Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

kikaneu
24. lis 2012

@lauritka tiež si myslím.....tak možno aj dobre, že som ten test dnes spravila a aspoň si nerobím nádeje 😉

lauritka
24. lis 2012

@kikaneu no ja som tiez taka, chcem to vediet skor, a potom uz aspon v "miernejsom" klude cakam na mrchu 🙂

kikaneu
24. lis 2012

@lauritka 🙂 ja nezvyknem takto testovať, ale dnešná teplota ma prekvapila....keby klesla, tak ani náhodou neminiem ten jediný test, čo som doma mala 🙂

lauritka
24. lis 2012

@kikaneu 😎 aha. ja mam tu smolu, ze ich vacsinou mam doma dost aj kvoli predaju a potom noooo. neviem sa udrzat 😀

kikaneu
24. lis 2012

@lauritka no, to keby som ich ja mala toľko doma, tiež by som sa nevedela udržať, preto ich kupujem už len výnimočne....minule som mala kopu príznakov, tak som manželovi nakázala kúpiť a doniesol dva, takže jeden ostal na dnes 🙂 a už som čistá, žiaden nemám (ale budem musieť nejaký kúpiť, lebo ďalšia mrcha vyjde cez vianoce a ak by meškala alebo bolo niečo podozrivé, tak aby som mala poruke) 🙂

bordulka
24. lis 2012

babyyy, ja uz chcem tiez testovat 😀 😀 😀

mijadave
24. lis 2012

@lauritka dakujem, si zlata... 😉 snad nabuduce...

dominika777
24. lis 2012

@lauritka ahoj môžem sa ťa spýtať. Mám 4 dni pred menzesom ružovkastý výtok, bolesť v podbrušku, ale nikdy som nemala PMS a BT lieta ako bláznivá, myslím, že predvčerom som dávala sem graf, si mi radila🙂 môže ísť zase o nejaký zápal? Ja už som zúfalá

lauritka
24. lis 2012

@dominika777 no este raz mi hod grafik, nech nehladam 🙂 ruzovkasty vytok byva ale aj v tehu hmm ;) a neskusila si testik ??

dominika777
24. lis 2012

Tu je graf, som z toho debil🙂 no test skúsim až tesne pred pôrodom, aby som verila🙂))

dominika777
24. lis 2012
lauritka
24. lis 2012

@dominika777 noo, mozno hniezdis ;) 8-9 dpo.. aj ta bolest podbruska, ak zajtra este stupnes, bude to nadejne... 😉
ja by som uz aj rao testla na tvojom mieste. 🙂 ak stupnes este hmmmm

dominika777
24. lis 2012

@lauritka a ak zajtra stúpnem aj o 0,1 aj to je dobré? A potom by sa mala teplota ustáliť alebo stúpať? A to nevadí, že až pred 4 dňami sme snažilkovali? No nech už je ráno🙂 testovať asi nebudem, lebo už som videla toľko / testov, že to mám už na rok vyhnané riadky🙂

lauritka
24. lis 2012

@dominika777 je dobre ked sa budes drzat a este lepsie ak stupnes. 😝 no tak potom pockaj s testikovanim a uvidime tak o 4 fni, ze ako budes na tom.

mauerka
24. lis 2012

@dominika777 Prosim ta, naco si merias teplotu, ked mas sex uplne od veci? A 4 dni po - tak to si mala napisat ako prve...ach jaj ☹

lauritka
24. lis 2012

@mauerka asi to myslela tak, ze ci to neposkodili ci?? aspon ja som to tak pochopila 🙂

@dominika777 ale jak si myslela, ze pred 4 dnami?? na oplodnenie samozrejem po ovulke uz je pase.

