Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

figurka1985
29. říj 2012

ahojte dievky coskorotehotne 😉
pokracujem: http://www.fertilityfriend.com/home/Figurka1985
a stale som rozhodnuta otehotniet 😀 😎 kazdy vecer zaspavam s pocitom, ze vedla spi male klbko vonave.... a ked precitnem, hladkam muzovu hlavu..... Ono- to by boli asi podobne hlavy, lebo vela vlasov na nej momentalne nema 😀

@piefunko - dobre citam, ze ti odporucal niekto papat vlasske orechy? 😨 Viem, ze su dobre na vselico mozne, ale o plodnosti som netusila....🙂 ale verila by som tomu. Kolko ich mate jest? Je aj nejake odporucane davkovanie?
a ja truuuubka som orechy malo zbierala- byvame v oblasti, kde ich je najmenej 100 okolo riecky... ale u nas to je narodny sport.. kym som sa dostala vonku, uz aj tma bola, a ludia si orechy susili v mechoch! pocujete dobre- v mechoch 😀 takze mne ostala hrrrstka- po rozdani svokre, tetkam, mamci...🙂 nevadi- dnes schrumnem 🙂

piefunko
29. říj 2012

@figurka1985 no veru nas stale svokra nahanala ze terba zberat orechy a stale sme nadavali a veruze ako som dosla od tej tety hned som naklusala so stodoly a nalozila si zo dva kyble a po veceroch kuskala jak marfa 😀 😀
no vravele jeden oriesok a jedna lyzicka (cajova) medu, rano nalacno kazdy den aj zena aj muz 😉 kedze oriesky pocistene nikdy niesu ako jeden orech tak si to proste tak dam ako keby to bol jeden cely orech, chapes 😉 no a pozujem a nakoniec zalejem medikom 🙂

lagunasa
29. říj 2012

@riana12 praveze musim, kedze je dost mozne ze mam ovulku tesne po nej ......

lagunasa
29. říj 2012

@mattuliatko30 bola by som radsej ak by bola troska neskor a hlavne aby to na teplote bolo jasne zjavne a zase som nerozmyslala, ci bola a kedy.... to je najhorsie ked to neni jasne.

lagunasa
29. říj 2012

@katka116 aj my mame este letne pneu. ale uz ich planujeme vymenit. dnes som bolo vanku len doobeda so psami a v drogerke. a teraz pojdem zase so psami. cez den som si zmyvala vlasy tak som nechcela pobehovat vonku s mokrymi.

ozaj, co chystate na Halloween? ja som pozvana ku kamoske na party. len este musim pre seba aj aj pre psov vymysliet nejake masky. teda pre seba by som aj mala, len pre psov musim nieco jednoduche.

lagunasa
29. říj 2012

@vavrenka ja po novom. ja ten casovy posun nikdy nevnimam. uvedomujem si to akurat tak ze je inac tma. ale psim rovnako tak meriam podla aktualnych hodiniek. a FF podla vsetkeho vyznacuje ovulku po 3 vysokych teplotach ak si je isty. ale mne sa uz stalo ze mi ju po dalsej vysokej presunul na dalsi den.

figurka1985
29. říj 2012

@piefunko oooo, nieco na tom bude- orechy a med 🙂
Minimalne budes vitalna do vysokeho veku, budes mat super pamat, zdrave srdce a silnu imunitu... no a este aj tehotna🙂 paradicka🙂

piefunko
29. říj 2012

@figurka1985 jaj no a aj to vravela ze sa potom z toho silne a zdrave babo narodi.. no co, presne ako pises, ked uz ine nic aspon cosi pre srdce a mozog robim... citala som ze potraviny su dobre na tie organy na ktore sa podobaju... a teda tie vlasaky.... sak to su ciste mozgy v skrupinkach 😀

piefunko
29. říj 2012

@figurka1985 len dufam ze tehu budem skor ako v tom vysokom veku 😀 😀 😀

jitulindaj
29. říj 2012

@mata_ba
@piefunko
@lauritka no holky, je zajímavé, že poslední měsíc mám neskutečně žravou právě na ořechy a všelijaká semínka!"!! sním aspoň 100g denně (vlašské+ dýňová semínka)..pořád jsem si říkala, jak musím přestat, že je to moc tuků (přitom nepřibírám)a dnes čtu, jak je v tom vitamínu E, který je potřebný při tvorbě vajíčka a sliznice atd atd... to je zajímavé, jak si to tělíčko řekne, co potřebuje! 🙂 kéž by to i zafungovalo 😵

jitulindaj
29. říj 2012

holky prosím, opět dotaz na OVU TESTY - má smysl testovat teď večer??? Byla jsem v práci, nemohla jsem přes den...

