Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

katka444
18. kvě 2009

ahojte, co sa to tu riesi 😕

pata31
18. kvě 2009

Simi 😒 tak sa drz, kasli na kona, urcite ti to prospeje.. 😵

flamenga
18. kvě 2009

nella presne 😀 Tento cyklus som nemerala (lezala som v nemocnici a bla bla bla) a bola som z toho chora, ze od stredy som sa chystala na kramy 😀 a dorazili az v nedelu 😠 Nemala som odkial vediet, kedy sa im uraci 🙂

benjina
18. kvě 2009

Jinak i já se přidávám k simib, už mě to nebaví se pořád sledovat a takové věci myslím si,že to je opravdu na mojí psychiku špatné a proto se nám nedaří, žiji koněm a není to dobré a musím se pořád sledovat, takže sem také budu chodit o podstatně némě než jsem chodila, nedávám to za vinu koni, ale pořád na to myslím když jsem tady a bavíme se o tom.Takže já teď dva měsíce budu zkoušet jenom ovu test ale jenom abych věděla kdy mohu začít brát duphaston a na zbytek prdím, fakt mě to dost ničí.Už jsem si vymazala ze záložek i graf abych tam nezapisovala, ale bude mi smutno za vámi, ale nakouknu sem jak se mi tu máte a jak se vám vede, bude to sice těžké, ale snad to přežiji, myslím tím že si s vámi nebudu psát denně.

Nellie: jinak hlásím že domeček zabral už mi manžel volal z práce že už to tam všechno zase řeší, tak to prý přikořenil tak jsem zvědavá co mi poví až se vrátí.Musím tam dát další fotku ze stavby aby tomu víc věřili. 😀 😀

vladka.t
18. kvě 2009

....presne preto tu chodim tak malo a aj ked tu som tvarim sa ze nie som 😉 ahojte

benjina
18. kvě 2009

ale jinak to střetko určitě uděláme a tam to všechno probereme a bude nám lépe. 😉

bublinka11
18. kvě 2009

Kocky, ja ale viem, ze caste chodenie na konika mi na psychike nepridava...Shaarka ma isto v niecom pravdu. Nellie, ty merias, aby si zistila, ci mas pravidelnu ovu, to uznavam. Ale ja napriklad ovu mavam pravidelne, krasne grafiky, krasne cykly...a skonci to mrchou. Konikovanie ma priviedlo k velkemu sledovaniu sa a sledujem na sebe aj take veci, ktore by som si inak nevsimla. A hlavne si hladam diagnozy...dnes som preluskala celu temu endometriozy, lebo ma rano zobudila MS silnou bolestou a tak som to hned pripisovala tomu, ze mi cosi musi byt...
Aj sam gyndos mi povedal, ze by nemeral, lebo HP a aj vysetrenia su O.K. Mne to doteraz neslo nemerat. Vzdy som pred MS zacala alebo po ovu. Skusim bez toho??? Uvidim. Sem chodit budem, nezabranim aspon citaniu si vas, lebo mna kazdy uspech snazilky meratelky posuva dalej, ze to ide...
Hlavne take priklady ako Danuska, Stansun a podobne mi vzdy zdvihnu naladu, ze to ide!!! 🙂

bosorkajarka
18. kvě 2009

Ahoj holky uz jsem tady dlouho nebyla se omlouvam 😅
Tak alespon posilam poradnou davku 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

benjina
18. kvě 2009

bublinka: přesně tak asi před dvěmi dny jsem četla také o endometrioze, ale jenom kvůli tomu, že to bylo na příbalovém letáčku, že duphaston na to pomáhá tak jsem chtěla vědět co to je a docela mě to vyděsilo, ale já mám bolest tak jenom půl hodinky a to je vše při mrše, ale vím o čem mluvíš, když tu řekne některá, že jakou má diagnozu tak se na to podívám a hned si myslím, že to mám i já tak jsem se rozhodla, že to musí přestat a budu věřit doktorům.Jinak i já vím, že probíhá ovulace u mě a teplotky se drží, ale problém je v tom, že se neudrží až tak jak bych si přála, ale i to jednou přijde. 😀

