Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

willy_wonka
22. zář 2012

aaa kultovy film, policajna akademia na markize.. potesi moju dusicku🙂 boze baby, manzela nemam doma, cely den nic nerobim, len lezim v posteli,postavim sa iba na zachod a mrknut do chladnicky...a teraz co som sa kvoli @bordulka previezla do obchodu pre puncaky🙂 Citim sa ako chlap a nachadzam v tom nic nerobeni svoje caro :D

anait
22. zář 2012

@piefunko ale ved vies, ze graf je sfalsovanya minuly mesiac ma napinalo ovela viac proste vsetko mi bolo...no ale nebudeme sa vadit o tom, uvidi sa, kto ma pravdu 🙂

elebe
22. zář 2012

@willy_wonka mehehe ja som na tom tak isto,len som uvarila polievku a len hnijem,jáj a bola som so psíkom vonku 😀 😀

anait
22. zář 2012

Jakto ze ste vsetky bez chlapov? To co je za sobotu? A mi bolo divne, ze si tu doobeda namiesto varenia vypisujete :D

willy_wonka
22. zář 2012

@bordulka si si ista? Jeho puncaky su strasne blede.. hm mozno nejaka albinska sorta......

elebe
22. zář 2012

@anait 😀 😀 aj som mala v pláne niečo robiť,ale nedokopala som sa do toho 😀 😀 no môj muž pracuje ako stavbyvedúci a popri tom má ešte stavebnú firmu,takže dnes je od rána na stavbe

anait
22. zář 2012

@elebe jejda to je na prd, ale aspon riadne zarobi 🙂

bordulka
22. zář 2012

@willy_wonka no jeho puncaky som nemala, ale vsetko co k nam vozi je dobre... zeby vynimka? 🙂 ja mam pustene Lets Dance 3 🙂 a cakam na svokrovcov a mm sa hra na PC, takze sobota ako ina 😀

willy_wonka
22. zář 2012

@elebe ja som si akurat na obed spravila parene buchty, polotovar:D no neprehanaj to s tym vencenim🙂
@anait moj je uz od stvrtku odleteny🙂) ale zajtra sa uz vrati, tesim sa, lebo som uplne sama, nieze by mi nic nerobenie nevyhovovalo,raz za cas to je fajn, ale nemam sa ani s kym rozpravat - a to ma najviac ubija 🙂

bordulka
22. zář 2012

@anait ja nie som 🙂 ale aj tak vypisujem 🙂 snazilkovat nemozme... tak aspon oddychujeme 🙂

moni1007
22. zář 2012

@bordulka najradsej bielu... ale chuti mi aj mliecna milka.plnena figaro, studenstka, ale nepohrdnem ziadnou 😀 vsak tak aj vyzeram 😀

willy_wonka
22. zář 2012

@bordulka hmm,ale chutovo su dobre🙂 .....................................teda ani nie... dalsie susta su take suche:/
neruhaj sa, ide policajna akademia a ty mam pusteny lets dance?

bordulka
22. zář 2012

@moni1007 ja mam tiez najradsej bielu 🙂 a hocijaku figaro, milku a pod 🙂 inak ja som rozmyslala, ked mi dr hovoril, ze budem mat problem s inzulinom... ja by som jedla iba sladke, ci to nema nejaky vplyv na to ... ale v poslednej dobe som od toho nejak upustila... asi kvoli mrche 🙂

elebe
22. zář 2012

@anait no na to sa sťažovať nemôžem 🙂 ale večer sme spolu a už som si zvykla 🙂
@willy_wonka no ty kokso moja čivava je dnes lenivá ako ja,celý deň drichme,ledva som ju vyhnala vom cikať 😀 😀

bordulka
22. zář 2012

@willy_wonka asi si aj ja idem dat.. pockaj.. hmmm... vyborny.. a ta poleva 😀 mnamka 😉 a mas pravdu, asi dam na tu policajnu akademiu 🙂

moni1007
22. zář 2012

@bordulka no moja, tak to ti neviem povedat 😒 som veru zvedava co ti povedia. uz by mohli najst pricinu preco sa nedari 😒

elebe
22. zář 2012

baby ja akurát papám také tie všelijaké zlepované kolieska,som kúpila v tescu,mňam ale sú fajne mäkučké a k tomu mám malinový jogurt 😝 😝

