Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

willy_wonka
29. zář 2012

@bordulka draha a ten veniec ako pouzijes?

bordulka
29. zář 2012

@moni1007 moja, zmeraj,ked sa zobudis... mne niekedy teplota ani nestupa... som zvedava 🙂 ja popijam vinko, co zostalo zo vcera, lebo nemam stupel :D takze ak bude teplota vyssia, viem preco 😀 😀 😀

bordulka
29. zář 2012

@willy_wonka ak mam pravdu, tak testni... lebo hovorim,ze si tehu 😉 a mm mi ho chcel ist hodit do pece 😀 a zatial neviem... musim si kupit nejake komponenty a asi ho dam na dvere, alebo darujem 😀 za pozitivny tehu testik 😉

willy_wonka
29. zář 2012

@bordulka a to bude !sediet" alebo visiet? no uvidim podla teploty, teraz by bol negativny ako moj RH faktor:D

moni1007
29. zář 2012

@bordulka no moja, ja som to prave pokafrala, doprdky... asi zacnem zajtra odznova 🙂 mm vravel, ze mi to este kukne 🙂 ze uz som za polkou, tak nech nieco z toho je 🙂 inak. tomu mojmu to ide dobre.. sikulko je 😀 tak vy romantikujete s vincom a my pletieme 😀

willy_wonka
29. zář 2012

@moni1007
@bordulka
no super, tak vy takto romanticky, a ja som svojho mm vyhodila aby som mohla pozerat v klude kung fu pandu 😀

anait
29. zář 2012

@moni1007 joj moja nejdem to teraz fotiť a posielať, len tak narýchlo tu nakúkam ...

@willy_wonka keď pôjdeš testovať, tak bude všetkým pochybnostiam koniec...

bordulka
29. zář 2012

@moni1007 moja, ked sa sustredis na mm sa necuduj, ze ti utekaju rulicky 😀 😀 a mm to ma asi v krvi... alebo si ho dobre naucila 😉 a ja mam sama romantiku pri vinku 🙂 mm nepije... som jak alkac... esteze to nie je ceske vino 😀 😀 😀
@willy_wonka a kam si ho vyhodila? teraz by som von nevyhnala ani psa 😉 ale nie... moja ty testni, lebo pridem za tebou a si ma nezelaj... !!!! pocuvaj starsich 😎

moni1007
29. zář 2012

@willy_wonka ved nemusime vsetky romantikovat.. 😀

@bordulka moja nejdem s tym uz nic robit. kaslem na to, zajtra zacnem odznova 🙂 a to uz bude eno nuno 😀 a mm nepije vobec, ci len dnes si nedal s tebou? ja mam akesi krce v bruchu. mm mi nalial trochu pija, ani som ho nedopila 😝 😝

michaelamia1902
29. zář 2012

@pechlinka tak ja tiež hlasim 1dc

willy_wonka
29. zář 2012

@anait

@bordulka jaj boze chran, iba do pracovne, to je izba kusok odo mna 😀
baby, neblaznite, nechcem byt nahanac bielych testov..... ak teplota neklesne, plati ze testujem v pondelok, ak bola ovu neskor ako som si doteraz myslela, tak... tak je to zbytocne, lebo sama sa oplodnit ZATIAL neviem 😀 😀 😀

bordulka
29. zář 2012

@moni1007 a co ides teraz robit? uz sa tesim na zajtra... moja... zeby zacinali priznaky? 😉 inak som si vsimla, ze je rozsirena nejaka crevna viroza 😒 a mm len teraz nepije, on pil vcera s brachom 🙂

mattuliatko30
29. zář 2012

@katka116 ja som bola u švagrinej doteraz..a drahý pôjde na pifko...

@elebe moja ja som konečne videla ducha... 🙂 aj keď viem ,že je to blbosť...ale som sa dočkala...ha 🙂 normálne som pozrela ten test z pred 2 dní..a duch..ale fakt mini...aj keď je to max blbosť !!! aspoň viem,že tie testy vedia aj zblbnúť... 😀 😀
@lagunasa no nikeedy človek myslí,že to pomôže...a urobí to naopak🙂

mattuliatko30
29. zář 2012

@willy_wonka moja....ty nás tu tak napínaš... 🙂 🙂 tak už iné ani nečakáme..iba pekné koľajničky..jasne??...v pondelok ráno som tu naklusaná..hneď ako zapnem PC v práci 😀

bordulka
29. zář 2012

@willy_wonka esteze tak a on isiel co kukat? inak teba to testovanie vobec nelaka? urob to pre mna 😉 a inak je tu jedna baba, co mala sexik 4 dni pred ovu a otehotnela, takze mozes byt tehu aj keby bola ovu na 23dc

