Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

bubu25
31. říj 2012

@mattuliatko30 moja mršina by mala dojsť budúci utorok. Už ti niečo v tejto súvislosti tvoj vnútorný hlas našepol? 😀 😉

bubu25
31. říj 2012

@mattuliatko30 zlatá 🙂

lauritka
31. říj 2012

@bubu25 niekedy ani ja neviem, preco tak od veci ozacuje, podla mna bola 15 dc.. potom si uz stupla. 🙂

proste FF je len program, ma tam urcite astavenia.. a niekedy sa aj on moze seknut.

lauritka
31. říj 2012

@mattuliatko30 no mrzma ma to, ze mussi kupovat v lekarni. ja som cakala ,ze to stihneme. este nebola postarka, ale ja som ajzabudla , ze zajtra je sviatok, tak sa vsetko moze predlzit 😒 a vpiatok ked ti poslem , to uz ti bude na prd.
sakraa... ale kiez by si uz bola tehula. 😅

chmurkaxy
31. říj 2012

@bubu25 od zajtra uz 19tt 🙂) ale ide to dost rychlo, najskor som si myslela, ze sa to bude vliect, ale je to v pohode 🙂 zatial citim len take jemne pohyby, doktorka mi aj povedala, ze kopance si uzijem poriadne az od 30tt, ale mam monitor babatka, tak ho obcas pocuvam. ale strasne ho neznasa, najskor mi ho pride rozkopat a ked ho aj tak pocuvam, schova sa niekam dozadu a cusi, len obcas spliechne tou vodou 🙂) 14.11. idem na ten morfo ultrazvuk, tak snad zistime, co to bude. ale inak mi tvrdne brucho strasne, cele noci nespim, lebo ziadna poloha mi nie je prijemna, ale co uz, za toho krpanika to stoji 🙂

chmurkaxy
31. říj 2012

@mattuliatko30 ale prd, tentoraz ti predaju vyhernu seriu tehu testov 🙂)

mattuliatko30
31. říj 2012

@bubu25 ešte nie... 😠 nenašepol...uvidím podľa grafu.... 😉 😉
@lauritka nevadí micka.....ten jeden obetujem...pred mrchou....pre ten pocit všetkých..čo si myslia,že by to niečo mohlo byť...ja myslím,že nie...ale tak možno motyka vystrelí 😀 ale teraz neviem či by bol správny čas... 😕 😔

mattuliatko30
31. říj 2012

@chmurkaxy 😀 😀 tie som čakala od Lauritky...aj čakáám 😀 @lauritka 😉

bubu25
31. říj 2012

@lauritka no, presne to si aj ja myslím, že bola 15DC...ovkej, tak som o jeden DPO menej 😉 ide mi len o kontrolu dlžky LF, lebo takto mi ju FF umelo predĺži 😨 😉 ďakujem.

bubu25
31. říj 2012

@chmurkaxy jasné, že zatiaľ budeš cítiš len také mrvenie - kopančeky a "morské vlny" (ako som to ja volala) ešte len prídu 😉 a to je super, že môžeš si sama počúvať bábätko 😵 aj šplechot vody môže byť zaujímavý 😀 tak držím prsty na to morfo... A aký máš pocit? Čo máš v brušku? 🙂 No s tým spánkom je to ťažšie, čím viac sa bruško zväčšuje, ale ako hovoríš, stojí to za to 😵

bubu25
31. říj 2012

@mattuliatko30 ok, skúsim sem o pár dní šupnúť graf (ak sa dokopem k meraniu aspoň v piatok) 😉
moja kamarátka to tiež nemá vo vzťahu jednoduché, ale vždy jej hovorím, že najdôležitejšie je, že má svoje pokladíky (detičky), ktoré sú zdravé a pre ne sa oplatí byť šťastná, lebo deti potrebujú šťastnú maminu 🙂 hlavne sa netráp, aj keď viem, že dobre fungujúci vzťah je pre spokojný život veľmi dôležitý. Prajem ti, aby sa to už len zlepšovalo 🙂

bubu25
31. říj 2012

idem fešandy moje ležať, nech sa vykurírujem 😉 pekný deň

6lenka64
31. říj 2012

@lauritka Ahoj, chcela by som sa ta spytat aky vplyv ma nedozrievanie vajicok na BT?

