Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

2lil
12. zář 2012

@piefunko ďakujem ..tiež držím palce nech to klapne aj vám a nech tvoja polovička vydrží ten tvoj maratón 🙂 ...mohla by nám zajtra teplota pekne stúpnuť ...

katka116
12. zář 2012

@mattuliatko30 moja ved ked ste dvaja pracujuci to by nemal byt problem. Ja som si nasetrila vopred ked som chcela ist na matersku, takze v tomto mm nema pochybnosti a v podnikani sa mi momentalne dari, takze by sme ustali aj 4 😀 😀 len tiez nechce mm.
Na druhej strane treba okolo tych deti robit servis a manazovat aktivity - co robim tak, ze musim platit opatrovatelku, lebo nie vzdy sa mi da utekat pre malu o 16h a muza prosit nechcem - on ma ad hoc mitingy a neda sa na to spolahnut...

zorganizuj si nenapadne par navstev kde je babatko a mozno sa to na neho prilepi. A ja pouzivam argument, ze aj mm je z 3och deti a 2 prdia na rodicov a len jeden sa stara (a to nie je moj mm) tak ked budeme mat 3, je velka pravdepodobnost, ze niekto sa o nas postara 🙂

piefunko
12. zář 2012

@2lil dakujem moc 😉 veru mohla by 😅

mattuliatko30
12. zář 2012

@katka116 no veď aj môj je z troch....a on je ten tretí.....tak nechápem..tiež som povedala,že si našetrím....na plienky...a nejaké veci...aby to nezasiahlo do ropočtu..a tie dva roky vydrží to sám ťahať....a ja by som šla po dvoch rokoch do práce....ale zatiaľ to je márne....teraz je všetko ok..ked sa o tom nebavíme...aj keď dobre vie, čo by som chcela... ☹ ale nejdem to siliť...uvidím..možno mi raz bude dopriaté....ak nie tak nie...nespravím nič...

mattuliatko30
12. zář 2012

Babulky...je tu niektorá?????kde ste všetky? 🙂

lagunasa
12. zář 2012

@piefunko vsimla som si ze si pisala ze sa snazite 9 mesiacov, cizer teraz 10.cyklus? my sa teraz snazime 7. cyklus. ale zatial nepanikarim. ani neviem preco, ale nejak som z toho ze sa nedari este neni v strese. uplne ma schladzuju baby co tu pisu ze sa snazia 2 roky a tak. aj kamoske sa podarilo az po 2 rokoch ( neviem cim vsetkym presla ale vraj sa zadarilo ked jej manzelovi predpisali nejake lieky na kvalitu, ci rychlost spermii, co sa cudujem ze az po 2 rokoch tie spermie a spermiogram riesili ). takze nasho pol roka je zatial nic. a podla mna babo caka kedy bude ten spravny cas na to aby vzniklo tak aby sa mohlo narodit v lete. cela rodina ma narodeniny v lete. takze teraz mi to vychadza na jun najskor, takze uz sa blizime k letu. ale mamina je uz junova tak hadam....
tak ti zelam podobny klud ako mam zatial ja. dufam ze mi este dlho vydrzi ( ale skor dufam ze budem tehu 😉 )

lagunasa
12. zář 2012

@mattuliatko30 a on predtym suhlasil ked ste sa predtym snazili? a preco zrazu zmenil nazor???

mata_ba
12. zář 2012

@piefunko ahoj.konecne mam cas riadne odpisat...ach...nooo na zavrtavanie drobca by bolo hadam este skoro,nie?a teda tvoj muzik je frajer...tusim je to bojovnik 😀 a ten tvoj kamos sa teda trafiiiil 😀

@mattuliatko30 no ako dasno?lepsie?btw tusim mi zase zacinaju nevolnosti ☹ zase budem mat len plane nadeje ☹

mattuliatko30
12. zář 2012

@lagunasa moja snažila som sa vždy len ja..len nepovedal,že nechce...až keď som asi moc tlačila..tak cúvol...

