Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

erika3011
17. dub 2011

@lenik_25 😔 tak predsa ....

tygrisek09
17. dub 2011

@lenik_25 to je mi líto, ale nejspíš to tak mělo být, něco bylo špatně, postupně bude líp

tygrisek09
17. dub 2011

taky se vám někdy stalo, že se ovulace předběhla víc než o týden? já svému grafu nerozumím

tinara23
17. dub 2011

@lauritka veru tak namotala som sa, vždy som to brala tak s rezervou, ale tento mesiac sa mi zdal iný, ale, tak čo už narobím. Do leta ešte budeme skúšať a ak nič vraciam sa do car a asi skúsim IUI, len musím prehovoriť mm, lebo on je stále za prirodzený spôsob, podľa neho ak to má prísť, tak príde 😒

tinara23
17. dub 2011

@lenik_25 ☹ na porazenie, je mi to ľúto ☹

lenik_25
17. dub 2011

@tygrisek09 Když mě už nebaví si počtvrté říkat, že je "vlastně dobře, že to příroda vyřešila za mě". Neřeknu, kdyby se to stalo jednou, ale takhle často, to už mě fakt nebaví si říkat, že je to vlastně lepší a že to tak mělo být ☹ 😢

tygrisek09
17. dub 2011

@lenik_25 já to chápu, nejlepší je na to asi neříkat nic, každá si to musí přebrat po svém

tygrisek09
17. dub 2011

@lenik_25 a zkoušeli jste to nějak řešit, když se to děje tak často? vím, že jsi brala nějaké léky, ale víte příčinu nebo pídil se někdo po ní?

lauritka
17. dub 2011

@tinara23 moj tiez uz nechce umele... 😒 ten isty postoj, len teraz som tak opatrne navrhla CAR kvoli spg, no a este do IUI je ochotny ist, lebo to je len mala pomoc, v podstate je to tiez prirodzene.

tinara23
17. dub 2011

@lenik_25 v prvom rade si daj urobiť všetky vyšetrenia, niekde musí byť problém, nie je možné, aby sa to opakovalo toľko krát. Určite sa na niečo príde a potom pri ďalšom tehu už budeš pod dohľadom a dotiahneš to úspešne do konca 😉 hlavu hore 🙂

lauritka
17. dub 2011

@tygrisek09 ovulka sa moze posuvat, konstatna byva len LF plus minus dva dni.

tinara23
17. dub 2011

@lauritka no on ani do car nechce už ísť. Trvalo kým som ho prehovorila, aby išiel a keď už sme boli rozbehnutí, tak zistili problém so štítkou a od novembra sme tým pádom neboli a už ho tam neviem dostať. Juuj týto chlapi 😠 tak keď ho tam už dostaneš, hádam sa dá nahovoriť aj na ďalšie kolá 😉

lauritka
17. dub 2011

@tinara23 no problem je, ze zazil moje dva potraty po umelom a uz tomu prestal verit. 😒
on ma stale v mozgu, ze to tak malo byt, lebo postihnute dieta by sme nechceli.
a proste si vzal do hlavy, ze to nie je prirodzene a nikdy to nebude v poriadku... 😒

lenik_25
17. dub 2011

@tygrisek09 Jejda, nemyslela jsem to nijak zle, jen že jsem si to taky takhle omlouvala, že to tak mělo být, ale když už se to stane počtvrté, tak člověk už si ani tohle říkat nechce a jen se ptá "Proč zase?" Ono to časem přebolí. A prý je to po bio těhotenství jako když pohnojíš, tak třeba příští měsíc...

Já jsem v CAR teprve tři týdny, zkoušeli jsme to s tím duphastonem a nebpomohlo to, takže teď najedeme na něco jiného. Až to dostanu, tak se s doktorem domluvím po mobilu, co dál...

@lauritka A proč nechce umělé oplodnění, když už se snažíte tak dlouho???

