Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

christie12
18. bře 2013

@pa_mi 😀 😀 ja odpadnem 😀
inak to je asi normalne, lebo aj u nas to je tak 😀 tak som si povedala, ze nebudeme setrit na ovulu a budeme tak, ako pride chut... hadam sa uz len trafime 😀

rica1
18. bře 2013

@zora256 ahoj no záleži aj od toho kde merias ja meriam v ustach a teplota sa mi vysplhala najvyssia na 36,8 tuším raz bola aj 36,9 inak pred ovu tak 36,2 potom pri ovu stupla 36,4 a potom sa drzala na 36,8, 36,7 až kým neklesla na 36,1 a prisli krámy.. 😠

pa_mi
18. bře 2013

@christie12 😀 😀 😀 😀 no, mne to uz pride ako zakon schvalnosti. tak som sa rozhodla ze tento cyklus tento dolezity udaj zamlcim 😀 😀 😀 nech nie je v strese 😎 dufam ze pomoze 😀 😀 😀

zora256
18. bře 2013

Ahojte zatiaľ mám takýto graf nie vždy som si merala ☹ pri malom sa mi nedá...Tak ale dnes mám 46dc keďže na 12dc som krvácala z cýst na vaječníku tak sa mi predĺžil cyklus :-/ tak neviem zatiaľ načom som,keďže ovu bola asi na 28.2.Na 28dc keď mi mala ms dôjsť,ale nedošla,a testy zatiaľ neukazujú tak rátam,že cyklus bude dlhý na 56-62dc. www.womenzone.cz/kalendar/bazalni-teplota neviem ako sem napísať tú stránku aby vám ukázalo toto mi je napísané hore kde sa dáva stránka keď pozerám graf.

zora256
18. bře 2013

Tak pozerám,že ukáže,tak sa vás pítam čo znamená tá zelená časť tohto grafu ?ĎAkujem vopred za informácie 🙂

lauritka
18. bře 2013

Hmmm..ZAVIST A ZLOBA V NIEKTORYCH LUDOCH NEMA OBDOBU, TAK MI NIEKTO NAHLASIL INZERATY-TESTY. NIEKOMU TO ASI VELMI VADILO!! SOM ZNECHUTENA.!

christie12
18. bře 2013

@lauritka wtf??? to nemyslis vazne!! a teraz co sa stalo? (mne este nikto nic asi nenahlasil, tak som nevzdelanec)..

christie12
18. bře 2013

@pa_mi ano aj ja som sa rozhodla, ze ani slovo o vajku a spermii 😀
dufam! ze pomoze 😉

lauritka
18. bře 2013

@christie12 no nic, uz ich mam stiahnute, takze kto bude chcet testiky, piste mi IP... co uz.. kvoli tym par euram si predsa nebudem zakladat zivnost aby soom bola PRO. 😠

pa_mi
18. bře 2013

@lauritka boze to su uz naozaj hlupane niektore zenske 🙂 🙂 🙂 ale tak nevadi, my stale odberatelky vieme na koho sa obratit 🙂

zora256
18. bře 2013

@pa_mi ĎAkujem za rady🙂

pa_mi
18. bře 2013

@christie12 😀 😀 😀 no hada. oni si mozno potom este viac v strese ako my 😀 😀 😀

pa_mi
18. bře 2013

@zora256 neukazuje to graf. musis iny link, len ja womenzone nepoznam

christie12
18. bře 2013

@lauritka kravy ... vsak a my ta radi odporucime dalej.. nech si vys*** oci!

christie12
18. bře 2013

@pa_mi ved toto.. asi staci, ze vieme my, ze ovulujeme 😀 budeme tak priblizne spolu ovulovat coo 😀

lauritka
18. bře 2013

@christie12
@pa_mi je to hnus.. co sa tu deje. a to nie len toto, ale tie hadky vsade, nahlasovanie skupin, atd atd

zora256
18. bře 2013

@rica1 ĎAkujem za rady 🙂Mne vystúpila 14.3.na 37,1 a dnes bola už len 36,9 ja si meriam v pošve.Tak čakám kedy mi ms príde,keďže dnes mám už 46dc a mala mi prísť 28.2.lenže 12.2 na 12dc som krvácala lebo mi praskli cysty na vaječníku,a tak mi ms neprišla,tak som zvedavá kedy príde lebo aj ovu hlien som mala na 28.2. som mala hnedý výtok a aj na 1.3. a od vtedy už len číry výtok bol zo 3dni,a od vtedy nič.Tak neviem a to testy ešte mi neukazujú že by som bola tehu.Tak som zvedavá či bude klesať alebo stúpať tá teplota.

