Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 no dufam, ze si nemyslela, ze jej to vymalujes sama 😠 tvoj mal asi pravdu, co? a moja, ja ti doprajem presne to, po com tuzis... a na tyzden??? takze dame asi pauzu od MK, co? 😠 mozno to aj prospeje... a ak budete v jednej miestnosti, tak chodte na "piknik" 😉

bordulka
14. srp 2012

@moni1007
@katka116 baby, ved ja zehlim cca raz za dva tyzdne 😀 a to len tricka, kt. su velmi pokrcene a hlavne moje plášte do roboty... kedze kazdy druhy den si musim zobrat cisty... inak si neviem predstavit, ked bude babo... sa nedozehlim 😀

moni1007
14. srp 2012

@bordulka no ved ked sme boli takto parkrat, tak sme vzdy zostali sami este vonku pri ohnicku 😀 😀 😀 akoze nam sa este nechce spat 😀 😀 no veru, nebudem ani na MK, ja si myslim, ze mi to bodne celkom, ale tak este to neni 100% ta chata, ale dufam,ze ano 🙂

riana12
14. srp 2012

@lauritka čo robil hlien pred ovulkou? vôbec ani tuka?

moni1007
14. srp 2012

@bordulka no tak ja zehlim ked menim zaclony a to tiez len vtedy ak ich este mokre nezavesim na okna a obliecky a to si niekedy necham nepozehlene len poskladane, kym sa mi nenazberaju aj dvoje troje 😀 😀 tak do roka mozno 6 razy zehlim 😀 😀 😀

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 😀 😀 no tak tuto fintu poznam, aj ked nie osobne :D raz sme takto s bratom a jeho frajerkou vonku opekali a ja som uz isla dnu a oni ostali, ze este sa im nechce :D a zhodou okolnosti ohnicek bol pod mojim oknom 😀 😀 a kedy to mate ist?

riana12
14. srp 2012

ja len tak priebezne C chrumem http://www.fertilityfriend.com/home/120212

moni1007
14. srp 2012

@bordulka no neviem ako sa rozhodneme, ci pojdeme uz v sobotu alebo az buduci tyzden 🙂 no nas tak nacapala moja segra, ale doma v obyvacke a zostala taka zarazena, ze stale vo dverach a hladela na nas, esteze bol moj hore, takto okrem jeho zadku nic nevidela, ale inak hrozny trapas 😝 😝 😝 strasne sa bojim, ze budem mat taku mrchu,. ze to zo mna az vyleti 😝 😝 stale nic aj spinenie prestalo, to nebude dobre znamenie podla mna 😔

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 to uz teraz? ty brdo,tak to by som asi neprezila 😀 😀 aj si sa s nou o tom bavila? a preco myslis,ze to bude taky brutal? uvidime ako zajtra teplota...

moni1007
14. srp 2012

@bordulka nie, este ked sme neboli manzelia a ani sme spolu nebyvali... nie, nerozpravali, tvarili sme sa ze nic 😀 😀 😀 neviem mam taky pocit, asi ked si dava tak nacas... pride z nicoho nic. no zajtra ka bude teplota, ak vobec stihnem zmerat. ved uz dnes mam teplotu pri ktorej dostavam mrchu 😝

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 inak mne sa podarilo raz nacapat rodicov 😀 😀 😀 moja, mozno je uz po nej 🙂 a neboj, ak pride urcite to nebude take bolestive... nerozmyslala si si dat trochu vinka? mm ti kedy pride?

mattuliatko30
14. srp 2012

@bordulka hej hej...dosť často prechladnem..ale skôr kríže...nie moč.cesty..toto mám teraz 2x v živote...od tej dovolenky...tak uvidím...uvarila som si aj zázvor....aj sušené brusnice som kúpila..počkám ešte zo dva dni..a ak nepomôže pôjdem ku dr.

bordulka
14. srp 2012

@mattuliatko30 moja a nemyslis, ze by to mohlo byt tehu? teda zacinajuce?

moni1007
14. srp 2012

@bordulka no to sa opat podarilo mojej segre. ona to mozno vyhladava 😀 😀 😀 😀 nie, veru, nemam nan chut. 😝 mm neviem kedy pride, ci pride na vikend alebo az na dalsi tyzden... 😒 vies co? bola som aj v obchode, to mam 15 az 20 minut, trepala som sa naspat s plnou taskou, cez kolajnice som sa teperila nadchod, ten ma miliopn schodov a ani to ju nespustilo, dokonca ani kychanie. co dnes kycham ako .... 😝

mattuliatko30
14. srp 2012

@bordulka prečo myslíš???veď ani teploty nemám bohvieaké.....neviem..stále ma miestami pichá v podbrušku...tak cca na 5sekund..dnes som sedela celý deň v robote opásaná v hrubom svetri..a pustený ohrievač...tak mi to trošku povolilo...dúfam,že sa mi to nevrátilo...a nebudem musieť po vyšetreniach..a na urologiu a ty ako?..nemáš novú fotečku???alebo podobnú len zblízka? 😉

mattuliatko30
14. srp 2012

@moni1007 moni, tak čo?mrcha ešte nikde?..a čo špinenie??? ty si taká záhada 😀 ja už konečne doma...dopila som kávu..a idem vypiť zázvor...blé....

