Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

bordulka
2. říj 2012

@moni1007 nezvyknes? to ja by som niekedy nevydrzala... 🙂 aj charlie si dava slofika? a akej farby mas kvietky? no ja ked som si nasla prvy krat // tak som tomu neverila, roztriasla som sa 🙂 a chcela som to ist mm hned zavesit na nos, ale pockala som do dalsieho dna :D a druhy krat tak uplne v klude.. lebo som tomu neverila, resp. nechcela verit :D a vies, ze moja spoluziacka urobila to iste??? isla na wc, odtiekla jej voda, osprchovala sa, obliekla a potom zobudila muza 😀 ale zevraj mala aj pohodovy porod 🙂 a moja, hanbit sa nemusis 🙂

moni1007
2. říj 2012

@bordulka no to fakt musim byt unavena, ked spim poobede. zacalo ma pichat v podbrusku a ked sa prudsie pohnem, tak citim na bruchu akoby som mala svalovicu 😝 😝 hej, aj charlie slofikuje 😀 😀 😀 aspon tu mam kludek 🙂 teraz ta orchidea je ruzova 🙂 no ja uz chcem aby sme zazili // a aby neboli falosne 🙂

mattuliatko30
2. říj 2012

@kukku no neviem..na mrchu to isto nevyzerá...jedine ak by to bol nejaký výskok pred mrchou..a zajtra silný pokles..uvidíš zajtra..dúfam,že neklesneš.... 🙂

mattuliatko30
2. říj 2012

@moni1007 aj odo mňa máš srdiečko micka..nech ti prinesie šťastie..s týmto grafíkom 🙂

moni1007
2. říj 2012

@mattuliatko30 dakujem mojka. ja som ti tiez poslala, ale neboj nie to tvoje spat, ale usetrene 🙂 😉

bordulka
2. říj 2012

@moni1007 moja, pri tychto priznakoch si myslim,ze coskoro budu prave // 😵 😵 moja, ty si mi kolko poslala tych srdiecok? 😉 a veeeeeeeeeeelke dakujem... ty uz mas v mojom srdci cestne miesto 😎 moni, setri sa, nie ze budes robit nieco tazke... nech sa male moze pekne uhniezdit...

moni1007
2. říj 2012

@bordulka ved praveze nerobim nic, ved vies, ze som vcera aj motorku odmietla, mohla som sa prvykrat na motorke zviezt 😀 moje nie je zaco 🙂 aj druhykrat poslem. ja by som nikdy nepovedala, ze si na fore najdem taku kamosku ako si ty 🙂

bordulka
2. říj 2012

@moni1007 ty si sa este neviezla? mna ocino vozieval na "pekaci" do skolky 😀 😀 😀 a kto ta to chcel zviest? nejaky napadnik? 😉 mojko, ja to citim rovnako 🙂 mam pocit, ze zo vsetkych mojich kamosiek si s tebou najviac rozumiem 🙂 resp. ma najviac vies pochopit 😵 sestricka..

mattuliatko30
2. říj 2012

@moni1007 ďakujeeeeeem...idem poslať ďalej...@bordulke..aby aj jej prinieslo 🙂))

moni1007
2. říj 2012

@bordulka 🙂 moja, si zlata a som rada, ze mas na mna taky nazor 🙂 🙂 ja som sa tiez uz dlho s nikym tak neporozpravalôa ako s tebou 🙂 vies co, ja som sa viezla len na babete 😀 😀 no bola tu ta sesterka prisiel za nou jej priatel, tak on si kupil vcera uz nas chcel aj vyvazat 😀 a inak, ja viem ze si pomyslis, ze som asi koza, ale ja som tie kvietky rozsadzala a sadila tej kamoske, co tu ma ist byvat 😅 😅 😎

moni1007
2. říj 2012

@bordulka
@mattuliatko30 srdieckova invazia 🙂 kocky, tak srdiecko pre nas vsetky, aby pod nasim velkym srdcom bilo malicke srdiecko nasich drobcekov... vsetky sa raz dockame 🙂

bordulka
2. říj 2012

@moni1007 ty nie si koza, ale trubicka 🙂 vidis a prave pre tuto dobrotu a skromnost ta mam rada...fakt das aj posledne... a babeta bola tiez dobra 🙂 mucka a kedy mi to ustrikujes tu vybavicku? 🙂