nellie_
18. kvě 2009

benji no vidis takze vilovy osial zabral.. 😀 😀 😀

Bubli citim to ako ty... mna tiez uspechy merateliek pocuvaju dalej... 😉
ale ja to proste beriem tak ze kazda sem chodime z vlastnych dôvodov a je to len na kazdej ze ako to na nu vplyva a ci to je dobre, alebo nie je....
a mne sa napriklad podarilo sem nejst od piatku.. 😀 😀 😀 co je tiez velky pokrok.... 😀
a uz som si davala aj ja sama zaväzky ze si vas budem len sem tam citat....ale ked mne to moje prsty nedovolia sem neprispiet... 😀

vladka.t
18. kvě 2009

Neviem preco to tu tak rozoberate konik je na to aby si baby postazovali,poradili navzajom. Komu sa nepaci ,chodit sem nemusi a ani prispievat a plakat moze doma do vankusa.... Kazdi nech si vyberie svoju temu ktora mu sedi. Ja chodim len do tejto a musim priznat ze vdaka niektorym osobam coraz menej. 😔
Ale rada si vas precitam 🙂

nellie_
18. kvě 2009

vladi toto si uplne perfektne napisala... 😉
uplne sa s tym stotoznujem....a nejak ma uz dnes prechadza tiez chut sem chodit.. 😉
shaari ja ti este aj podakujem za to.. 😉 😀 😀 😀 😀

vladka.t
18. kvě 2009

nelie 😵 aj som ta postradala cez vikend,kam si zmizla?

bublinka11
18. kvě 2009

Vladi ja uznavam, konik je na to, aby sme si navzajom poradili, povzbudili jedna druhu, ale v ramci normy. Mne ta moja norma akosi unikla a prve, co som zapinala PC bol konik, obzeranie grafov, hladanie diagnozy, mrncanie preco ostatne maju // a ja nie. A to uz nie je O.K. Keby som to dokazala ako ty, ze sem pridem len obcas, tak chodim dalej...len asi som slaboch!

nellie_
18. kvě 2009

no ved uz som si davala tu pauzu konikovsku vladi 😉 😀
ale ake to bolo krute ked drahy cital jeho sport na nete a vzdy ked sa vzdiali tak ja som sa tam hned nanominovala a uz fical konik ale teraz sa mi podarilo ani len nepachnut za pocitac bolo to tazke ale slo to 😀

len tu v kancli mam zas pomenej roboty tak tu to bude horsie.. 😀
asi ozaj prikazem kamosovi adminovi nech mi to tu blokne...konika a vsetky jeho svadbove a strechovske odnože, lebo to by som sa dokazala cez ne sem prekliknut 😀

shaarka
18. kvě 2009

hm, chapem, moje prispevky sa tazko citaju. ze svojska. aj to chapem.
ano, ovulku zavidim. ale nie tak, ze by som ju ja chcela mat ja na ukor inej baby.
ale dotklo sa ma vyjadrenie, ze by som bola zatrpknuta, alebo nepriala // komukolvek inemu...
asi mam len vela casu (kedze nemam ani pred ovu a ani po ovu a menzes pride vzdy po liekoch) - a tak sa tu montujem do vsetkych inych. ibaze nie s tuzbou uskodit, ale naopak - pomoct. mozte vy (vy vseobecne) pisat, ze sa AZ TAK nesledujete, ze LEN ovu test urobite, ze ani neviete, ktory DC ste a podobne. to mi je fuk. ja som len fakt v dobrom umysle odporucala vypnut - UPLNE! (od kona). a to sa neda nejakymi ombedzeniami, to sa musi uplne.
i ked uznavam, asi to nie je jedina cesta ako otehotniet (vid danka a stansun, napr.)

ok, baby, nechcem aby ste tu prestali kvoli mne chodit, alebo kvoli mne nechodili, ci nepisali, a kedze som v mensine, uz tu do Grafov nepachnem 😀 papa ***

