Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

fazulka1512
28. led 2010

mne doktorka robila krvne testy, na 3 dc a potom okolo 23 dc, beriem ho hned na druhy den po ovu 10 dni a potom cakam co pride
katlin neviem ako dlho beries duphaston ale ked ja som ho brala prvy mesiac tiez po vysadeni som trosku spinila, a vraj je to normalne,boli to len take 3 kvapky krvi, vraj si telo zvyka

albao
28. led 2010

krish: 😀 😀 😀 no tak si to odfot a potom budes hovorit vnucatam "pozrite aka som bola stihla!" 😀 😀

katlinn
28. led 2010

krish odteraz zahajujem protestné hromadenie 😀

katlinn
28. led 2010

rosa 😉
fazu chyba je v tom, že ja ho vôbec neberiem 😨 moja dr mi doteraz stále povedala len že nech sa snažíme ďalej, tak jediné čo som si sama naordinovala je kyselina listová. Ona bola dokonca taká nevšímavá, že jej nedošlo že sa mi mykózy vrátili štyrikrát po sebe práve zo snaženia 🙄 a pri tom som jej pri každej návšteve opakovala že sa snažíme o mimi...

krish
28. led 2010

albao: sak by sa zlakli 😀

katlinn tak tak pekne hromad teraz vsetko zdrave a dobre, lebo nikdy nevies kedy sa to skonci a pride pokec s kamosom "hajzlom"-pardon za vyraz ale niekedy ho vazne nenavidim az mu nadavam. 😀

katlinn
28. led 2010

krish úplne chápem uľav si 😉 😀

albao
28. led 2010

krish: no ja som mala vcera s panom hajzlom tiez debatu 😀 Len som nevedela, ktorym otvorom sa mam k nemu postavit 😀 😀 😀 Nastastie je to uz dobre, dnes uz jem suchare, ale aj tak isli 3 kila dole 😖 Mat toto dlhsie, neviem si to ani predstavit.

natulaaa
28. led 2010

holky,tak vy myslíte,že když ovu byla včera,že ted už se nemuže nic chytnout.Já jsem někde četla článek,že kdo prý chce holčičku,tak musí před ovu a kdo chlapečka tak po ovu,nebo naopak ted nevím ale bylo tam před nebo po,a vy jste tu právě psaly,že těsně po je už pozdě.jo a ten graf na tom fertility mi ovu vyznačí ted někdy během cyklu,nebo až budu mít vyplněný celý něsíc

krish
28. led 2010

katlinn a nerozmyslala si ze zmenis gynekologa? ja som mala pred tehu tie taku "odbornicku" ci ma zanedbavala a ako som otehotnela hned som zmenila a teraz si gyndosa neviem vynachvalit.

albao: 😀 to si mala uz predpripravu asi 😉 ja to v takomto priprade riesim s kyblom na nohach 😀

albao
28. led 2010

natulaa: je to tak, ze kto chce dievcatko ma sa snazit par dni pred ovu a kto chlapceka v den ovulacie. Ale vobec to nie je potvrdene, len je malinko vacsia sanca na to pohlavie. A FF vyznaci ovulku ked su 3 dni zvysene teploty oproti niekolkym (asi siestim) predovulacnym.

katlinn
28. led 2010

nat vajíčko žije takých 12hodín u niekoho aj 24 či 48 ale to sú už dosť výnimky. Namerala si síce zvýšenú teplotu, čo znamená že máš po ovulácii, ale presne nevieš pred koľkými hodinami u teba prebehla. Takže teoreticky tu ešte deň po ovu je nejaká malá šanca 😉 Ale s tým, či z toho bude baba alebo chalan by som to vôbec nespájala 🙂

krish
28. led 2010

natulaaa s pohlavim ti neviem poradit ale FF ti vyznaci ovulku par dni po nej 😉

albao
28. led 2010

krish: akeho mas gyndosa? 😕 Ja mam Smolika v ProBiose. Vraj odbornik,a le mam problem sa k nemu dostat v autnych pripadoch, tak uz som aj zvazovala, ci nemam zmenit.
No ten kybel ma v tom strese nenapadol! 😀 Nabuduce to vyskusam! Dufam, ze to "nabuduce" uz bude len tehotenske 😵

krish
28. led 2010

albao: aj ja chodim k Smolikovi, a uz som u neho bola aj par krat mimo objednania a vzdy ma vzal, mozno preto ze som bola uz zelena fialova od toho ako mi bolo zle. kedy sa tam stretneme? 😀

katlinn
28. led 2010

krish to je už moja tretia. Chcem za ňou po mrche nabehnuť nech sa konečne zapojí aj ona do procesu 😀 Uvidím ako bude ochotná a podľa toho sa zariadim. Ale ani netuším kde by som hľadala ďalšiu lekárku a vôbec si neviem predstaviť že by som mala doktora. Vždy to boli len baby u mňa 😅

katkamarek
28. led 2010

natulaa, tesne po ovu sa da, ale to je nahoda, ci to trafis 😉 , lebo dopredu to presne vies tazko urcit, a po uvolneni vajko zije asi 12 hod, teda je schopne oplodnenia, cize napr. ak vajko sa uvolnilo vcera rano o 7,00, tak dnes uz je asi neskoro, ale ako som uz skor hovorila, clovek nikdy nevie a poistit to treba 😉. Musis sledovat aj priznaky tvojho tela, hlienik a podbrusko ta neboli alebo vajcniky? Lebo pocas ovu to byva. Ja napr. asi viem, ze moja ovu bola v noci z 19 na 20 DC, lebo som vecer 19 DC mala strasne bolesti vajecnikov a podbruska, no a na druhy den rano nic, akoby utalo, nic ma nebolelo. No a nakoniec mi FF vyznacil ovu na 20 DC, takze to moze byt.

