Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

misuuulko88
14. pro 2011

@abriela ja som to uz niekde pisala... Ze som po internete pokukala stovky vitaznych bazlanych grafov a nasla som v tej velikanskej kope chlapcekov, len 2dievcatka, ktore boli spoledne v plodny den...Takze asi to nebude ziadna hlupost.... Aj ked ako pisem najviac zavisi na muzovych spermiach...Pokial nema ziadne zenske spermie, alebo vo velkej prevahe muzske, mozme sa v preovulacnych 4dnoch snazit kolko chceme a aj tak nebude baba... 🙂. Len to ze sa v plodnych dnoch najcastejsie rodia chlapci som citala ze je to podla akychsi vedeckych vyskumov na 3od seba nezavyslich strankach... A ja som sa v tej mojej otazke zle vyjadrila, to ta mozno splietlo, ze si robim srandu. Napisala som , ze ma tyzden pred ovulaciou....No ja som chcela napisat, ze mam po ovulacii a teda tyzden pred MENSTRUACIOU....A to uplne meni vyznam vety....Cize sme plodili v obdobi predovluacie a aj ovulacie... Preto myslim, ze je tam nejaka sanca otehotniet, aj ked si to uz nepripustam, lebo 3mesiace nic .

misuuulko88
14. pro 2011

@st2 no 16 a 17 sme este styk mali, takze je dost mozne ze v plodnych dnoch...teraz len zalezi ktore spermie budu v cieli prve a ci vobec nejake uspesne dosli :D. Tiez som myslela, ze v tom obdobi osm bola, ked to tak rapidne kleslo, len skoda, ze som si to nezaznamenala... :/

misuuulko88
14. pro 2011

@leeena_4 no ja neviem, to mi sestra tam znaci..ja som si to znacila najprv na papier ale nevedela som, kde je ta prelomova ciara, pod krotu ma klesnut, ked pride menstruacia... 🙂. a ako to myslis, ze doma vam to moc nejde? Ty ides na umele oplodnenie? Alebo? 😀 😀 😀 toto som si veru nenastudovala...

iinka
14. pro 2011

ahojte baby, už mám 5 dní po ovul. a stále mám ráno BT 37stup. ešte som takto nemala, je to ok?

leeena_4
14. pro 2011

@misuuulko88 😀 to snažení nám doma jde, ale mám nemoc vaječníků a ovulaci mám spíš výjimečně, takže proto musíme na umělé. To první miminko bylo taky z umělého.

misuuulko88
14. pro 2011

@leeena_4 viem si predstavit, ake to musi byt namahave..Kamaratka len 23rocna je momentlane po 3tom oplodneni za kratku dobu...normalnou formou by neotehotnela a 2krat o to do 2tyzdnov po oplodneni prisla, nakolko mala oslabenu maternicu...Den pred vianocami sa dozvie vysledok ze je alebo nieje tehu 🙂. Krasny to darcek k vianociam, ak to vide, vsak? No keby aj nam vyslo, mame to same.... a po kolkom oplodneni si uz? Ci toto je druhe? no netreba to vzdavat...niektorym zenam to vinde az po 4tom...a to si uz vedela aj pohlavie mimi? v kolkom tyzdni si bola?

leeena_4
14. pro 2011

@misuuulko88 povedlo se nám hned na první inseminaci, takže tohle bude druhý pokus a zkoušet to budeme klidně do aleluja 😀. Byla jsem na konci 13tt na screeningu a tam se to zjistila a na začátku 14tt jsem byla na interupci. No byl by to ten nejkrásnější dárek, ale já už jsem trpělivá, když nebude, nevadí, dočkám se.

misuuulko88
14. pro 2011

@leeena_4 tak to je super, ze sa Vam to podarilo hned na prvy pokus....Nemate sa teda pri druhom coho obavat 🙂. Ja ked som cakala prve, tak som si povedala, ked mi brali krv na vrodene vady atd....ze aj keby to bolo chore, nedam si to vziat! Ale ako vidim teraz tie chore a casto i umierajuce deticky, tak som zmenila nazor.....Jednak by som sa nedokazala pozerat na to, ako moje dieta trpi...asi by som sa zrutila, ze mojou chybou sa teraz trapi.... A mam dost ze sa teraz nebeham pri tom mojom cirkasovi...Chlap ako vysity...hyperaktivny az moc 🙂. Preot by som chcela druhe dievcatko...mozno bude kludnejsie :D, ale to by sa nesmelo udat na nas :D. A uz mas presny termin, kedy ides na umele?

