a asi na druhy den bola ovu.ale kazda to ma inak

lauritka
11. led 2012

@maminka142 ahoj, clostyl by sa mal brat cca 3 mesiace a potom pauza. To by mal ale lekar vediet. 🙂
15 mm na 12 DC je sice slabsia reakcia, ale to nevadi. Hlavne ze porastie, v piatok by to bolo pichnutie pregnylu v pohode. Pregnyl nacasu praksnutie. nedozrete by nemalo prasknut.

st2
11. led 2012

@maminka142 no ja ti poviem len za seba, ja som brala clostil len dva mesiace, viac mi lekar davat nechcel, a co som aj citala tak sa dava na max 3 mesiace ale niektory lekari davaju aj na 6 mesiacov, takze tazko odpovedat, vajko rastie za den 1-2mm cize do piatku moze byt pekne aj 19-20mm a ked pichnu pregnyl tak ten sposobi ucinok o 36hod takze este moze dovtedy vajko zase narast a aj praskne vo velkosti ako ma, cize podla mna je to OK

ktore
11. led 2012

@tesoro no mali sme na seba velku chut furt .manzel je v rakusku som mu hned volala a tesi sa len sa bojime aby to neodislo z ms.mylsime na vsetko a hlavne to este nikomu nepovieme len ak to doktorka potvrdi.revala som do telefonu jak keby sa nieco stalo.

st2
11. led 2012

@ktore no tak potom ked si merala o hodku skor to znamena ze v case obvykleho merania mohla byt teplotka este vyssia co teda znamena ze fakt mohla byt ovu na ten 13 dc a je to jasne ako facka cize teoreticky mozes byt dnes 11dc 😝

ktore
11. led 2012

@kacena85 dakujem este to nechcem zakriknut.zajtra urobim dalsi test a uvidime ci bude aspon taky isty

tinara23
11. led 2012

@maminka142 s clostilom nemám veľkú skúsenosť, brala som ho iba pred IUI jednu tabletku 3-7DC, ja som mala folíky na 10DC cca 17mm a vtedy som pichala večer pregnyl a na 12DC bolo IUI. Folíky rastú cca 2mm denne. Po pregynle by mal folík prasknúť do 36 hodín. Čiže ak máš dnes 15mm, v piatok by mohol byť 19mm, takže v pohode, ešte 36 hodín do prasknutia.

ktore
11. led 2012

@st2 ano mohla byt a tak sa potom aj uhniezdilo az na 9 den.aj tak po uhniezdeni je palicka dost silna na tie dva dni.asi je silne hcg

kacena85
11. led 2012

@ktore a este fuuu ten maraton,ja som praveze pocula xe menej je lepsie ze su kvalit.spermie nooo ale teraz neviem,ci nezmenim nazor.priatel sa isto potesi ;)))

ktore
11. led 2012

@kacena85 no vies aj som myslela ze sa neoplodnia spermijky lebo su slabe ale mozno prave to ze sme mali stale tak prave na ovu sa tam dostali.inak by asi nevydrzali keby sme prave vtedy vynechali.ja uz teraz viem ze tak ako mi doktorka povedala ze celych sest dni mame sexovat.ci 5 dni uz neviem.ale nekazala ze obden.kazdy den.aj moj sa tesil ale aj tak sme boli ako mysi.furt sme to chceli.

ktore
11. led 2012

no a idem si lahnut a hladkat brusko.caute zatial.poobede som tu zase

cristi
11. led 2012

@ktore nemusis mat obavy kvoli tym liekom ,ktore si vcera uzila...embrio je v maternici po uhniezdeni zhruba dva tyzdna vyzivovane zltym telieskom-corpus luteum a az potom sa napaja na krvny obeh matky cez placentu..takze ziadne stresy a bud kludna 😉

st2
11. led 2012

@ktore ale vies co co tam potom kedy sa uhniezdilo a kedy bola ovu, dolezity je ten krasny dvojciarkovy vylsedok 😵

ktore
11. led 2012

@cristi no ty si vseved.prave to mi doktorka povedala ked som jej volala.

kacena85
11. led 2012

@ktore ja len tak co citam vo forach.aj tu na konikovi.ze tam obden je fajn.ale dobre vediet.len ja ani neviem kedy mam plodne dni tak meriam teplotu a skusame.aj na nete som nasla kalendar a zadala moju poslednu mrchu a skusam sa podla toho sledovat.tak xi oznamim to priatelovi a tak mozme mesiac do hysterky skusat

maminka142
11. led 2012

@st2
@tinara23
@lauritka ďakujem vam dievčatá moc, ste zlaté 🙂
@lauritka A prosím ťa myslíš, že podla tvojho nazoru vajo, ak nebude v piatok ešte dozrete a bude pichnuty pregnyl, tak ešte praskne? Mam na mysli či bude mať ešte čas dozrieť, alebo hned zanikne?

A ozi dievčata tie moje stale pozitívne ovu testy su spôsobene dlhším užívaním clostylu 🙂

leeena_4
11. led 2012

@maminka142 já ti taky povím svou zkušenost, clostík smíš brát max 6 měsíců za život, většinou 3 za sebou, pak pauza a zase tři. Reakce teda není slavná, ale dorůst pořád může 😉. Já měla stejnou reakci, možnáještě horší na injekce, tam bylo 14DC 17mm vejce, rovnou mi píchli pregnyl a podle BT byla ovulace hned druhý den, kdy i dělali iui. Takže může fakt do pátku dorůst😉. Držím pěssti