No a este sa neupinaj na to, ze ovu bola vcera, bol to len mozny tip, to ti prv musia teploty vystupit nad uroven tvojich predovulacnych, cize by si mala mat teraz 3 dni vyssie ako pred ovu, a potom ti FF ovu vyznaci.

vecernice
28. led 2010

nat - s tou holkou a klukem to je jak psala albao. ale zaruceny to neni 😀 porad sance 50:50 😉

krish
28. led 2010

albao: akurat jedno mi nie je u neho jasne. zatial ma vzdy vysetroval sonom zospodu a neviem si predstavit ako to bude robit cez brusko ked on tam nema pri pristroji postel alebo ako to nazvat...hmmmmm 😅

albao
28. led 2010

krish: 😀 😀 no tak to sa tam dufam stretneme niekedy a bruchami sa budeme obchadzat vo dverach!!! 😀 On je fajn, len ja mu vzdy volam rano, ze je to akutne (naposledy mykoza zo snazilkovania) a oni sa ma snazili presunut na dalsi den, ale vydupala som si, ze ma vzali este v ten den. A ja sa nerada pcham 😒 Ale inak je super 🙂 Vsak mi aj povedal, ze v marci spojime preventivku s prehliadkou, preco nam mimco nejde 🙂

albao
28. led 2010

krish: no ja neviem,a le mne sa zda, ze ma uz pozeral aj zvrchu? Alebo nie? 😅 😀 Ja si uz nepamatam, ci to bol on. Ale sono odspodu je vraj lepsie/presnejsie. Tak hadam vie co robi. 🙂

krish
28. led 2010

natulaa ja som chodila k zenskej 7 rokov, nebola som s nou spokojna ale som si vravela ze co ja viem pokym nemam ziadne problemy zivot ohrozujuce tak ju kaslem a nezmenim ju. ale ked som 1.krat potratila tak na mna ta koza navrieskala ako na male dieta ze co jej tam placem pritom som plakala len tak ze mi tiekli slzy a tiasla som sa, cize ziadny hlasny plac to nebol. vtedy som si povedala ze koniec moja, k tebe uz nepridem. a hladala som inde.

albao
28. led 2010

krish: tak v tomto je Smolik super. Robil mi test na chlamydie a vysli negativne, tak som s av telefone tesila a on sa tak tesil, ze sa ja tesim! 😀 😀 😀 Bol zlaty 😀

katkamarek
28. led 2010

krish boze to co za pristup, to aka krava bola, a este k tomu zena, ved ta mala skor podporit a nie este kricat na teba v takom citovom rozpolozeni 😠

albao
28. led 2010

Inak ja som mala aj zenu a teda ta bola ovela bezcitnejsia ako tento chlap. Proste bola prisna, vsetky obavy a strachy brala ako zvelicovanie. Chlap je citlivejsi, lebo vlastne nevie sa vzit do zeny a tak je opatrnejsi a citlivejsi ... taka je moja skusenost.

krish
28. led 2010

albao: ja k nemu chodim kratko iba od decembra takze vela skusenosti s nim nemam ale je zlaty ked mi robil UTZ tak sa rozpraval s miminom ze nech zakyva maminke a smial sa. potom ma kopni ked ma tam uvidis nahodou. 😀

albao
28. led 2010

krish: tak ak uvidim prechudnutu tehulu, tak budem kricat! 😀

katkamarek
28. led 2010

no ja som mala najprv chlapa, potom sa stal riaditelom nemocnice a prisla na jeho miesto zena. Bola mlada, asi 37 rokov, bola som s nou spokojna, vsetko co som chcela mi urobila, rozpravala so mnou o vsetkom, ale potom som sa vydala a musela som sa prestahovat a zmenit dr. A zistila som, ze asi nebola az taky odbornik, lebo ja som u seba mala uz davnejsie podozrenie na PCO a ona to razantne zamietla, ze to by som bola tucna, zarastena a taka vyrazkata, ze by som celkom inak vyzerala. Tak som bola kludna, no a potom prislo HP u endokrinologicky a podozrenie na PCO bolo na svete, aj ked nemam zmeny na vajecnikoch, ale HP tomu nasvedcuje. Takze je asi tazke najst gynekologa, ktory by bol odbornik a zaroven mal ludsky pristup 😖 Teraz mam zase muza lekara, ale je na neho vela staznosti, tu na koniku, tak vobec neviem kde hladat 😠

katkaajurko
28. led 2010

ahojte - len vas pozdravim

albi to co mas v pase ? 🙂 to je nova verzia pozitivneho pristupu? 🙂

krish
28. led 2010

katkamarek ja som ju vtedy tak znenavidela oooooch ze keby som ju niekde stretla by som ju potkla. a ked som si pytala kartu od nej co som prestupovala tak mi dala len chaby vypis na zdrape papiera a dokopy tam nic nenapisala ani ten potrat tam nenapisala ale to ze som vraj psychicky labilna to tam napisala 😀

monika0001
28. led 2010

som tuuu...

no dr mi pochvalila sliznicu, vraj ju mám ukážkovú ale na tehu to nevyzera. pre istotu mi ale zobrala krv ale vysledky budu asi az v pondelok...

no a mam dobru správu... možno takto o mesiac som tehulkaaaa.... ideme buduci mesiac na IUI... juchuuuuuu..............
teda ešte čakám do pondelka na výsledky zo štítnej žľazy. Ak dopadnu zle musim ist este k ednokrinologovi ? no a dufam, že zasa nedostanem termin o dva mesiace... 😠