Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

katkaajurko
1. dub 2010

na e-mimine su aj lepsi smajlici 😉 😉 😉 babule podte taaam

albao
1. dub 2010

riana: hej, je to smutne. Ja som mala kazdu babu zafixovanu ako nejaky obrazok 🙂 Konik ma u mna bod minus, lebo aj ked baby provokovali, podla mna je skor dolezitejsie "moj zakaznik, moj pan"

katkamarek
1. dub 2010

juuuj titu ty si nas napinala

mscat nedam ti za pravdu, podla mna je uplne normalny, teda ked nepozeram na dlzku, neskaces, vyzera to ako pred ovu 😉

albao, tak to ma mrzi s tou diganozou, asi sa to tyka spg. Ci nie?

albao
1. dub 2010

katkaajurko: tak smajlikov si pridem pozriet, len uz musim padat do prace a zial dnes mam toho vela. Ale cez vikend sa zaregistrujem a pridem 😉
Bozinku a mas tam tu fotku s Koloseom? Tak ta mam zafixovanu! 😀

titu: to je dobre znamenie, mimca sa pevne drzia 😉

esther03
1. dub 2010

riana, mala som mamatest 20-ku. albi ak dnes nepride, zajtra pred odletom este rano testnem 😉 Nečchapem preco mi teplota stupa, keby sa drzi rovnako, tak si poviem, ze klesne v den ms- zbytkovy progesteron, ale ked stupa...

riana12
1. dub 2010

albi, mne uz niekedy adminky bohuzial pripadaju len ako kopka nervov 😔 ziadna rozumna rec... aspon keby popri neustalom odrapkavani konkretneho pravidla este aj okomentovali jeho porusenie... ze preco to a to ohodnotili ako toto a toto pravidlo c. XY... ale to nie... 😔
teda snad mi rozumiete, niekedy pisem ako tatar 😅

katkaajurko
1. dub 2010

albi jasne, mam tam fotku s koloseom 😉

lauritka
1. dub 2010

esther, tak to vcera ale nebola mrcha, ale mozno uhniezdenie 😉

albao
1. dub 2010

katkamarek: ano spg vysiel asi najhorsie ako mohol a je to dost na psychiku sa zmierit s tym, ze nebudem mat dieta s MM ako biologickym otcom. Ale po par dnoch som sa nastvala a ideme bojovat! Studujem internet, MM ide po doktoroch, a aspon to skusime.

esther03
1. dub 2010

laurit, som myslela, ze mrcha zacina, mne zacina takym spinenim a potom sa to do par hodin spusti. Ale vcera to prestalo, 😉 , pocakm do zajtra a rano ak nepride testnem 🙂
albi, urcite to nie je take zle 😉 , kocimu ste nepisali?

katkamarek
1. dub 2010

albi tak velmi drzim palce, verim, ze je to urcite velmi tazke

albao
1. dub 2010

esther: no realne: Moze to byt
1. stres z cestovania, mohla si horsie spat, trosku hormony zblbli
2. si tehulka
A zajtra to skus, budes 15 DPO a aspon budes vediet na hranici povedat, ci letite traja 😀

katkaajurko: jeej, Koloseo! 😀 Ta bola pekna, pripominala mi dovolenku 🙂

riana: ja uz sa zmierujem so slovenskou realitou. Dost cestujem a slovenske podnikanie veeelmi zaostava. Uz ma to nerozculuje, lebo tym skodim len sebe. Ani nebojujem, ked neochota prekroci urcity stupen, tak odchadzam z obchodu a vsetkym znamym dam zle odporucanie. A naopak, velmi dam na odporucania inych. To je jediny liek ako sa vynajst v slovenskej podnikatelskej dzungli.

natulaaa
1. dub 2010

hej babule,kde teda jste,takže tam i tady? 😀 😀 😀 😀 😀 Já vás dneska honím,jak kočka myš 😀 😀 😝 😝 😝 😝

albao
1. dub 2010

esther: planujeme mu napisat, ale az ked bude mat MM nejake vsledky testov, co bude este aspon mesiac, len an stery sa caka 3 tyzdne. A potom budeme konzultovat podrobne vysledky s nim. Je na neho tolko dobrych odporucani, ze taku rpilezitost si nenecham ujst a mozno aj osobne za nim skocime, Praha je predsa za rohom a dost casto tam chodime. A v maji tam ideme aj tak.

