Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

piacere
4. zář 2012

@peteva85 nie, tehotenstvo sa dá zistiť podľa teplôt až vtedy, ak ti PO termíne mrchy teplota neklesá, drží sa na poovulačných hodnotách a krámy meškajú... ale v tom čase má už väčšina snažiliek ocikané tony testov 😀
Jedno je však isté... ak ti v čase od ovu do termínu mrchy neklesne teplota na jeden deň, teda teoreticky nie je v grafe implantačný pokles, to ešte neznamená, že sa vajíčko nemohlo uhniezdiť a teda že nie si tehu 😉 Ja by som na tvojom mieste už testovala, ak máš 4 dni do mrchy 😅

zelovocka
4. zář 2012

@piacere hmm, tipovala by som ovu na 11DC tak predbežne.
ešte musíš počkať aspoň jednu teplotu, ako sa to vyvinie.

piacere
4. zář 2012

@zelovocka 😕 myslíš? To by znamenalo, že sme sa trafili 😀 Uvidíme... 🙂

snazilka1983
4. zář 2012

KOCKY CO ZAPISUJETE BT DO FERTILITY. ako si mam zacat zapisovat po kyrete ked stale spinim a nemala som este riadnu mrchu ??? ☹ chcem zacat merat no neviem ako cimi ten graf nebude zbytocne predlzovat a taak

peteva85
4. zář 2012

@piacere ja som sa este netestovala, pockam az na prvy den- snad meskajucej mrchy- ked to do vtedy vydrzim 🙂
Minuly mesiac som sa testla- mrcha mi meskala 4 dni a presne v ten den ked som sa testla aj mrcha prisla.. 😠 😠 V duchu som sa uz vytesovala lebo ja mam stale pravidelne cykly.. ale nebolo z toho nic.. Tak uvidime tento mesiac..
Dakujem za vysvetlenie 😉 😉

lagunasa
4. zář 2012

@enah moja, ale já som ta hladala ale asi si už daleko odpovedala.
no veru, zabera. aspon vidím ako funguje.
podla mňa sa to potencionalne babo chce narodit až v lete. my sme vsetci letna rodina takze máj sa mu nepaci.

zelovocka
4. zář 2012

@piacere no ťažko sa mi to odhaduje pri tebe 😉 celkovo si taká žabka studená, skoro ráno meriaš, a/alebo v ústach? dosť nízke teploty (ale to nevadííí). každopádne držím palce! 🙂

zelovocka
4. zář 2012

@snazilka1983 ahoj, na tvojom mieste by som počkala na riadne krvácanie a značila si od 1DC.
špinenie sa za mrchu určite nepočíta. po kyrete ti lekár nepovedal, kedy približne by si mohla dostať MS?

piacere
4. zář 2012

@zelovocka aj jedno aj druhé 😀 Skoro ráno, lebo pánko je zástancom toho, že ranné vtáča ďalej doskáče 😀 a meriam v ústach

zelovocka
4. zář 2012

@piacere myslela som si 😉 tak hoď grafoš aj zajtra, nech sa pokocháme 😉

snazilka1983
4. zář 2012

@zelovocka jj povedal ze za 4-5 tyzdnov by mala dorazit normalna mrcha. lenze neviem ked to bude az v oktobri napriklad ako to ten jeden mesiac potom preskocim.

piacere
4. zář 2012

@zelovocka 😀

zelovocka
4. zář 2012

@snazilka1983 vieš čo, určite počkaj na klasickú mrchu. aj keby si dovtedy merala, po kyrete máš pravdepodobne rozhádzané hladiny hormónov a teplota by ti zrejme skákala... len by si sa zbytočne stresovala.
dostaneš mrchu a zapíšeš si 1DC do nového grafu a potom už normálne meraj, ako si zvyknutá.

katka116
4. zář 2012

@moni1007 odradilo ma to, ze robim nieco uplne ine v oblasti marketingu a mam vela klientov... takze som tu druhu alternativu riesila skor ako zabavku

snazilka1983
4. zář 2012

@zelovocka okej dik za radu ja som stejne chcela merat len preto ze som nevedela ako sa dostanem do dalsieho mesiaca oktobra keby som teraz nemerala 🙂

peteva85
4. zář 2012

Baby kolko dni pred mrchou Vam zvykne klesnut teplota?