mattuliatko30
12. zář 2012

@mata_ba ďasno bollí....ale nechcem si dať tabletku.....moja to fakt?...mne je tiež zle..ale asi z injekcie a bolesti 😀

mata_ba
12. zář 2012

@mattuliatko30 preco si nechces dat?pocuuuj....a nehrozi tebe nahodou bejby?!

mattuliatko30
12. zář 2012

@mata_ba moja isto nie, to by som musela vedieť...či nie?? 🙂 ..mne je zle..aj keď mám mrchu...ale zatiaľ sa na ňu necítim...nič ma nebolí..tak tušim fakt natiahnem ten môj cyklus 😀 tabletky si nedávam všeobecne....iba fakt keď už nemôžem...nie som na lieky...ale vnoci si asi dám..nech sa vyspím do práce....som zvedavá na tvoju teplotku....a aj na moju....zajtra už štvrtok..a to som myslela,že mrcha príde už v pondelok...a nič...tak som rada...

mata_ba
12. zář 2012

@mattuliatko30 len ci dojde 😉 moja svagrinka otehotnela len z tej prvotnej kvapky lasky 😉 aj ja som zvedava na teplotku..no kiezby uz bol 14 dpo...a som veeelmi zvedava ci mi ta b6 pomoze na lf..ale brusko ma uz druhy vecer divne pobolieva...snad nedojde este skor ☹

lagunasa
12. zář 2012

@mattuliatko30 aha. tak to mas dobre aspon to ze sa mozes snazit ty. lebo ak by moj nechcel tak si da proste kondom a hotovo ...

mattuliatko30
12. zář 2012

@mata_ba no veď aj ja sa nato spolieham...veď raz sa musí podariť...aj keby z toho....preto to nenechávam na náhodu..a snažím sa zistiť si vždy ovu..a vtedy byť aktívna 🙂))) inak by mi to bolo naprd 😀 tak ale moc tomu neverím... no veru..som zvedavá na teba....či sa mi to potvrdí....len maj krásne teplotky..a veru už nech je aspoň 11DPO...a ty na testíku aspoň duch...
@lagunasa to sme nikdy nemali.....ale tak obe dcérky..som vedela kedy..aj som mala 14deň plodný..tak sa hneď zadarilo 🙂 takže myslím,že s tým by nebol taký problém..len potrebujem spermošky... 😀 tie má mm bohužial 😀 tak ale už je 7 rokov od najmladšej...a nič..dáva si bacha och...hrozné s tými chlapmi..tak ale zase radšej ako rodiť každý rok 😀 a mať babráka...čo nás neuživí

mata_ba
12. zář 2012

@mattuliatko30 moooojaaaaa taaaaaaaaaaakto ti drzim palce,aby ti to vyslo 😀
No veru..treba byt aktivna...aspon mas lepsi pocit,ze pre babo daco robis...

piefunko
12. zář 2012

@lagunasa jej moja dakujem moc ;) no neviem kolky cyklus kedze sommala dlhe a minuly mesiac skoro 50 takze to neratam,len viem ze od januara sa snazime.som niekedy z toho frustrovana,ked napr cakam ze nieco mi pomoze leboto inym pomaha a potom nic z toho...ale mnao to zas prejde..ja som myslela ze moje babo caka na to aby sa tattovi darovalo na 30tku ale ocividne ma iny plan ako a kedy prist k nam 😀

lagunasa
12. zář 2012

@piefunko tak zatial z mojej chabej skusenosti to babo zasadne nepride na ziadne narodky ani nic podobne! pride v tu najobycajnejsiu dobu.
a tak vy sa sice mozete snazit od januara ale ked mas dlhe cykly tak to vobec nemusi byt tych 9 cyklov ale kludne tak ako my, tych 6. a teda to ti verim ze to musi byt frustrujuce ze cakas ze nieco zaberie a ono nie. a este tie dlhe cykly!!! no na nervy!
ja cakam ovu az na buduci tyzden a praveze ked budem v tom ze ci pride ms alebo nie tak budem v cechach na predlzenom vikende s drahym a kamaratmi. takze snad troska vypnem a nebudem tak na to mysliet a snad budem aj tehu!!!! teraz som nuteno z prace doma tak snad je to osud a zadari sa....