pa_mi
18. bře 2013

@lauritka ako ja to tiez nechapem a pride mi to naramne smiesne cele. ao keby fakt nemal vo svojom ubohom zivote co robit len smejdit tu a robit ostatnym zle 😀 😀 😀 choreeee

@christie12 nooo, uvidime, lebo sa mavam tu blbu ovulu az tak na 20DC. bohvie ci teraz bude skor (inofolic), hadam hej 😀 😀 😀 . kazdopadne, tento mesiac som rozhodnuta ze si to riaaadne uzijem 😀 😀

zora256
18. bře 2013

@pa_mi Ahoj! Mne ukázalo,ale soms a odhlásila asi preto teraz som sa späť prihlásila teraz skús znovu .

rica1
18. bře 2013

@zora256 no ja by som asi zbehla ku gynekologovi ako sa poznam nech to kukne ze ako to tam vyzera, mne ked meská 5dní tak už idem 😕 😅

rica1
18. bře 2013

@lauritka božžžžeeee to fakt niekto nahlasil ci co , nechapem preco?? to sa nesmie ci čo??? no fakt niektorí ludia no coment 🤐 😢

zora256
18. bře 2013

@rica1 Ahoj!Lenže ja tam chodím každý mesiac preto tam neutekám,nemám ani na koho nechať malého,vieš ja somt am práveže bola na 11dc pred tým ako mi praskli cysty a vahlásil,že nevidí šancu na druhé bábo,keďže on mi napísal diagnostiku PCO čo nie je pravda lebo tie cystičky nepraskajú len cysty na vaječníku,čo je môj prípad,veď ma kukal každý emsiac a len 2x za rok mám cysty a zakaždým keď som tam bola mi povedal,že som pred ovu alebo tesne po nej,tak načo tam mám utekať odporučil mi Inofolic alebo umelé oplodnenie,čo ja zatiaľ neriešim,lebo problém nemám až taký veľký príde ms a bude budúci cyklus vporiadku 🙂Ako vždy 🙂len keď mi tie cysty prasknú tak sa mi to akosi posunie celé,keďže ovu som mala po tom krvácaní.Len je otázne kedy ms dorazí...

zora256
18. bře 2013

@lauritka Ahoj!To mi je fakt ľúto,že Ti to vyviedla niektorá ženská,to je fakt hnusné čo si tu niektoré robia ... ☹ niežeby si pomáhali ale si len zle robia...

lauritka
18. bře 2013

@zora256 tak tak.. 😒
@zora256 hej , ze je to komercia.. pritom kopec ludi tu objednava zo zahranicia a predava.. ze je to pomoc pre kocky, ktore si to sami nemaju moznost objedat.. tak uz je zle..
ved aj tu skupinu uz zrusili, objedavanie zo stranok zo zahranicia.. tiez im to niekto nahlasil... 😨

lauritka
18. bře 2013
rica1
18. bře 2013

@zora256 hmmmm tak to mas trosku vaznejsie, s tými cystami.. tak potom už len čakať asi 😕 ja mam tento mesiac tiež posunutú ovu ale to asi preto lebo som sa davkovala femi kvapkami a pila alchemylku a ja mavam cyklus pravidelný tak to asi preto mi to neurobilo dobre, teda dufam že to je týmto a nie iným problémom..

zora256
18. bře 2013

@lauritka Tak tiež som toto čítala včera vnoci jedna sa tiež sťažovala,je to hrozné samy si ženy robia stým zle asi sú príliž sprosté,aby pochopili že nielen tým ktoré nahlásia robia zle ale aj ostatným a časom ajs amy sebe ke´d budú ony chcieť niečo stadiaľ objednávať...proste nemám slov,je to na hlavu padnuté...

zora256
18. bře 2013

@rica1 Neboj iste aj to robí čo všetko sa snaží si pomôcť žena len aby sa podarilo bábo,a just sa to viac po...ie.Ja som brala Duphaston ale aj ten mi lekár vysadil kvôli Inofolicu,ktorý ešte nemám,počkám ešte asi 1mesiac kvôli peniazom je to moc keď na mesiac z lekárne vyjde aj na 50eu a z www.magister.sk je 3balenie ktoré je presne na mesiac 36eu+poštovné.Tak uvidím,hoc dúfam,že sa zadarilo hoc sme mali pomenej sexu,ale čo už,aj malý sa just vtedy zadaril a tiež som posledný emsiac brala Duphaston a tiež mi lekár odporúčal umelé oplodnenie,na ktoré sme nešli.Tak len čakanie ostáva

lauritka
18. bře 2013

@zora256 ved prave.. a urcite no nahlasila nejaka mamicka, ktora sa uz o dieta sazit nemusi 😠

zora256
18. bře 2013

@lauritka Je to možné a ak sa bude snažiť o pár mesiacov či rokov tak si môže trhnúť...