Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

lauritka
14. únor 2013

@sarin no ja som mala zvysenu.. a aj tak tak prd z tohto cyklus zas.. 😅

sarin
14. únor 2013

baby moj muz mal chripku pred tyzdnom neviete na aky cas to pokazi spermie?

meruska
14. únor 2013

@kalianka si ma dostala 😀

kalianka
14. únor 2013

@meruska mala som to tam zle napisane a potom som na to aj zabudla, ale dikes, uz mám aspon opravené na Branko 🙂 Ale Bran bol exotickejší 😀

nelabela
14. únor 2013

@lauritka lauri prosim ta kolko narastu foliky za den? rastu aj ked mi uz pichli pregnyl? a pri kolkych mm praskaju?

lauritka
14. únor 2013

@nelabela cca 2mm.. a po pregnyle by mali praksnut do 36 hodin. zrely folikul je od 2mm.. potom je to uz individualne kedy presne praksnu.. ze vraj najcastejsie okolo 24mm

nelabela
14. únor 2013

@lauritka jaj, no ja som mala v pondelok jeden 18mm a druhy 14mm a v utorok pregnyl a teplota aj dnes dole....hadam dnes uz by to mohlo byt....a zajtra stupne teplotka 😖

bordulka
14. únor 2013

@nelabela no moja, tak tebe netreba veru chudnut 🙂 ja mam 172 a 96kg :/ ani vela nejem, len to sladke :D ale dr povedal ze nech sa snazim akokolvek,dole to nepojde (to bolo pred tym ako som mala metformin) odvtedy som schudla asi 3kg

lagunasa
14. únor 2013

@adeala tak ty si naozaj asi mala ovu vcera..... a ja praveze neviem ci uz bola ovu alebo je dnes.... je to take na hrane .... na 7DC som mala najvacsi folik 9mm a ked rastie max.2mm za den tak vcera mohol mat do 23mm a dnes okolo 25mm. a prave v takychto velkostiach praska, takze je to take vseliake. dufam, ze dnes sa mi konecne podari priatela "znasilnit", lebo som na neho troska nastvata, ze vcera aj napriek informacii, ze po praci mi "musi byt k dispozicii" tak sa zamotal pri PC. takze dnes za trest pojde so mnou na romantikus film do kina ( neznasa take filmy a uz vobec neni za oslavovanie valentina co vlastne ani ja ale .... ) a ked ten vcerajsok dovtedy rozdycham tak snad sa este posnazime .... aj ked neviem ci to este na nieco bude ale tak clovek nikdy nevie....
@sarin ja mam praveze okolo seba samych co sa im to opdarilo az po 2 rokoch, takze ak by sa nam to podarilo po roku, tak by sombola rekordmanka 🙂
@activia ten test sa casom este moze zmenit
@moni1007 a nemyslis, ze mas ovu dnes? stale si este neni nad ..... vlastne si tak isto ako ja 🙂

nelabela
14. únor 2013

@bordulka sak to sladke je hrozne aj u mna....ale snazim sa no nie vzdy sa podari...schudnut treba...lebo v lete ked idem na kupalisko mam neskutocne komplexy z tych vychudnutych bab okolo mna....a neviem ci by som este obliekla tie moje kratasky pod zadok este 😀 😀 😀 ale nie...ja uz budem v lete s tehu bruskom, tak sa budem vytesovat z neho 😀 😀 😀

nelabela
14. únor 2013

@lagunasa no my cakame na ovu ako na spasenie 😀 😀 😀 aj moj mm prave teraz ma vela roboty, ale pride po mna do robotky, dame tutumutu doma a vrati spat do roboty 😀 😀 😀

moni1007
14. únor 2013

@lagunasa vies co? ked si pozriem moje grafy, tak 36,6 je uz moja poovulacna teplota 🙂 ale tak iosta som si neni. ale uz dva dni nemam ziaden hlienik, ani nic co by naznacovalo, ze ovu este len bude 😝

lagunasa
14. únor 2013

@mata_ba no stupam, ale stale som este neni uplne nad moje poovu teploty ..... predovu teploty mavam 36,2-36,4 , teplota 36,5 je taka vseliaka hranicna, ze aj-aj a urcite poovu teploty su 36,6-36,8 .... takze tych dnesnych 36,5 je fakt diskutabilnych .....
@nelabela ty chces schudnut???? ved mas 180cm ( aj ja mam ) a 64kg. to je super. nechudni!!!!! tak ako je protivnik otehotnenia nadvaha tak aj prilisna podvaha. ja veru vasim ovela viac teraz, ale ked som vazila este pred pol rokom 65kg tak som nic neriesila. len vdaka blbemu duphastonu som priprala 😠 😠 😠 😠 😠 teraz to uz riesim lebo vyzeram ako v piatom mesiaci a kedze sa nedari otehu tak to este viac deprimuje ked vyzeram tehu 😢 😢 😢

bordulka
14. únor 2013

@nelabela no to si krasne napisala 🙂 dufam,ze vsetky sa z neho v lete budeme vytesovat 🙂

lagunasa
14. únor 2013

@nelabela ved aj moj doteraz tak fungoval, ze ochotny skocit na zavolanie ked treba.... nechapem co s nim vcera bolo ale riadne ma nastval!!!! potom mu to bolo vecer aj luto ale tak to mi uz nepomoze.... 🙄
@moni1007 no tak to mas potom jasne, uz mas op ovu .... ja som este vcera mala vlhko, uz nie egg ale len vlhko .... uvidime co dnes ....

