Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

piefunko
21. čer 2012

@figurka1985 tak tak presne jak moj 😀 teraz sme boli prec 4 dni, to bolo keksuuuu a videli sme bociany tak ich nahanal a vykikoval ze aj nam nech donesu a poom vecer v bazene ma chcel to 😅 ale vravi ze : to by vytieklo a to nemozeme teraz ked sme bociany videli.....
no a teraz cez vikend ma byt ovulka... uz ho vidim ked sa budem v sobotu obsmietat okolo ako bude unavenyyyyyyy a teploo a blaaablaaaaa 😀 😀

piefunko
21. čer 2012

@magimary aj mne posli taku smsku nech ti za 2 tyzdne odpisem 😀 😀 😵 😵

lauritka
21. čer 2012

@piefunko vy mate bazeeen, jeziss zavidim, teraz by som tak skocila do neho ze az....
kedy bude prsat 😔 😢 mna v kuse mierne pobolieva hlava.

bordulka
21. čer 2012

@mon777 moja dalo mi to asi preto, ze to bol najvacsi skok z nizkej teploty, si aspon ja myslim 🙂

piefunko
21. čer 2012

@lauritka no este nemame, ale budeme mat pre krstniatko ale taky velky 😉 to chcel mm na tom wellnesse v bazene, boli sme tam totiz uuuuuuuuplne sami 😵
u vas este neprsi? tu je dusno jak v igelitke bleeee 🙄 🙄

piefunko
21. čer 2012

prave som vypila svoj prvy grepovy dzus v zivote... ja taaaaak nemam rada grep..... dufam ze zaberie aspon a bude hlienik 😅 dietatko moje vidis co ja pre teba vsetko robim? no tak nerap ma a priiidi uz 😅 😀

lagunasa
21. čer 2012

@mon777 no dnes sa este posnazime a potom to už necham na osud.

osicka36
21. čer 2012

@severankaa2 aj ja som mala pri deťoch dosť... Samka kojila 17 mesiačikov a to Andulku 10mes. a to som už bola tehu 😉 .... ale na preventívnej sono prehliadke mi doki povedala, že už sa mi žlazy zmenili na tukové (čo je v poriadku) ale nie keď chceš ešte kojiť...že mliečko bude, ale už nie toľko 😔

severankaa2
21. čer 2012

@osicka36 ja som malého kojila 4 mesiace a to len preto že mi prišli papiere na rozvod a v ten deň somstratila mlieko ale inak som mala mlieka na rozdávanie.

mon777
21. čer 2012

@bordulka asi hej 🙂 hlavné je, že bola 😀
@lagunasa my asi tiež, že ak teraz nevyšlo, tak to nebudeme siliť zatiaľ 🙂
Inak npísal otcovi sms, že som tehu a sťahujeme sa k nemu do domu 😀 A on to zožral a začal mu nadávať 😀 😀 😀 Ale to bolo také to nadávanie...také z lásky...neviem to pomenovať, lebo oni majú taký vzťah, že viac ako kamaráti ako otec a syn 🙂 proste "sivý chlp" alebo "starký" či "dedo" alebo tak sú bežné pomenovania otca a "zasran" a podobne zasa bežný prejav lásky otca 🙂 Proste ako u kamošov...čím viac si nadávajú, tým viac sa ľúbia 😀 😀
Tak apsoň vieme, že keby niečo, máme sa na koho obrátiť a kde bývať 🙂 Lebo podnájom a mimi z jedného platu nebude možne utiahnuť.

figurka1985
21. čer 2012

@piefunko heeeeeeej, uuplne najlepsia vyhovorka je- "je mi straaasne horuuuuco, vajcia mi horiaaaaaaa"..... 🙂)))))))))) Som rada, ze nie som v tom sama :D a ked nie som v strede cyklu- tak by keksikoval jedna radost :D Aj dnes rano uz si robil chutky- lebo vie, ze som mimo plodnych dni, trtko jeden🙂))) Ale aj on by si uz prial malu kopiu a zasadne sa musi volat po nom, lebo jeho meno je geniaaaaaaaaaalne :DDDD

osicka36
21. čer 2012

@severankaa2.... hmm tak to mi je ľúto ☹ si si vytrpela svoje.....tak teraz si to vynahradíš 😵

figurka1985
21. čer 2012

@mon777 jej, a ja som si myslela, ze to nadavanie je iba u nas :DDDDD U mna to presne rovnako plati- cim viac lubim, tym viac nadavam... ja viem- znie to choro... hlavne ked pridem k nasej malej zajacici a sladkym hlaskom na nu: "ty moja hnusna skareda svinucha, ako ty smrdiiiis... Alebo na brata- byk debkovsky- on mne vravi Krava sprosta :D Ale u nas je to naozaj prejav lasky... neviem z coho to vzniklo🙂 No, a uz aj s drahym si castujeme, ako sa len da :D preto sa coraz viac cudujem kolegynke v praci, ktora sa sla rozvadzat po tom, co jej muz v posteli posepkal, ze je krava.... :D som divna, co uz 🙂

