Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

vavrenka
21. lis 2012

@mata_ba mata tak coo???

agaven
21. lis 2012

@mata_ba aj mne to robil mamatest..potom som ho umyla cistou vodou a bol cisto bieli..s jednou palickou..bol byval lepsi..aj pepino aj mam test s apokazili nie su take ako pretym...mne dokonca ruzova kazeta rapit ukazala teotnost dve ruzove ciarky a nebola som tehotna...sama neviem kde kupovat testy...ja nic nove dnes som bola na vyvolavacku...ale susila by som inu znacku...ten rapit zeleny mi celkom dobre zacal ukazovat sus testnut ten alebo inej znacky..ale aj ja drzim test namoceny viac ako 6 sekund..
@trish22 zatial ides hore to je dobre..tam sa len drz..ja som na 36,3 s inekciou tak len cakam a pojdem dalsi cyklus uzas..

moni1007
21. lis 2012

@mattuliatko30 ahoj moja. tak ja stale rovnako. dnes som 15 dc, myslela som, ze vcera bola ovu, ale teplota nestupla, tak neviem, zas nic z toho. dufala som ze pondelnajsi sexik mi vystaci, ale vzdy sa musi nieco vyvrbit. mm pride asi az buduci tyzden.......... a ty ako? ako sa ti dari? a co sa tyka merania. sem tam zmeriam, teraz som
3 dni merala a mozno este zajtra zmeriam ak sa mi bude chciet 🙂

kikaneu
21. lis 2012

ahojte kočky 🙂 mám voľnú hodinu, tak som tu 🙂 čo je nové? 🙂 ako sa máte?

mata_ba
21. lis 2012

@mijadave jasne,ze je vadny 🙂 rep.ja 😀 pohoda..a mojka..drzim siiiiiiiiiiiiiilno paste!!!

mata_ba
21. lis 2012

@vavrenka vsak som cikla..ale no..co ja viem..asi negativ..cosi sa mi mari..ale..fatamorgana...

@agaven to je hrozne s tymi testami 😠 a mrzi ma to..ideme spolu do dalsieho cyklu...

@kikaneu vitaj 🙂 nic nove..klasika 😀

mattuliatko30
21. lis 2012

@moni1007 ja som zmerala len tak...či vystúpim...ale včera som dala prvý lutenyl tbl..tak neviem či to hneď tak zareagovalo...dala som si ju večer....alebo fakt ovu bola..alebo je..ale bolí ma brucho...a aj ma pichá....takže žeby bola?...neviem..neriešim....meriam len aby som vedela kedy mrcha..nič iné....akosi sa to tu rozbehlo s tehuľami...ma to teší..dúfam,že aj ty sa pridáš 😉

mijadave
21. lis 2012

@mata_ba ja si myslim, ze ten test 😉 a dakujem, no nejak sa na to neupinam... hoci vsetky tehu priznaky mam, ale tie mam skoro pri kazdom cykle,... takze na to sa neda spolahnut... posledne 2-3 cykly ma zacnu prsia boliet 1-2 dni po ovulke a postupne naberaju na objeme (uz mi lezu z podprdy, uz som si musela ist kupit vacsie, ktore nosim od ovu do ms) a aj na bolestivosti... 😒

mattuliatko30
21. lis 2012

@mata_ba urob moja..ešte zajtra jeden..a nechaj dlhšie namočený...a počkaj kým vyschne...či tam niečo bude....hm?...koľký dpo si?

mata_ba
21. lis 2012

@mijadave hnusne hormony..nevedia co so sebou a potom nas len natahuju a prd z toho ☹

@mattuliatko30 mojka...uz 12 DPO...a uvidim podla teploty..lebo brusko tak divne pobolieva..

kikaneu
21. lis 2012

@mata_ba ahoj, ďakujem 🙂 si testila? a lepšie sa cítiš ako včera?

6lenka64
21. lis 2012

Pozhanala som si dnes mamatest a hned aj spravila, nie je to ranny moc ale teraz o pol 11 spraveny test, je tam ciarka ale slabucka, uz fakt neviem ci mam tomu verit :(

agaven
21. lis 2012

@mata_ba ja by som aj tak skusila ciknut mne dokonca pekne zacal ukazovat aj pepino ale sam za 1,39..ked kupim tie dva v jednom tie sa mne rozlievaju cele ruzove..ale tie co maju aj v tescu mne ukazuje dobre..aj ja som cikala a ukazal negativny ...potom mi brali krv..ale aj tak sama uvazujem ze ked som mala ovulaciu na 23den plus uhniezdenie je 7/12 dni a brali mi krv pondelok co je zhruba este doba uhniezdenia tak sa necudujem ze krv test je negativne..ale hadam menzes pride..lebo chcem ist dalsi cyklus plus tabletky..ja mam len spinenie ale to sa asi nerata ako menzes až ked zaspinim 1/viac vloziek tak super asi sa hodim aj do horucej vody..