leeena_4
14. pro 2011

@misuuulko88 Ten náš by prý pravděpodobně nedožil porodu, měl i špatné srdce. Ale i kdyby to byl "jenom" down, vzdali bychom se ho. Obdivuju ty, kteří to dokážou, ale i je lituju a nechci žít takový život.
Přeju ať ti holčička vyjde, ale hlavně ať se povede a je to v pořádku. Já asi začnu s injekcema mezi svátky a uvidíme, jak porostou folíci a kdy bude inseminace, zatím není přesný termín 😉

misuuulko88
14. pro 2011

@leeena_4 presne aj kamaratka si pichala injekcie....bola cela dopichana....pribrala dost vela a uz jej zaclai rast aj chlpky nad perou normalne...fuzky :D. ale teraz im zmrezili 5vajicok uz hotovych a vzdy ked im to nevynde uz len do nej vlozia nove bez akehokolvek zakroku.... zalezitost 5minut. No ja by som pri prom zmyslaa tak isto...keby mi povedali ze ma down, tak by som sa ho tiez nezriekla..no teraz by som tak urobila....v ziadnom pripade by som si nedala nikdy vziat dieta, ale tiez by som sa mu nechcela postarat o zly zivot...chore deti velmi trpia...a viem, ze by som to nezvladla sa starat on celi zivot....s manzelom by sme neboli uz nikdy sami...neviem si to predtavit vobec....deti zboznujem, ale nedovolila by som, aby sa moje dieta trpailo a bolo celi zivot same lne s nami a trpelo posmesky okolia.... Tiez nechapem tie, ktore si to nechali...ci to zistili az po narodeni ,alebo ako

leeena_4
14. pro 2011

@misuuulko88 no o kilech mi ani neříkej, přes rok se cpu hormony a má to svou daň, ale tak nedá se svítit. Já chápu proč to udělali a neodsuzuju je, ale my jsme se rozhodli takhle. Jinak kamarádce přeju, ať to vyjde.

st2
14. pro 2011

@misuuulko88 to neva podla grafiku bola a to je najdolezitejsie 😉

misuuulko88
14. pro 2011

@leeena_4 Ja som mala zas strasne problemy v tehotenstve s vahou, mala som aj hypertanziu...Ked som otehotnela, mala som 68kg ( predtym som mavala ledva 57) a ked som sla na sekciu, cisarsky rez, uz som mala nejakych 106kg :D tucna ako prasiatko....len tak tak ze som sa negulala..A teraz mam aj s topankami 57-58kg...takze nebojkaj nic, porodis, vybehas pri detvakoch a hned budes ako prutik 🙂. A koko si ides dat vlozit? Jedno ci dve?

misuuulko88
14. pro 2011

@st2 ano ano je, ale ja chcem mat len 2deticky...chlapceka mam este dievcatko...a po dievcatko strasneee tuuuzim ako nik...keby mi teraz niekto povedal, ze mi je sudene mat len chlapcov, alebo ze nas ocko ma len muzske spermie, asi by som sa do snazenia nepustila.... Nepopriem, ze ked sa to podari a bude to opat chlapec, ze nebudem trosku sklamana....Budem .. :( Ale zato stastna, ze to bude zdrave a moje 🙂 teda nase.... A potom sa mozme pustit aj do tretieho, lebo ta dievka ma bude fuert lakat...A ty este babatko nemas? Ako dlho sa snazite?

st2
14. pro 2011

@misuuulko88 🙂 zlataaaaa, neboj bude dievcatko, ked tomu budes verit tak proste bude, poznam kocku ktora sa tiez tak snazila pokial nemala babu, ma troch chlapcov a az stvrta je dievka
a veru my este nemame,ale to je nadlho a snazime sa tiez uz dlho

leeena_4
14. pro 2011

@misuuulko88 týjo, parádně jsi to zhubla, klobouk dolů a pro mě je to dobrá zpráva, že možná ty hormon-kila půjdou pak dolů 🙂

misuuulko88
14. pro 2011

@leeena_4 t akamaratka brala tiez tie hormony dlhsie...asi cca pol roka...potom si uz prestala pichat, lebo jej vajicka oplodnene zmrazili a vaha jej zacala zas klesat...a je hrozne vela mamiek ktore po porode schudnu temer v mometne...Ked som sa po porode v nemocici na druhy den postavila na vahu a bolo tam 102kg, tak mi bolo az do placu..ale ked som prisla o tyzden domov a vaha bola 85kg a tyzden na to zas 75kg, hned lepsi pocit :D potom som chvilku chodila na korcule....po mesiaci od cisarskeho na korculiach....zdravy clovek by nepochopil, kolko som riskovala...ved by ma vydrndalo, ta vykrvacam :D..ale potom som uz necvicila ani nic a slo to samo dole :D. Dost som pribrala myslim si ze aj preto, ze som tehu prestala fajcit a po porode ked som uz nekojila zacala opat...tak o kilecka sa neboj...maju v sebe nejaku pricinu...a prijemnu 🙂

