Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

nikola81
9. dub 2013

@taja27 Akurat som vcera citala jej prispevky. Fakt sila..Aj mne uz raz povedali zo sona ze mam anovulak a potom mi volali ze z krvy zistili ze mam ovulacny cyklus. Teraz mi krv nebrali, na sone nebolo nic, ale ja citim ovulu a aj teplota aj ovu test tomu zodpovedaju 😎 Bol by to ale zazrak, lebo som vysadila clostil a skusila fytosoju. Tie neziaduce ucinky uz boli na nervy 😠

taja27
9. dub 2013

@nikola81 no vidíš!!!ano misuka je kamoška tu z netu preto o nej viem a o jejtrápeni..ti doktori ja neveim či im verit fakt niekedy sa nevyznaju vobec a horšie su natom akomy ktoré nemam ani školy nato!!!lebo sa riadia len jendým nepripustaju že každé telo je ina každa žena je ina atd riadia sa tabulkami! tak meraj a uvidiš apodla hlienu nepozeráš??

nikola81
9. dub 2013

@lauritka Ovu test som si robila 6.4. to bol pozitivny, robila som si aj 7.4. bol uz slabsie pozitivny...tak uvidim co bude dnes. Ale od 6.4. uz mala ovu prebehnut..Teploty ale tomu nezodpovedaju. Fakt som zvedava

sarin
9. dub 2013

@lauritka hcg netehotnej zeny je menej ako 5 ak je toto 10 test moze mi robit ducha.... ked sa doooobre zakukam na stare mama testy tiez tam cosi vykukuje som jak @trish22

nikola81
9. dub 2013

@taja27 Presne ja som uz za osem rokov zazila vselico a fakt mozem povedat ze lekar je zufaly pokial sa zena nejak lisi od ostatnych. Moja gynekologicka mi len dookola predpisovala agolutin, lebo uz nevedela co somnou. A aj teraz ma berie ako beznadejny pripad. Nastastie chodim do CAR...a tam je trochu iny pristup. Ale aj tam sa mozu mylit.
Na hlien sa velmi nespolieham, lebo podla neho sa mi nikdy nedalo orientovat.

lauritka
9. dub 2013

@sarin aha, takze tebe bezne duchuju hmmm

lauritka
9. dub 2013

@nikola81 ale neala si vcera pozitivny ???

lagunasa
9. dub 2013

@taja27 nemusíš být stále hore. teploty mozu kolisat. uvidíš ešte zajtra a budeš vediet presne.

nikola81
9. dub 2013

@lauritka Sekla som sa v datumoch... ☹ 6.4. bol pozitivny a 7.4. bol slabsi...Uz je to dost dlho 😒

lauritka
9. dub 2013

@nikola81 ahaaa. tak preto... hmmmm 😕 no t uz malo aspo dnes stupnut...

activia
9. dub 2013

@lauritka ahoj moja, co hovoris na mna,....skusila som toho 11dc dat pred pozitivny ovu test a ovulaciu mi odznacil ff, tak teraz neviem........sa mi toho 11dc zdalo skoro........ v podstate citim vajecniky uz 4dni , hlien sa vcera uz pokazil.......ale viem ze ovu moze byt aj ked hlien uz nie je ok.......... http://www.fertilityfriend.com/home/activia 7.4. ovu test uz bledol

lauritka
9. dub 2013

@lauritka ale nechpame, pri anovulakoch nezvykne testik az takto stmavnut.. 😕

nikola81
9. dub 2013

@lauritka Ved prave...a ona dnes riadne klesla 😖 Toto je fakt sila. Zasa musim byt ina 😢

lauritka
9. dub 2013

@activia totho 13 dc mohla byt ovu .. a zajtra mozo zase stupnes, dnes mas len pokles na 2-3 dpo. co je ok.

lauritka
9. dub 2013

@nikola81 hmmm. no estee zajtra posledna sanca ci ti trosku neskor nezareaguje teplota. ale ak nie.. tak ovu potom fakt nebola. 😨 a robili ti aj hormonalny profil v CAR ??

nikola81
9. dub 2013

@lauritka Ano ale davno...ja mam PCO, s mojou ovulou je to bieda. Uz sa mi ale nieco podobne raz stalo. Na sone nebolo vidno nic, ziadny folik, brali mi krv a len z krvi mi zistili ze mam ovulacny cyklus. Vtedy som ale nemerala BT ani nerobila ovu testy. Vsak uvidim co bude zajtra za teplota 😎

activia
9. dub 2013

@lauritka toho 13dc by mohla byt, posledne 4grafy som mala tiez pokles na 2dpo 😉 dakujem

activia
9. dub 2013

@lauritka a este cosi, nezda sa ti ten test toho 6.4. malinko tmavsi ako 5.4.?