agaven
21. lis 2012

@6lenka64 to som mala ja a nebola som..ale verim ze ty budes..presne je aj rozliaty na ruzovo a len jemny duch..ale toto sa u gyndaca neberie ako tehu test..

mijadave
21. lis 2012

@mata_ba no ved, natahuju nas tak, ze min. mesiac si aj mm myslel, ze to vyslo a to vzdy sa trafil, ved som bola tehu 5x a vzdy vedel... a teraz bol presvedceny, ze ano... takze sa prvy raz mylil... ale jemu sa tie naliate prsia pacia... no velmi si ich neuzije, lebo mam chut nosit na nich napis "nesahat, pouze koukat" 😀

agaven
21. lis 2012

@ceresnicka10 ty mas tycku krasnu gratulujem aj ja tebe..len sa tak pekne cervenaj aj dalej..

moni1007
21. lis 2012

@mattuliatko30 no ja som tiez zmerala len zo zvedavosti 🙂 ale teraz by som bola radsej v nadeji, ze ovu bola vcera, aj ked by to bola len falosna nadej ☹ len ma stve, ze konecne nam to ako tak vyslo nacasovat, aj ked nie dokonale a akurat vtedy sa mi musi ovu opat posunut 😠 no nevadi, snad v decembri sa to podari 🙂 samozrejme, ze aj ja tebe drzim palceky 🙂

agaven
21. lis 2012

ono ti ten test bude viac a viac zcervenie ako kontrolna..taky som este nemala test krasa..ceresnicka10

mata_ba
21. lis 2012

@kikaneu a testila,ked som trosku stupla..ale bud bol vadny test alebo ja,lebo som ho tam nechala chvilocku 😀 no o nicom...

@6lenka64 ja mat taky test,tak otvaram sampanske 😀 ehm..detske 😀

@agaven a nechces este pockat s tou vodou horucou? 😉 ved som teraz cikla aj pepino...ale na prd..nieco mikro sa mi mari...ale ciarkou sa to nazvat neda...

mata_ba
21. lis 2012

@mijadave 😀 haaa...sikulko...aj mojmu to raz vyslo 🙂 a aj teraz sa ma pytal,ci sa zacalo prejavovat tehu,lebo ma napina..ale urcite nic..to ten blby dufik..chvalabohu vecer posledna tabletka

moni1007
21. lis 2012

@ceresnicka10 krasne. gratulujem 🙂

kikaneu
21. lis 2012

@mata_ba tak uvidíš, ešte máš do víkendu trochu času.....bodaj by to už konečne bolo bábo a nie len vadné testy 😉

mata_ba
21. lis 2012

@kikaneu no..moc tomu neverim ☹

mistrall
21. lis 2012

@mata_ba dufam ze ked spravis dalsi test uz to bude riadne vidno, drzim palce 🙂

kikaneu
21. lis 2012

@mata_ba nebuď smutná moja, veď ak nie teraz, tak budúci cyklus už určite, veď idú vianoce, bude darček v brušku 😉

6lenka64
21. lis 2012

@agaven Urobila som si asi 8 testov za dva dni a na vsetkych mi vysla druha ciarka, viditelna a slaba, myslis, ze je to negativne? Aj ty si tak mala vsetky testy takto ?

agaven
21. lis 2012

@mata_ba musis si kupi lupu ja tak cumim hehe..ale mam ju aj ako okuliare obcas neprecitam ani na liekoch pre dieta co tam pisu..heheh..no pockam teda...a kolko sa rata 14 dni po vyvolavacke ze??no to je uzas to potom už idem rovno dalsi cyklus a len natahovanie casu...ach jaj..no ved aj ja pisem cikala boli duchovia potom mi meskala a nakoniec mi povedia nedativ?? a ties som mala mama test s duchom ako lenka 6 a krv nic..ale zase lenka je teplotou hore ja som isla dole tak ona ma nadej lebo drzi s ajej tepota hore..ja tiez uvazujem ci tych duchov neukazuju aj lieky..co pracem do seba..closti teraz mi meska po liekoch a zase inekcia no kaslat na to najprv hormony potom meskanie a nakoniec zase inekcia na vyvolavacku?? ved som ako nadopovaná mumia..a nic s toho..

6lenka64
21. lis 2012

@agaven Este sa ta spytam kolko dni po uhniezdeni ukaze lebo mne sa uhniezdilo pred 2,3 dnami zhruba, je mozne ze mam ets enizsku hladinu HCG?

6lenka64
21. lis 2012

@mata_ba Naozaj vyzera dobre ten test, aj ked som uz 14DPO?

mijadave
21. lis 2012

@mata_ba no mna neskutocne pali zaha... ale to neberiem ako priznak, moze to byt, ze menej pijem... ano, je sikulko, no aj on sa mylil... 😉 drzim pasticky... Tebe tak zle robi duphik?