Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

moni1007
10. srp 2012

@bordulka moja a ty si sa s nami pohnevala? kde si? ja tu cakam na teba a ty nikde... ☹ ☹ ☹

bordulka
10. srp 2012

@moni1007 ahoj moja, trucujem 😀 😀 😀 mam posledny den dovolenky a uz mam stresy, co zas bude v robote 😔 a este z kominarov, zobudil ma rozhlas, ze aby sme spristupnili domy kominarom a mame platit 6 €, ja ich ale pustit nemienim! som cela dolamana, nervozna... vrrr... vidis, keby si dnes testla, toto by sa nestalo 😉

lilli251
10. srp 2012

@zuzanka9999 neboj sa, bude ako ma byt predsa....Ty vydrzis do rana??? no ja som nevydrzala a bola dost viditelna aj vecer...pokial mas ducha, urob si kludne, fakt.... teda ako chces...ale ved do rana mame daleko...:DDD potom nam hned napiiiiiis 🙂

moni1007
10. srp 2012

@bordulka no ved sa mi zda, ze si nejaka vrciaca 😀 😀 😀 a coze si tak zle naladena? ved ja som ta len chcela usetrit dalsieho sklamania a dalsich nervov.. a to preco im musite spristupnit a neboj v robote bude fajn, si plna sil, oddychnuta.. ja som mojho presvedcila pojde dnes na ten byt, vrchy napenetrakovat a zajtra nam tam nakresli ciari, aby sme vedeli ako mame pasky nalepit, kedze ta kamoska to chce tak ako to mame my. aby sa malovalo az niekolko cm od stropu.... 🙂

zuzanka9999
10. srp 2012

@mattuliatko30
@bordulka cicusky dakujem ste zlate hned rano testnem a uvidime asi to bude jasnejsie budem sa modlit

zuzanka9999
10. srp 2012

@lilli251 asi urobim az rano uvidim. Juj kiezby to bola pravda🙂 hned cez obednajsiu utekam do lekarne🙂))) dakujem a mozem sa ta opytat mna od pondelka povolieva podbrusko tak ako pri mrche ale je to slabsie a prsia treti den a stupnuje sa to. Mala si nieco take aj ty???

mattuliatko30
10. srp 2012

@zuzanka9999 budem moc držať palčeky..dúfam,že ráno napíšeš dobré správy.....budem čakať...

bordulka
10. srp 2012

@moni1007 ja neviem, este by som rada dovolenkovala 🙂 a neoddychla som si :( moja, mne sa dnes snivalo o tvojom testiku :( vysledok ti nepoviem, ale dufam,ze taky bude, ked si budes robit testik 😉 no vidis, tvoj je zlaty, to by bolo, keby ta v tom nechal samu 🙂 a akou farbou teda idete malovat?

bordulka
10. srp 2012

@zuzanka9999 zuzi neboj, budem na teba mysliet, aj ked si myslim,ze uz je to viac nez iste 🙂

moni1007
10. srp 2012

@bordulka no moja, nechcem byt hnusna,ale aj minule sa ti snivalo a nic a tioez si mi to neprezradilqa. aj ked dufam,ze sa ti snik splni, teda ak bol pozitivny 😀 😀 dasna mi neodpuchaju,ale vobec ma nebolia 😕 veru je zlaty. no tie farby neviem, nedjem to riesit, ked pride buduci tyzden uvidime... dnes spravi len tak aby nam tam mohol tie ciary spravit 🙂 a pozanasa nam tam farby, rebrik, odmontuje lampy a pod 😀 joj, asi mu aj ulejem 😀 tak to verim,ze by ti bodlo, keby dovca dlhsie trvala 🙂

lilli251
10. srp 2012

@zuzanka9999 jasne...citila som sa ako pred mrskou, prsia ma sice zacali boliet az neskor ale to iba trochu..to je individualne...kopu bab co je tehotnych ako ja bolia alebo boleli dost, mna velmi malo... kopu bab grcka, ja este vobec...je to rozne....kazdopadne drzim past a drz sa 🙂

magimary
10. srp 2012

ahojte babulky 😵
ako sa máte? čo nové? 🙂
ako si žijete, @bordulka , @piefunko , @malisaaa , @lagunasa , @mattuliatko30 ... ai?
nestíham všetko čítať, tak vždy len prebehnem grafíky... 😉

