Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

bordulka
21. zář 2012

@moni1007 ahoj mojko, uz som volala dr, ale urcite ma vela ludi, ako obvykle, ze mam zavolat o hodinu, tak to uz pockam, ked si tam pojdem osobne pre kartu 🙂 som nejaka nervozna 🙂 mrcha sa spustila rano, dala mi spat 🙂 ale zatial to nie je tornado 😉 vstala som dnes o osmej, ale o deviatej som zase zalahla 😔 vcera som bola taka unavena, ze som bola mrtva skor, ako som si lahla 🙂 a kde mam kolacik na ranajky? 😉 tie moje lasagne su celkom fajn, bala som sa,ze som ich pokazila, aj ked boli cez noc vonku, nezmestili sa do chladnicky 😀 😀 moja, pekneho hadika si robis, uz sa tesim, kedy zdvihne chvostik 😀
@zuzka_rastik ahoj zuzi, no o tej soji ti v lekarni povedia, ze je pre zeny v menopauze 😀 ale je to iba prirodny estrogen, ktory by mal zabezpecit skorsiu ovulku, pripadne je vacsia sanca,ze pri nej otehotnies... niektorym babam velmi pomohla... ja som ju uzivala raz, mam PCO a nemavam ovulku, ale ked som ju brala, vyzeralo to nadejne, ale na 100% to potvrdit neviem, lebo v tom case som brala aj duphaston,cize preto prisla mrcha 😒 ale ak mozes, urcite ju vyskusaj.. a este, ja som z nej napr. spinila, ine vedlajsie ucinky som nemala 🙂

piefunko
21. zář 2012

@piacere pod kalendarikom je ze cycle list, na to klikni, ukaze ti vsetky grfy a hore je kolkonka ze MERGE a tam ked kliknes uz by to nejak malo ist, vybrat ktore chces a tak...

moni1007
21. zář 2012

@bordulka no ved aj ja netrpezlivo cakam na vysledocky. 😉 inak, ja som si volala ohladom tej operacie sedeho zakalu. o mne tam ani srnky netusili, ze mi zavola,ked nieco zisti. inak, dnes som sa riadila tvojou radou a nedala som si ziaden vitamin, kedze vcera vecer som mala take zavrate este aj ked som lezala a sedela, ani som sa postavit nevladala a bolo mi strasne zle, ale dnes skoro to iste, len miernejsie 😝 😝 😝 takze tymi vitaminmi to asi nebude. mozno to bude tym okom 😝
no to ti verim,ze si bola unavena, ja som lazane robila len raz a chutili mi, tak si aj vy urcite pochutnate 🙂 tak dufam,ze ta ta mrcha nai nebude trapit, ze bude taka, ze ani nebudes vediet ze ju mas 😉 no ja uz by som bola rada,keby sa zdvihol ten moj hadik hore, nech uz je po ovu 😀

piacere
21. zář 2012

@piefunko ďakujem krásne, už to mám 😵

piefunko
21. zář 2012

@elebe hej hej je to kotvicnik zemny alebo tak nejak, je to aj ako tabletky tusim, aj caj a aj nejaka tinktura alebo ako by som to nazvala, kvapky a vraj pomahaju, je to zname aj ako tusim tribulus alebo tak nejak napis @kemonka ona mi s to poradila, ma to aj odskusane 😉

anait
21. zář 2012

@piefunko ááále veď to sú len také reči, stejne otehotnieme neplánovane a bez ohľadu na čokoľvek...ale bolo by to milé...aj keď prd platné, keď sme každá z iného konca republiky 😝

piefunko
21. zář 2012

@elebe moja co robia na tej kultivacii?

piefunko
21. zář 2012

@anait nevadiiiii mali sme stejny den ovu to je jake zlate, to musime mat na konci aj rovnako // 😝 😀 ale presne tak, robime co mozeme pre to, viac uz len ten tam hore moze spravit 😝

bordulka
21. zář 2012

@moni1007 no ved neboj, dockas sa 🙂 snad... takze teraz este stale nemas termin? 😕 kurnik tí doktori maju na vsetko cas.. .(cest vynimkam), moja, teraz si sa kvoli mne obrala o davku vitaminov a budes oslabena iba kvoli mne 😀 ale serka ma ta tvoja hlava, keby som mohla do nej nakuknut a povedat ti,preco boli 😉 nemavas taketo stavy aj pri ovu? resp. pred ovu? s dnes ides nieco riesit? ci mate s mm odddychovku? a tie lazane som jedla zatial iba ja, neviem ci nieco ostane aj mm 🙂