misuuulko88
14. pro 2011

@st2 Tak ja zas 4deti nechcem...ked si predstavim ze by som mala 4deti, chlapov po mojim muzovi, tak radsej slucku dam po rokoch :D. To akokeby som mala 5detiiii :D. No verim verim snazim sa teda...preto skusame styk tesne pred ovulkou....ale clovek si nevyberie....hlavne slovo maju v tom muzovi kamarati maly :D. Mas asi nejake zdravotne problemy....a nemozes klasicky otehotniet typujem... Neboj nic, aj to pride..Ved kolko deti beha po svete 🙂. Romskym spoluobcanom by mal panbozko na plodeni ubrat a nam, co po detoch tuzime, pridat 🙂 Niesom rasistka, ale je to bohuzial tak :/

abriela
14. pro 2011

@misuuulko88 tak drzim prsty nech su //.
Aj ked staci pozriet do inych tem (zomrelo mi dieta, potrat v 2 trimestri), a nebudes urcite riesit, ci je to clapcek, ci dievcatko 😒

ktore
14. pro 2011

@mattuliatko30 neviem ako ist na to mne to tiez urobili.ovu mi ukazal graf na 6.12.nemam moc casu dnes pisat dcerka vysoke teploty

ktore
14. pro 2011

@mattuliatko30 skus ist do forumu GRAFY A TAM TI PORADIA URCITE.JA TO TIEZ NEVIEM VOBEC.

andrejta
14. pro 2011

@tesoro ahaaa, chapem 😀 , tak drzim palce nech sa to dnes uchyti 😉

ktore
14. pro 2011

@mattuliatko30 vidis uz som cela dnes osprostena pisem ze mas ist na grafy a tu sme.
@st2
@leeena_4
@abriela
@misuuulko88 baby neviete poradit @mattuliatko30 ako si ma dat graf na fertiliti????

st2
14. pro 2011

@mattuliatko30 no co stale sa ti tam neda prihlaisit, skusa pozreit do albumu riana12, ona to tam ma tusim popisane

misuuulko88
14. pro 2011

@abriela Viem videla som je mi to ľúto, muselo to byt strasne.... Ja viem, ze je prvorade, aby bolo zdrave..Ale ja uz jedno dietatko mam, takze kazda maminka tuzi po dievcatku ked uz chlapceka ma, alebo naopak 🙂. A mylsim si, ze v dnesnej dobe plne stacia 2deticky a ked to bude chlacek, tak budem pokusat aj s tretim.... Preto by bolo jednoduchsie mat dievcatko...ak sa vobec niekedy este zadari :D

pempusik
14. pro 2011

@mattuliatko30 tak som sa kukala este raz na to fertility. Staci, ked si kliknes na http://www.fertilityfriend.com/ -> start charting now -> vypln prihlasovacie meno a email -> next -> potom vyplnis este heslo, ktore bude pouzite v pripade, ze zabudnes to, ktore ti poslu -> finish. Dalej som sa uz nedoklikala, kedze account uz mam. Dufam,z e teraz sa uz k tomu dostanes.
Resp. ak si kliknes na ktorykolvek sharovany graf tuto na stranke, tak hore v pravom rohu mas "Join now - free" 🙂

mattuliatko30
15. pro 2011

@ktore ajoj...tak ako ide graf?....drží sa?...ja dnes stále 37,1 včera 37,0 tak dúfam,že nepríde....aspoň do soboty 🙂 zajtra máme večierok...tak by som tam isto skapínala.....🙂)

st2
15. pro 2011

@mattuliatko30 a grafik uz mas? podarilo sa?

tesoro
15. pro 2011

Dobre ranecko!
www.fertilityfriend.com/home/2b6d70
Aj my mame dnes vianocny vecierok a ako naschval neviem ako pojdem domov och jaj. Som si chcela vypit a auto nechat v BA....

tesoro
15. pro 2011

@mattuliatko30 nerobis nahodou pre svajciarov ked mate party vo stvrtok 😉 ?