Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

zuzu2389
15. dub 2014

@senta_sofia
no v centre mi kazali len volat...kedze niesom z toho mesta...ale musim tam dochadzat..
aj som rozmyslala ze by som sla k svojmu lekarovi na krv...ale uz to vzdavam...ak nebudem mat zajtra co i len ducha na teste...tak vysadim lieky..nech pridu kramy a dam si pokoj so vsetkym..
so sledovanim, meranim a tehotenstvom....lebo uz toho mam dost....hlavne mesiac co mesiac mysliet na tehotenstvo...budem si uzivat zivot, venovat sa naplno muzikovi....riesit uplne ine veci a mozno to dojde samo...a hlavne sa nezaoberat tehotenstvom....

lauritka
15. dub 2014

@lea912 no najlepsie by bolo skocit k dr. a na krv.. to je najistejsie--

lea912
15. dub 2014

@senta_sofia veď práve tá teplota a aj to, že vlastne test je na 21 dpo taký ako na 18 dpo ☹ mal by silnieť...

lea912
15. dub 2014

@lauritka áno asi máte baby pravdu, ale zatiaľ nešpiním, tak verím silno, že to bude ok.

adamnela
15. dub 2014

@joannah13 super 🙂 a neboj uz urcite nebudu slabnut, ked nepride ujo obkladac 🙂 A pijes aj grepovy dzusik na hlien? A to vyzera super, ze ovulka sa Ti takto posunula, teda zatial len posuva 🙂 Ale je to na dobrej ceste 🙂
@senta_sofia diky 🙂 No uvidim aky bude tento 2 cyklus po kyrete... Uz som nasadila fytosoju od dnes, aj kyselinu listovu a samozrejme nesmie chybat alchemilkovy caj 🙂
@lea912 drzim moc palce....

mona01
15. dub 2014

@lea912 nemusí to nic znamenat, ale asi bych raději zašla k dr. aby zjistil,jestli je vše v pořádku.

senta_sofia
15. dub 2014

@joannah13 mozno by ste mali skusit aj takyto adrenalinovy sexik, ze nebudete mysliet na mimco, ale na to, aby obkladac nezahasil cigu skor 😀

joannah13
15. dub 2014

@adamnela plodny hlen sem nikdy moc nemivala a od minuleho cyklu, co sem se dala na dzusiky, tak ho mam aj na rozdavani 😀 takze tomu 100% verim..
@senta_sofia sakraaa, pred chvilou sem ho vyprovodila. Asi mu vecer zavolam, ze potrebuju jeste neco zasparovat a my bude sparovat navrchu 😀 😀

adamnela
15. dub 2014

@joannah13 no ja mam kupeny, ale este musim nejaky prikupit 🙂 A kolko dl denne si pila?
A ja sa z teba asi pocikam :D :D ze sparovat hore :D :D

jaja9891
15. dub 2014

@senta_sofia no neviem ci komentar patril mne 🙂 ja nemam este ani jedno a ani sme sa nezacali snazit a uz mi vraveli,ze deti prirodzene mat nebudem,operacia,liecba,hormony...a teraz konecne po roku dosla MS,ideme skusit ci sa nam to podari,aj ked lekari tvrdia ine... a tazko mi je povedat ako sa niekto citi pri druhom,tretom.... ja budem vdacna,ak budem mat aspon jedno babo,aj ked som chcela mat viac,ale budem vdacna aj za to jedno...ci s problemami,alebo bez... aspon to jedno jedine,aby som videla radost v muzovych ociach,ktory po tom velmi tuzi.... a ja sa citim taka bezmocna....

joannah13
15. dub 2014

@adamnela se musime taky nekdy zasmat 🙂 staci tak jeden litr denne, aspon pet dni pred ovu. A ja si obcas koupim cerstve grepy a vymyckam si je, aby mi to ten litr zase udelalo. To se pak ksichtim,jak je to kyselohorke 😖

adamnela
15. dub 2014

@joannah13 no ja nejdem pit az liter denne, ja si dam tak 3 dl denne, lebo sa bojim, ze sa mi urobi ekzem, takze to nechcem prehanat. Pre istotu 🙂

molka
15. dub 2014

väčšinou úplne stačí, ak zvýšite pitný režim a hlien sa vám objaví. Ani nemusíte piť grepovú šťavu.
@joannah13 @adamnela

joannah13
15. dub 2014

@adamnela taky mam alergii na vitamin C, kdyz se to prezene a k tomu atopicky ekzem a celkem dobry . Tak zkus a uvidis

joannah13
15. dub 2014

@molka myslim si, ze piju hodne, a oprvadu se to zlepsilo ted po piti dzusu, asi to na kazdeho pusobi jinak.