katka116
4. zář 2012

@snazilka1983 ja som tiez po kyrete a najprv som spinila a do 25 dni prisla normalna mrcha

pajiskazemlyna
4. zář 2012

@peteva85
Mně klesala dva dny před menses ..

peteva85
4. zář 2012

@snazilka1983 ja som tiez po kyrete- MA, mrcha prisla o 30dni presne.. po kyrete som spinila cca 7dni

snazilka1983
4. zář 2012

@peteva85 aj ja som mala MA no a spinim odkedy mi ho urobili to bolo minulu nedelu vrr ide mi to na nervy. som zvedava kedy dojde normal mrcha

snazilka1983
4. zář 2012

@katka116 no som zvedava kedy mne dojde. a spinila si od zakroku? lebo ja ano v ten den som krvacala a potom uz len spinim

katka116
4. zář 2012

@snazilka1983 den po kyrete a potom nic a potom prislo po 3 dnoch take spinenie a ja ci to uz nie je naznak mrchy... lebo clovek nikdy nevie kedy tu mrchu dostane, lebo ten kyret uplne narusi cyklus... a potom prisla mrcha normalne 25 den. A od toho datumu si pocitam ovu, dufam ze to bude ako pred kyretom.
Vy idete hned snazilkovat ci vyckas mesiac?

piefunko
4. zář 2012

@snazilka1983 drzim palce aby si cim skor nabehla na normalny cyklus. vo ff potom zaznacis 1 dc a budes normalne merat. teraz ako vzera tvoj graf? vies ho sem dat?

piacere
4. zář 2012

@peteva85 mne klesá pred, počas aj po... 😠

enah
4. zář 2012

@peteva85 kiezby vzdy klesala.. niekedy sa ta potvora teplota drzi hore a mrcha si stejne pride. Takze, ano pokial sa teplota drzi je nadej vyssia ako ked zacne klesat, ale len ak vydrzi vysoko po 18DPO(prip. aj cez ms) je nadej na tehu vysoke. Inak moze klesnut az v priebehu ms, co nas tu zvycajne vsetky dost rozhodi. 😅 zazila som 2x za polroka.

piefunko
4. zář 2012

@lagunasa @lauritka @riana12 @enah @moni1007 @mata_ba @mattuliatko30 a vsetky ostatne baby, odkial mame to ze sa musi pit RUZOVY grep na hlienik? minule ako som ho pila nic moc a vcera nemali cerstve ruzove grepy tak som si dala 1 biely, 2 pomarance a 1 citron a dneska.... totalny pardon za vyraz ale sopel, krasne priesvitny... dneska bude cipkovany vecer 😵 😵 😀 😀

moni1007
4. zář 2012

@piefunko neviem odkial vzali ruzovy grep, ale mne munuly cyklus zabral aj celaskon vo zvysenej davke, ale asi som mohla dat aj viac tabliet, lebo to nebolo az na takej urovni ako pises 😀 😀

piefunko
4. zář 2012

@moni1007 ahaaaa aj celaskon som si dala ale iba jeden, ale rovno do pusy, bolelo ma hrdlo a bla som v aute a kedze mm je chodiaca lekaren mal po ruke celaskon 😀 zeby to bolo to Cecko? akoze vitamin C??? moze byt... no ja si kupujem relax 100% ruzovy, aj teraz ho logam, ale podla mna to tie origos vytlacene citrusy porobili... juuuuj uz nech je vecer 😀 skus aj ty mozno sa dostanes na vyssi level, ja som taky mala prvy krat teraz 😅

mata_ba
4. zář 2012

@piefunko no ja som to tu citala a baby odporucali..a aj na fertilityfriend vo forach to vraj vela spominaju...a mne sa tiez osvedcil 🙂 ale aj ta tvoja kombinacia znie super 🙂 tak asi vseobecne citrusove pldy zaberaju 🙂

riana12
4. zář 2012

@piefunko ja teda netusim, pravdepodobne grep obsahuje prospesne latky, ktore tvorbu plodneho hlienu podporuju... ale na plodny hlien staci aj vacsia davka vitaminu C 😉