Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

bordulka
8. říj 2012

@katka116 mojko, neboj, urcite stacilo, alebo ak sa bude dat, skus aj zajtra mm zviest 🙂 nebud smutna... my sme mali tiez problem mat sexik pocas plodnych dni a akonahle skoncili, tak by mm stale sexikoval 😠 😠

kikaneu
8. říj 2012

@bordulka 😀 lepšie ako žiaden 🙂 tak len nech rastie 😉 nie, nie, to je ešte malý výstup na ovu.....a na mňa aj málo dc, aby už ovu bola...tak skoro? 😀 až ďalší mesiac.....ešte to musí manžel prežiť 😀

katka116
8. říj 2012

@lauritka
@kikaneu no len zajtra to uz fakt bude nanic, vajko tam je maximalne dnes. Asi to necham tak mate pravdu a budem sa modlit aby to vyslo. Toto iste sme mali minuly mesiac, vtedy sa pre istotu opil 😠

bordulka
8. říj 2012

@kikaneu mas pravdu 🙂 len sa bojim, ze po case zase klesnem a ovu potvrdena nebude :( a ja som tiez mavala ovu neskoro... toto je asi prvy krat co je to takto skoro 🙂 netreba podcenovat... a mm sa uz tesi na snazilkovanie? 😀 😀

kikaneu
8. říj 2012

@katka116 a naposledy bol kedy sexík? modliť sa môžeš, ale neupínaj sa na to.....pusť to z hlavy 😉 ja som to vtedy pustila a vyšlo to 😉 mala som toho veľa doma (mali sme šteniatka) aj v práci a ešte k tomu jarné upratovanie a predsviatočné pečenie 🙂 a bum pozitívny test 😀 takže psychika je fakt silná.....zamestnaj sa niečím a nemysli na to 😉 a raz to vyjde, možno už teraz 😉
@bordulka ty tiež mysli pozitívne, žiadne klesanie nebude 😉 už sa nevie dočkať asi 4 mesiace...vkuse sa ma vypytuje, že kedy už 😅 😀

katka116
8. říj 2012

@bordulka si zlata diky za podporu. Aj ked to uz vidim ako budem plakat ked pride ms. Presne viem kedy mam ovu a jemu robi problem 2x za sebou. Keby som nevedela kedy mam ovu a chcem to od neho kazdy druhy den co by robil? A tie baby ktore idu kazdy den.. To u nas v zivote nehrozi

moni1007
8. říj 2012

@bordulka ahoj moja, tak ja sa na noc riadne nababusim,aby bola teplota co najvyssia 🙂 moja co si nedavas na seba vycsi pozor? no a z prechladnutia sa ti zvacsili prsia a mas kovovu chut v ustach? 🙂

bordulka
8. říj 2012

@moni1007 ved mna uz celu rozpaluje, takze mam deku len okolo pasa... a uz sa tesim ked sa dostanem do postele 🙂 a inak testovala som 😵 a uz sa tesim na tvoju teplotku, ty mas uz super priznaky... neuverim ti, ked mi povies, ze ti pride mrcha 🙂

bordulka
8. říj 2012

@kikaneu moja, ja myslim pozitivne... ale vzdy to mam takto... tak vobec neviem ci ovu bola alebo nie... a ak si nedam tabletky, tak ani mrcha nepride, iba spinenie a to nemozem ratat za mrchu.... a tvoj mm je zlaty... a ty ho takto trapis :D

katka116
8. říj 2012

@kikaneu pozitivny ovu testik bol vcera a vcera poobede bol keksik. Dnes uz doobeda ovu testik biely len neviem ci tam vajko nie jednes a ci spermie vydrzali..

bordulka
8. říj 2012

@katka116 kati, viem o com hovoris, ale u nas je niekedy aj problem vo mne... teda mne niekedy robi problem dva dni za sebou... obdivujem baby, ktore daju aj mesacny maraton :D uz na to nemysli, aj z jedneho keksiku moze byt deculo 🙂

moni1007
8. říj 2012

@bordulka moja, mozno uz zajtra sa to rozhodne. mozno su to len vsugerovane priznAKY. INAK SPRAVILA SOM UZ VYSE 200 RULICIEK, TAK UZ ZACNEM PLIEST, AJ SEGRA chce vyzdobeny vencek 😀 😀 moja, no len pekne bud v tej deke a daj si ponozky 😉 a co testik? 😕 😕 😕

moni1007
8. říj 2012

@katka116 moja, ovu nastava do 48 hodin od pozitivnbeho testu, takze kludne moze byt ovu aj zajtra, tak zajtra dajte este sexik. ved uvidis ako sa to vyvinie a ake budu aj teplotky 🙂

bordulka
8. říj 2012

@moni1007 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 to sa nehra... posli mi polovicu :D a vies aka som nedockava? 😔 ja ti tak velmi drzim palce... no a rozbehla si riadny biznis... ani cukraren si nemusis otvorit :D a ponozky mam, ale nejake mam studene nohy.. inak boli sme s mm na huby :D aj s ml. bratom... .oni ma tam nechali a potom sa strachovali, kde som sa stratila... ale nasla som 1 dubak :D :D :D a testik bielo 🙂

lauritka
8. říj 2012

@katka116 jaaj, man to vie dobre nasrat, taketo veci. potom sa liepna ked vobec nemam chut a netreba. 🙄 🙄

