Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

vavrenka
7. pro 2012

@agaven aj ja sa hlasim do klanu 2013 😀

agaven
7. pro 2012

@vavrenka ved ja sem aj tak musim prist potom budem blba a zase pridem na radu k laurike asi tak..ta vie hned ci bola ovu alebo nie.No co urobim.

agaven
7. pro 2012

@pechlinka ja mat take teploty..to bolo len raz a test bol pozitivny a mrcha dosla na 33 den 😝 si dobre ja som na figu po vyvolavacke stale jemne spinim..ze potom pridite zastavime to?? co som pokusny kralik?, najprv closti lieky, potom vyvolavacka a nakoniec zase inekcia a zastavit to?, kaslem na to pockam kedy sa ms rozbehne do januara a ked nic ocikam test a podla toho zase nejako budem riadit a behat co zase bude so mnou...a lekar nebojko do konca decemb.dostanete ved hej ja si pockam aj na cely mesiac...ale toto ruzove spinenie obcas tmave len ked sa vicikam uzas...a potom si to zaznac kde ako cyklus a ze aj lekar ze s toho boli ani on nevie ze pockat kym sa to upravi na normal a zacneme znova s liecbou a clostikom..no super..a on to ako rata?? ved som zase mala mat druhy cyklus od 10/12 decembra asi rata už aj s meskanim..bezva..tak asi mne naruza menzes ten clistik..a ze pomaha nie mne nie ved ledva malo vajicko na 12 den cyklu 10 a on je moc male..tak naco to pchat ked nevie ani po liekoch rast vajicko?? 😠

pechlinka
7. pro 2012

@agaven Fiha..to je mi luto.. :( je to vsetko naprd.. :( u mna tak isto..v marci bola laparoskopia...potom 3x IUI...a teraz snazilkujem..doma...neuspesne... :( Taketo poovu teploty su u mna normalne.. 🙂 to sa potom strasne tesim..a potom pride mrcha... :( teraz bola ovulka u mna az na 26DC....tiez som mala 19DC folik len 12mm.. :( teraz uz len cakat kedy dorazi mrcha.. :( V utorok sa chystam do gyn-fivu...na konzultaciu k IVF... :( nemam uz co riesit...dufam...ze s tymto to aspon vyjde.... :(

agaven
7. pro 2012

@pechlinka no ale ja budem mat 36 r.mne už tikaju hodiny..moje zlatko tiez si si vytrpela ach jaj ☹

lagunasa
7. pro 2012

@pechlinka no monzo nie ale už má začátkuja aj podbrusko pobolievat. už cakam len na spinenie a je to jasné.
a ty ma tuším s tým pomalým výstupom nasledujes 🙂

pechlinka
7. pro 2012

@agaven Ja budem mat buduci robk 32 rokov...tiez nie malo.. 🙂 ja stale dufam..ze sa to podari.. 🙂

pechlinka
7. pro 2012

@lagunasa uvidis... 🙂 snad to dobre dopadne.. 🙂 no..ano...teplotky su u mna pekne...co ked o par dni pride mrcha...a nic z toho.. :(

kristinka9
7. pro 2012

@lagunasa ja presne neviem ako pôsobí, ale mám tam asi tri hormony, ktoré mi vôbec nefungujú a sú vysoko vysokánsko nad normálnymi hladinami - zapamätala som si len ten LH hormon. No s tým priberaním si ma nepotešilo, pribudlo mi par po vysadeni HAK a teraz znova ak par pribudne, tak to bude hrozne ☹ dúfam, ze aspon pomôže na to, na čo má

zelovocka
7. pro 2012

@adeala hmm, sranda, ktovie, ako sa to bude vyvíjať, som fakt zvedavá na tvoje ďalšie teploty 🙂
určite meraj prosím ťa, lebo to by bolo, akoby mi vypli obľúbený seriál 😀 😉

