Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

chilli009
14. říj 2014

Zdravím, mohu se na něco zeptat ? V neděli ani v pondělí jsem nezkoušela ovu test a dnes silně pozitivní, je možné, že byl pozitivní i včera ? jde mi o to kdy přijde ovulace ? nebo zda už probíhá ? dnes mě teda bolí vaječníky, tak nevím zda se něco chystá nebo už je po. Jinak myslíte, že by to mohlo klapnout, když sex byl v sobotu odpoledne ? teď asi nestihneme :(

makronka1986
29. říj 2014

@rybkaa držím palce!!!!

makronka1986
29. říj 2014

@cuciii držím palce!!!!

rybkaa
29. říj 2014

@makronka1986 dnes som si bola po výsledky operácie a dopadlo to dobre, takže od decembra sa začíname znova snažiť 🙂 a ty ako? ako pokračuješ?

verunka_korunka
29. říj 2014

Tak se znovu hlásím, zase začnu měřit ať zjistím jak jsem na tom po revizi. Snažit se můžeme až tak v prosinci nejdřív... Spis přelom prosinec leden. Tak snad ten příští rok bude štědřejší.

rybkaa
30. říj 2014

@verunka_korunka čože? potratila si? to mi je veľmi ľúto...sledovala som tvoje snaženie este po rozdelení témy a ako si otehotnela....v koľkom tt si bola? vieš aj príčinu?

verunka_korunka
30. říj 2014

@rybkaa byla jsem 12tt přišel na to muj gyndař na normální prohlídce, prostě tam najednou nebylo vidět srdíčko. V nemocnici to potvrdili, plod byl asi o 5 dní mladší než mělo být, takže se to zastavilo někdy jak jsme měli dovolenou první týden v září a byli u našich. Nemám si co vyčítat... Prohlídka byla v úterý a v pátek jsem šla na revizi. Jenže byly problémy a měla jsem tam nějaké zbytky, bolelo břicho. Dostala jsem vyvolávací injekci, to nepomohlo, takže 13 dní po první revizi jsem musela na druhou. Teď už mám po první porevizní MS, příští týden jdu na kontrolu ke svému gyndaři (musím ho změnit - nevyšetřil mě, když jsem přišla po první revizi prodloužit neschopenku a říkala jsem mu že mě hodně bolí bodbříšek), ale už mě kontrolovali po 14 dnech v nemocnici po revizi, takže vím, že už je to ok a čisté. Jen mi prostě asi 3 doktoři nezávisle na sobě v Podolí řekli, že čekat minimálně na 3MS. Asi to je tím, že jsem musela na druhou revizi ☹ Takže teď plánujeme dovolenou na celý prosinec ať nemusíme jezdit po rodině a tím se vyhneme dotěrným otázkám příbuzných na téma a kdy vy (jsem skoro poslední a všude kolem nás jsou děti). Takže si to teď naplánuje, pak užijeme, Silvestr budeme na pláži a třeba se nám to tam zrovna povede otěhotnět 😀 no ale to bych chtěla asi moc...

shynne
4. lis 2014

Ahoj holky,prosím jedná se o anovulační cyklus? Další MS má dorazit cca 10.11.
Děkuji za odpovědi 🙂

shynne
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
verunka_korunka
4. lis 2014

@shynne porad se to může zlomit... A ovu dojít. Se ti třeba jen protáhl cyklus. Taky záleží jak měříš, v podpaží a pod jazykem to bylo u mě dost nepřesné.

verunka_korunka
4. lis 2014

@rybkaa tak příčinu nevím. Už přišly sice výsledky, ale v podstatě tam nic nebylo. Proste jen zbytky po těhu.
Jinak jsem teď 20DC, teplota je nízko a bolel mě včera pravý vaječník, tak asi přišla ovulace, jestli zítra bude teplota vysoko. Začala jsem měřit abych věděla že funguji.

shynne
4. lis 2014

@verunka_korunka dííky,měřím vaginálně 🙂 uvidíme,uvidíme. Měřím s testíkama teprve druhý cyklus,ale snažíme se od léta 🙂

verunka_korunka
4. lis 2014

@shynne tak to podle testů musíš vědět že ještě nebyla... Já otěhotněla když se ovulace asi 2 týdny někde zdržela. Takže klid, klidně může ještě přijít 😉

shynne
4. lis 2014

@verunka_korunka test jsem měla pozitivní 30.10. a nejvíce 31.10. a pak už ne..

verunka_korunka
5. lis 2014

@shynne tak to asi proběhlo. Teplota na to i vypadá. Jen ti nesmí klesnou, teď by měla tak 4-5 dni vydržet takhle jak je. Akorát teda bych opravila v grafu tu vyznacenou ovulaci 23.10.

shynne
5. lis 2014

@verunka_korunka taky bych řekla,dnes je vyšší. Ono mi to vyznačilo samo,zatím jsem nenašla kde se to předělává 🙂

verunka_korunka
13. lis 2014

Tak asi funguju dobře, i když cyklus búde tak 35dnu dlouhý ☹ no lepší než nic. I když to mi teď vyjde ta třetí mrcha přesně na vánoce a ovulace až po návratu z dovolené ☹ kdyby se to dalo zrychlit 😉

teenyel
15. lis 2014

po nezdaru před 2 měsíci další vítězný graf 🙂

monasupinka
26. lis 2014

Holky, prosím, poraďte mi 🙂 jsem v měření začátečník, tak se v tom ještě moc nevyznám 🙂 myslíte, že by tam mohla být aspoň pidi naděje? 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/552fef

verunka_korunka
26. lis 2014

@monasupinka no nadějně to vypadá. I když teda na ovulaci jsi taky dlouho čekala... 😉 udělej zítra test, jestli budeš těhu, tak už se to ukáže. Držím palečky.