piefunko
21. čer 2012

@figurka1985 preboha to jej posepkal v posteli? po sexe? len tak? ahahaha no pekne, ja by som mu dala 😀
no inak u nas zatial vajcia nehoria 😀 ale presne viem co mas na mysli aj mm vtedy zahadne robi vsetko mozne, aj zahradu pokope, aj pokosi aj povesa pradlo aj neviem co a potom zlato aha co vsetko som porobil, sak ma nechaj kus oddychnut 😀 😀 a potom je vecer a ide film a potom uz je neskoro a ja sa zfucim a uz nemam ani chut 🙄 ale co by sme bez nich robili ze? 😀 a dva dni po ovu fici plnou parou 😀

mon777
21. čer 2012

@figurka1985 no u nich je normálne, že "ty hovado jedno tučné" alebo "sraľo sprostý" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A svojím spôsobom je to strašne zlaté 😵 Som neskutočne rada, že bude môj svokor 😵

lagunasa
21. čer 2012

@mon777 já mám tiez svojich "svokrovcov" rada. a prave koli tomu by som k nim ani za svet nesla byvat. chcem si uchovat naše dobre vztahy.

milagros
21. čer 2012

@pechlinka ahaa no skoda , to uz si bola 2x na iui ? to je umele oplodnenie ci?

milagros
21. čer 2012

@lauritka bozeee co by som dala za bazen, segra tu ma taky hic doma ze zachvilu zo mna ostane spekacik a v noci ani nehovorim vypotila som hadam aj 2kg

figurka1985
21. čer 2012

@piefunko :DDDDD

figurka1985
21. čer 2012

@lagunasa tak! 🙂 ja som toho isteho nazoru 🙂 ked su daleko, su fantasticki 🙂))) ale inak su naozaj zlati 🙂))

henryka
21. čer 2012

@lagunasa Je to celé zaujímave...ale z toho grafu jednoznacne vidieť ze ovu mala byť 15 DC....tebe tiež šalejú tie ovu testy. Mne tiež, ked som si kupila drahe ovu testy tak sa este dalo, ale tieto lacné ukazuju hocako...mne ukazali pozitívny po OVU z grafu som zistila....takže moja mienka na OVU testy je negatívna. Je to len zbytocné vyhadzovanie penazí a aj tak nevies zistiť. Ked som písala na stránku kde predávaju OVu-testy prečo som mala jeden den pozitívny test, na druhý den negatívny a na tretí opať pozitívny, tak mi odpovedali, že OVu musela byť v den ked bol negatívny po prvom pozitívnom teste. Už len uvidím čo sa bude diať tento mesiac.

lauritka
21. čer 2012

@piefunko nie nezaprsi a nezaprsi, 😔 😔 😔 a este stale nepustili teplu vodu idioti, stredovek !!
prave teraz museli vypnut, v najvacsich horucavach. 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

lauritka
21. čer 2012

@henryka mas ten graf , kde ti vysiel pozitivny ovu test po ovulke ??

podla mna nie je problem v tom, ci je lacnejsi alebo drahsi. ale niekedy moze v cykle nieco haprovat. nemusi byt prave ctedy vrchol LH, nemusi sa vychytiti. atd. zalezi ajod zasad testovania..

takze neviem, je mi luto, ale zatial negativne skusenosti s ovu testami nemam a to testujem uz mozno 4 roky. teda nie stale. ale vacsinou tu kockam sedeli testy aj ovulka. 😉

piefunko
21. čer 2012

@lauritka no co daj kyble na balkon a mas hned teplu a nemusis ani zohrievat 😉 mas solarny ohrev 😀

zelovocka
21. čer 2012

@lauritka inak jediná pozitívna vec na studenej (ľadovej) sprche - prekrví a napne pokožku poprsia 😅 a krásne spevnejú 😅 😀 len treba to každý deň... no na vlasy aj tak treba zohrievať 🙄

lauritka
21. čer 2012

@zelovocka brrrrrrrrrrr. vcera som skoro infarkt v sprche dostala 😅 😀 noe som ladovy medved .. aspon keby vlazna bola, ale ladova .. jaaaj, to nemusim. 😝

melisaaa
21. čer 2012

@lauritka ešte furt ľaduješ 😀 a neuveríš čo sa pred chvíľou stálo mne, som sa sprchovala, namydlená a zastavili nám vodu, neuveríš, ale hned som si na teba spomenula, že lepšie ľadová, ako žiadna, si vieš predstaviť sa s minerálkou sprchovať 😀 😝 😀

brittta
21. čer 2012

Holky kolikátý DC už by měl být vidět spolehlivě výsledek na TT?

brittta
21. čer 2012

Teda kolikátý DPO?

zelovocka
21. čer 2012

@brittta spoľahlivo vraj 18DPO, tak sa píše na FF 😉 ale je to individuálne, podľa LF.
ak máš luteálku bežne napr. 12DPO, tak testuj až 13DPO, ak je u teba bežné 15DPO, tak tých 13DPO by bolo moc skoro. proste vždy až pri meškaní MS - ak teda hovoríme o "spoľahlivosti" 😉