bordulka
2. říj 2012

@mattuliatko30 dakujeeeeeeeeeeeem 🙂 😵 😵 😵 😵

moni1007
2. říj 2012

@bordulka jasne, ze bola dobra 😀 😀 😀 moja, zajtra kupim klbko bielej bavlkny a pokracujem v studiu. neboj onedlho zacnem naostro 😀 😀 ale dnes sami nic nechce, ani ten vencek dokoncit 😝 😝 😝 sa mi normalne drieme. joj, som k.o. teraz aj krstna pise, ze chce aby som jej pomohla, ze ked bude ta 40tka, tak ci jej ocka nespravim 😝 nie ze by som sa rada s tym prplala, ale tak co by som nepomohla, no nie? 😉

mattuliatko30
2. říj 2012

@moni1007 kráááásneeee....ďakujeme....nech sa to raz podarí 🙂 všetkým....

bordulka
2. říj 2012

@moni1007 a kupis si aj tu pistol? 🙂 uz sa tesim, ked ti to bude pribudat 🙂 ja chcem rychlo dokoncit ten kvietok a idem rulickovat... ale mala by som aj trochu pozehlit 😒 a preco si trosku nezdriemnes? aj ked nespavas, ale doda ti to aspon trocha energie... a ta tvoja krstna oslavuje? kedy to presne mate? tento vikend? uz vies co si obliekas? ides robit aj tortu? 🙂

moni1007
2. říj 2012

@bordulka hej, kupim. no ked by som si lahla ze si idem zdriemnut, tak by som sa len prehadzovala a zacala by som sa nudit. dlho by ma to nebavilo 😀 😀 nie, jej muz 40tku, a je to vlastne birmovna.. no tortu ma uz objednanu a je to buduci vikend 🙂 nejdeme spolocenksy obleceni, takze si davam riflovu suknu, sive tricko so striebornymi flitrami, cely predok je nimi obsypany. asi teda to. alebo si dam tricko, co som ti spominala, ze mi mm povedal, ze v nom vyzeram sexi, ale vtedy som ho skusala ako saty s ciernymi silonkami, ale na oslavu by som si dala asi leginy 😀 lebo by to bolo celkom kratke 😀 😀 😀

bordulka
2. říj 2012

@moni1007 ani tak, ani tak... dievca, co len s tebou urobim? 🙂 ja ti chcem dobre, no neviem ako na teba 😀 ozaaaaaaaaaaaaaj... únava je dalsi priznak 😵 inak dufam,ze budu aj fotky z oslavy, nech sa mozem pokochat... urcite budes kočka... a vyskusaj si dat iba to tricko, ci ta vobec mm pusti von 🙂 sa urcite na teba vrhne medzi dverami 🙂 a kolko vas tam bude?

moni1007
2. říj 2012

@bordulka no len ked budeme tancovat, tak by mi cely kufor bolo vidiet 😀 😀 fotky budu urcite, my kazdu akciu fotime. no bude nas tam asi 30 a je to normalne v restike, aka mensia svadbicka... no nic si z toho nerob, niekedy ani ja neviem co je pre mna naj 😀 😀

bordulka
2. říj 2012

@moni1007 a kde mas ten kufor schovaty? 😀 😀 😀 uz sa tesim.. a budes aj predtym testovat, aby si vedela, ci budes pit? 🙂 isla by som aj ja nieco pooslavovat.... nejdes sa este raz vydavat? 🙂 hadam by si ma pozvala 🙂

moni1007
2. říj 2012

@bordulka momentalne v rifliach 😀 😀 no testovat predtym nebudem musiet, lebo to uz bude mrcha, mozno uz aj po nej 😝 😝 a ja aj tak nejak nepijem, dam si priptok a koncim vacsinou 😀 moja, ja by som sa hned vydavala, my sme s mm hned po svadbe vraveli, ze sa ideme rozviest a este raz sa zobrat 😀 jasne, ze pozvala 😉 boze ty moji spolubyvajuci su riadni spachtosi, este stale spia. mm na gauci a charlie pod stolom 😀 😀

trish22
2. říj 2012

Ahojte baby,
tak ja som dnes takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/3e25a1

