Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

chcememimi
3. kvě 2012

@lauritka už se to podařilo děkuji....dnes přišla bohužel MS, tak si chci poctivě grafovat 🙂

majkushka
3. kvě 2012

@govinda ved ale to všetko sedí 5tt+2 je už ratane ako 6tt a hcg ma rozpetie , zbytočne ta stresuju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! všetko je v poriadku 🙂

mattuliatko30
3. kvě 2012

@lenkahh jasne..isto testuj...veď máš krásne teploty....takže už by to bolo vidieť... 😉

piefunko
3. kvě 2012

@elebe oooooch takyto vydieraci, by som ich poslala kade lahsie.... ja som zase koli tomuto nikomu nepovedala ze chceme mimi a zase sme spolu 7 rokov, tak nech si kazdy domysli ze asi to nebude o tom ze nechceme 😔 ale zatial sa nepytaju a ked tak poviem ze raz urcite 😉 ale taketo hopsup tehu ma vedia vytocit 🙄

elebe
3. kvě 2012

@piefunko ale my sme nikomu nepovedali že už teraz robíme,len že aj my chceme potomka a priateľ má rád detičky,furt sa s nimi blázni a to vidí každý a hlavne dievčatká,ide na nich oči nechať 😅 no už jedného sa mu podarilo odbyť a nepodľahol 😀

piefunko
3. kvě 2012

@govinda urcite to budu dvojky 😵

piefunko
3. kvě 2012

@elebe ja viem, je to tazke, hlavne ked okoli ezacne s tymi sprostymi otazkami, ako keby sme otehu z toho ked sa spytaju a mimi bude kedy???? to uz by som mala doma futbalovy klub 😀

piefunko
3. kvě 2012

@ejvn akym si testila 10tkovym?

piefunko
3. kvě 2012

@ejvn ozaj a preco tam mas take kocicky v grafe? modre, biele... co to? 😕

elebe
3. kvě 2012

@piefunko však toto 😠 😠 ja vždy poviem,aj to bude 😀 a viac sa nevyjadrujem 😠 najviac som smutná keď vidíme nejaké pekné dievčatko a priateľ mi povie,aj my budeme mať také? a ja mu vždy poviem že ešte krajšie,ale kedy ☹ ☹

piefunko
3. kvě 2012

@elebe hmm 😔 moj sa nepyta, on len niekedy ze aha miminko, kukne na mna a ze aaaano aj my budeme mat neboj sa 😔 😔 niekedy to na mna pride, taky smutok a vtedy mi usi pili s tym ze nemozeme sa lutovat lebo to bude este horsie a vymyysli nejaku zabavku aby ma zabavil a aby som na to nemyslela 😉 a ty kedy budes testovat?

januliatko1985
3. kvě 2012

Ahojte babulky, tak ja takto, a ovu testik o trosicku silnejsi ako ten vcerajasi, a pred chvilkou ma dooost zacalo pichat v pravom vajecniku, minuly mesiac bola ovu z laveho: http://www.fertilityfriend.com/home/3ac8b0

elebe
3. kvě 2012

@piefunko aj na mňa niekedy dolieha smútok,hlavne keď sa dozviem že zase je niekto tehotný a ja nič 😔 😔 a vtedy ma zvakne ten môj tiež utešovať,že neboj aj my to zachvílu oznámime 😅 fuuu...na testovanie mám ešte čas,až niekedy na bud.týždeň koncom 🙂

ejvn
3. kvě 2012

@lauritka @piefunko ano bol to mamatest 10-tkovy

ejvn
3. kvě 2012

@piefunko to som nejako zaskrtla ani neviem kde 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ked mam nieco ako bolesti, PMS, alebo bolesti hlavy a tak dalej (vsetko z toho co zaskrtnes v specific) tak mi na ten den da kocku (aspon viem a nemusim to stale otvarat, ze ktory den mi bolo nieco, ale pozriem a viem) 😀 😀 😀 a biela znamena nevyspata 😀

govinda
3. kvě 2012

@elebe v manželovej rodine sa vyskytovali dvojvaječné dvojičky, teda pokiaľ viem
@lauritka a v prípade, že by to boli dvojičky, mohlo byť hcg 10DPO 2600? Ja už neviem. Viem, že je v tom zmätok, kvôli tomu, že som mala neskoro ovu a kvôli tomu, že mávam nepravidelný cyklus. Aj keď mi robili dnes usg, tak sa ma pýtal lekár, že kedy som mala ovu teda, aby to vedel rátať a ja to neviem. Tak povedal, že to potom to bude ťažšie .... že môžu všade u lekára a na vyšetreniach strašiť s tým, že sa to nevyvíja dobre a tak, preto chcem zistiť, kedy vlastne tá ovu bola .... To, že 5tt+2, mi ukázal usg, ale ani to nie je smerodajné, hlavne keď aj lekár povedal, že hcg nezodpovedá usg .... ta ja už neviem. Už teraz na mňa pozerajú ako na debila, keď poviem, že posledný menzes som mala 12.3 a usg takto ... Preto som sa obrátila na teba, lebo ty si expert na grafy, tak lúskaj :D