monasupinka
26. lis 2014

@verunka_korunka Jé, děkuji moc za odpověď 🙂 já mám právě strach, někomu se to ukázalo na testu prý až tak za 18 dní ☹ a nechci být zase zklamaná 😀 ale asi to fakt zkusím 😀 jsem nedočkavá 😀 můj cyklus je fakt naprd ☹ od vysezaní prášků jsem to skoro nedostávala 🙂 piju inofolic a přijde mi, že to pomáhá ale od svatby je to už 8 týdnů a ms nikde 😀 jako bych jeden měsíc ani žádný cyklus neměla 😀

monasupinka
26. lis 2014

@verunka_korunka Jinak je mi moc líto, že tě potkalo to, co tě potkalo...ale určitě se zadaří znovu a už bude všechno v pořádku 🙂 některé holky to tak mají 🙂 nebo spíš skoro každá to tak má 🙂 jakoby se to tělo muselo ještě dopřipravit a pak už to bude super 🙂

verunka_korunka
27. lis 2014

@monasupinka pak napiš jak jsi dopadla s testem 🙂
Co se týká mě, Holt smůla, ale nejhorší na tom je to cekani a taky to, jak doktoři řekli, že je to jak ruská ruleta... Každé 4. Těhu tak prý konci potratem. A já spinila a tam je to už polovina. Ale byla jsem stale pozitivni, až se sama divím. Teď nějak tu pozitivní energií nemůžu nějak chytit, třeba mi pomůže ta naše měsíční dovolená 😉

monasupinka
27. lis 2014

@verunka_korunka Test je opět negativní ☹ Bože, kdybych to uz radši dostala ☹ tak si dělám jen zbytečně falešné naděje ☹ jenže ty mé cykly jsou tak divné, ze tam se nedá ničeho chytit ☹ ale už mám od doktorky napsaný utrogestan, tak jen čekam na ms 🙂
Neboj, pozitivní energii zase chytíš 🙂 teď už sis tím špatným prošla, v těle se už všechno připravilo na mimčo a už to půjde hladce 🙂 prý je to někdy asi fakt potřeba 🙂

verunka_korunka
27. lis 2014

@monasupinka četla jsem, že i bez menstruace jde otěhotnět. Důležitá je ovulace. Zkoušíš i testy? A hodně holek chválí kontryhelovy čaj na srovnání cyklu. Mi se po něm prodloužil, ale možná to bylo potřeba na sliznici.
Tělo bylo v pořádku, spíš to byla nějaká vada plodů nebo placenty... No snad to příště dopadne líp...
A ty, jestli teplota neklesá a MS neprichazi, mas docela šanci. Jsou ženský, kterým se na testu nic neukaze, ale v krvi hcg je 😉 bych skoro zašla na krev příští týden, jestli nic nedorazí.

monasupinka
27. lis 2014

@verunka_korunka To jsem četla taky 🙂 a díky tomu jsem dostala trochu naději 😀 začala jsem si měřit teplotu teprve teď v tom listopadu a ještě k tomu jsem pokaždé nevstávala ve stejnou dobu...snažila jsem se, ale někdy to prostě nešlo ☹ tak kdo ví, jestli to nemám nějak zkreslené ☹ Ovulační testy nezkouším, zatím si zkusím poctivě měřit tu teplotu ve stejnou dobu a snad mi to něco ukáže 🙂 zkoušela jsem i čaj, ale ten mi dělal zle ☹ piju ten inofolic, tak to doberu a hlavně začnu brát ten utrogestan 🙂 to už by mohlo pomoct 🙂 hormony mi dělají zle, ale pro mimčo to vydržím 🙂 předtím jsem to do sebe zbytečně tlačit nechtěla, když to nebylo potřeba 🙂
No, v takovém případě si musí člověk říct, že je asi lepší, že to tak nedopadlo hned na začátku, než aby pak miminko nebylo zdravé a mělo by jen zbytečně těžký život ☹ ale většinou jsou ty potraty problémem prvního těhotenství 🙂 tzn, že teď už to bude v pořádku 🙂
Zatím teplota neklesá 🙂 spíš postupně stoupá 🙂 teď mívám 36,8 - 36,9 🙂 stejně tak dnes 🙂 20. jsem byla na vyvolávačce a mám počkat 14 dní, jestli to dostanu 🙂 tak snad to nedostanuu a pak mi veme krev a něco tam bude 🙂 pořád doufám 🙂

verunka_korunka
27. lis 2014

@monasupinka tak držím palce 😉

annna79
27. lis 2014

Ahoj chtěla bych se zeptat jak je to s ovu testama.Minulý čtvrtek jsem měla pozitivní test,teď po týdnu jen tak jsem to zkusila a je tam čárka slabší,ale je.
Jsem měla letos už dva SP a tento měsíc laparoskopii mimoděložní těh.Řekli nám se snažit hned tak po 16 dnech po lap.jsme to zkusili a zrovna byl test pozitivní..Pochybuji že bych mohla být asi těhotná,ale tt jsem nezkoušela je stejně brzy.Jen ze zvědavosti ten ovu.A zarazilo mě to,jsem to neměla dělat.dik

verunka_korunka
27. lis 2014

@annna79 já čárku slabou měla skoro pořád před ovu, potom už jsem nezkoušela. Ale po pozitivní těhu jsem to zkoušela a ovu test byl výraznější než těhu. Víc ti k tomu neporadím. Bych si z té čárky nic nedelala...