lauritka
31. říj 2012

@6lenka64 no ked ti nedozreje folikul, tak sa BT nezvysi.

lauritka
31. říj 2012

@bubu25 jedne den hore dola, hlavnx ty vies kedy bola ;)

mattuliatko30
31. říj 2012

@bubu25 ďakujem ti zlatko..viem ,že to nikde neni na 100%ružové....ale tak predstavovala som si to proste inak...a čím ďalej zisťujem..že sa to k tomu ani len nepribližuje 😔 😔 ale nevadí..mám to čo som chcela...

michaelamia1902
31. říj 2012

@chmurkaxy ze 19tt ako rýchlo to ide. Inak ďakujem za tie infosky do ip 🙂
Môžeš dať pls.link na ten monitor.

6lenka64
31. říj 2012

@lauritka Dakujem, takze to znamena, ked mi krasne vyznaci a je aj vidno ovulku, to znamena, ze mi aj potrebne dozrievaju vajicka...

bubu25
31. říj 2012

@mattuliatko30 moja, nikdy to nie je len ruzove. Take su vacsinou len zaciatky, neskor je to vo vztahu viac o kompromisoch. Ja by som tiez chcela, aby niektore veci inak fungovali, ale nie vzdy je to v mojej moci ovplyvnit. Niekedy mi je z toho smutno, inokedy som nastvana, ale vacsinou vysledok je taky, ze proste s niektorymi vecami sa musim (pre vlastne dobro) vyrovnat, lebo to jednoducho nezmenim. Asi aj o tom je zivot v partnerskom zvazku😉

piefunko
31. říj 2012

@mattuliatko30 neviem, nejak nemam testy uz a asi sa ani nedostanem ich kupit.. uvidim mozno zajtra, v piatok ak dostanem mamatesty... nejak mi to je jedno 😅

lauritka
31. říj 2012
katka116
31. říj 2012

@chmurkaxy Aj ja uz chcem byt 18tt ako ty, ved sme boli spolu tehu.. Nech uz mam po 10tt

katarinka_brnka
31. říj 2012

@lauritka ahoj takze u dokyho vsetko ok ziadna cysta ziaden zapal ze to pichanie vo vajecniku bola nedavna ovulka a prasknuty folikul taakze ovulka bola tak ako ju vyznacilo takze uz iba cakaaaat 🙂

katka116
31. říj 2012

@piefunko ahojky co sa chystas robit cez vikendik?

lauritka
31. říj 2012

@katarinka_brnka super som rada.

katarinka_brnka
31. říj 2012

@lauritka aach to aj ja moja fakt som sa bala ale toto je super spravav takze si mala pravdu ovulka bola len teraz a tutu mutu sme pred takzeeeee uz iba cakat 🙂 sestricka povedala ze papat kys. listovu a davat pre istotu na seba pozor 🙂

chmurkaxy
31. říj 2012

@katka116 Kati, neboj, to rychlo prejde. my sme mali kriticky vzdy 6.tyzden (az 4x), som rada, ze sme uz dalej, ale kedze moja doktorka je dost taky salamista, stresujem stale o dusu, lebo maleho vidim raz za mesiac. a teraz si kolky tyzden? papaj kyselinku listovu a odpocivaj. mne dnes zomrela babina, tak som taka smutna a uplakana, tak ani maly odvcera, co ju viezli do nemocnice, nekopka, asi citi, ze teraz sa mi najviac paci pokoj.

katka116
31. říj 2012

@chmurkaxy moja zlata, uprimnu sustrast - hej maly to citi. Ja budem mat 6 plus 0 az v nedelu. U mna je to kriticke az do 10tt a potom verim ze bude dobre. Sme objednani koncom novembra na fotenie, dnes som si objednala take tricko s nozickami na fotenie - aj ked brusko si budem musiet dorobit 🙂

lauritka
31. říj 2012

@katarinka_brnka aspon vidis, ake mavas svoje poovulacne teploty.. mna inac po ovulke nezvykne uz boliet brucho, ale este mozer mat dozvuky samozrejme 😉 asi citlivejsie reagujes.

katarinka_brnka
31. říj 2012

@lauritka nooo asi teraz uz len cakaaaaaaaat 🙂