piefunko
29. říj 2012

@jitulindaj presne tak je tam velmi vely Ecka a omega mastne kyseliny ci co to vsetko je potrebne a ako pises, telo si sami vypyta... tekvicove (dynove) semienka su velmi dobre a prospesne pre muzov na spermosky.. moj zacal jest pol balika denne lebo mu o moc chuti a teda konecne mal odomna zelenu chrustat pri telke, a Ecko papal a mali sme spmg na 1 takze ozaj na tom asi nieco bude.. a este vela paradajok sme jedli, cerstvych zo zahrady ale naozaj ze vela a o tom som tiez citala ze pomaha muzom 😉 u nas zabralo 😉 teda tuk tuk tuk si zaklopem 😅

jitulindaj
29. říj 2012

@piefunko no je pravda, že tuk je základní stavební látkou všech buněk ...a vajíčko a spermie jsou ty buňky, které nás teď zajímají nejvíc, že 😀

mistrall
29. říj 2012

@jitulindaj ovulacne si mozes robit aj vecer, je to jedno kedy, nie je to take ako tehotneske, tie je najlepsie rano, lebo rann moc obsahuje potom viac hormonov, po spanku.. a odcitaj to presne po 5minutach, nie viac 🙂 vela stastia v testovani 🙂

pechlinka
29. říj 2012

@riana12 Ahoj..tiez 26DC.. :(

katka116
29. říj 2012

@lagunasa ahoj my sme dnes boli v skolocke a mali sme tam halloween - vyrezavali sme tekvicky a vonku sme pojedali.
My ideme na 4 dni prec, takze budeme oddychovat.

Joj uz sa tesim na dni ked aj ja budem doma a oddychovat 🙂

mattuliatko30
29. říj 2012

@jitulindaj jar robím ovu testy len večer...a nepijem dve hodky..ani nejdem na wc...

mattuliatko30
29. říj 2012

@katka116 aj moje deti majú halloween zajtra...v škole 🙂

figurka1985
29. říj 2012

@piefunko :D urciteeeee aj skor- v tom vysokom veku to moze byt uz 10-te dieta 😀 😀 😀
tak vlasske orechy su ciiisty mozog🙂 Tak - nech vam chutiii 🙂 Mojmu zial orechy nechutia, ani tekv. semienka...🙂 iba sladkostiiiiii......... 😠

figurka1985
29. říj 2012

@figurka1985 rataju sa aj arasidy? :D tie zeriem na kila v poslednom case.... 😅

mattuliatko30
29. říj 2012

môj ovu testík...asi ho mávam pozit..aj pred ms...aj po ms...ach tie hormóny 😠 😠

zelovocka
29. říj 2012

@mattuliatko30 cicuš, toto nie je pozitívny ovu testík. testovacia čiarka by musela byť minimálne tak silná ako kontrolná.
držím palce, nech sa dáš do poriadku.
a čo porábaš? 😉

mattuliatko30
29. říj 2012

@zelovocka nič také..idem dívať panelák...a spať..akosi som k.o. viem,že nie je pozit...úplne..ale lezú mi tie čiary na nervy..veď ak tam nemá byť.nech je biely..tak ako tehu , nie? 😀 ja mám asi tých hormonov nejako veľa... 🙂 a ty ako mojko?

lagunasa
29. říj 2012

@mattuliatko30 moja, aj ja mavam stale taketo ovu testiky. preto ich uz ani nerobim, lebo pozitivny nie je nikdy, len stale takyto... tak som sa na to vykaslala.
ja som akurat po prechadzke so psami. bola som s kamoskou a jej synom v parku a na cajiku popri venceni.

mattuliatko30
29. říj 2012

@lagunasa no veď sa mi zdá,,,že sú nanič....asi ich už nebudem robiť... 😕

lagunasa
29. říj 2012

@figurka1985 ja som si tiez tak povedala tento mesiac ze to uz bude. od Kukuc cakam lubrigacny gel niekedy do stredy a s tym to pojde jedna radost. verim tomu! a na konci budem tehu!!!!!
inac, od zaciatku ms ma stale pobolieva hlava. to ma obvikle nebolieva. mna celkovo malokedy boli hlava aj na lavej strane ma stale celu ms v podbrusku pichava. tak uvidime. myslim ze je to taka prezdvest, ze to tento cyklus vyjde!!!!

lagunasa
29. říj 2012

@mattuliatko30 kasli na ne, ked nic poriadne neukazuju.

zelovocka
29. říj 2012

@mattuliatko30 chápem, že ti to lezie na nervy, resp. ťa to znervózňuje 😒 tak sa troška odreaguj, oddýchni si 😉
ja ešte spratúvam opraté veci zo sušiaka, troška robím poriadky, ale naozaj tak zľahka, veď je večer 🙂
a potom sprcha a tiež si dačo pozriem, v posteli 😀

mattuliatko30
29. říj 2012

@zelovocka veru....už len oddych..deti už zaspali...a ja ako sa poznám zaspím pri telke 😀 už nech je streda poobede...vo štvrtok doma..juchúú...sa teším..dúfam,že už mrcha príde...nech mrchujem cez víkend.

zelovocka
29. říj 2012

@lagunasa čauky moja, a to ako ste ten čajík pili, z termosky? 🙂
určite vám to vyjde 😉 ten gel - to je na podporu počatia? držím palčoky 🙂