dominika777
24. lis 2012

@mauerka Ako prepáč, ja som tu už písala, že len tých pár dní meriam, žial mám iba to tu zaznačené a bohužiaľ neviem sexovať, keď mm nemám doma a ten komu som ten graf adresovala vie o čo sa jedná. Ale ďakujem za tvoje povšimnutie

trish22
24. lis 2012

@dominika777 ahoj, no pekný graf...ak ste mali keksík počas alebo pred ovu tak je tam nádej 🙂 držím palce 😉

dominika777
24. lis 2012

@lauritka no buď bola ovulka 16teho alebo 18teho

mauerka
24. lis 2012

@dominika777 "Ako prepac" ale ja nechapem, preco si najskor NENASTUDUJETE veci okolo toho celeho... nie si zdaleka jedina a je uz vazne divne, ked si dospela zena, kt. "planuje" dieta mysli, ze 4 dni po styku, este aj uplne mimo ovu si ma robit test! Niekedy mi to tu pripada ako na 1. stupni ZS.
@lauritka Ako vidis, nemyslela to tak ako si ty asi "dufala", ze to myslela, bohuzial 🙂 A sorry za dnesne komenty, trosku ma to uz vytaca, to sa zese podda 😉

dominika777
24. lis 2012

@trish22 no práve som písala, že buď bola ovulka 16teho alebo 18teho

dominika777
24. lis 2012

@mauerka ďakujem, že si si to vykompenzovala na mne, ja som sem prišla o radu a nie kritiku, písala som, že ovulácia bola buď 16teho alebo 18teho

lauritka
24. lis 2012

@dominika777 no ale prave nevieme no, ci bola teda skor alebo neskor.. kedze si predtym nemerala.
teda samozrejem by bolo lepsie, keby bola toho 19teho.. ale potom mi nesedi ten ruzovkasty vytok .. lebo uhniezdenie tak skoro nebyva..
a zase keby bola 16teho, tak sexik bol uz po vystupe teploty, hoci teoreticky to mohli stihnut.

trish22
24. lis 2012

@dominika777 ved uvidiš o pár dní. Na budúci cyklus si meraj pekne od nejakého 7DC,a lebo rovno po mrche a pekne budeš vidieť kedy bola ovulka. Hlavne klídek, sme tu preto aby sme si radili a pomáhali 😉

dominika777
24. lis 2012

@lauritka ďakujem za pomoc, ale ja to tu už nebudem riešiť, lebo niekomu to zrejme vadí a idem sa teda dovzdelávať. Ďakujem

lauritka
24. lis 2012

@dominika777 tak mi napis potom IP.🙂

mauerka
24. lis 2012

@dominika777 Citujem tvoju spravu zo 14.nov. a nic som si na tebe "nekompenzovala" - nastuduj si zakladne principy a ked budes mat rozumnu drobnost, ktore sa kludne mozu vyskytnut - tak sa pytaj, baby su skusene a urcite poradia.

dominika777
Juj baby, včera a predvčerom bola ovulácia a predvčerom sme snažilkovali a dneska ma riadne bolí spodok bruška, vaječníky a kríže ako by som mala dostať mrchu. Čo je zase toto??? Dúfam, že nie zase nejaké komlikácie:(((
14. nov 2012 • 8 komentárov • Páči sa mi to •

lauritka
24. lis 2012

@mauerka jj. len niektore kocky maju v tom chaos tak sa snazim ozrejmit.. ja som nevedela ani prd o tom vsetkom ked som dosla na kona 😝

dominika777
24. lis 2012

@mauerka nemám slov, ale ďakujem i toto je skúsenosť tu na MK. Prajem ti všetko dobré

linuska1
24. lis 2012

@mauerka

tak mozno si @dominika777 myslela ze ma ovulku 12.-13.11 co u nej bolo 13 a 14 dc. podla toho ze mala by tak byt za normalnych okolnosti..... snazilkovali 12.11. co je 13 dc takze si myslim ze uplne v pohode.. neviem co je na tom uplne mimo ovu... potom podla teploty zistila ze ovu nebola.

a aj keby sa pomylila.. pisala ze nemeria dlho ...vsak sme tu na to aby sme si poradili..pomohli...ja meriam uz cez rok a stale si nie som v niektorych veciach ista... pre niekoho banalita pre druheho nie...

tak sa ukludni a prestan....ked si nervozna vypni kona a pusti si relaxacnu hudbu...ak jej nevies pomoct a poradit.. tak aspon nekomentuj...

clovek aby sa tu bal nieco opytat... 🙄