zelovocka
7. pro 2012

@kristinka9 ahoj, nevyznám sa do tých liekov, ale veľmi ti držím palce, nech zaberú 🙂 a čo sa týka priberania, tak každej tie hormóny zaúčinkujú inak, nemusíš 100 % pribrať 😉 ja som kedysi dávno brala HAK a tak mi nesadla, že behom jedného mesiaca som išla zo 49 kg na 41, strašne mi bolo zle 😝 a môžem ti jedine odporučiť cvičiť, teda ak necvičíš... skús jogu alebo Mojžišovej metódu - nielen že nepriberieš, ale si aj krásne prekrvíš celé telo a panvové dno a otehotnenie bude následne ľahšie 😉

zelovocka
7. pro 2012

@mariankamk dokeluuu ☹ ale čo ten OPK + na 17DC? 😕

zelovocka
7. pro 2012

@pechlinka mojka, silno držím palce, nech to vyjde. či už teraz, alebo potom IVF 😉
@agaven aj tebe cica. budúci rok je náš - rodíme 😀 😵 aj s @vavrenka 🙂

lagunasa
7. pro 2012

@kristinka9 no osobne neviem na so ma pomoct lebo dufikom hormony len pridavas ...... a ty ich mas dost, az moc. ono doktori niekedy davaju dufik ako univerzalne riesenie.

pechlinka
7. pro 2012

@zelovocka Dakujem... 🙂 urcite to vyjde vsetkym babam... 🙂 verim tomu...buduci rok stupne slovenska populacia o velaaaaa.. 🙂

lagunasa
7. pro 2012
mimus
7. pro 2012

Dobre ranko. Ja som dnes spala ako dieta 🙂 po dlhsom case ma zobudil az budik. Boli ma strasne brucho. Podstatne silnejsie ako mrchovsky. Vlozka cista, ale krvacam vzdy ked idem na vecko. Chcela som ist k lekarovi, ale az do utorka nema nic volne. Vraj ak mam silne bolesti mam ist na pohotovost. Tam sa mi ale nechce, kedze tam presedim 4 hodky minimalne a na to sa necitim. Som dost slaba a nechcem nachytat dalsie choroby. A aj tak by mi nic nedali. Za tie roky to uz poznam.

@denka01 aj ja som podla prs vedela, ze je zle. Uplne ma prestali boliet a boli opat makke.
@kristinka9 aspon mas liecbu tak sup sa na nu. Uvidis, upravi sa cyklus, telicko a bude aj babo.
@lagunasa aj ja dufam, ze ta teplotka este stupne a ty sa dockas 😉

anait
7. pro 2012
misha1986
7. pro 2012

baby ja sa chcem len opýtať je grafy nerobím ale sem tam si pozriem tie vaše, tak sa chcem opýtať čo v nich znamená ked vyznačíte W a E zeleným????diky

zelovocka
7. pro 2012

@anait aká vysmiata 😉 🙂 pekne sa držíš.

zelovocka
7. pro 2012

@misha1986 to je plodný hlien - W - watery (vodový, číry) a E - eggwhite - konzistencie vaječného bielka 😉

anait
7. pro 2012

@zelovocka to sa rehocem na tom, že dobré ráno, šak už som 5 hodín na nohách 😀

misha1986
7. pro 2012

@zelovocka díky a sexík ako značite??

katarinka_brnka
7. pro 2012
zelovocka
7. pro 2012

@anait no super, už by bol aj čas na dopoludňajšieho šlofíka, že? 😀

zelovocka
7. pro 2012

@misha1986 ten je v riadku BD (= Baby Dance 😉 ), buď krížikom (X) alebo ako večerný sex (PM), prípadne ranný (AM). niektoré holky majú ale riadok so sexom nezverejnený, je to na tebe, či chceš ukázať, alebo nie 🙂

zelovocka
7. pro 2012

@katarinka_brnka super, gratulka 😵 ako sa cítiš? 🙂

katarinka_brnka
7. pro 2012

@zelovocka dobre len v noci uz beham aj 4x na WCko ale inac super

kristinka9
7. pro 2012

@zelovocka joj ďakujem si zlatá. No tiež verím, že mi tie lieky pomôžu a budem môcť otehotnieť. Včera som zostala u tej doktorky normálne v šoku, keď mi začala hovoriť tie hodnoty. Musela som vyzerať riadne komicky. No nevadí, uvidím za pár mesiacov, čo bude a či sa mi to upraví a budem môcť vôbec otehotnieť..