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 tak uz viem, ze tvojej segre sa budem musiet vyhybat :D to si bola teraz??? a inak kychanie je tiez priznak 🙂 ale zase keby som mala byt tehu vzdy ked kycham, tak mam najviac deti na svete :D a uz si si nieco navarila?

moni1007
14. srp 2012

@mattuliatko30 no neni po nej este ani stopy 😕 ved akurat som ti vyssie pisala, spinenie asi take ako vcera, aj ked teraz vecer sa mi zda, ze uz ani tolko, preto sa bojim,ze sa na mne vyvrsi 😠 a citis uz aj nejaku ulavu? ono to tak rychlo ase neprejde, co? neviem co by som ti este poradila, vsetko co na mna zabera som si uz povedala 🙂

mattuliatko30
14. srp 2012

@moni1007 uvidím..najhoršie je ráno....po wcku...vtedy to začne...a kým mi to prejde je večer...to už som v teple....uvidím ráno...snáď to bude zajtra menej...
som zvedavá zajtra ak by si nedostala...či ti teplotka vystúpi...potom isto testni 🙂 ja stále v teba verím 🙂

moni1007
14. srp 2012

@bordulka no poobede som bola 🙂 no ved kebyze mam byt tehu pri kazdom tehu priznaku, tak veru by som bola plnsia nez detsky domov 😝 nie nevarila, este stale mam polievku, ale zajtra ju uz jest nebudem. urobim si palacinky 😀

bordulka
14. srp 2012

@mattuliatko30 ved prave, ked nie su teploty eno nuno tak to vyjde 🙂 sice si malo dpo, ale mozes citit krize, zimnicu apod. tak dufam, ze urologiu nebudes musiet absolvovat... ja mrchujem - konecne 1dc, zajtra idem na HP a fotku mam novo - staru :D

moni1007
14. srp 2012

@mattuliatko30 myslis, ze aj pri takom poklese moze este nieco z toho byt? 😕 😕 😕
no to si viem predstavit, tie mocove cesty to je hruuuza. snad ti to rychlo prejde, a odpocivaj, nenamahaj sa a bud zababusena v deke 😉

mattuliatko30
14. srp 2012

@bordulka no veď zimnicu mám...aj kýcham stále...ale asi to bude chrípka 😀 😀

bordulka
14. srp 2012

@moni1007 inak co dobre si mi kupila? a ty normalne kychavas, nie je to dnes nieco extra? mnam palacinky... a mne ich nema kto urobit... nemozem prehovorit moje druhe ja 😀 😀

mattuliatko30
14. srp 2012

@moni1007 no všetko je možné...videla som graf....babe pri mrche klesla teplota, dva dni bola dolu....to bolo cca na29deň cyklu..rátala s mrchou..a zrazu na druhý deň hore....som si s ňou aj písala ale neviem už kto to bol...a bola tehu..takže nič nieje nemožné...fakt som sa aj ja čudovala vtedy...lebo už hovorila ,že je tu mrcha..a zrazu hups hore 🙂

bordulka
14. srp 2012

@mattuliatko30 no moja, bud chripka, alebo tehu, jedno z toho urcite 🙂

mattuliatko30
14. srp 2012

@bordulka tak uvidím kde sa nakloním 😀 akosi sa tu u nás riadne mračí.....úplne čierna obloha...uff..asi sprchne

moni1007
14. srp 2012

@bordulka no ked mi je zima tak kycham aj teraz som pod dekou, naobliekana lebo tu je hnus vonkua zima na byte 😝 no ked mam pravdu povedat bola som kupit tej kamoske handry a jar a sebe kafe, pecivo, pukance, maslo a podobne 😀 no aj ja sa uz tesim na palacinky, na zajtra je odlozene to malovanie, ale mala by prist aj segra so sesterkou k nam, tak potom nech sa kamoska necuduje, ze tam s nou nebudem v kuse 😝 nemozem sa jej stale prisposobovat 😝 no tak nahovor mm nech ti upecie 😀
@mattuliatko30 no tak to som zvedava, to by som bola v riadnom soku 😀 😀

bordulka
14. srp 2012

@mattuliatko30 dufam,ze to bude na tu krajsiu stranu 🙂 aj u nas bola ciernava, ale neprsalo, teraz je obloha modra a svieti slnko 🙂

mattuliatko30
14. srp 2012

@moni1007 uvidíš.zajtra..a zajtra..a zajtra...a už budeš tehu 😀