PS: aj tak si myslim, ze som trafila klinec po hlavicke, preto ste sa do mna obuli, ale nech sa paci 😀

shaarka
18. kvě 2009

a poprosim niekoho, kto ma moznost a chut a cas, aby prevzal do 14. pokracovania temy linky na grafy z mojho blogu a aktualizoval ich 😉

katka444
18. kvě 2009

tak mne konikovanie pomohlo. tu u nas kazda otehotnie skoro hned na prvy sup. keby nebolo konika, tak si myslim ze som asi nejaka vadna alebo co. ale tu som zistila, ze niesom sama a ze je veeela parov, ktorym sa nadari i napriek tomu, ze su zdravi.
a merat teplotu ma bavi. viem presne kedy je ovu a ci sme sa trafili a kedy skusat testovat. nestresujem, ze ked som 29 DC tak uz som isto tehu, lebo mi 1 den meska, lebo cyklus byva 28 dnovy. vdaka BT viem, ze ja ovu na 14 DC nemavam. ale neskor. a to vsetko ma ukludnuje.

vladka.t
18. kvě 2009

bublinka mne ked je niekto proti srsti a jeho prispevky su uz prehnane tak ich ani necitam ale preskakujem 😀 mne osobne konik dost pomaha kedze v ke nemam ziadnu rodinu,kamosky a mojho mm uz nebavi donekonecna pocuvat o BT 😅 a klavesnica vela znesie 😀 😀

vladka.t
18. kvě 2009

nelie odkial vlastne si?

gresa
18. kvě 2009

Ahojte,
poradíte mi?
V piatok som dostala mrchu, no trvala iba jeden deň. A BT mám 36,7. Ale odkedy si meriam BT, tak najvyššiu teplotu som mala 36,9. Tak sa mi zdá táto 36,7 po mrche vysoká. Či nie?
A pobolievajú ma vaječníky, aj maternica. Čo vy na to?

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

katka444
18. kvě 2009

gresa a aku mrchu inak mavas? skusila by som test ak neklesne teplota.

gresa
18. kvě 2009

No ja nikdy nemám dlhú mrchu, také 2-3 dni zvyčajne.

katka444
18. kvě 2009

a ako silna bola ten jeden den?

katka444
18. kvě 2009

shaari, neblazni. ved ta nikto nevyhadzuje. len proste kazdy ma svoj nazor. nemozme sa tu stretnut vsetky s tym istym nazorom. to by bola naaahodicka 😀 😀 😀

gresa
18. kvě 2009

no práveže nebola až taká dosť silná a k večeru už slabučká

benjina
18. kvě 2009

shaarka: no já mám ráda, když napíšeš co si myslíš a né takové to chlácholení, protože to potom bolí ještě víc, když si člověk dává falešné naděje a pak nic, ty jsi mi dost pomohla první měsíc a všechno co vím o BT jsem pochytila od tebe, takže jsem ráda, za to, že jsem tě tu poznala

Jinak i mě pomohlo to, že jsem tady četla ty příběhy od každého a zjistila jsem, že na to nejsem sama, ale už stačilo, ale je pravda, že to je každého rozhodnutí a záleží na tom jak se k tomu postaví.

evina0
18. kvě 2009

Sharka ja som toho nazoru ze psychike je ovela lepsie bez sôedovania sa..ja som sa sledovanim az moc trapila..merala a sledovala 7 cyklov a potom mi diagnistikovali aj tak ednom..momentalne neriesim co sa tyka dietatka nic a po liecbe som rozhodnuta uz sa tolko nesledovat a nehat psychiku na pokoji 🙂 🙂 ja som teraz napr stastna ze si nemusim rano merat Bt a odmietat manzela so slovami nemozme mat sexik musim si najskor zmerat BT a ze ked som mala plodne dni a manzel nemal chut tak som sa nahnevala ze koli nemu zase tento mesiac nebudem tehotna..Proste to neham tak a uvidi sa co s nami bude,,toklo moj nazor

evina0
18. kvě 2009

bvenji moj nazor je taky ze vsetko s mierouz a kedze sa nam starsim snazilkam nedari a stel cosi by sme mali riesit tak to neni pre nas dobre..je fajn sa poradit vzajomne ale nie stale mlet o tom istom..je tak??????

cukruska1920
18. kvě 2009

Ahojte... 😵 😵