@tinara23 Přesně tak 😉

lauritka
17. dub 2011

prave preto, ze sme to uz zazili LENIK-... IVF a potom KET:

tinara23
17. dub 2011

@lauritka a prišli ste aj na dôvod tých potratov ? Tak to chápem, že sa bojí. Ale mali by ste zabojovať ešte, je to škoda, keď sa ti podarilo otehotnieť po IVF, možno bol problém niekde inde a teraz by to bolo úplne ináč, človek nikdy nevie.

lauritka
17. dub 2011

@tinara23 v CAR to neriesili vobec, lebo povedal ze sa to stava. Boli sme na moju iniciativu aj na genetiku, imuno som mala za sebou. Aj stery. trombofilne mutacie negativne...Stitku mam ukazkovu. Hormony.
Proste smola jak svina. 😠 Ze sa to stalo dvakrat za sebou.

Proste oni dovnutra spermie nevidia. Napichvali vajka, pri rychlom deleni na zaciatku tehotenstva sa moze posrat hocico a nemusi to mat ziadnu pricinu. To je proste priroda.

lauritka
17. dub 2011

Je to napor aj na psychiku aj na penazenku, Zas nie sme milionari aby sme skusali IVFka do umoru. 😔

Budem mat dieta za pol miliona a nebudem mu dat co ust, lebo budem splacata pozicky za IVF 😀

lifinka
17. dub 2011

@lauritka 😔 držím pěsti, aby mm našel odvahu do dalšího boje, zasloužíte si to!!! 😉

lauritka
17. dub 2011

🙂 no najprv musime najst financie 😀 bohuzial mame este asi rok dost vela splatok.. 🙄
este aj najom nam zvysili, teplo zase islo hore, je to des. 😠

mravvcek
17. dub 2011

@lauritka a skusala si hematologicke vysetrenia?Mne po missede robili a zistili hustnutie krvi v tehotenstve... ☹

lauritka
17. dub 2011

gynekolog mi bral odber na trombofilne mutacie. nic ine mi nikto nenavrhol. aj na genetike sa pytala, ci to mam urobene 😕
v CARE proste absolutne potrat neriesia. Gynekolog mi pisal vymenne listky len na zaklade mojho dozadovanie..
Proste oni to beru, ze sa ot stava. 😒

erika3011
17. dub 2011

Baby ja to nechapem, BT je hore no ale začali ms bolesti.. križe bolia a aj podbruško..večer ma dokonca aj prsia boleli už som začala dúfať, že asi pre tehu ale asi to bolo len PMS 😒 ... a aj krčok som si skontrolovala, je vysoko a špička je mäkka 😒 ....do riťky ☹

lauritka
17. dub 2011

@erika3011 hod grafik ?

erika3011
17. dub 2011

@lauritka tu je...Lf zvyknem mavať 13 dni.. ale som 28 DC.. tak neviem

lauritka
17. dub 2011

ved na mrchu mas este cas 🙂 myslim, ze ovu mas oznacenu dobre.
inac pozajtra mozes skusit testik, boelsti ako na mrchu byvaju aj pri tehu. 😉

jania023
17. dub 2011

@lenik_25 moja nestresuj koli teplote 0,1 stupna je normalne ze ide bud hore alebo dole...ja som bola na stranke dufiku a kocky vravely z nemozes dostat ms ked beries dufik az ked ho vysadis tak potom najneskor do 7dni ale vecsinou je to na 4

erika3011
17. dub 2011

@lauritka ved to že na ms ešte čas.. nechapem už moje telo 😒 ....no ak teplota bude hore tak po zajtra sa testnem.. a uvidime.. teda ak dovtedy ms z nejakeho dôvodu nepride.

jania023
17. dub 2011

@erika3011 a nema byt krcok nizko?myslim ze ano..vysoky je uz ked je ms...normalne by mal byt nizko ked si pred ms alebo tehu ale podla mna to nieje pravidlo ale ktovie,mne uz zmekol tiez ale ms nikde takze je to ok,a ja ked som bola tehu tak 3 mesiace stale som mala ps v case keby som mala mat ms 😉

jania023
17. dub 2011

@lauritka ja mam za sebou nastastie iba 2IVF a 3 IUI ale uplne ta chapen o tej spychike 😒