počujte ( @lauritka , @riana12 ), viete čo riešime v našej aprílovej téme?
že či môžu byť príznaky ovulácie aj v tehu? 😅
viacerým sa nám tam totiž vidí, že teraz-v čase ďalšej bežnej ovulácie- vnímame podobné pocity, ako pri klasickej ovulácii... 😨 😅
normálne nás pichá pri vaječníku, dokonca ja mám aktuálne úplne že mokro (doteraz nebolo), dokonca sa mi normálne spravila taká klasická "ovulačná vyrážka" (v uchu 😝 😅), skrátka úplne akoby som mala ovulku... 😅
myslíte si, že je ešte stále možné, že by telo nezaregistrovalo zmenu v cykloch? 😕 a aspoň akosi "popamäti" vydávalo signály? 😕 😅
som si chcela aj zmerať teplotu, že či mi ešte aj tá nevybehla ešte vyššie ako je bežná v tehu 😅 😀 😀 😀
čo si o tom myslíte? 😅

bordulka
10. srp 2012

@moni1007 moja ked ja chcem aby ti to vyslo... minule sa mi snivalo aj o rybe!!! asi 1x v zivote... radsej ho pomiluj, to sa mu bude viac ratat, nie? 🙂 takze vas caka uz iba malovanie?

zuzanka9999
10. srp 2012

@mattuliatko30
@bordulka
@lilli251 zlaticka dakujem ze tak na mna myslite ste velmi zlate , ze mate tolko optimizmu a ze mi drzite palce🙂 hned vam budem pisat;)
@moni1007 a ty cicka ak by to u mna vyslo tak ocakavam aj u teba len tak ci tak pozitivne spravy

bordulka
10. srp 2012

@magimary ahoj moja, dnes som na teba myslela, ze si sa dlho neukazal... nas zanedbavas 🙂 u mna osobne nic nove, iba navsteva dr 🙂 tak si myslim,ze to pojde tou spravnou cestou... a to co pises o tej ovulacii v tehu, ja som niekde citala, ze je to mozne... teda, ze baby mavaju tieto ovu priznaky 🙂 a tu teplotu si nezmerala, :D

bordulka
10. srp 2012

@zuzanka9999 moja, myslim si, ze by to bolo aj naopak... o tom to je.. .o tej sudrznosti a podpore 🙂 len hlavne nestresuj a ver, ze je to tam 😉

moni1007
10. srp 2012

@bordulka ale rybicku si uz slubila @lagunasa 😀 😀 😀 no malovanie aj penetrovanie. lebo mm spravi len okolo stropov 😝 asi 20 cm od stropu 🙂 ale aspon nieco? no neviem, uvidim ak bude mat chut... moja, ja viem,ze mi to prajes... 🙂

magimary
10. srp 2012

@bordulka no, napokon nezmerala, lebo som zaspala 😅
a, vieš uvažujem nad tým aj preto, že som niekde tiež čítala, že takto vlastne nejako môžu vzniknúť rôzne staré dvojčatá 😅 😀 , tak aby som sa vedela zariadiť...
že radšej budeme mať s drahým BD až po plodných dňoch...
nerada by som "rodila na dvakrát" 😀 😀 😀
ale nie, srandujem, ale zaujíma ma to... 😅 😅

no a k tomu zanedbávaniu...celkovo teraz koníka akosi nestíham...takže zanedbávam, všetko,
ale na vás STÁLE myslím...
a stále nedočkavejšie čakám, kedy sa k nám kto pridá 😅 😵
a z Teba mám radosť, u doktora,
aj keď ešte väčšiu by som mala, keby to bola pravda, čo si videla na monitore ty 😵,
a nie lekár 😝

aká by som bola happyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!! 😵 😵 😵

moni1007
10. srp 2012

@zuzanka9999 kludne, aj ked by u mna nebolo //, nech su aspon u teba 🙂

bordulka
10. srp 2012

@moni1007 moja, ja vam ju rozdelim, vypitvem, len aby bola spokojnost 🙂 no mna vcera mm prekvapil, ze nieco chcel 🙂 keby mal taku chut v case ovu :D a nie po. moja, ty mas opuchnute dasna a ja koleno :( myslis, ze by pomohla octanova mast?

