Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

melisaaa
19. zář 2012

@piefunko raz to vyjde, musí 🙂

moni1007
19. zář 2012

@bordulka no tak to neviem, ci mm bude chciet dvakrat denne, dufam,ze aspon kazdy druhy den bude sexik 😀 😀 no veru, radsej nech sa to riesi skor ak v tom ma byt nejaky problem 😒 no az tak vela ich nemam, ale ani malo ich neni. a to co si mala za fliaciky? 😕 😕 divne a bola si s tym tiez u dr? no ze vysledok u nas? ved este ani ovu nebola 😀 😀 no to jedine ak by sme boli vestice 😀 😀 inak, aj mne je dnes dost zima. mam uplne studene ruky a cikam kazdych 5 minut, to z tej eeee alchemilky 😝

activia
19. zář 2012

@melisaaa 20kolo, no veru sme na tom rovnako, rovnako na prd 😀 😀

mata_ba
19. zář 2012

@piefunko ved to ☹

@mattuliatko30 ja neviem matuska..neviem ☹ dnes by som bola v 29, ci 30 tyzdni..a co mam...mrchu na ceste ☹ aspon,ze mas pri sebe babulky...

melisaaa
19. zář 2012

papa kočky, musím ísť, pekný den 🙂 🙂 🙂

vavrenka
19. zář 2012

@mata_ba aspon ti posielam virtualne objatie

anait
19. zář 2012

@melisaaa ahoj, aj ja si idem pospať 😉

bordulka
19. zář 2012

@moni1007 moja, ze by chlap nechcel? 😉 a neviem co som to mala, ani som s tym nebola u dr, ked to same zmizlo 🙂 moja, to ja uz u teba vsetko predbieham, ja ti mozem povedat, co sa ti aj narodi 😉 mne je teplo, len nohy mam ako zaba, ja som zimomilna 🙂 ci ako sa to povie... vcera som behala v tricku a ostatní mali oblecene dobreze nie zimne vetrovky 😀 joj, dnes pestujem krsniatko, velmi sa nan tesim... inak uz som si spisala aj zoznam, co budem potrebovat na salatik 🙂 ty ho nechavas aj odstat cez noc, ci ho hned papate?

katka116
19. zář 2012

@mattuliatko30 ty si zlata, len ked zacnem byt akcna a mat zaujem o keksik, on uz sipi, ze je ovu a asi vie ze ma podat vykon... proste niekedy mam pocit, ze je chudak zablokovany...
teraz si to zacnem merat a plus ovu testy a budem to vediet presne, tak ho nebudem trapit inokedy 😀 😀 😀

mata_ba
19. zář 2012

@vavrenka dakujem..

katka116
19. zář 2012

@mata_ba @piefunko @moni1007 @bordulka @mattuliatko30 - babulky to iste co pise Matka, ani si neviete predstavit ako mi pomaha, ze vas tu zrazu mam. Ze mozem svoje pocity niekomu zverit. Vcera som sa odhodlala a hovorim mm, ze asi nebudem tehu - lebo on sa o tomto bavit nechce, proste nech to pride nech to nie je planovane... ale kurna ked tam to vajce len 24h, to sa neda neplanovat... mesiace mi utekaju a aj roky ☹ a on na to este: a preco nebudes tehu? Lebo z 3 vrzov a minimalneho snazenia - to sa zadari len stastlivcom. A vedel si ze mam ovu cez vikend a bol si so mnou v piatok, sobota komaticky stav a v nedelu sa mu nechcelo...
Ale on si z toho nic nerobi - keby som mala taky maraton ako piefunko, urcite som tehu.

Babulky rano hned ako vysiel negativny test ma nappadlo, ze sa vam idem vystazovat, ze ved vy jedine ma pochopite. Dakujem

bordulka
19. zář 2012

@katka116 kati, je mi to luto, myslela som, ze vam to vyslo... dnes si testovala? ale neboj, babo pride, ked nam to bude sudene... napriklad @magimary vydrzili spermosky 4 dni, takze hlavu nevesaj, aj motyka niekedy vystreli 😉 a zbytocne je trapit sa pre chlapsku hlúpost a nevedomost 😉

mata_ba
19. zář 2012

@katka116 moja..tiez som teraz vravela mm,ze ovulka je jeden den..potom sme uz srandovali...ale v ten den som mu pivedala,nech mi potom nevyplakava,ze aj on chce dieta...a bolo..som zvedava co bude dalej...

piefunko
19. zář 2012

@katka116 katuska, to ma strasne mrzi ze k tomu stavia taky negativny alebo teda taky nijaky postoj ... ale skus sa s nim o tom pobavit.. nie v zlom, kricat a byt nastvana ale tak, ze nech ti povie ako to vnima on, ze co si o tom mysli a preco nechce sexikovat, ale uprimne... ja som si s mojim sadla a po case (bohuzial az po case ) zistil sam ze to nie je take lahke a vidis tento mesiac maratonoval sam od seba, kazdy den dosiel vecer ze sextime 😀 a viem ze sa mu velakrat nechelo ale proste uz pochopil ze be z toho to nepojde.. akoze ani maraton nie je zarukou ze to vyjde, ale chapem ta uplne... akze skus si s nim sadnut.. mozno chce aby si ho nejak nazhavila, skus mu "pomoct" ak sa mu nebude chciet, budem otvorena-rukami, ustami 😅 popripade si pustite nejaky "film" vies co myslim.. .moznosti je vela, tak drzim palceky 😉

