Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

sweat
19. črc 2011

Ahojte kocky. Mozem sa spytat,co si myslite o teste rapidclear? Iny v lekarni nemali,tak som ho kupila,s citlivostou 10 a 12 dpo z popoludnajsieho mocu je negativny. Mozem sa na to 100% spolahnut? Idem totiz zajtra na RTG a nechcem nic riskovat

milagros
19. črc 2011

@strihalka no to je zaujimave aj ja som sem hodila graf.....tiez sa mi zda nejako divny a po ms som mala vyssiu teplotu....len neviem ci mi to neovplyvnil minulotyzdnovy velikansky stres...no nechapem nejako

milagros
19. črc 2011

@riana12 no je to nejake divne ...nie na folik....nechodim kdezee staci mi sa uz stresovat ....ale zas kedze ja mavam 50dnovy cyklus..tak mozno este len pride...len podla tych teplot sa neviem vysomarit ...ze si nemoze byt problem ze minuly tyzden som bola vo velkom strese/to som ani nemerala/

riana12
19. črc 2011

@milagros no ak zvyknes mat dlhsie cykly, tak moze byt este skoro... vyckaj tento cyklus do MS, skus sa na ovulku neupinat tolko...
@deyana 😅

alisi001
19. črc 2011

ahoj holky tak se mi zdá že čárka nesílí a nebo už mi z toho hrabe 😖

elebe
19. črc 2011

ahojte kočky...tak počúvajte moju story.....v stredu po mne liezli traja pavúčikovia,v piatok som našla prvý štvorlístok,v pondelok som tiež našla štvorlístok a dnes utorok som našla dva štvorlístky a liezli po mne dvaja pavúčikovia......tak mi teraz povedzte aké šťastie ma čaká 😀 😀 😀 😀
@alisi001 podľa mňa sú čiarky pekné,neporovnávaj,oddychuj a skoč k dokimu,on ťa určite ukludní 😉 😉 🙂

elebe
19. črc 2011

@alisi001 a srdečne gratulujem.....užívaj si to a držím palčeky nech to všetko výjde 😵 😵 😵

alisi001
19. črc 2011

@elebe děkuji 😀 ale v sobotu jsem dostala rýmu a kašel tak snad to bude ok 🙂

riana12
19. črc 2011

@alisi001 nerob testik kazdy den, skor kazdy druhy-treti 😉 a vlastne, uz ani netestuj, staci tolko pozitivnych testov 😉
radsej chod na krv a o dva dni este na kontrolny odber, to mas lepsie 😉

elebe
19. črc 2011

@alisi001 bratrancova snubenica bola tiež na začiatku tehu chorá a doki jej povedal že telo vylučuje takto baktérie,aby sa ozdravilo a miminko mohla rásť v zdravom bezbacilovom tele 🙂 🙂 tak si sprav nejaký čajík a ak to je zlé tak si kúp nejaké lieky pre miminká,také môžu aj tehotné 😉 😉

alisi001
19. črc 2011

@elebe čajík si dělám pořád a zdá se že to pomalinku ustupuje 🙂 tak snad to bude brzy pryč k dr. jdu příští týden tak jsem zvědavá co řekne 😀

ftinka
19. črc 2011

baby, ako ste sa zaujimali o ten cipok.... nechcem hrat mudru 🙂 ale ja som raz niekde videla obrazok, ze je najlepsie ho kontrolovat v drepe. tak ja si pekne v kupelni drepnem a prstom dociahnem az priamo na otvor cipku. samozrejme zavisi, v ktorej faze cyklu ste.... tak good luck 🙂

elebe
19. črc 2011

@alisi001 tak snáď tam už bude niečo vidieť,moc držím palčeky a neboj okolo mňa skoro všetky ktoré otehu tak boli aj choré 😉 😉

miky
19. črc 2011

tedy jak tak tady na ty vaše grafíky koukám (moc tomu tedy až tak nerozumím - měřím teprve první měsíc), ale mám takový pocit, že nám tu začíná pořádně řádit těhu bacil 😀 Holky, takše nebuďte škudlilové pfuj pfuj bacily i na nás ostatní 😀

