Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

nellie_
6. črc 2009

kv3tka mas super nadejny grafik.. 😵 😵 😵 😵

nellie_
6. črc 2009

simib dakujem, jasne ze si ju riadne uzijem... 😉

katkajurko a vy kam idete v chorvatsku? 😉

katka444
6. črc 2009

kv3tka mas nadherny graf. mala by si testnut. to uz nemoze byt nic ine len // 🙂

babenky co ste boli na laparke. po akej dobe ste boli fit? tak ze ste uz mohli sportovat, robit túry atd.?

nellie_
6. črc 2009

katka444 no mne robili laparku v piatok, v pondelok ma pustili domov a od utorka mi uz ani nic nebolo, len ma tahali stehy a po ich vybrati bolo vsetko uplne ok... 😉
neboj, nie je to nic hrozne, najhorsie to je po prebrati z narkozy, vtedy ma to troska bolelo, ale nebolo to nic strasne 😉 😉 velmi rychlo som sa zotavila po nej az ma to samu zarazilo, lebo ja som velmi citliva na bolest tak som bola na seba pysna normalne... 😀 😀 😀

lauritka
6. črc 2009

kveti ty budes tehu 😉

katka444
6. črc 2009

dik nellie, ja chcem vediet, lebo chcem zobrat 2 t dovolenku. ten prvy polezat po laparke a ten druhy ist niekam do slovenskeho raja na tury. tak ci je to vobec mozne 😀

katkaajurko
6. črc 2009

kvetka krasny graf

nellie - idem pri Pulu..teda ak pojdeme 🤐

kv3tka
6. črc 2009

bambulky moje nenavadzajte ma na zle 😀 ....ja som si povedala,ze musim odolat a testnem az toho 9.7....
nellie,katka...no meriam len prvy mesiac...a very ten moj grafik sa mi paci 😉 ...ale citim sa ako na Menzes....take priznaky mam....aj ked sa mi nestava,ze by mi M meskalo...no velku sancu tomu nedavam 🤐
...aj ked mi dnes rano drahy pri ranajkach povedal,ze je to divne,nie?a ja ze,co?...no,ze si este nedostala 😅 😀 ...preziva to este viac,ako ja (a to uz je co povedat 😎 )

katka444
6. črc 2009

kvetka tu neni o com. to je jasny tehu graf 😉 🙂

kv3tka
6. črc 2009

lauri,myslis 😕 ?...no keby si mala pravdu...!!! 😉 -bol by to krasny darcek pre draheho k narodeninam 😝

kv3tka
6. črc 2009

katky moje....ak to tak bude..teda tehu grafik....mate u mna velke,obrovske plus 😉 ...a do obalocky Vam potom poslem zvysne tehu-bacilky,aj ked pre katkaajurko je uz neskoro 🤐

lauritka
6. črc 2009

kvetka no fakt to vyzera na tehu grafik, teplota sa drzi... no neviem neviem 😉

kv3tka
6. črc 2009

...a mozno je to len len skrelene,bo som bola trosku chora,prave pocas plodnych dni....aj ked nam to v snazilkovaniu nezabranilo...nebola som uplne fit....ved uvidime....bude informovat 😉

katkaajurko
6. črc 2009

kvetka-moja kolegynka sa snazila 7 mesiacov o tehu a az ked jej muz ochorel a polezal doma v teplotkach tak sa zadarilo 🙂 😉

kv3tka
6. črc 2009

kati ja som nebola chora 5rokov...az teraz v juni....zeby znamenie? 😉 sice teplotu som nemala,len som bola slaba ako mucha 😉 a strasnu nadchu som mala....
bolia ma prsia,krize a cele podbrusko...presne ako na M 😠

katkaajurko
6. črc 2009

aj mna boleli prsia minuly tyzden velmi aj ten predtym tusim, teraz trochu menej... a brusko ma boli chvilami,potom prestane... a spuchnute je.. normalne som ho mavala splasnute..
🙂

katrin21
6. črc 2009

katka 444: ja som bola po LSK dva tyzdne na to na plese a robila som tam take veci, ze pohoda... ono zalezi , co ti idu robit, ja som mala cystu a nejake loziska endo.. ale uplne pohoda! nic to nebolo... mna bolelo pod kluc,. kostami z toho nafuknutia pri operacii,ale inak ma len trochu stahal steh pri pupku.. a uz na druhy den som lezala na bruch s podlozenou nohou( ja tak spavam,) cize bruho sa nesuchalo o postel ale ktohovie, ked som zaspala co som robila... 😀 po tyzdni si na LSK ani nespomenies... PN byva tak 10dni.... ale v podstate mna operovali v stredu a v nedelu som uz normalne fungovala doma, upratovala....

