Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

snehulienka82
17. bře 2014

@rybkaa ze "si tajné fiknú aj pomimo" 😀 no tak toto nemalo chybu!! rozosmiala si ma... dik 😀 dnes mam tazky den...

rybkaa
17. bře 2014

@jaja9891 som fakt zvedavá, čo ti povie, že kde to viazne...

rybkaa
17. bře 2014

@snehulienka82 som rada, že si sa aspoň trošku usmiala, aj keď ti je dnes ťažko 🙂

loveforever
17. bře 2014

@rybkaa hmm.. testy su totalne negativne a bolesti na mrchu mam uz dva dni.. 🙂 takze si nerobim nadeje, ale beriem to sportovo, este sa nesnazime dlho a este sme nezacali intenzivne.. 😀 😀 sledujem cyklus a nasadila som si inofolic a teraz to uz bude musiet vyjst.. 😉 tak preto cakam na 1DC

rybkaa
17. bře 2014

@loveforever hm, tak potom je zase dobre, že to berieš tak športovo a nie si z toho hneĎ nešťastná, že to nevyšlo....raz to vyjde určite 🙂

rybkaa
17. bře 2014

no čo baby, stačí? či ešte zosilnie? 🙂 ružový je z rána, zelený z teraz (tie spodné sú dnešné, vrchné včerajšie)

vejula
17. bře 2014

@rybkaa dakujem, ja som si už včera urobila na tom womenzone... prečo mysliš, že je lepší ten fertility?

bubulacka
17. bře 2014

Baby - možem sa spytat, ked vylúčim teplotu z 14 DC, tak mi ukáže ovulku (vylúčila som z toho dôvodu, ze sme žúrovali, neskoro prišli a merala som aj neskôr ako inokedy). Ale ked ju v grafe nechám, tak mi ovulku neoznaci. Zároveň som si robila ovu testy - negatívne všetky, prvy aspoň ako taka čiarka, potom nic, ale podla mikroskopu jasne papradie a vcera a dnes uz vôbec nie. Co myslite?

rybkaa
17. bře 2014

@vejula j asi značím v oboch programoch a FF mi ovu odmieta vyznačiť, aj keď bola 🙂 a neviem, asi je to len subjektívny názor, ale graficky mi FF viac vyhovuje a lepšie sa mi v ňom orientuje 🙂 ale možno je to len vec zvyku.
A čo tvoj graf? Ukazuje ti dobre? 🙂

rybkaa
17. bře 2014

@bubulacka 20 dc si prečo vyhodila?

joannah13
17. bře 2014

@rybkaa no paaani.. Takove testy bych taky brala hned.. Vlastne sem od zacatku roku zadny naznak zesileni carky nenasla ☹ ale za to dneska mi zmodral glukophanovy prouzek, ale teplota stale nizka.. Takze tise zavidim 🙂

iq_tester
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
rybkaa
17. bře 2014

@joannah13 mne doteraz testy ukazovali kadečo, celý cyklus čiarky, ale mala som dáke bludy z číny, tieto od lauritky sú super, krajšie ukazujú, hoci si ešte nie som celkom istá, či už to je pozitívne úplne alebo ešte zosilnejú.
No keď ti dneska pásik zmodral, teplota ešte nemusí byť zvýšená, ovu príde do 48 hodín po pozitívnom teste, takže aj zajtra ešte môže byť nižšia teplota a potom vyskočí 🙂

adamnela
17. bře 2014

@rybkaa no pani, tie testy su uz podla mna uplne pozitivne 🙂 tak dufam, ze zo vcera sa tie male potvorky udrzia a pockaju na tu spravnu chvilu 🙂
@vejula inak ja tiez znacim na oboch grafoch. Len tak pre zaujimavost, ci budu ukazovat rovnako... 🙂

rybkaa
17. bře 2014

@adamnela ďakujem, teším sa 🙂 ak ovula prepukne ešte dnes alebo zajtra, ešte by mohli spermoše trošku počkať, nie? 🙂 a ty ako? ako sa cítiš, zdravotne všetko ok? a ako teplotka?
a ukazujú ti tie grafy rovnako? mne nie 😀 ešte mám appku v mobile a tá mi tiež neukazuje to isté 🙂 asi to bude tým, že každý program vyhodnocuje na základe iných parametrov, no preto mi príde FF najpresnejší

adamnela
17. bře 2014

@rybkaa u mna pockali zo soboty do utorka, takze u teba to tiez vyzera zatial ze by mohli pockat 😉 No ja sa nastastie citim super, ziadne bolesti, spinila som 7 dni a teplotka zatial vyzera dobre, mrkni http://www.fertilityfriend.com/home/adamnela
Mne minuly mesiac ukazovali grafy rovnako, ale predtym mesiac na womenzone nevedel graf vyznacit ovulku, ale ff to dokazal 🙂
Tiez neviem podla coho to vyhodnocuje. Ja ani do jedneho nepisem moc ani hlien, nic, vacsinou znacim cisto len teplotu. Ale tiez sa mi zda ff taky presnejsi a rozumnejsi 🙂

vejula
17. bře 2014

@rybkaa ja som ešte len včera začala prvým DC, takže ešte nemeriam, začnem ked skončí menštruacia, už sa na to tešim 😀

joannah13
17. bře 2014

@rybkaa mam testy z dr. Maxe tak to snad nejsou zadne ksunty.. Kazde rano uz si rikam, ze snad uz dnes to vyleti a furt nic, ale zitra to uz citim, snad ani nedospim. Takovy dotaz, muzou spermijky ovlivnit teplotu? Aj me poboliva pravy podbrisek, snad to ale neni zas ta pitoma cysta..