moni1007
29. zář 2012

@bordulka idem sa divat... mozno opat rulickovat, kedze sme uz vsetky minuli 😀 tolka skoda. no urcite je to tou vyrozou 😝 😝 moja, idem uz koncit. tak dobru nocku a zajtra sa vidime 😉

bordulka
29. zář 2012

@moni1007 :( tak dobru nocku, snad sem zajtra nakuknem 😉 pozdrav, pa

willy_wonka
29. zář 2012

@mattuliatko30 moja, musis citat historiu:D my sme tu prisli na dolezite veci, ale ak do pondelka neklesnem, testnem🙂

@bordulka nelaka, vobec, lebo mi to pride zbytocne, zbytocne si robit zle, neviem ako na vas baby, ale na mna to posobi uplne hrozne, ked ocikam test a trt z toho, tak radsej, pockam dostanem ms,a hovorim si fajn🙂 len proste stale dufat, ze som tehu a cikat na testy ma nebavi, myslim si, ze ked budem tehu, bude aspon jedna vec ina a zjavna ako ostatne "zabehnute" samozrejme, ze mi to je luto, ale menej ako ked by cikam na testy a nic 😀

mattuliatko30
29. zář 2012

@bordulka už idete spať babulky&,?
@moni1007

bordulka
29. zář 2012

@willy_wonka ja by som testla za teba, ale nemam cim 🙂 skoda,ze to nechces aspon pre nas "uspokojenie" urobit 🙂 ale samozrejme, je to tvoj nazor, vec... a ja budem dufat, ze sem das testik s kolajnicami 🙂 a som zvedava na zajtrajsiu teplotu 😉
@mattuliatko30 moja, ja este nejdem, aj ked som unavena 🙂

mattuliatko30
29. zář 2012

@bordulka to som rada...ským by som písala? 😅
a čo máš dnes ešte v pláne?..môj mm ide na pivo..tak deti som dala spať..a ja mám veget

bordulka
29. zář 2012

@mattuliatko30 ale no 🙂 konecne mas oddych? mam pustenu telku, a este nieco pozeram na nete... dnes uz toho vela aj tak nestihnem 🙂 a co si dnes robila?

mattuliatko30
29. zář 2012

@bordulka dnes varila....upratovala..prala...a boli sme u švagrinej...do večera..teraz už dívam na telku

bordulka
29. zář 2012

@mattuliatko30 a co pozeras? das si so mnou vinko? 🙂 a co ste boli u svagrinej, ci len tak pozriet?

lagunasa
29. zář 2012

@elebe si to asi zle pochopila. ked si pozries graf, tak já už dufik beriem od 3dpo ale oficialne podla doktora by si ho mala brat do 25dc ( od 16dc ) . tak uvidim v nedelu a pondelok teploty a potom buď prestanem a počkám na mrchu alebo bude teplota hore a budem brat dalej.

mattuliatko30
29. zář 2012

@bordulka hej hej....len tak...dávala som jej bundy na modrykonik...čo predáva...sú krásne...ak chceš kukni.. svoradova ma nick 🙂 ja vínko moc nepijem..vlastne nepijem skoro nič..kukám farmára a šúlam sa na tých babách 🙂

bordulka
29. zář 2012

@mattuliatko30 kuknem... ten nick mi je nejaky povedomy... 😒 moja, ja tiez nepijem, mne staci poharik a som mimo... to len vcera bol bracho s frajerkou este gratulovat a otvorila som vino, ktore sa nedopilo a zlomil sa mi korok, tak som ho nechcela vylievat 🙂 a tie zeny nemaju ziadnu súdnost :D ale tiez ma to pobavilo 🙂

mattuliatko30
29. zář 2012

@bordulka no neviem nemôže ti byť povedomí..lebo som ju tu len dnes registrovala..ona to nevie... 😀

piefunko
29. zář 2012

@willy_wonka aaale a co si este nevymyslis??? a nebola nahodou na 26dc??? 😀 😀 😀

piefunko
29. zář 2012

@elebe @anait @willy_wonka @bordulka zeny prave som uspala 5 rocne dieta ktore sa do teraz jasilo so susedom a o desiatej si zmyslelo ze u nas spat nebude 😀 namotala som ho na vsetky mozne rozpravky a do teraz som omielala vlastnu verziu McQueena na dobru noc, ktory sa v nicom nemohol podobat na existujucu rozpravku... poviem vam, celkm fuska 😀 😀 chvalabohu SPI, dufam ze mu to vydrzi do rana 😅 😅