Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

irsina83
12. led 2012

@st2 este aby som nezabudla, pri malej som mala teplotu 37 s negativnym testom a po tyzdni s 37,2 s pozitivnym 😉 takze na tehu mam aj nizku teplotu 😉

leeena_4
12. led 2012

@spalka jojo, bavily jsme se o tom, že obě máme hzké grafy a prd z nich 😀. Já jsem zastáncem toho, že na 10 DPO není test směrodatný. Já měla čárku 13DPO a vůbec ne silnou. Je super mít plán, to pak člověk všechno líp bere😉

spalka
12. led 2012

@leeena_4 nerob mi plane nadeje 😀, ale hej, pri dcerke bol pozitivny test az niekedy plus minus 18 DPO, ale to som este netusila o testoch so slabou ci silnou citlivostou a testovani rano, vseobecne som sa tak nesledovala... hold, teraz mam na to viac casu... a co ty? kolko si po IUI? 7 dni? kedy skusis testnut?

leeena_4
12. led 2012

@spalka no já ti jen říkám, že ta moje čárka z ranní moči 13DPO nebyla žádná tlustice, počkej, uvidíš😉. Já jsem dnes 7DPO, musím ještě čekat, uvidíme. Bojím se testovat moc brzy, protože si stejně pak dělám naděje, že je moc brzy 😀

mattuliatko30
12. led 2012

@tinara23 držíš sa pekne...len tak ďalej 😉

leeena_4
12. led 2012

@tinara23 😀 😀 zase se opičíme😀 http://www.fertilityfriend.com/home/325d11

tinara23
12. led 2012

@mattuliatko30 uvidíme čo z toho bude, dnes ma nejak pobolieva brucho ako na ms, tak som sama zvedavá 😉

tinara23
12. led 2012

@leeena_4 tak keď ty stúpaš musím aj ja, inak to predsa nejde 😉 😀 😀

spalka
12. led 2012

@leeena_4 😀 😀 😀

leeena_4
12. led 2012

@spalka ale jinak jsem úplně normální 😀 😀 😀

leeena_4
12. led 2012

@tinara23 bylo by to krásné, kdyby se nám podařilo oběma 😵

mattuliatko30
12. led 2012

@tinara23 tak to mňa vie pobolievať aj týždeň dopredu 🙂 ....ono uvidíš časom teplotku...čo povie 🙂 dúfam,že sa bude držkať len hore

spalka
12. led 2012

@leeena_4 ved aj ja, mala by som sa asi prestat sledovat, ale zatial sa na to necitim 😀, grafy ma bavia 😀, takze je aj celkom dobre, ze si ich mozem nadalej uzivat 😉 😀

kukucg
12. led 2012

@leeena_4
@tinara23 aj ja som dnes trochu stupla 😅 😅 tiez 7DC ale to som aj minule a nic z toho 😝

leeena_4
12. led 2012

@kukucg to je jasný, v tuhle dobu z těch grafů poznáme prd 😉 😀

kukucg
12. led 2012

@leeena_4 Ved prave ale aj tak ma to tesi ani neviem preco, ale tak aj mna to bavi 😀 😀 😀

cristi
12. led 2012

@zelovocka ahoj,to aj mna dost prekvapilo,ako skoro mi naskocila ovulka, 😲 takze t.z. ze ja mam plodne dni hned po MS,dokonca aj pocas poslednych dni MS mozem teoreticky otehotniet...cyklus mavam 25 az30 dnovy,tak nastriedacku..jeden mesiac 30 a dalsi 25...na tento to vychadza 25...zatial je to dost malo na zhodnotenie trvania lutelnej fazy...mam obavy,ze ta je u mna skratena....raz do roka mam aj 19DC...podstatne si je odsledovat ,v ktorych dnoch MC mam plodne dni..lebo sa nam 5 mesiacou nedari 😝 ..pri pvom to bolo az 4roky ☹

deyana
12. led 2012

@ktore potichounku gratuluji, ať dál sílí 😉

zelovocka
12. led 2012

@cristi hlavne, že si meriaš BT a vieš odhadnúť, ako na tom si 😉 keby si sa riadila ovu testami, zrejme by si ich pri tvojich kolísavých cykloch minula veeeľa 😉 tie dĺžky cyklu kolíšu asi podľa strany vaječníka, nie? 😅 ja mám tiež jeden rýchlejší, a jeden pomalší. na mňa dosť vplýva stres (vtedy mešká ovu), keď málo jem a trošku schudnem (ovu tiež mešká) a pod. takže možno si aj ty citlivá na to. alchemilku piješ? od 1DC po ovu, dokáže upraviť LF, aspoň mne sa to pohlo z 12 dní na 14. veď skús. a držím palce, 5 mesiacov je nič 😉

