Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

mata_ba
25. únor 2013

@tanickaskorokubikova v hodnotach sa nevyznam..no podla grafiku ovu jasne bola...

pa_mi
25. únor 2013

@mata_ba uplne s tebou suhlasim @tanickaskorokubikova
skus si vyguglit hodnoty prolaktinu, teraz sa da na webe najst naozaj vsetko...inak jedna bab u nas skupine hovorila, ze jej doktor hovoril ze ked sa na to velmi sustredime ze chcem baby, tak sa vraj sam od seba tvori prolaktin a tym sa vsetko brzdi...ze preto sa hovori ze nemysli na to, tak neviem

tanickaskorokubikova
25. únor 2013

@mata_ba no super beriem B6ku, papám každý deň lyžičku medu s orechom, a dnes by mi mala mamka doniesť macu 😀 😀 tak dúfam že to stačí

tanickaskorokubikova
25. únor 2013

@pa_mi no to viem že prolaktín stúpa kôli stresu a snažím sa ale tak tažké je to 😀 😀

mata_ba
25. únor 2013

@pa_mi no a nemysli na to,po com tuzis 😖
@tanickaskorokubikova presne hodnoty som nenasla,ale v jednej diskusii sa spomina,ze normalna hodnota je okolo 30...aaaa nasla som 4,79 - 23,30 - http://www.klinickabiochemia.sk/download/bioche...

tanickaskorokubikova
25. únor 2013

@mata_ba no ja dúfam že to je len tým stresom a že to dám dokopy aj bez hormonov 😉 podla mna to nieje nejak extra zvýšený ale všade píšu ináč 😒

pa_mi
25. únor 2013

@mata_ba no ved ja viem, ja na to tiez furt myslim...ako to sa podla mna neda na to nemysliet, minule mi uz aj muz hovoril ze sa mu snivalo ze mame baby chudak.
@tanickaskorokubikova no tak podla tohto to mas viac...predsa len...chod ty pekne k mladej doktorke...ja som tiez zvedava na tie moje vysledky...ja idem na HP 4.3. 😖

pa_mi
25. únor 2013

@tanickaskorokubikova tam boli v tom clanku aj potraviny ktore znizuju prolaktin tak skus nieco z toho

mata_ba
25. únor 2013

@tanickaskorokubikova extrem to nie je..jedna baba pisala,ze ma 200-300..to uz je ina sajba...podla mna bylinky a priroda pomozu 😉

@pa_mi no tak prosim pekne..ja som v piatok mala s drahym vyrocie a som mu spomenula,ze je akurat aj den,ked sme pred 9.mesiacmi prisli o babo a rozplakal sa mi..a bud potom psychicky ok ☹

tanickaskorokubikova
25. únor 2013

@pa_mi no to nieje až také strašné vačšinou čo si baby píšu tak majú dvoj až trojnásobne zvýšenú hladinu 😉 ano to som si už pozerala a podstivo dodržujem 😀

pa_mi
25. únor 2013

@mata_ba mrzi ma to, je to cele strasne...ach jaj, nikdy som si nemyslela ze mat babo bude takato "tazka robota" 😔
no oni sice su chlapi, ale mam pocit ze ked ide do tuheho tak sme to my zeny, kto viac znesie a je zocelenejsi 😠

pa_mi
25. únor 2013

@tanickaskorokubikova jaj tak to si v klidku to das raz dva dole ked to byva aj takto zvysene...pockaj co sem ja napisem o tydzen 😀 😀 😀

mata_ba
25. únor 2013

@pa_mi rozhodne ano...ale zase som rada,ze sa ten moj na nic nehra a dava mi na javo,ze mu to nie je jedno..poctivo si sam robi macu s dzusom a denne ju pije...tak som rada 🙂

tanickaskorokubikova
25. únor 2013

@pa_mi jaaaaaasneeee keby som bola v klídku tak nemám zvýšený prolaktín 😀 😀 😀 ty budeš mať výsledky isto ok 😉

pa_mi
25. únor 2013

@tanickaskorokubikova no nie som ista pri mojom zivotnom style - cely den v strese 😒 a este to PCO k tomu a stitna zlaza ako bonus, ani v TCOME by mi taku akciu nedali 😀 😀 😀
@mata_ba ale hej, to je lepsie ako ked sa hraju na mačov. mojho som konecne nahovorila na B vitamin, o maci nechce ani pocut...do kelu. ale on ma spermiogram dobry, len ja sa musim dat dokopy 😕 🙄

mata_ba
25. únor 2013

@pa_mi no moj na spg este nebol..ale beriem to ako prevenciu a mozno sa aj lieci tym..kto vie..dali sme si do maja pokoj a ked nic,ideme silno riesit spg,HP a vsetko co bude treba

tanickaskorokubikova
25. únor 2013

@pa_mi no ale to PCO nemáš potvrdené na 100% však? len podla utz to tak vyzerá nie? to sa bez toho aby ti urobili priechodnosť predsa nedá potvrdiť...či? no ved aj ja som vkuse v strese a neviem sa toho zbaviť ale idem v piatok skúsiť meditáciu tak uvidím či ma to dá do klídku 😀 😀 😀 lebo to nutne potrebujem...vkuse cítim takú nervozitu .... strašné

pa_mi
25. únor 2013

@mata_ba no, my skusame od septembra a zacali sme to riesit teraz....a ak nic dalsieho polroka tak centrum. men to je uz jedno, len nech to je, aspon jedno 😔

pa_mi
25. únor 2013

@tanickaskorokubikova no ze vraj PCO ano, to PCOS je horsi, to nemam potvrdene zatial. ale ze PCO videla na sone..tak ja neviem, ale mam brat ten inofolic ze to pomaha a prist na rkv, potom budeme riesit dalej 🙄

mata_ba
25. únor 2013

@pa_mi aj my od septembra,ale 2011..vo februarovom cykle 2012 sa zadarilo,v 12tt v maji potrat a odvtedy nic...neviem,preco sa nedari..ovulku mame podchytenu a aj tak prd z toho..

