Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

taja27
7. dub 2013

@pa_mi no skus jej napísat som zvedava čo ti odpíše...aký dlhý mašcyklus??? ked si 29 a take teploty? a maš urobený HP?

vierka987
7. dub 2013

@zora256 ani ja nie som odbornik,ale pokles tesne po ovu,je dobry signal,ak stupne,znaci to o uhniezdeni a potom uz teplota neklesne 🙂

11miuska11
7. dub 2013

@milagros nieee...videla som tam 12 DPO 🙂 ale jasneee...kazda nech testuje, ked sa na to citi...keby aj 6 DPO 🙂

11miuska11
7. dub 2013

@piacere 🙂 jeeeej...pekny grafik...aj implantacny pokles fesacky 🙂 taka som nabudena na ten test, ze dnes asi ani nezaspim 😀 😀

sasena033
7. dub 2013

@redhairy mimomaternicove tehi prebieha ako normalne takze skor ako sonom to neodhalis v rannom stadiu tehu...nemysli na najhorsie , zajtra drzim palce

kalianka
7. dub 2013

babulky, tak u mna zle, myslim, furt mam pocit na mrchu tak som si dala tampon a je tam uz taky predmrchovsky slaboruzovy alebo aky vytok alebo co. mozno bol len test rano chybny. a rano mi klesne teplota ☹

redhairy
7. dub 2013

@snazilka1983 @kikaneu @milagros @sasena033
nedá sa na to nemyslieť vzdycky mi to vrta v hlave 😒 aj vsetky clanky co citam tak: vsaade sa pise ze priznakmi mimomat. tehu su bolesti v podbrušku a nepravidelné krvácanie z maternice 😖 bojim sa velmi 😔
neskutočné nerváky to sú, a neskutocne nervy mam na dr , prečo mi neurobila ultrazvuk uz predtým? 😔
silné tušenie mam ze to nedopadne dobre.

redhairy
7. dub 2013

@11miuska11 ty si ešte stale netestla? ja by som nevydrzala 😅 na 16dpo ti test urcite ukaze niečo.

11miuska11
7. dub 2013

@redhairy este sa drzim...vzdy ked idem na tojlet, tak nad tym uvazujem, ale povedala som si, ze ak mi do zajtra rana neklesne BT, je to znamenie. Ale stale mam pocit, ze klesne. Merala som si BT teraz a mala som len 37,4 ..vcera vecer som mala 37,6 a predtym vecer 37,5 . ...tazke mozno pojdem rano minimalne o 0,2 dole...hmmm... Ja si tie moje vitazne testiky proste nechcem minut na prazdno 🙂 a ty ako ? spinenie je slabsie?

redhairy
7. dub 2013

@11miuska11 počas dna sa bt meni v zavislosti od prostredia od fyzcikej aktivity atd takze to by som na tvojom mieste neriesila 😉 podla mna toto budes mat isto vitazný testik. nie je iny dovod aby si mala tak hore bt 😉
a ja rovnako spinenie neprestava raz je silnejsie raz slabsie , podbrusko boli takze neviem neviem co zajtra 😒 snaizm sa rozptylit ale nejde to .

11miuska11
7. dub 2013

@redhairy hej, mas pravdu...dumam stale nad tym, preco ine by to mohlo byt stale hore a vobec netusim. Zacala som sa sledovat, ze co je u mna ine za posledny tyzden, ako zvycajne a tak a prisla som len na to, ze pijem ovela viac vody, som strasne smadna (to asi aj tou zvysenou BT moze byt), vecer chodim uz o pol dvanastej do postele, co ja chodievam az okolo pol druhej, druhej a este neskor. Vstavam bez budika!!! uz o pol deviatej noveho casu - co je stareho o pol osmej a to ja mam vtedy cely zivot este hlboku noc a vstavala som vzdy ledva na budik o jedenastej!!! Necitim vobec unavu cez den! Trolilinku, ale fakt len trolilinku citim podbrusko a prsia ako po boxovani 🙂 a aj napriek tomu, ze ma to taha do poslele skor, neda sa mi zaspat!! Hmmm... Ty mas ake priznaky okrem spinenia, podbruska, prs a BT? 🙂

redhairy
7. dub 2013

@11miuska11 ja a priznaky?? okrem toho co si napisala tak ziadne 😅 😉 uuplne nič 🙂
juuj ty spavas denne do 11tej? aj ja chceeeem 🙂
a ono to su tehu ktore su s priznakmi ale niekedy zena nema priznaky a tehu je .

11miuska11
7. dub 2013

@redhairy oooch...kiez by sme boli my tie tehulky bezpriznakove, plne energie, s krasnou pletou a lesklymi vlasami 😅 videla si film, "ako porodit a nezblaznit sa?" tak ja by som chcela byt ako ta pekna, co cakala dvojicky 🙂 kychnes si a mas po porode 😅 😅 😅

redhairy
7. dub 2013

@11miuska11 😅juuj ale tak to by sme chceli asi vela ale tak tu plet by som brala.