alisi001
19. črc 2011

@elebe taky doufam že něco uvidím 😀 😀

alisi001
19. črc 2011

@miky 😀 😀 😀 posílám bacil

miky
19. črc 2011

@alisi001 nikdy bych nebyla tak ráda nakažená 😀 😀 😀

milagros
19. črc 2011

@riana12 jaaj tak ja sa neupinam....len mam rada vo veciach jasno 😎 no sama som zvedava co sa z toho vykluje

milagros
19. črc 2011

@alisi001 prosim ta nestresuj ved to je jasne tehu....takze hore nohy a oddychuj

riana12
19. črc 2011

@milagros tak je dobre, ze sa neupinas 😉 v kazdom pripade, treba dat tomu este cas 🙂

milagros
19. črc 2011

@elebe no taak to uz ake stastie budes mat panabeka si ani predstavit neviem...ja som este stvorlistok nikdy nenasla.....zeby to malo byt tehu

milagros
19. črc 2011

@riana12 jehooo aj ty si z GA okresu....no neni mozne ....uz nas tu kolko je ....mozno sa nam podari nakoniec aj kocikovat spolu 😉

beava
19. črc 2011

babenky, ked uz sa tu tak rozprudila debata o krcku .... chcem sa spytat, ci ho viete v pohode nahmatat pri snazeni v misionarskej polohe, mam na mysli pri uplatnovani prstikovej metody 😅 U mna je pri tom strasne hlboko, a aj ked ho dociahnem tak je vlastne tak, ze vystupuje asi 3 cm nad, takze vlastne k nemu vyhrabavam spermijky, ktore su pod nim 😅 Inak, v pohode si ho viem nahmatat v jemnom podrepe a mam obratenu maternicu.

riana12
19. črc 2011

@milagros a si priamo z GA, ci len okres?

milagros
19. črc 2011

len okres,ale blizky

riana12
19. črc 2011

@milagros ja momentalne priamo GA 😅

mima01
19. črc 2011

@elebe jeeeej, tak super, uzite si to tam, a prosiiiiim ta, uz sa vratte traja, jasneeee 😉 A chorvatko ma tiez svoje caro...my chodievame na makarsku (Tucepi alebo Brela) a tam je prekrasne 🙂
@denda29 no lepsie si si to nacasovat nemohla....drzim palce, nech sa mu tam dobre byva a dobre sa zakusne 😉
@ftinka hahaaa, ma ten tvoj prispevok o brani intimiek a tamponov dobre pobavil. My sme raz na dovolenke, ale to uz bolo tak 3-4 roky dozadu ked sme este neplanovali babatko, hladali po celej makarskej otvorenu lekaren (sobota vecer), lebo som si myslela ze som si zabudla HAK doma...tak ja panika, pride mi mrcha, nebudeme moc sexikovat, kupat sa...a nakoniec sme ich po tour de makarska a vsetkych zavretych lekarnach nasli spadnute v aute za sedackou 😅 😀

mima01
19. črc 2011

@marosusu mne teraz nejak ustupil, ale stale citim ze ho je viac ako normalne....teda aspon sa mi zda, ale uz som z toho vsetkoho zmagorena 😅 😀 Hihi, a dakujeme za takeho pozorovatela 😉 Snad sa na nas tie tehu bacilky nalepili 🙂
@miky ja dufam, ze ten tehu bacil budem moct o par dni poslat 😉 A v maxi velkej davke, nech sa vsetkym ujde 😝

mima01
19. črc 2011

Babuleeeee, bola som si dnes po tie vysledky HP, sestricka mi ich ofotila. Skusim vam to sem prepisat...dufam, ze budem pisat, to co mam. Pozriete mi to, vy co to uz poznate, ci su tie hladiny naozaj ok a tak ako maju byt? Mne to nic nehovori. Dakovalaaaaa 🙂
3DC:
S_TSH ultrasenz. 1,595 mIU/l
S_Prolaktin 13,80 ug/l
S_LH 1,81 IU/l
S_FSH 5,77 IU/l
S_Estradiol 0,200 nmol/l
16DC:
S_Progesteron 7,000 nmol/l
19DC:
S_Progesteron 30,400 nmol/l
23DC:
S_Progesteron 36,300 nmol/l

denda29
19. črc 2011

@mima01 dakujem a ja tebe 😉