lagunasa
12. zář 2012

@mattuliatko30 tusim ma tvoj mm vacsi prehlad o tvojom cykle ako ty sama ked si prave cez ovu dava pozor 🙂

mattuliatko30
12. zář 2012

@mata_ba ďakujem mojka......dúfam a verím...
@lagunasa on práveže nevie ani kedy býva. 😀 on si dáva stále preistotu

mata_ba
12. zář 2012

@mattuliatko30 a ja s tebou 😉

bordulka
12. zář 2012

@piefunko moja, skôr studenu sprchu na schladenie 😀 😀 😀 😀

mattuliatko30
12. zář 2012

@mata_ba a ja v teba 🙂...vyjde vám to ...verím....

kitulka
12. zář 2012

Ahojte kocky! Dlho som tu nepisala. Co mate nove? Nejake nove tehulky, co nam vleju nadej? Urcite nejake su, tak gratulujem a tesim sa s Vami!
Chcela by som Vas poprosit o radu. Vyzera to tak, ze som mala anovulacny cyklus aj podla teplot aj podla ovulacnych testov. Ale dostala som menzes a je velmi slaby, taky nijaky. Ale nie je to spinenie, je to krvacanie, ale velmi slabunke, dnes druhy den a vyzera, ze pomaly bude aj koncit. Normalne mavam 5 dni a minimalne jeden den je silne krvacanie. Myslite, ze to moze mat suvis s tym anovulakom? Ze nebola dostatocna hladina hormonov na dozretie folikulu a teda aj na narast sliznice? Alebo cim inym by to mohlo byt. Tehu by som nemala byt, aje ked by som velmi chcela :o) asi ako Vy vsetky, co ste tu. Drzim Vam vsetkym palce! A vdaka za odpovede.

evikmi
12. zář 2012

@katka116 ahoj, neboj, průběžně budu podávat zprávy 😉 k dr jdu 26.9. tak rozhodně tou dobou se ozvu...jestli do té doby nebudou nějaké

a jinak mm to stále neví...ale mám co dělat 😀

katka116
12. zář 2012

@evikmi tak ty si aka dobra ako to mozes vydrzat? 26.9 budes v ktorom tt? A toto je fakt tvoje 7me tehu? Vcera si pisala lauritke. To si medzi 6-9tt potracala ak sa mozem spytat? Velmi ti to prajem. Potom by ste tu adopciu zastavili?

katka116
12. zář 2012

@bordulka ahoj moja, co nove? Ja som unavena ako kon, ale tesim sa konecne sprchlo..

evikmi
12. zář 2012

@katka116 nevím, asi osmý týden? a ano, je to sedmé ☹ a bylo to mezi 6-12tt ..... adopci bych nezastavila

6lenka64
12. zář 2012

@katka116 Ahoj, my mame tiez jednu dcerku, bude mat teraz v okt 2 roky, a chceli by sme druhe, zatial skusame len od leta, mala bola na prvy sup, tak dufam, ze aj toto druhe bude co najskor 🙂
No nemala si to lahke :( s tymi tehotenstvami, este ze mate dcerku, a neboj to dalsie pride, podari sa a drzim palce, ako vyzeras s grafom? Ten moj www.fertilityfriend.com/home/3e782f

2lil
12. zář 2012

@evikmi ...dovolila som si prečítať tvoj príbeh a..... veľmi veľmi veeeeľmi ti držím palce nech je všetko v poriadku ....