Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

moni1007
4. zář 2012

@mata_ba ked budem tehu, tak urcite a to iste cakam aj ja od teba 😀

6lenka64
4. zář 2012

@mata_ba Ano sledujem hlavne hlien a teplotu, a zacala som pre istotu aj ovu testy, dnes mi vsetko nasvedcuje tomu , ze ovulka bude dnes alebo zajtra, samozrejme okrem teploty ta klesne az po 🙂 och vzdy som tak nervozna ked to ma byt....:D

6lenka64
4. zář 2012

@moni1007 Baby budme vsetky a budeme spokojneeee :D

lauritka
4. zář 2012

@bordulka ahoj.
eej,to mas sexy muza.ake to stastie 😀 noomohla sibyt rozhorucena po spanku vies.. ja vzdy racej trosku pockam a potom meriam. 🙂

zelovocka
4. zář 2012

@piefunko tak existuje aj chutnejšie ovocie ako citrusy 😀 😝 aspoň pre mňa teda maliny, jahody, broskyne, čučoriedky, marhule, čerstvé figy by som za pomaranče nevymenila, hoci pomaranče, mandarínky aj grepy mi chutia 😉 ale vyhýbam sa im.
rada by som vedela, ako sú na tom s plodnosťou ženy púštnych nomádov, tým sa o čerstvom ovocí a vitamíne C 1000mg za deň ani nesníva 😀

snazilka1983
4. zář 2012

@katka116 presne ako pises to mam aj ja. tiez som myslela ze to uz mrcha ale ostalo to pri spineni vrr. no pockam aspon mesiac a zacnem skusat. 😀

snazilka1983
4. zář 2012

@piefunko este som nezacala merat len som zaznacila mrchu ako keby co som si myslela ze uz dosla ale ostalo to pri spineni tak som prestala znacit a este ani nezacala merat. hmm neviem ako to urobit teraz heh

bordulka
4. zář 2012

@moni1007 tak ja sa posnazim ta nejak podrzat, aby si to zvladla :D aj ked budem netrpezliva 🙂

bordulka
4. zář 2012

@lauritka vidis o co si prisla? som ti navrhovala vymenu 😀 😉

moni1007
4. zář 2012

@bordulka dakujem. ale skusala som pozriet ten krcok, nezda sa mi ani nejak extra makky ani tvrdy a ci je nizko alebo vysoko neviem ako posudit. dociahla som nan.. ale asi to bude skor na mrchu, co?

bordulka
4. zář 2012

@moni1007 skus si ho sledovat kazdy den v tu istu hodinu... ale lauritka hovorila, ze ked si tehu, ze bude dlhy a tvrdy :D takze este nic nie je stratene... ja som zase mala uplne mrchovske bolesti, hlavne krize... nechapem to

moni1007
4. zář 2012

@bordulka a ze je dlhy ako zistis? joj, asi ma to nebude bavit sledovat. asi to necham az na test alebo mrchu, tu skor 😒 ze by predsa len dnes mala byt ta ovulka. ja som z teba paf 😀

bordulka
4. zář 2012

@moni1007 no to neviem, este som ho taky nemala 😉 ale asi ho dociahnes velmi lahko 😒 neviem, ale asi bude dnes 🙂 ked som si pozerala grafy s PCO, tak vacsinou mali ovulku neskorsie od 17dc - 25dc, tak snad aj ja budem mat 🙂 a preco si zo mna paf? 😔

@chmurkaxy ahojki, očuvaj, akého ty máš fešneho mužíčka 🙂 sa mi podobá na Pyca 🙂

moni1007
4. zář 2012

@bordulka no lebo, ja si myslim, ze uz uz je u teba ovui a ty to tato natahujes 😀

bordulka
4. zář 2012

@moni1007 ja to len nechcem zakriknut 🙂 este si chcem pockat na dnesnu teplotu a potom ti to mozem s 50%nou pravdepodobnostou potvrdit 😀 😀 😀 😀

moni1007
4. zář 2012

@bordulka tak sa mi to paci 😀

mata_ba
4. zář 2012

@moni1007 len ja uz ta budem zbytocne opluvat,ked budes tehu 😀

@6lenka64 tak drzim paste,nech je ovu uspesna 🙂 a teplota po ivulke stupne,neklesne 😉