moni1007
21. zář 2012

@bordulka no ved aj ja by som rada do nej nakukla, praveze nemam taketo stavy, pred ovu ma picha v podbrusku a mam zly spanok. ale teraz spavam dobre a naopak boli ma hlava, ale tiez ma napdlo, ci to nebude ovulkou, ze mozno nejaka zmena 😝 budeme snazilkovat snad, ale neviem ci som prave pred hodkou nemala ovu, mala som chvilkove ostre pichanie v podbrusku a uz to uplne preslo, tak neviem, ci to uz nebude aj zbytocne a ani vcera sexik nebol ☹ chcela by som aby bol sexik kazdy druhy den, dufam, ze to bude stacit, ak bude mm vladat tak cez vikend aj kazdy dnik, ak by to dnes nebola ovu 🙂
a kedy si ides po kartu? a co babka? kedy pride?

lagunasa
21. zář 2012

@willy_wonka jasne, neboj. ale urcite nebudem nestastna ked nahodou ten test bude este biely. ale ked tam bude aspon duch tak zase bude mat uplne super vikend a vobec mi nebude vadit, ze v cechach je prohibicia 😎

bordulka
21. zář 2012

@moni1007 moja, teraz ma napadlo, ci ta nemohla hlava boliet aj z tej soje 😒 mozne to je.. a ak si mala teraz ovulku, myslim, ze dnesny sexik by este mohol dobre dopadnut 🙂 ci teraz mm nie je doma? moni, ja som si tiez robila plany, ze aspon do ovu sexik kazdy druhy den... vydrzalo nam to asi tyzden 😀 lebo ovu ku mne nechodi tak casto 😀 😀 o hodku idem po tu kartu a hned nech mi napise aj sprievodny listok na tu endo, lebo cely den sa mi u nej cakat nechce, myslim u obvodnej 😔 babka si myslela, ze dnes robim 🙂 povedala, ze pride poobede, tak som jej volala, ze najneskor o pol druhej som doma, tak potom rychlo este dlazku umyjem a snad to bude stacit 🙂

moni1007
21. zář 2012

@bordulka no len tu soju nejem uz 3 dni... myslis, ze este to moze mat vplyv? no neni mm doma, ale vravel, ze by mal prist okolo obeda, tak to by este stacilo. no ved uvidime, ked to ma vyjst tak to vyjde 🙂 no tak my to snad zvladneme 😀 vyzera to tak, ze bude doma aj buduci tyzden, tak dufam,ze nam to tento mesiac vyjde, ked mozme sexikovat 😀 ale ved jasne, ze bude... ved nejdu ti hodnotit ci to mas doma vylestene 😀

bordulka
21. zář 2012

@moni1007 no moze to mat asi vplyv, ak sa to este v tele drzi,nie? no obed sa blizi, nahod neglize 🙂 a moja, vyjde to, ked vam osud dozicil tolko sexikovania 🙂 je to super pocit, pri nom zaspavat, ze? 🙂 aj sa zobudzat... a co sa tyka toho vylesteneho... moja mamina si strasne potrpi na poriadok, teda mne nic nepovie, ale ked vidi niekde neporiadok, hned by ho isla upratovat 🙂 preto radsej mat upratane, ako keby mi mala zacat gruntovat dom, ked je na navsteve 🙂 niekedy to ma aj svoje vyhody 🙂

moni1007
21. zář 2012

@bordulka no je to skvely pocit a teraz dokonca ani nezostava dlho do noci hore,ale ide spat so mnou, rano sa sice vedla neho nebudim,lebo chodi na tie fusky, ale kazde rano mi da pusu ked odchadza 🙂 no tak ja mam tiez rada,ked mam upratane, ale zas neriesim kazdu smietku, ale ked mm nieco niekde polozi,kde to nema byt, tak to uz odkladam 😀 a leziem s tym mm na nervy 😀 😀 ale ako mame charliho tak tu je riadny neporiadok 😀 u druhych cistotu neriesim, teda kym to neni extrem 😀

bordulka
21. zář 2012

@moni1007 bolo by dobre, keby si nasiel niekde blizko robotu, nie? 🙂 a ty sa nezobudis??? ja som vzdy skor hore ako mm :( a o hodinu na to, ako sa ja zobudim,tak sa preberie aj on.. tak ho uz odprevadim.. ako mamina tiez neriesi kazdu smietku, asi to citi tak ako ty... a ona rada veci páli (ako moj mm) takze ked vidi nieco, co jej nepasuje, hned to hadze do pece... raz mi spalila 1000 puzzle takych milencov, lebo mi to isla lepit a kusok sa jej odtrhol (par mm) tak tam zostalo biele miesto a ona ho hodila do pece, ze to uz nie je pekne 😀 😀 😀 a ked bola mensia, (to mi hovorila teta), ze jej hodila do pece nejake topanky 😀 😀