molka
15. dub 2014

@joannah13 určite to môže byť v tvojom prípade grepovým džúsom, ak si už aj predtým dostatočne pila. 😉
Ale veľakrát žena nemá hlien preto, lebo prijíma málo tekutín a keď začne normálne piť, hlien sa objaví. Píšem to sem len preto, že ak majú baby podobný problém, najskôr by som začala len viacej piť a ak to nepomôže, potom určite aj ten džús. Verím, že vhodné potraviny môžu výrazne pomôcť a ovplyvniť správne fungovanie cyklu.

adamnela
15. dub 2014

@joannah13 no ja tiez, ked zjem viacej otravin, ktore su kysle, tak sa mi to prejavuje na ruke ekzemom 😠 Skusim po tie 3 dcl toho dzusu a uvidim 🙂
@molka no ja pijem tak 1,5l tekutin denne, niekedy viac a niekedy aj menej, ale snazim sa aspon ten 1,5 l do seba dostat...A ked pridam trocha dzusu k tomu, urcite to nezaskodi 🙂

sofi88
15. dub 2014

@adamnela @rybkaa zienky, tak ja dnes takto.. tak snad je vsetko na dobrej ceste 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/45a5ae v noci som sa dost prehadzovala, tak dufam, ze to nie je dosledok toho.. uvidime podla zajtrajsej teploty.. a vam sa ako dari?? co mate nove??

adamnela
15. dub 2014

@sofi88 no super, len nech to uz takto pekne hore zostane 😉
No ja mam 1 DC, takze ovulka bude pravdepodobne asi az v maji 🙂 Ta potom sup na to 😉

joannah13
15. dub 2014

@adamnela a ja to nevydrzela a jeste ted vecer udelala test a je skoro uplne pozitivni, takze jak sem psala, ze i v prubehu dne se to rychle meni.. takhe uz zas budu kupovat anasovy dzus 😀
@molka mozna to je babska povidacka, ale jestli se to da necim podporit, tak jdu do toho. Tim se nic nezkazi 🙂

adamnela
15. dub 2014

@joannah13 no parada, tak to je super. Ja som si objednala len 10 ovu testov, tak ako tak kukam asi mi malo bude 😒

bianca11
15. dub 2014

@senta_sofia Dakujem. No to teraz nezistim pred ovulkou. Este som len 5 DC. Dopredu by som asi len za pomoci ovu testov vedela kedy bude. aspon priblizne...

joannah13
15. dub 2014

@adamnela treba to zrovna trefis. Ja si jich ted koupila asi moc. No pri nejhorsim je necham na dalsi cyklus nebo vyzkouskm, jestli se tim da zjiszovat i tehu..

janinka186
15. dub 2014

@joannah13 ahoj holky, můžu se zeptat jaký džus, kdy ho pijete a čéu by měl pomáhat? Četla jsem kousek diskuze, ale nemůžu se tím nějak prokousat, děkujiiiii 🙂

adamnela
15. dub 2014

@joannah13 mozno sa trafim, mozno nie 🙂 No na prvy krat, necham sa prekvapit. Zacnem tak od 15 DC, mozno aspon priblizne sa dostanem k plodnym dnom 🙂 Sama som na to velmi zvedava... 🙂

joannah13
15. dub 2014

@janinka186 taaaakze 😀 jsem tu rozmohla dzusovou manii.. 100% dzus z ruzoveho grepu, ten se pije aspon 5 dni pred ovulaci na plodny hlen a aspon 5 dni po ovulaci zas 100% anasovy dzus na lepsi uhnizdeni..
@adamnela mno a nebo ti treba napovi ten plodny hlen, kdy ta ovulace prichazi.. tak pak hodne stesti a trpelivost pri testovani

janinka186
15. dub 2014

@joannah13 ok děkuji, zkusím to 🙂 plodný hlen bych měla mít, začíná mi už tak týden před ovulkou, ale teď ovulka ne a ne přijit :( tak uvidime, příští cyklus zkouším 🙂 a pomohlo to už některé k otěhotnění?

joannah13
15. dub 2014

@janinka186 nemas zac.. tak zkus dzusik a treba ti to popozene.. jestli to ale nekomu primo pomohlo k otehotneni, to nevim, ale je to dalsi podpurny prostredek, a clovek proste hleda, co by tomu mohlo aspon trosku pomoct.. a vedomi je silna vec 🙂

janinka186
15. dub 2014

@joannah13 přesně tak 🙂 mocné to naše vědomí 🙂 já se právě chystala, že si koupím kotryhelový čajík, aby se mi to trošku ustálilo, hodně holek má pozitivní zkušenosti, ale jak říkáš je to hodně o tom, že něčemu věříš 🙂

ivet1987
16. dub 2014

Huš potvoro, mazej dolů
www.fertilityfriend.com/home/ivet1987