adeala
25. únor 2013

@zuzkazuzu88 krása 🙂 nebudeš testovať? 🙂

pa_mi
25. únor 2013

@mata_ba no aj my, ale tak zrejme asi kvoli tym vajickam svihnutym mojim...spolieham sa na ten Inofolic, baby co to beru v tej skupine o Inofolicu pisali velmi dobre vysledky tak som zvedava 🙂

kalianka
25. únor 2013

@mata_ba my tiež prd... teda, až mam vobec ovulku pre tie nizke teploty. ale ja mam pekny pravidelny 28 dnovy cyklus a aj test ovu mi vysiel v pohode

mata_ba
25. únor 2013

@pa_mi pocula som o nom aj ja..rozmyslam,ze si ho kupim..ale tak beriem femi,macu...neviem,ci by toho nebolo uz moc..
@kalianka aj ja mam pravidelny cyklus a nic...ale verim,ze to pride!

kalianka
25. únor 2013

@mata_ba aj my jeme macu, ja aj kvapky femi, mm aj kotvičnik, aj pel mame... ale už mi z toho šibe.

agaven
25. únor 2013

@mariankamk napism mi do ip...ja to poviem co som prezivala ja ale to by ta ani nezaujimaloi.Ja to skratim 3 roky snazenia a nic z toho...len vysetrenie a ine..ale nakoniec mi dal nejaku inekciu gynas a hned som ostala tehotna.A ten mesiac nie je to blbost a klamala by som stale som na babo myslela.A este ked aj sestra povedala februar bol ze je tehotna no este viac ma to trapilo.Vynechala antikoncepciu a bum do 3 mesiacov bola v tom.Ja behala prefuky Lubochnu ..a ine..vsetko bolo fdobre až na nejake hormony mi tak povedal gyndac po 11 rokoch ked sa zase snazime viac ako rok už asi 2 roky zhruba.Ale na nahodu sme to nechali ked s a stane tak sa stane a bolo s toho 5 rokov....Mna trapi ine....som vestica a ja viem už rok ze budem tehotna.vestky vestby sa mi už splniki aj mojej rodinke.Najhorie je to ze ja si sama viem vestit ked som jasnovidka.Udajne som aj tu www.vestiaren.sk.Ale mam odych a tak nevestim tam dost dlho lebo nestiham vebovu stranku a potom vestit aj cez moj sukromny meil.No a najhorie je to ze cakam a nic.Najhorie je to ze viem z ebudem tehotna , aj to co budem mat ako pohlavie ale neviem presne urcit cas..cas davam od 2 mesiacov až to roka a pol..sa vzdy vestba splnila.Posledna vestba s pred leto minuli rok sa splnila za pol roka.Tak cakam cize je to nevestit si sama sebe.hehe ale to sa neda ja kukam aj svoju rodinku a to s abojim aby nikto nic zle nemal.A len poviem ty a ty budes mat to a to...*****inak napis mi do ip...ja ti aspon kuknem rok kedy budes s bruskom...a skusim ti vypocitat kedy sa snzit..priklad ukazes sa v 6 mesiaci a mas hruby sveter..tak ty musis sama vypocitat kedy si priblizne ostala..to je priklad jul .ebo lebo januar už si zhruba 6 mesiac...chapes ma...******pre ostatne ja nevestim už ja už na kazdy mesil pisem nevestim...vestial som od 15 rokov a mam 36 a mam toho dost už ..a už som slubila ze sa budem venovat via crodinke svojej..cize dietatu a manzelovi...ked mam cas obcas kuknem znamym alebo tym co poznam z vebovej stranky..inak kazdeho už posielam..na ine stanky co vestia forum zadarmo...ale ty si ma nejako dostala tukni kuknem ta...inak mne pomahaju bylinky a tusim u mna zabrala maca..mne chuti ten bleduy prasok hehe 🙂 a este chodim tu casto tak vas tu citam kolom do kola.

zuzkazuzu88
25. únor 2013

@adeala ahojky nn nebudu počkám do ms 🙂 jakpak jsi na tom ty?

adeala
25. únor 2013

@zuzkazuzu88 to vydržíš netestnúť 9 mesiacov? 😝 ja teraz čakám, či ovu bola alebo nie 🙂 bolo by to fajn, vyšlo by mi to krásne.. alebo by mohla byť ešte celý budúci týždeň 🙂

adeala
25. únor 2013

@kristinka9 tak už to snáď bude v pohode 🙂 aspoň, že vieš, kde je problém 😝 to ja stále netuším, všetko mám ok, ale cyklus stále nie je ako býval.. vraj mám proste čakať 😒