kikaneu
8. říj 2012

@bordulka tak teraz to takto nebude...prečo by to malo byť stále rovnako? 🙂 odkiaľ vieš, že je zlatý? je to potvora potvorská 😀 teraz sa nevie dočkať a potom sa bude vykrúcať, že sa mu nechce, nevládze, je unavený, chorý, lenivý a neviem čo ešte 😀 už ho poznám....veď v decembri už budú dva roky snahy za nami (pauzu nerátam)

lauritka
8. říj 2012

@bordulka ty uz testikujes ? 😅

kikaneu
8. říj 2012

@katka116 to by mohlo stačiť, neboj nič 🙂 😉

moni1007
8. říj 2012

@bordulka moja, tak na tvojom teste sa mi mari nieco viac nez na mojom, isto tam neni nic? 😕 moja na mna sa netes, budes sklamana 😔 ja som bola malych kuknut,povalali sa po mne. Filipko sa mi len na ruky pytal. bol tak aj charlie, dobre sa zniesli. skor charlie pred nimi utekal ako oni pred nim 😀 moja, vsak rulickuj a budes mat tiez a moj skusal rulickovat, ze mi pomoze, ale spravil asi 5 a vzdal to 😀 😀 gratulujem k dubaciku? len dufam, ze si ho nenasla az doma 😀 😀 😀

lagunasa
8. říj 2012

@moni1007 no tak s tou teplotou sa to zajtra rozhodne. co sa tyka pocasia tak u nas to dnes bolo ovela lepsie. sice zima ale slnko.

bordulka
8. říj 2012

@kikaneu tak ti budem verit 🙂 a myslim si,ze je zlaty 🙂 potom bude chciet aby si ho este prehovarala, nie? 🙂 my za chvilu koncíme 6ty rok...
@lauritka lauri, nedalo mi to 🙂 lebo ma strasne bolia prsia, cim dalej tym viac... vcera som mala z nicoho nic kovovu chut v ustach, som si myslela, ze mi tecie krv, ale nic 😕 a stale boli podbrusko... ale to uz som nachladnuta... ale jeden testik mi este ostal 🙂

lauritka
8. říj 2012

@bordulka 😉 🙂

bordulka
8. říj 2012

@moni1007 moja, to bol este mokry, tak tam bol asi taky tienik, teraz to je take iste... moja, ja nechcem, byt sklamana, tak sa snaz 🙂 a kedy si tam bola? teraz vecer? aspon si prisla na ine myslienky, nie? a nic sa mi nechce... chcela som dnes upratovat, ale mm mi urobil skrt cez rozpocet 🙂 a doma uz jedneho dubacika mam, niekedy by som ho aj spapala, ale niekedy mam pocit, ze je to otraveny dubak :D

bordulka
8. říj 2012

@lauritka a ty si netestovala? 🙂 si isla pekne hore...

lagunasa
8. říj 2012

@kikaneu vy sa snazite uz 2 roky a jeho to chytilo az pred 4mesiacmi? hmmmm. to moj by sa dovtedy uz asi zblaznil. uz teraz je smutnejsi viac ako ja ked mi pride mrcha. sice sa potom tvari ze ze nic ale ja ho poznam, premysla nad tym. preto aj na ten spermiogram sam navrhol ze pojde. my sa sice znazime teraz len 8.cyklus ale spolu sme uz 6 rokov @bordulka

moni1007
8. říj 2012

@bordulka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som sa dobre zasmiala 😀 hej, ked si mi prezvanala, tak som tam bola 🙂 joj, taky su zlatunki 🙂 cmuckovia mali ja uz sklamana nebudem, lebo ja som uz prpravena, stale obzeram nejake spinenie 😝 no ja som dnes poriadky porobila, ten vencek som ozdobila. rulickovala a navsteve som bola. celkom pestry den 😀 😀 moja, tak uvidis co sa z toho vyvinie, teda z toho tvojho testiku 😉

kikaneu
8. říj 2012

@bordulka dobre, dobre....niekedy je aj zlatý 😉 ale nie, jasné, že je, ľúbim ho predsa aj s chybami (ako on mňa) 🙂
fúha, riadna doba.....ale tak dr. ťa poriešia a bude to ok a možno ich ešte aj predbehneš a nestihnú riešiť 😉 no, určite to tak dopadne, to som si istá, ale ja nikoho do ničoho nenútim....to nech si vyhodí z hlavy 😉

kikaneu
8. říj 2012

@lagunasa nie, nie.....on sa od začiatku z toho vytešuje, len sme teraz pauzovali, lebo koncom marca som otehotnela, ale v máji bábo odišlo, tak sme to nechali tak a znovu začneme až v budúcom cykle....takže počas tej pauzy sa to v ňom nanovo zobudilo a nevie sa dočkať pokračovania 😉 tak nech vám to vyjde už 😉

bordulka
8. říj 2012

@lagunasa moja, a kedy to idete na ten spg? zajtra? a ty uz robis, alebo ste este doma?

bordulka
8. říj 2012

@moni1007 som rada,ze si sa pobavila 🙂 no pestry dnik si mala, a stihla si aj tolko ruliciek 😔 inak zajtra klesnem, viem to podla teploty.... :( a dufam,ze ziadne spinenie nie je...