bordulka
22. zář 2012

@moni1007 ja len tak,ze ci ma cukor nieco spolocne s tym inzulinom 🙂 ale aj ja som zvedava, co mi povedia a hlavne tebe... o kolkej v pondelok ides? aby som vedela, kedy mam intenzivnejsie na teba mysliet 🙂

bordulka
22. zář 2012

@elebe no pekne sa to tu rozbehlo :D ja by som si tiez dala, ale ved by navsteve nic neostalo 😠

moni1007
22. zář 2012

@bordulka no pojdem z domu nieco po 7mej... joj, ale uz teraz mam nervy z toho. tak nerada chodim k zenskemu ☹

willy_wonka
22. zář 2012

@elebe nenut ju chuderku, aj ona ma svoje dni, kedy nema chut ocuchavat cikanicky a obcikat kadeco...
@bordulka co to hovoris o sladkom???? ja mam zachvaty na sladke, nedavno som sa pristihla ze behom tyzdna zjem len tak na posedenie pri telke dokopy dva 900g pohare vylucne agatoveho medu, teraz sa to snazim nahradit ananasovym dzusom,ale pre zmenu zas tlacim puncaky, to asi nie je dobre,a to nemam ani 50kg.....no sladkeho sa do mna vojde hojne, to aka som nervozna ked si nezobnem nieco sladke ani nespomeniem. krvne testy mam dobre, len teraz tak rozmyslam, ked si to spomenula, ze by to mohlo skodit snazilkovaniu....

bordulka
22. zář 2012

@moni1007 tak ja tam chodim radsej ako k zubarke 😀 ale urcite to zvladnes. aspon ho riadne vyspovedaj, povypytuj sa co a ako 🙂

willy_wonka
22. zář 2012

@elebe take tie linecke?🙂 ja ich zboznujem ked si ich mozem namacat do caju,oni sa tak rozpustia, viac zmaknu-... oooooooo 🙂

bordulka
22. zář 2012

@willy_wonka moja, mne dr povedal, ze budem mat problemy s inzulinom, ktory posobi na vajecniky, ze preto nemam ovulaciu... a ked som si dala dokopy tu moju prehnanu chut na sladke... ja tiez potrebujem kazdy den sladke, min. jednu cokoladu denne... niekedy je ta chut na nevydrzanie 🙂 a ty das 900g za dva dni????????? klobuk dole 🙂 a mat tak este tvoju vahu... na mna sa to vsetko lepi...

willy_wonka
22. zář 2012

@moni1007 nie si sama, tiez ked som u dr, tak mam hlavu cely cas otocenu bokom a pozeram kade tade, ked kontroluje ovulku,tak mam nad hlavou taky monitor, vtedy cumim tam🙂

moni1007
22. zář 2012

@bordulka no prejdime na inu temu,lebo sa mi tam aj odnechce ist 😝

willy_wonka
22. zář 2012

@bordulka dva medy som dala za tyzden, a takych tyzdnov bolo niekolko, zakazdym som hodila do umyvacky iba prazdny pohar a mm to odkladal a pozera, ze sa nejak rychlo kopia, tak mi to zatrhol, ze som zavisla, asi mal pravdu,ale v stvrtok ked odletel som zalahla s medom v paprci a v pokoji si cuckala🙂)
cokolady ani tak casto nemusim, ked tak keksik linu - lieskovoorieskovu, tak je mnamka:D
a to na margo coho ti povedal ze mozes mat problemy s inzulinom?

bordulka
22. zář 2012

@moni1007 ale no... uz si dnes s mm snazilkovala? 🙂 ci este nie je doma? a charlie poslucha? hod nejaku fotocku,nech sa pokocham 🙂 pre ihlice si ides kedy? to aby som si uz pomaly vybrala aj vzor, aky budem chciet,ze? 🙂

kikaneu
22. zář 2012

@zuzka_rastik aj ja som na seba zvedavá 🙂 ale neviem kedy sa dostanem na net, lebo ideme hneď ráno po omši ku svokrovcom a vrátim sa až večer 🙂

moni1007
22. zář 2012

@bordulka ale este neni .. tak to nechame az na vecer,ale nema moc dobru naladu, tak ci aj bude chciet. nejak sa im nedari v praci, nieco sa im tam pokafralo... no dnes ma charlie naserkal, lebo sa vycikal vnutri. po dlhej dobe... musim s nim ist von skauci, ledva diopisujem