rybkaa
17. bře 2014

@adamnela ja som mávala takú nejednoznačnú teplotu, tak možno preto womenzone váhal 😀 idem upraviť hlien, lebo tiež som nepísala každý deň ako na FF, možno mu to pomôže 🙂

rybkaa
17. bře 2014

@vejula jaj, no to je super, že začneš od začiatku cyklu, aspoň budeš vedieť, čo a ako 🙂 a je to tvoja prvá MS po pôrode?

mawiya
17. bře 2014

@rybkaa jaaaaaaaj dievka ty dnes ideš. určite si tajne fiknú pomimo, to ale predsa nebudú jonimu rozprávať. Ja som si tiež fikla pomimo, aj keď len pomimo plodných dní a nie pomimo Muža a ništ 🙂 . tak uvidíme znova. No ale podľa mňa to už ani pozitívnejšie byť nemôže mojka. Tak šup šup v aj pomimo, hlava nehlava, hľadaj spermijky kde sa dá 🙂 . tfuj tfuj nak sa tam uchytia potvory jedne.

rybkaa
17. bře 2014

@joannah13 z maxa som mala tehu testy a ukazovali mi úplne najkrajšie čiarky, kým mamtest ešte len duchoval 🙂 s ovu testami nemám skúsenosť, ale iste budú tiež dobré 🙂 odporúčam testy od @lauritka, sú oveľa lacnejšie ako z maxu a tak ťa ani nemrzí, ak si denne spravíš aj dva 🙂 a ovu test nerob z ranného moču, radšej až neskôr po 10-tej do 20-tej hod. a hlavne nech to konečne vyskočí 🙂

rybkaa
17. bře 2014

@mawiya ako tak kukám do joniho rozvrh, ja fikám zásadne pomimo 😀 no, by som si dnes aj fikla, keby bolo s kým, mm na rekondičnom gule váľa a mňa nechá doma samú ovulovať 😀 hádam nemám ísť suseda poprosiť? 😀 😀 😀

adamnela
17. bře 2014

@rybkaa boze ja sa z teba zblaznim 😀 😀 ze muz ma necha samu doma ovulovat a on gule vala na rekondicnom pobyte 😀 😀 Len ty nikoho nepros, tie potvorky male si pockaju, uvidis 🙂 A to potom vychadza na dievcatko 😉
Inak ja ten moj hlien neznacim preto, ze sama neviem kedy aky je. Moje telo mi akosi nedava take ovulacne signaly, tak znacim aspon tu teplotu. A zatial sa z toho vzdy ff vyznal 🙂

joannah13
17. bře 2014

@rybkaa testuju dvakrat denne podle pravidelva stale jen duchove. No hold se moj telo jeste stale vzpamatovava ci co a hlavne ono s PCO to je proste boj. A dik za doporuceni, zkusim se poonfoemovat

rybkaa
17. bře 2014

@adamnela to mi vraví mm, že sa raz zo mňa zblázni 😀 teraz mi volal, už ma oplakáva 😀 o ovu testoch mu ani nehovorím, robím si ich viacmenej aj potajme, lebo on sa potom len vypytuje, nerozumie tomu a je z toho nervózny,načo to robím, keď nemám problém otehu a že to príde proste samo, proste chce to prirodzene a ja zase chcem poznať fungovanie môjho tela, zároveň ma to aj baví, ako to všetko funguje, zázraky v grafoch a tak, nikdy predtým som sa tým nezaoberala a teraz je to bežná denná rutina 🙂
no dievčatko, to by som chcelaaaa 🙂
v hliene sa ani sa nie vždy viem vyznať a jednoznačne ho vyhodnotiť, no skúšam, čo to povie a či sa niečo ukáže aj podľa toho nie len podľa teploty 🙂 krčok je pre mňa ale totálne španielska dedina, to len tak tipujem čo mi chce naznačiť 😀

rybkaa
17. bře 2014

@joannah13 máš PCO? hm, tak to bude ozaj boj 😔 no aj ženy s PCO tento boj často vyhrávajú, tak držím palce nech je to už čoskoro 🙂

mawiya
17. bře 2014

@rybkaa jaj títo chlapi. ja už ani neviem na čo nám sú. teda aj by som vedela, 😀 . tak hádam hodil včera dobrých bojovníkov do pľacu. nám zasa vychádza ovulka na dni, keď má môj miláčik uzávierky. to nepríde domov 7 dní vkuse a ani guľami váľať nemusí. tak hádam to naháme na máj, lásky čas. vlastne je to už jedno na kedy, len nak sa tam svine slizké zabývajú. inak nerozumiem, prečo je spermia ženského rodu.

rybkaa
17. bře 2014

@mawiya práve som si skoro noťas rozbila ako som sa začala natriasať od smiechu nad tvojou polemikou prečo je spermia ženského rodu 😀 😀 😀 odpadnem 😅 😅 😅 no prečo asi? lebo všetko musí ženská vykonať, chlap len čosi vypustí, čo je v podstate aj tak ženská v prevleku 😀

adamnela
17. bře 2014

@rybkaa Co sa taka mojho merania teploty, tak uz treti mesiac merania je u mna tiez tajny 🙂 Nemusime im vsetko vesat na nos...zbytocne by ich to trapilo 🙂 A ja som sa tym tiez nikdy nezaoberala a to mam 2 deti, ale teraz ma to bavi a tiez chcem vediet ako moje telo funguje...Inak co sa tyka krcku, tak nad tym som ja vobec nerozmyslala a ani ovu testy nerobim. Ja zatial len tu teplotku meram...
@mawiya @rybkaa ja sa vzdy tesim na tie vase hlody 🙂 Aspon sa mi vzdy zlepsi nalada, ked si vas citam 🙂