cristi
12. led 2012

@zelovocka presne si to vystihla s tym stresom...aj s tymi vajecnikmi...asi jedne pomaly a jeden rychly...ja som si zacala merat BT na podnet poslednej gynekologickej preventivnej kontroly ...pri sone mi dr.povedala,ze vidi na oboch vajecnikoch folikuly a to som bola 18 den cyklu 😲 no sok pre mna....a potom som na 27den dostala MS,tak potom kedy bola ovulka? alchemilku som pila ,ale mi nerobila dobre 😒 mala som presne take stavy ako v tehotenstve...,celodenne nevolnosti,bolesti v prsiach,nizky tlak...ked tak spätne spominam,bolo to presne v tom obdobi ako som mala robenu preventivku,v novembri...takze sa mi asi pre to posunula ovulka,ale LF sa skratila...to je fajn,ze tebe to pomohlo... 😎 ,viem,ze 5 mesiacou je malo a hlavne v mojom veku,ale tlaci ma cas ☹ chcela by som to stihnut este pred nastupom prace,oktober 2012,v tedy mi konci materska...myslim,ze je lepsie ist z rodicaku hned na matersku,ako po rodicaku do prace a o nejaky kratky cas znova na matersku...

zelovocka
12. led 2012

@cristi jasné, tak to chápem, keď ťa tlačí čas, to sú stresy o to väčšie, aby ste to stihli 😉 koľko máš rokov? 😉 ja budem mať 33, tiež chytám paniku, že prvé porodím asi až v 34 r. a kým bude chodiť do školy, už budem pomaly stará koza 😀 a to by som aj dve-tri chcela, kludne aj dvojky by mohli byť 😅 uvidíme, ako to celé vypáli, hlavne sa nenervačiť, nepomáha to 🙂

cristi
12. led 2012

@zelovocka preto beriem aj magnezium,aby som bolas trocha kludnejsia...som o 3 roky starsia od teba,takze hotova mladica 😀 ,bola som o rok starsia ako ty a mala som prve babenko 🙂 my to mame asi v rodine...moja matka mala 35,ked sa jej narodila segra a za dva roky neskor zas ja...ale citim sa na 20rokov 😎 a kolko sa snazite vy?a mas nejaky zdravotny problem alebo tvoja polovicka?

magic08
12. led 2012

@jania023 stale mi to nejde... cez mobil mi to funguje, no cez PC nie... nerozumiem tomu uz... 😠

zelovocka
12. led 2012

@cristi a pomáha ti to magnézium? no mladice sme obidve 😀 si ma trochu ukludnila 🙂 ja som bola včera na preventívke u novej gynekologičky a povedala, že u mňa všetko šlape ako hodinky 😉 aj keď mne počas roka cyklus kolíše 28 - 33 dní, ale to určite viem, že je zo stresu, alebo keď menej jem 😉 my ešte len začíname a skoro sme prepásli ovu, lebo dorazila o týždeň skôr a nečakala som ju 😅 takže z toho jedného razu asi nič a naostro až budúci mesiac 😝 ak by bol problém, tak zrejme u polovičky mojej drsnej 😀 aj keď ešte si počkám na výsledky cytológie. snáď to bude ok. u vás všetko v poriadku? 🙂

poleva
12. led 2012

@deyana ako tehuľkovanie?

deyana
12. led 2012

@poleva ahojky, zatím se držíme, díky 🙂

poleva
12. led 2012

@deyana super,som sa zľakla lebo nemáš v profile,že si tehu,uff

cristi
12. led 2012

@zelovocka u mna je vraj vsetko o.k.,mne tiez lekarka vravela pri preventivke,ze obcasne hormonalne vykyvy sposobuju take tazkosti ake som mala ja...napr.mala som dost slabe krvacanie a ku koncu MS len take do ruzova sfarbene,ale o 4 dni naviac ako obycajne...inak MS mi trva 5 dni,vtedy to bolo 9 dni...no ten stres,to je taky zacarovany kruh..mas stres,ktory je pricinou vykyvu hormonalnych hladin a tie spätne posobia zas na tvoju psychiku i telesne funkcie organizmu...obcas som take klbo nervou 😠 hlavne ku konci LF, t.z.v. PMS a ked uz mam MS tak som zas uplne v pohode az do dalsej LF.Myslim,ze to sposobuje prudky pokles progesteronu pred MS.S tym Mg som spokojna,citim sa tak ovela lepsie...No a mm mal robeny spermiogram pred 3 rokmi a nemal ho v poriadku....a dr.mu povedal ,ze je velmi mala pravdepodobnost s takym vysledkom oplodnodnit vajko.... ☹ ale aka taka bola...vysledok mi teraz buva 🙂

ktore
12. led 2012

@deyana dufam ze bude stale silnejsie este vzdy sa bojim aby nezmizla.uz som si v noci aj snivala ze som krvacala do rana