11miuska11
9. dub 2013

@nikola81 Ahoj Nikol 🙂 citam si tu akurat tvoje prispevky 🙂 ak ti BT ukaze ovulku, kasli na cele sono. Ja som bola 6DPO, uz tehotna vlastne a lekar povedal, ze ovu nie je a ze mam graf zahodit do kosa, ze to je zbytocne. Vraj sa v 37DC neda ovulovat. Takze presne, ako pisu kocky..lekari maju tabulky a tych sa drzia zubami nechtami 😠 Drzim palec, nech ti BT krasne skoci hore a nech sa tam drzi 🙂 Inofolic si neskusala? Ja som ho sice brala az od 19 DC, ale posunul mi ovulku o 8 dni skor 🙂 takze mne v raste folikov pomohol 🙂 drzim silno palec a s PCO by som na tvojom mieste urcite uvazovala nad inofolicom. Mne lekar (podla sona) tiez povedal, ze asi to bude PCO, lebo foliky nedozrievaju a mam dlhe cykly. HP mi robit nestihol 🙂 mala som ist dalsi cyklus... moooc ti drzim palec, nech sa podari 🙂

11miuska11
9. dub 2013

@lauritka a ostatne kocky 🙂 dnes som si zase robila test, lebo moj muz povedal, ze uveri a zacne sa tesit az po 3 pozitivnych 😎 😎 realista.. ale najprv hovoril, ze uveri az po fotke zo sona, takze toto je obrovsky pokrok 🙂 inak, nechce ani pocut, ze by som mala ist tomu lekarovi na sono s babom..normalne sa boji, ze co ked mu tam uvidi aj to, co tam nie je...alebo neuvidi to, co tam je 😀 😀 😀 a vyzera to, ze mi testik pekne zosilnel 🙂 Znamena to, ze HCG stupa,ako ma...nemylim sa 🙂 Veeeelmi drzim palec vsetkym kockam..do leta to date tiez !!! 🙂 kaslem k vam miliardu tehuvirusikov 😅 😅

nikola81
9. dub 2013

@11miuska11 Ahoj, ja som akurat vcera studovala tvoje prispevky a gratulujem ti k uspechu 😉 Fakt su nasi doktory padnuty na hlavu. Ja by som na tvojom mieste asi fakt za nim zasla a hodila mu do tvare tehu testy aj graf 🙄 Ja bojujem uz osem rokov a ver mi ze za ten cas som vyskusala vsetko. Styri mesiace som uzivala Nosifol /je to ako Inofolic/ ale teraz som presla na Inofolic, tak uvidim co urobi. Modlim sa nech zajtra vyskoci teplota. Bol by to pre mna velky uspech...len tak bez liekov mat ovulku 🙂

nelabela
9. dub 2013

@christie12 tomu nechapem....a co mrcha?
@sarin aky pad? sak je to stale supis 😉

@lagunasa drzim strasne palce 😀

ja som zacala od dnes merat...v piatok folikulo....som zvedava 😕

11miuska11
9. dub 2013

@nikola81 budem ti velmi drzat palce, nech ti to tento raz vyjde.. 8 rokov?? Tak to si ina hrdinka pre mna !! waw!!! POsielam modre srdiecko 🙂 snad pomoze 🙂

nikola81
9. dub 2013

@11miuska11 😉 Dakujem pekne, hadam sa stastie konecne pomyli a sadne aj na mna 🙂 Videla som tu uz tolko pribehov ze zacinam verit na zazraky..Aj tvoj pribeh ma potesil a utvrdil v tom ze lekar nie je boh a nema vzdy pravdu. Priroda si vsetko zariadi sama 😉

nikola81
9. dub 2013

@nelabela Ahoj...ty ako postupujes? co nove? 😉

11miuska11
9. dub 2013

@nikola81 presne, ako pises...priroda!!! ...z nasho "snazenia" 2 krat za 4 tyzdne kvoli sluzobkam a manzelovej nadche vzniklo babo!!! absolutne by som to necakala tento cyklus bez sexu 😀

nelabela
9. dub 2013

@nikola81 ja cakam tiez na zazraky....ale uz ma to nebavi....v piatok idem na folikulo, tak som zvedava....bolela aj prava i lava strana, tak aspon jeden sa dufam najde...ale aj tak si potom poviem ze sak naco....aj tak zas budem sklamana na konci mesiaca....vcera som si bola po vysledky z diabetologie, robili aj krvny obraz a vsetko bolo ok.....tak ja uz neviem....na jednej strane som stastna ze vysledky su fajn, na druhej keby daco zistili, mohlo by sa to liecit a miminko by sa podarilo.....neviem, nechavam to tak....nech to plynie....o 2 mesiace ta laparka....zmierila som sa stym a uz sa niekedy aj na nu tesim

nikola81
9. dub 2013

@11miuska11 😀 😀 Toto sem tam aj my riesime. Chodime domov neskoro, stahany ako kone, a veru nie je chut este nieco riesit 😠 Mozno aj to planovanie a casovanie podla grafov a testov je dost blokujuce, ale nemam inak sancu zistit kedy mam nejaku sancu 😒 Uz len cakat na zazrak

christie12
9. dub 2013

@nelabela zatial sa nepustila.. cakam kedy sa jej uraci..
noo drzim palce, si v dalsom cykle.. nech to uz konecne dopadne na zelenu 🙂

pa_mi
9. dub 2013

@nikola81 na to co videl doktor uplne kasli - bohuzial sa nam to tu potvrdzuej kazdym dnom - normalne by sme uz mohli utvorit skupinu z bab, ktorym "pani lekari" vestili anovulak a bolo z toho tehu 😀 ty sa poznam sama seba najlepsie tak ver svojmu telu 😉
@lagunasa super, ides hore, nech to hore uz ostane, ako sme sa dohodli ok? 😀
@christie12 zlatko.....to je riadna priepast....pocuj, viem ze sme sa dohodli ze ma pockas, nech tehulkujem spolu, ale nemusis az tak doslovne 😀 😀 😀 jaaaaaa, treba na "naplno" vlozit do dalsieho cyklu. 😵 raz sa to podari (dufam ze nie o 20 rokov)