akurat nezdvihaj tazke 🙂 a sexik az po prvej mrche... inak lahoda.. klidek .. ono cisarsky je napr. uplne ina haluz.. to som sa nevedela hybat 3 tyzdne...

nellie_
6. črc 2009

kveti pri tehu su rovnake priznaky ako pri mrche takzeee 😉
podla mna vycikas // 😵 😵 😵 😵 velmi ti to prajem.... 🙂 🙂

kati444 no ja si myslim, ze ak to nebudes prehanat tak tie tury by si ten druhy tyzden mohla v pohode zvladnut, ved to sama uvidis ako sa budes citit.... 🙂 🙂 🙂

katkajurko tam je pekne... 🙂 🙂 🙂 🙂

lauri videla si ako sa mi doserinkal cyklus??? ☹ 😒 😒

cukruska1920
6. črc 2009

juj pripajam sa ku GRATULACII ...novym tehulkam.... 😵 😵 😵

lauritka
6. črc 2009

nellie ano, prave preto uvazujem ci je dobre nasadit HAK? pretoye som minule pocula nazor, ze mam vyskusat HAK na dva mesiace a potom to vysadit, ze vtedy sa zadari.. ale ja sa tiey bojim,
ze sa mi vsetko rozhadze. 🙄

evikmi
6. črc 2009

ahojte.... lauri nedavej si HAK ja ji mela taky na tri mesice a nic moc mi to nepomohlo ☹
ted mimochodem zase čekám,jestli dojde mrcha nebo co bude ☹

nellie_
6. črc 2009

lauri ja som o HAK zatial neuvazovala - to by som asi neriskla, ved cely minuly rok som sa po nej davala do poriadku... 😒 😒 😒
ja si chcem dat predpisat Norethisteron to je na posunutie MS, raz som to uz mala ked sme boli v taliansku pred 10 rokmi a rozhasilo mi to cyklus uplne...lenze nechcem byt s MS na dovolenke..
ja sa zariadim podla toho ci mi zaberie utrogestan a ci po jeho vysadeni dostanem MS aj ked nebola ovulacia... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ja som tak nastvana na to - taaaaaaaak by som si zanadavala.... 😒 😒

baby neviete ci utrogestan zaberie ako vyvolavacka aj bez ovulky??? 😕 😕

lauritka
6. črc 2009

eviku ahoj, no ved prave toho sa bojim, radsej nebudme riskovat... meska ti mrska ??

nellie podla mna nie, ja ked som nedostavala marchu po prvom kyrete, nasadil mi duphaston a prd to pomohlo.

evikmi
6. črc 2009

neriskuj...ja jsem měla HAK takhle už asi třikrát-čtyřikrát a stejně je vše stejný .... no mešká.... už jsem dneska asi 36DC ...ale neměřím BT,tak nevím...bolí kříže jako potvora,břicho nafouklý,prsa taky, na mrchu jak dělaný,ale kde nic tu nic ☹

sisipetka
6. črc 2009

zdravim nove tehulky a moc gratulujem 😉
netehulkam a vytrvalkam posielam tehu virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
... a nezabudnite si ich pekne podelit 😵

pahu
6. črc 2009

Ahojte 😀
Aj ja gratulujem tehuľkám, ale kto je to? Nejako nemám čas, prepáčte 😀

nela00
6. črc 2009

pahu naše najnovšie tehuľky sú rintintyna a katkajurko 😵 a čo ty?
sisi ďakujeme 😀

nellie_
6. črc 2009

nelka ahoj 😵 😵 😵 😵 😵
ako sa mas???? 😉 tak dlho som s tebou nekecala... 😅

samson
6. črc 2009

holky a ještě jednou všem těhulkám v 13 moooc gratuluji ať to dotáhnete do šťastného konce 😉 😵 A zbytek ať si vezme příklad 😀

adelka89
autor
6. črc 2009

ahoj holkz,
takz moc gratuluju vsem novym tehulkam a zdravim puvodni grafomaniacky Lauritku a Pahulku 😵