11miuska11
7. dub 2013

@redhairy kedy ides zajtra k lekarovi? Budem na teba mysliet, maminka 🙂

11miuska11
7. dub 2013

@redhairy posielam ti srdiecko na zajtrasok 🙂 a veeeela optimizmu a zdravicka 🙂 cmuk

redhairy
7. dub 2013

@11miuska11 hned rano idem o 7mej potom letimdo prace ked budem stihat tak dam vediet pocas dna v praci 🙂
jeej dakujem ti krasne ze na nas myslis snazim sa verit ze vsetko bude dobre 🙂

kikaneu
7. dub 2013

@redhairy moja, bruško bolelo aj mňa, obidva razy....a mimomaternicové to nebolo......takže hlavu hore.....a keď si bola u dr. ktorý to si bola DPO?

11miuska11
7. dub 2013

@kalianka kraaasne 🙂

snazilka1983
7. dub 2013

@redhairy moja verim ti ze sa neda nato nemysliet. ja tiez teraz ked som mala duchov na teste som stresovala ze mam mimom. tehu vsetky priznaky mi nato sedeli bolesti v podbrusku, kzire spinenie. veru nebolo mi jedno. ale vezmi i to z druhej strany ze ja tiez ked som ostala tehu ma bolelo podbrusko, a velmi ma pichalo v boku tiez som vysilovala ze to bude mimo a nebolo. aj som zacala spinit 10 DPO ale tak to mi zastavil utrogestan. no tie bolesti boli velmi podobne co pisali v clankoch o mimomaternicovom tehu. uvidis po UTZ . drzim silno palce. daj hned vediet. a to ze ti neurobila hned UTZ si nerob hlavu stejne by to nevidela. mimon sa neda vidiet na UTZ. jedine tak to zistia ze ked to uz ma byt vidiet na sone a nieje tak vtedy maju podozrenie.

trish22
7. dub 2013

Ahojte baby,
založila som skupinku na podporu a pomoc Táni (sanyk).
Možno niektoré ju aj poznáte. Chcela by som Vás poprosiť pridajte sa a ak môžete tak pomôžte jej.
Má 4 detičky, z nich Tobiasko je predčasniatko narodený v 28tt a má veľmi vážne problémy.
Tu je link na skupinu:
https://www.modrykonik.sk/skupina/2167/

Ďakujem Ďakujem Ďakujem 🙂

redhairy
7. dub 2013

@kikaneu 15al. 17dpo som bola bola u dr. 😔
@snazilka1983 ja beriem aj utrogestan a nič ziadna pomoc. 😔

Inak robila som tehu test- v porovnaním s tým spred 4dní žiadny pokrok 😢 ani len o vlások tmavšia čiarka, nepodarilo sa mi ich odftiť obe testy spol kedže ten starší mam blizko draheho tak ho nechcem strasit ze zas beham s tehu testami po byte ale na fotkach to vidiet jasne 😔

lagunasa
7. dub 2013

@11miuska11 moja zlata, ty si jasna!!!!!!!! zajtra hned daj vediet ako budes mat hotovy test!!!!

lagunasa
7. dub 2013

@kikaneu tak mi ani tu obrucku nemame.... a veru moc sa nerozpravame. on je ako pride z prace pri PC az dokym nejde spat a ja som pri TV a palickujem. obcas pride za mnou ze ako sa mam, obcas pridem ja za nim. niekedy si hovorim, ze lepsie je spolu nebyvat, aspon by sme chodili randit von.... ale tak to by som asi bola na psichiatrii z nasich....

lagunasa
7. dub 2013

@medulienka88 no vsetko je na tebe. mozno ked na to prestanes mysliet tak sa fakt zadari.

lagunasa
7. dub 2013

@pa_mi ukaz aspon graf lebo neviem presne ako to mas. ale ked napises tej dr tak daj vediet, ci Inofiolic naozaj nejak meni teplotu...

11miuska11
7. dub 2013

@lagunasa jasnee...dam 🙂

milagros
7. dub 2013

@redhairy prosim ta len nemaj ziadne zle tusaky ...lebo ja som mala zle tusaky od zaciatku a koniec nastal az v 6tt tak prosim ta nemaj tusaky uvidis zajtra a nasilim si vydobi utz

milagros
7. dub 2013

@redhairy a to brusko ako na ms bolelo aj mna .....a precitala si si sheronku cim vsetkym si presla aj krvacala a ma krasne dievcatko niekedy moze byt kopec zdravotnych problemov a dietatko pride a niekedy ti nemusi byt vobec nic..../ako mne napriklad / a zle to dopadne hlavne skus nestresovat sa zajtra uvidis aj ked ta uuplne chapem ja som bola najvecsi stresmen v teme ale aj tak mi to nepomohlo....toto je prve babo?