moni1007
21. zář 2012

@bordulka zobudim, ale nevstavam, ja este zaspim 🙂 ved co by som tu sama od 5tej robila 🙂 tak tvoja mama aka pyromanka 😀 musis si davat na nu pozor. 😀

moni1007
21. zář 2012

@bordulka moja, inak som ti poslala srdiecko pre stastie, nech sa ti dnesok aj vikend vydari 🙂

bordulka
21. zář 2012

@moni1007 som si aj myslela, ze je od teba, ale nemozem ta stale bombardovat otazkami, nie? 🙂 a veeeeeeeeelmi dakujem, potesilo ma, a snad mi aj stastie prinesie... a moja, ja uz mam jedneho pyromana doma, druheho by som uz veru nezvladla 🙂

pechlinka
21. zář 2012

@anait Ahoj...krasny moze byt....ale neviem...zacinam asi citit predmestruacne bolesti.. :(

moni1007
21. zář 2012

@bordulka nie je zac. som rada, ze potesilo 😉 no tak to si musis davat riadny pozor na to, co pojde do pece 😀 😀

anait
21. zář 2012

@pechlinka ááále čo, nepozoruj sa a hotovo 😉

pechlinka
21. zář 2012

@anait Ja viem...len to sa neda... sa nepozorovat.. :(

zuzka_rastik
21. zář 2012

@lagunasa 😀 hej kludne nech si ostane na 37,3 , voooobec by som nebola proti. no ja som nikdy v zivote odkedy meram nemala viac ako 36,95 😕 aha na moj graf: www.fertilityfriend.com/home/3c2589
furt okolo tych 36,7, 36,8 no ja neviem co sa jej nechce vyssie..
ale ty fajne ides hore, rovna ciara nahor jak podla pravitka 😉

anait
21. zář 2012

@pechlinka náááhodou mne sa to už celkom darí 🙂

zuzka_rastik
21. zář 2012

@bordulka ahojky diky 😉 mozno vyskusam, kde sa to da kupit?. ja som zacala pravidelne uzivat chlorellu - neviem ci to poznate, je to vraj vyborne ako detoxikačna kura http://www.greensun.cz/chlorella-pyrenoidosa/12...
niekto pise ze to uzival a nic moc, niekto ze to pomohlo a niekde na nete som citala ze ma nepriamy dopad aj na plodnost.. ozdravuje telo a zdrave telo lahsie otehotnie.. no tak ziadny zazrak od toho necakam, aspon sa zbavim toxinov 🙄 @moni1007
baby a zacala som opat chodit cvicit (mala som pauzu , lebo som bola leniva) 😀
a este dakto doporucoval od ovu pit caj z byliny pakost smradlavy. ked som sa na to pytala v lekarni, tak na mna kukali ci mi sibe ze o tom nikdy nepoculi . neskusali ste toto?

kacenamar
21. zář 2012

ahojte babulky, začína mi plodné obdobie....hurááááá....ideme na to 😉

moni1007
21. zář 2012

@zuzka_rastik no pocula som o tom caju, ale nepila som ho a ani som ho neskusala, uz mam toho dost, nejdem uz nic pridavat 😝 😝 no ja som si tiez kupila rotoped aj som poctivo cvicila, ale odkedy mame to stena, tak to dost zanedbavam,ale zas som v pohybe vdaka nemu 😀 😀

kacenamar
21. zář 2012

skušali ste niektora kombináciu pitia alchemilky, grepového dzúsu s užívaním kyseliny listovej? neviete o nejakom prípade snažilky, ktorej to pomohlo?
Ja mám totiž taký pocit, od začiatku MS som začala piť tento čaj a mala som oveľa silnejšiu menštruáciu a dlhšiu...a doteraz mám ešte výtok(bez zápachu a pálenie, takže asi nič zlé to nebude)...akoby som sa nejako prečisťovala alebo čo,...alebo je to spôsobené grepovým džúsom?(pijem ho už cca 3 dni), mnohé ste tu totiž písali, že ste mali po ňom lepší hlienik...
Bože, dúfam, že nám to už tento cyklus výjde, veľmi si to želám...
Samozrejme ako aj Vám ostatným... 😉

zuzka_rastik
21. zář 2012

@bordulka este som sa chcela spytat, ako ti prisli na to , ze mas PCO?