moni1007
14. únor 2013

@lagunasa no ja neviem ci som neovulovala presne pocas sexiku 😀 😀 😀 lebo som zacitila takun pichlavu chvilkovu bolest 😀 😀

lauritka
14. únor 2013

@nelabela ano zajtra by mala stupnut, neboj ;)

lagunasa
14. únor 2013

@lauritka myslis ze mam ovu dnes alebo uz bola vcera? http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa na 7DC som mala najvacsi folikul 9mm ....

lagunasa
14. únor 2013

@moni1007 mohla si a aj nemusela .... ta bolest mohla byt vselico 😉

nelabela
14. únor 2013

@lagunasa
ja som ho nikdy nechcela s tym stresovat, ze teraz musis a teraz nie 😀 chclapi su v tomto taki divni...ale tento mesiac sam od seba...tak sa tesim, je zlaty...neboj, mozno mal len nejaky vykyv nalad....inak aj som bola nasrata na neho teraz, lebo po robote este chodi pomahat kakmatratovi a teraz ked mam ovu....a v utorok prisiel o 7....tak som penila...ale musela som sa ukludnit, lebo by nic nebolo a tym by som nic nedosiahla, tak som sa tvarila ze nic...a potom ma to presllo
@bordulka no veru, pise sa to pekne
@lauritka hadam ano, citim spodok

activia
14. únor 2013

@lagunasa akoze vyblednut alebo stmavnut?

lauritka
14. únor 2013

@lagunasa no mozno dnes.. 36,5 je este tvoja predoulacna..

lagunasa
14. únor 2013

@nelabela tak aj moj ma chut aj sam od seba, ale vzdy mimo ovulky. on je pocitacovy maniak a ked mu to nepripomeniem tak ho to napadne len velmi malokedy. a tento cyklus ma ta ovulka riadne natahuje tak sme z toho obaja taky divny. ale vcera od rana som mu hovorila ze dnes mama si ovulku tak si sprav na mna cas po praci ked sa vratim z cvicena ( este som sa chcela "obetovat" po cviceni aj ked som cakala ze budem na zdochnutie ). a on ze jasne. tak som cakala o 19:30 do 22hod ( medzitym som za nim k PC bola, ze ako to s nim vyzerala a tak ..... som sa mu pripominala ) a on stale ze uz-uz a potom zrazu skoncil v nejakej hre v skupine odkial uz nemohol odist ( taka hra proste ). tak som to uz nevydrzala a vybuchla, ze mu je ta hra prednejsia ako ja, aj ked od rana vedel ..... on totiz stale tvrdi, ze preco sa nemoze pri PC hrat, ved tym nikomu neublizuje ..... tak som mu mala vcera stochuti povedat, ze tak teraz si ublizil mne. ale nepovedala som to. ono mu to potom asi cele aj docvaklo ale uz bolo neskoro, uz som penila.

lagunasa
14. únor 2013

@activia hej hej.
@lauritka no este pred dvoma mesiacmi bola moja poovulacna, iba minuly mesiac bola predovulacna .... preto som z toho taka neista....

lauritka
14. únor 2013

@lagunasa al ved jedne den hore dole.. ked zajtra este stupnes, tak bola urcite ;)

lagunasa
14. únor 2013

@lauritka ved hej, ale tak koli tomu snazeniu som chcela vediet, ci to dnes este ma vyznam alebo uz ani nie .....

lauritka
14. únor 2013

@lagunasa no ak eeste nemas uplne kremovy hlien, tak este mozte posnazit. 🙂

lagunasa
14. únor 2013

@lauritka no praveze uz je taky lotion ..... uz vcera bola taky trocha kremovy ale mala som este dost vlhko ....

snazilka1983
14. únor 2013

@sarin tak o tomto som presne cital vraj to moze pokazit spermie na 3-6 mesiacov. tiez som sa teraz s muzom hadala bo ochorel od mami svojej tak som zurila ako besna ze teraz ma na houby vitaminy drahee 😠

activia
14. únor 2013

@lagunasa tak ten posledny je zo vcera - poobede - robim ich medzi 15.00 - 17.00hod takze asi s tou farbou ze vela nenarobia.......max budu o tyzden vsetky bledsie 🙂