mscat
1. dub 2010

albao:to mě velmi mrzí..musí to být těžké.ale je super že jdete bojovat!držím pěsti!!!

katkamarek:fakt?no tak to jsem ráda...mě přijde že ta křivka je takásik jakásik 😝 😅 ...víš když jsem měla anovulační grafy předtím..tak mě taky vůbec neskákaly...teploty se drželi stále stejné dokola..tak jak ted právě 🙄 😕 ve stejné linii hlavně byly 😝 tak mám obavy že se to zase někde seklo. 😔

holky kouříte některá tady??asi ne co?

esther03
1. dub 2010

jeeeej albi aj my ideme za nim v maji 🙂 , snad nam pomoze, ale uz zacinam vybavovat aj car, pre istotu 😉

katkamarek
1. dub 2010

mscat, no tak ked si to zvykla tak mavat, tak ti nebudem tvrdit ze to vyzera na ovu, ja to beriem tak, ze anovu grafy su viac skakacie, len z toho som vychadzala, lebo je tazko povedat co bude dalej, tak sa na mna nehnevaj, ked som ta teraz zase zarmutila, ale pravdu musim povedat, by ma to potom mrzelo, ze som ta na nieco namotala a nie je to pravda

a ja nefajcim, ty ano?

riana12
1. dub 2010

natula, ja ich tiez nahanam, ale momentalne som dneska rano len tu na MK, ja faaakt nestiham 😔
albi, tak ako vravis... to je to nase slovenske podnikatelske vedomie 😔

nicollka
1. dub 2010

Ahoj holky tak držím palce na testování a gratulujem novým těhulkám...aj ja už chcem, ale MM teď zase nechce..to je pořád něco. Aspoň mě zaměstnává nový domeček, z toho se velmi těším. Po velikonocích budem vyklízet dvůr a na další týden zapnou elektriku a půjdem tam vozit nábytek :D

Zítra už začnu brát utroš, sice nemám žádné po ovu příznaky, ale tak snad už ovu byla.

lauritka
1. dub 2010

nicollka a ake su tu tvoje bezne poovulacne teploty ??,

albao
1. dub 2010

mscat: tazke to je, ale akosi nas to viac spojilo, zomkli sme sa, co je zase dobre 🙂

esther: a v maji idete preto, ze ma take dlhe cakacie doby alebo sa vam to nepodarilo vam skor zorganizovat? Ono nie je problem ist tam hocikedy neskor, len nech viem, ci je u neho naval, alebo sa da zohnat termin v pohode.

esther03
1. dub 2010

Albi, on nam dal termin skor uz na april, len on robi len stvrtky a moj mm na smeny, tak sa nam to podarilo sklbit az na zaciatok maja 😉

nicollka
1. dub 2010

laurit ja vubec nevim..asi tak okolo tech 36.7,8

albao
1. dub 2010

esther: aha, vyborne. Tak to celkom pojde, my sme dost nezavisli, to si bez problemom s nim zorganizujeme. Dakujem za info 😉

riana: keby som sa mala rozculovat nad kazdou neprofesionalitou, s ktorou sa denno denne stretavam, tak sa asi zblaznim 😀 Proste nechavam plnit pohar a ked pretecie, v tichosti odidem a sirim zlu povest, musim ochranit svojich znamych pred podobnym zazitkom. A v praxi vidim, ze dobra povest sa siri rovnako rychlo, takze nie celkom chapem preco sa este drzi ta nasa "malost" a zabuda sa na "ustretovost". Aj ked z toho nemam ako firma priamy profit, ta dobra povest sa kazdej firme casom vrati, hlavne ked sa jedna o ustretovost v malickostiach - co bol podla mna aj tento spor s fotkami.

albao
1. dub 2010

Tak uz musim pracovat, nejak sa toho nakopilo. Pekny den dievcata a nevzdavat sa 😉 Maminkami budeme!

lauritka
1. dub 2010

nicollka no mne to este na ovu nepripada.... nemas minuly graf ?

awalancha3
1. dub 2010

IDEM ROBIť EXPERIMENT..... SOM REGULéRNE TEHU A IDEM STRCIT OVUTEST DO MOčU........ že čo to urobí....

esther03
1. dub 2010

awa ahooj 🙂

awalancha3
1. dub 2010

esther... ahojky......................... experimentujem......... 😉