moni1007
4. zář 2012

@mata_ba nie ze by sa mi nepacila tvoja veticka, ale zas tak si nefandim, tak sa dohodneme, ze jedna druhu oplujeme, ked budeme tehu 😀

mata_ba
4. zář 2012

@moni1007 dufam,ze ty ma oplujes o par dni..a ja teba potom o 2-3 tyzdne 😀

bordulka
4. zář 2012

@moni1007 moja, tak na 90% je tu ovuuuuuuuu 😀 😀 😀 ale uz ta asi nedobehne :(

moni1007
4. zář 2012

@mata_ba jasne, budeme sa takto opluvat a dostaneme sa do uspesneho konca 😀

6lenka64
4. zář 2012

@mata_ba prajem to isteeeee 🙂dufam, ze to bude posledna za 9 mesiacov ovulka 🙂

moni1007
4. zář 2012

@bordulka moja, nemusis ma dobiehat, staci, ked budes mat fakt ovu a plne ju vyuzijete a budes sa coskoro tesit z dvoch ciarociek a budes nam tu ukazovat fotecky od gynekologa 😉

bordulka
4. zář 2012

@moni1007 no otazne je, ci ju naplno vyuzijeme :( uz teraz som unavena a ma prist ten chalan a neviem dokedy sa zdrzi... vrrr.. a ozaj tvoj je doma? ci na fuske? uz sa s nim bavis? 😉 ci uz bol aj udobrovaci s.?

moni1007
4. zář 2012

@bordulka ale uz vcera pri telke som sa tu o neho opierala. a sexik nebol, kedze som bola nahnevana. vcera som nemala ja moc chut a ani dnes nemam, este stale mi je blbe 😝 ale tak zo vcera mate poistene, nie? vcera bol sexik? a ja som, ze ten vas kamarat uz odisiel 😀 dnes bol mm doma, ale zajtra ide na fusku a ja idem na podpis. dufam, ze zvladnem zajtra netestnut 😀

bordulka
4. zář 2012

@moni1007 ja sa tiez nevydrzim dlho hnevat 🙂 a my sme vcera tiez nic spolu nemali, iba predvcerom 😒 a kamarat ma este len prist za chvilu... ja som musela trosku poupratovat :D som nervacila pri vysavani... neznasam to 😝 aj ste dnes boli na prechadzke? a na aky podpis ides??? nieco mi uslo? a moja, mam ta prehovorit na zajtrajsie testnutie? 😎 alebo ta mam "podrzat", aby si pockala? 😉

moni1007
4. zář 2012

@bordulka skor ma odhovor, lebo aj tak by este nemuselo nic ukazat a púotom by som tak ci tak bola nervozna. a nemam prachule na testy 😀 no idem na urad prace na podpis... ☹ no boli sme sa prejst aj s charliem. ale na huby sme neboli 🙂 jaj, ale tak ked tvoj ma dobre spermosky, tak postaci aj to 🙂 😉

bordulka
4. zář 2012

@moni1007 moja, tak este netestuj, pockaj na mna 😀 😀 😀 takato sa mi pacis, nie si smutna, posobis vyrovnane 🙂 tak nech to tak este chvilu ostane :D lebo potom sa budes venovat iba tym kolajnicam na teste 😉 jaj, tak ty ides rozdavat autogramy, co? mala by som sa postavit do radu 🙂 a preco ste neboli na huby? a aj ked ma mozno mm dobre spermosky, ja nemusim mat nic dobre ☹

moni1007
4. zář 2012

@bordulka ale hej, som celkom v pohode, ale akurat som mm vravela, ze sa bojim, ze sa nam to nikdy nepodari, ze uz by som velmi chcela byt tehu a ze ci si mysli, ze raz budeme mat. som v pohode,ale mam aj obavy 😒 no mne sa tam moc nechce, sice je to len taka formalitka, ale citim sa tam straaasne trapne 😝 a neboj, urcite si neni na tom tak zle. 😉 😉 a zadari sa vam 😉

bordulka
4. zář 2012

@moni1007 moja, poznam tieto otazky, dost casto mi vrtaju hlavou 😒 ale musime verit, ze nam to minimalne raz bude dopriate 🙂 ked sa mam s kym o tieto pocity podelit, je to lepsie a necitim taku tarchu na dusi... musime sa navzajom podporovat a spolu to prekoname 🙂 moja, nateraz musim koncit uz prisiel, potom sa ozvem, dufam,ze tu budes 😉