katka116
19. zář 2012

@bordulka ahoj moja, no testovala som v nedelu aj v pondelok aj dnes - take biele testy som davno nevidela 😠 😠 😠
proste cele ma tom se.ie to, ze sa musim v istom case mm doprosovat... pretoze on zial nechce keksikovat casto - su zial aj taki chlapi a zial s tym nic nenarobim a tam som chcela mat darcek pre rodinu pod stromcek

piefunko
19. zář 2012

@katka116 veru ako vravi @mata_ba ked mi dosla mrcha poplakala som si a on ma lutoval, tak som mu vtedy povedala ze ak bude sexovat len ked sa jemu uraci tak to tehu nebudem nikdy a ze za to moze on (trosku som zahrala divadielko 😅 😝 ) no ale zabralo 😅

piefunko
19. zář 2012

@katka116 rodina nerodina, darcek nedarcek, az taketo planovacky nikdy nevyjdu, uz som sa o tom presvedcila aj ja ☹ skus teda merat a sledovat sa a potom sa dohodnite ze si to teda odsledujes a 2dni ho nezabiju, nech sa vzmuzi trocha a ked vystihnete presne ovu tak sa isto zadari 😉

katka116
19. zář 2012

@piefunko moja zlata ved ja mu ustami aj rukami pomaham, ale to uz musi byt chut. On to proste nechce planovat, lebo vie, ze ja viem rychlo otehotniet. Doteraz som vzdy otehotnela do 2 mesiacov... ale mna uz tie kyrety nebavia, uz chcem babo donosit a hotovo.
diky za podporu

bordulka
19. zář 2012

@katka116 moja, aj moj mm je taky, nejak zlenivel :( a je to na figu, ze proste sa da otehotniet iba v ten jeden konkretny den... a mas pravdu, bol by to krasny darcek k vianociam, ale myslim si, ze by sa rodina potesila hocikedy pocas roka,nie? 🙂 netreba sa viazat na konkretne datumy, potom nas to este viac zarmuti...

willy_wonka
19. zář 2012

@mata_ba prepac, ale nesuhlasim s tvojim nazorom. nemyslim si, ze jedno tehu. je zarukou uspechu aj pri dalsich pokusoch. Uz by som spozornela pri druhom neuspesnom, Takze nestrajkuj, a urcite ked sa Vam este par krat nepodari, chod s tym k lekarovi. A ked ta posle prec, ber kartu, utekaj od neho, si z BA, odporucam Mudr.Kollara - Antolska(dufam, ze ho nemas:D)

mata_ba
19. zář 2012

@willy_wonka ako jasne,ze ked to zase potrva polroka,pojdem...ale teraz by mi povedal,ze su to len 4 mesiace...a doktora mam ja super..to nemozem pol slova povedat...

willy_wonka
19. zář 2012

@mata_ba tak potom je dobre, z tvojho prispevku som to pochopila ako keby si zacala strajkovat 🙂 moja chyba 🙂

pechlinka
19. zář 2012

@mattuliatko30 Ahoj ...urcite nebola...na 20DC.... 🙂 v pondelok 14DC som bola na folikulometrii....a folik mal 20 mm...Vecer v pondelok som mala dost velke bolesti vajecnikov...a aj silny hlien.. 🙂 urcite bola ovulka 14-15DC... :()

mata_ba
19. zář 2012

@willy_wonka asi som to aj ja zle napisala...

moni1007
19. zář 2012

@bordulka no tak moj ma take chvilky, ze sa mu nechce. 😝 😀 hej? a co sa mi narodi? povedz. som zvedava 😀 😀 my ten salat vacsinou jeme v den ked sa to spravi,ale ked tak je dobre, ked sa necha odstat 🙂 jaj, tak dnes budes mat opat vesely dnik, sa pobavis s malym 😀

moni1007
19. zář 2012

@katka116 moja, je dobre, ze si to takto narovinu mm povedala, snad sa spamata a bude sa viac snazit, aspon v tie dolezite dnicky 🙂 a coskoro sa vam zadari, ved ty vies otehu,len treba prist na dovod preco sa mimi neudrzi 😒

piacere
19. zář 2012

@mata_ba veľmi ma to mrzí 😔

mattuliatko30
19. zář 2012

@katka116 jááj..tak to ten môj mi mohol stále...ale len aby bábo nebolo 😠 😠 inak môže hocikedy...a hocikde 🙂
@pechlinka tak potom to vidím na uhniezdenie...hm???
@mata_ba moja netráp sa....nejako bude..tak to vyjde inokedy 😉 raz určite..možno to chce len čas..a skoro ste začali sa snažiť..a ešte sa telo nespamätalo už prijať nového človiečika....uvidíš..podarí sa to keď nebudeš čakať...skús nato moc nemyslieť
@moni1007 ahoj moja..ako?.už meriaš?

bordulka
19. zář 2012

@moni1007 moja, ved aj moj 🙂 kolkokrat mu hovorim, ze ked sme spolu zacali chodit, tak by ma znasilnoval aj 3x za den :D teraz je to naopak 😝 uz sa mi slinky zbiehaju na ten salatik... asi ho urobim v piatok a ak nevydrzim tak skor :D a veru, uz sa na neho tesim,snad bude mat dobru naladu, kupila som aj loptu /som si myslela, ze mm bude v robote, ze bude volny plac na dvore, ale mm je doma, este stale pn/ :( tak musim vymysliet nahradny plan 🙂 a vies co budes mat? dvojicky 😉 dve dievcatka 🙂 a treti bude chlapec 😉

moni1007
19. zář 2012

@mattuliatko30 ahoj moja. nechcela som merat,ale ked jem tu fytosoju tak asi predsa len budem, dnes som prvykrat zmerala,ale len kvoli tomu, ze mm vstaval. 🙂 a ty ako? uz mrcha skoncila? potrapila ta? 😒