piefunko
3. kvě 2012

@ejvn faaaaaakt? no teda a ja ze co to mas take pokockovane 😀 hm, no skusim aj ja, lebo kedze uz nemam vip nechce mi nic ukazovat ziadne bolesti a tak dole pod grafom 😠 tak si to neznacim tam,ale ste do mojho klasickeho ms kalendarika, taky ten maly vizitkovy mam a tam mam kadejake znacky pre kadejake stavy 😀 😀

lauritka
3. kvě 2012

@govinda ty si velka zahada aj pre mna.. ale aj na dvojicky sa mi zda vysoke to hcg na 10 dpo 😨

kukucg
3. kvě 2012

@piefunko
@elebe
@lauritka
@kacena85
@kemonka
No dievacata, sla som hned rano k dr, bola uplne v pohode, vysetrila ma, skontrolovala krcok, popozerala sonom. Ale vsetko je vraj v poriadku, na krcku je vsetko ok, krv vraj ide isto z vnutra, no sliznica je tiez v poriadku.. hovorila ze ju uz napada len to, ze by mohli byt malinke polypy tam ktore nevidno na sone a krvacaju. Poslala ma ale este k dalsiemu lekarovi, Dr, Krizkovi, je velmi dobry vraj, ten zopakoval vsetku vysetrenia a vzal mi aj cytologiu znova, no tiez povedal ze nic zle tam nevidi, vrak vyzera byt vsetko ok, ovu vraj bola teraz niekedy, co by aj sedelo, lebo videl tekutinku pri lavom vajecniku. Sliznica mala 9mm, co je vrak ok. Chce ma vidiet tesne po ms, ked je sliznica nizka, ze by sa mohli ukazaat pripadne tie polypy, tak uvidime... ina to vraj vyzera ako silne ovulacne krvacanie.... takze tak dievacata, som teste po ovu a ano krvacam stale

lauritka
3. kvě 2012

@ejvn 🙂 aj tak myslim, ze este zajtra moze nieco vyskocit

lauritka
3. kvě 2012

@kukucg fiha 🙂 tak ked to potvrdili dvaja lekari, tak snad by to malo byt v poriadku, som rada, ze to nie je nic vazne.
9mm, je taka akurat pekna sliznica po ovu.

kukucg
3. kvě 2012

@lauritka No ale ja vazne dost krvacam, vsetko co zo mna vytiahli bolo riadne krvave 😅 😅 😅 no tak neviem fakt, podla mna bola ovu vcera, a to vlastne aj povedal, ta sliznica inak neni to moc?? na to ze len den po ovu som? nevyznam sa v tom 😒

kukucg
3. kvě 2012

@lauritka No a inak som aj ja rada ze to nie je nic vazne len neviem ako sa to da riesit ked nikto nevie z coho to je 😅
Lebo moja dr sa tvarila ze by mal pomoct dalsi kyret keby bolo na sliznici nieco co nevidno, ale ten dr to chcel teda este vidiet ze ci sa nieco ukaze aby nerobili zbytocne... mne sa na dalsi kyret nechce moc ☹
a jasne ze mozno HAK tak na tri mesiace by vra mohla pomoct, ale tu ja nemozem 😝

lauritka
3. kvě 2012

@kukucg podla mna je uplne super na to, ze si kratko po ovu.
sliznica ma byt pred ovulkou 6-7mm.
ty ju mas pekne hrubu, mozno aj preto krvacas, ze je velka 😝

kukucg
3. kvě 2012

@lauritka No ved to ma napadlo, ze ci neni az moc, lebo som fakt tesne po ovu, tak pol dna mozno den, cize mi tiez prislo ze je vysoka.... myslis ze je to zle??? ze by pomohol dalsi kyret?

govinda
3. kvě 2012

@lauritka :D a to som spoliehala, že ty to rozlúskaš :D
Tak aká je vyššia možnosť? Že spermijky, ktoré sa do mňa nedostali, lebo boli všetky vypustené až vonku 😀 počkali na ovu skoro 4 dni, alebo že vajko , ktoré prasklo niekedy 31 DC bolo oplodnené až 33 DC? :D No viem ja, čo je skôr možné? A keď mi stúpne teplota (32 DC), to je vtedy, keď prasko vajko? Lebo ak by toreticky prasklo 32 DC, tak potom mohlo byť oplodnené 33DC a teda hcg 2600 by som mala 14DPO, to by už šlo? A to špinenie bolo 5-6 DPO v takom prípade, to by sedelo aj na uhniezďovanie, nie?
Lebo ak by som mala ovu 28DC, ako si prv písala, to by to špinenie bolo 10-11DPO, čo by aj na uhniezďovanie bolo neskoro, či nie?

ejvn
3. kvě 2012

@piefunko no ved aj ja mam nervy z toho ze ked nemas vip tak tam nic neukazuje, tak som skusala a skusala a vyslo mi toto, ale aj keby ze to chcem zrusit tak uz neviem ako 😀 😀 😀 😀 😀

lauritka
3. kvě 2012

@kukucg tak to fakt neviem moja.. uvidis, ked ta potom pozre znova co povie

lauritka
3. kvě 2012

@govinda 😅 😝 vysoka matematika..
ale uhniezdit sa moze aj okolo 10-11 dpo-

manamani1
3. kvě 2012

@lauritka tie tvoje testiky ukazu uz na 8DPo slabu ciarocku? koho su tie vyzobrazene testy?