Ovutest krásne silnie, takže ovu už je za dverami. 🙂 🙂 🙂 Teda dúfam, že si to nerozmyslí 😒 😒 😒 😒

trish22
2. říj 2012

@lauritka gratulujem ku krsniatku 🙂

bordulka
2. říj 2012

@moni1007 😀 😀 moja, ty mas kabelku a nie kufor 🙂 a keby mrcha neprisla, kedy to povies mm? inak ja tiez nepijem, o dva tyzdne mame v robote oslavu- kolegyna ma 50ku, ale mne proste ten alkohol nechuti... u nas svadba trvala dva dni 🙂 a veru tie "popravky" boli najlepsie...to uz bolo take uvolnenejsie... a co budu ty tvoji spolubyvajuci robit cez noc? 😉

moni1007
2. říj 2012

@bordulka no tak to riadna kabela 😀 neviem, vzdy som testovala s nim, teda hned vedel vysledok, ale keby ze sa to da, tak mu to znamim nejak extra mozno strcim do nejakej krabicky detske ponozticky abo nieco p dobne, ale neviem ci by som to dokazala pred nim tajit 😀 😀 no aj u nas su popravky, ale na svadbu nemali, tpo bolo skvele, my sme boli aj na svadbe uvolneni, mna zas popravky nejak nebavili, ako nebolo to zle, ale svadba bola uzasna 😀 a ako sme sa zabavili. aj napriek tomu, ze dva tyzdne pred svadbou mi zomrela starka. mozno aj preto tie popravky boli take, lebo svadbu sme si uzivali ako by sa nic nestalo, ale popravky to uz bolo miernejsie 😒

bordulka
2. říj 2012

@moni1007 moja, to mi je luto ☹ ja nerada byvam stredobodom pozornosti a ta svadba si to "vyzadovala" 🙂 na tych popravkach to uz bolo ine... a este na svadbe ma naserkal nas starejsi 😠 moja, chyta ma tehotenska predstavivost... 🙂 mas to krasne vymyslene, dufam,ze to vydrzime a nepovieme im to hned 🙂 mne mm povedal, ze az ked to budem mat potvrdene od dr, tak mu to mam povedat, on testom neveri... ale ked sme vtedy zistili, ze tie moje // boli falosne, tak ma "podrzal" ...

moni1007
2. říj 2012

@bordulka no toho sme sa aj my bali, ze kazdy bude na nas hladiet a sledovat nas, ale boli sme uplne odvizani. mm este pred svadbou vravel, ze on ani tancovat nepojde a tancil ako divy... ani opiti nebol. proste fakt si mozem povedat, ze sme si ten den uzili, aj ked samozrejme nebol dokonaly, nejake chybicky a stresy sa nasli... ved si vezmi, ze nam hostia poprichadzali neskoro nestihalo sa im davat jest a pod. stresy, mama panikarila a ja som sa konecne isla najest a uz pred bytovkou trubili auta so zenichom, cize som jedla kym ani vysli k nam do bytu 😀 😀 😀 sradna bola 😀 😀 poslala by som ti aj videjko z nasej svadby, ale.... 🙂 moja, tak mna chyta kazdy mesiac, ved ja uz si zas vsugerujem, ze som asi tehu 😝 😀 😅 no ja som si falosne este nenasla, neviem co by som robila, to by bol asi hrozny pocit, aj ked tak rada by som videla // na teste 😔

bordulka
2. říj 2012

@moni1007 ja som sa v urcitych momentoch citila strasne trapne, hlavne pri prvom manzelskom tanci 🙂 mojho tlacili topanky, tak vacsinou som tancovala s niekym inym 🙂 a teta mm po svadbe ochorela, a zacala rozpravat, ze preto, ze sme mali zimu 😠 hlavna vec, ze ja som bola dopotena ako... 🙂 ale mas pravdu, bez tych stresov by som si to ani predstavit nevedela 🙂 ale...? 😉 asresu mas... moja, vsugeruj si, ja si to vsugerujem tiez 🙂 myslim to,ze si tehu... a ja som mala falosne z pregnylu 😒 a doteraz citim vinu za to, ze som to vsetkym povedala hned... 😔

mata_ba
2. říj 2012

ahojte kocky..ako sa mate?co nove?nejake tehulky??

6lenka64
2. říj 2012

@mata_ba Ahoj Mati, ty sa pochval, ako sa mas, predsa nemerias....ale blizi sa nam ovulka, aspon ak si dobre pamatam, mamae to tak narovnako...