bordulka
10. srp 2012

@magimary joj moja dakujem 🙂 ale to som si u dr zabudla zlozit ruzove okuliare :D ja viem, ze dvojcata mozu vzniknut z dvoch ovu za jeden cyklus, ale ked uz si raz tehotna, a cakas iba jedno babo, tak to druhe ti tam uz nevlezie 🙂 tak neboj, ono len telo asi takto reaguje... inak mm ta "nosi na rukach" 🙂 uz ste to aj niekomu povedali,ci este nie?

zelovocka
10. srp 2012

@kitulka ahoj, nevyzerá to zle 😉 testík si skúšala? aký dlhý mávaš cyklus?

moni1007
10. srp 2012

@bordulka a z coho ti opuchlo? ak si si buchla tak urcite... ale celkovo je octanova mast dobra na opuchy 🙂 vyskusaj 🙂 no vidis a hlavne, ze muz by mal po zene vraj tuzit najviac pocas ovu, ze muz z nej citi plodnost ci co... raz som nieco take pocula 🙂 tak dakujem, jasne uskromnime sa 🙂 a kludne aj so zuzkou sa rozdelime 🙂

magimary
10. srp 2012

@bordulka no, ja práve skúsim pohľadať ten článok, kde náš slov. gynekológ píše, že to už zažil 😉
že žena otehotnela už tehotná 😅 a mala dve rôzne stará miminká (rozdiel cca 3týždne tuším mali a nezaostávali v raste ani jedno)...
samozrejme, že to nie je bežné, ale vraj-stať sa to môže...

hej, nosí, v rámci možností 😅
to zn., keď je doma a to nie je často 😀
ale bud. týždeň ideme do Chorv. na dva týždne, tak tam si to užijeme 😵
a povedali sme to už všetkým mamám a otcom (mojim aj mužíkovym rodičom 😅) a zopár priateľom 😉 🙂
hneď sa mi lepšie dýcha, keď to vedia aspoň najbližší... 🙂

idem pohľadať ten článok 😉

a ružové okulky si nedávaj dolu! 😉 😵
svedčia ti!

bordulka
10. srp 2012

@moni1007 praveze neviem ci som si ho buchla, ono ma uz dost dlho pobolieva, resp. mam pocit, ako keby mi pri chodzi vyskakovalo jablcko, ci co to tam je... a dnes uz som mala nohu opuchnutu... musim pozriet, ci mam tu octanku.. no tak mm asi citi ,ze mam ovu tyzden po :D no vidis, kazda si zoberte po supinke a ostane pre vsetky 🙂 to by bolo super

moni1007
10. srp 2012

@bordulka vidis to by vyslo vsetkym tehulkam a samozrejme nechaj aj sebe zopar 🙂 aha, tak dufam,ze to nebude nic vazne... a ze ti ta octanova zaberie 🙂

zuzanka9999
10. srp 2012

@bordulka
@moni1007 dakujeeem ja som uplne taka namotana na to ze by to mohli vyjst snad nepadnem na hubu a sa sklamem to by bolo riadne sklamanie. Moni ty podla mna budes v tom som zvedava na utorok

bordulka
10. srp 2012

@magimary no moja, aby si si to dvojca neprivolala 🙂 a tvoj mm robi asi dlho co? a ako idete do chorvatska? a je to fajn, ked sa mozes "vyrozpravat", padne ti kamen zo srdca a vies, ze ta podpora je tam 🙂

magimary
10. srp 2012

@bordulka už som našla ten článok, kde som o tom čítala:
"Bežne nenastáva počas tehotenstva ďalšia ovulácia. Bránia jej hormóny, ktoré potláčajú uvoľnenie vajíčka. „Ak si však nesplnia svoju funkciu, ovulácia sa spustí. "
viac viď napr.tu: http://zdravie.pluska.sk/zdravie/mama-a-dieta/t...

bordulka
10. srp 2012

@moni1007 moja, ja uz som vsetky supinky rozdala 🙂 ja by som vam potom tie babatka chodila pestovat, nech sa prilepi 🙂
@zuzanka9999 moja, ty len nikam nepadaj a ostan tam kde si 🙂 a ziadne sklamanie nebude ani u teba, ani u moni, jasne? lebo budem zla 😠