Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

moukuska
2. dub 2010

natul: potom mi napis do IP 😀

elisabet
2. dub 2010

holky já se zařekla že testovat nebudu abych nebyla zklamaná stejně jako minulý cyklus, no a že testnu až nejdříve 28dc, no včera jsem si koupila těhu testy do zásoby ať mám na to úterní testování, kdyby se náhodou teplota držela, no a přišla jsem domů a stejně jsem to nevydržela a odpoledne testovala a ☹ nic ☹ bílo, snad ani doktoři nemají tak bílé pláště 😀 no je pravda že 9dpo je ještě brzy,a testila jsem odpoledne, né raní čůrání, ale už mám zase strach že to nevyjde a tak mám strach i testovat, teď jsem si určila další den na vel. pondělí, to kdyby náhodou vyšlo tak by mě manžel nezmrskal, 😀 😀 😀 to by na mě byl určitě moc hodný a na rukách nosil 😝 no ale mám už jen jeden test-mamatest no a tak nevím jestli si ho poštřím do pondělka a nebo to nevydržím a testnu dřív, asi nevydržím,,no ale chtěla bych vydržet a chtěla bych //, kdo by nechtěl, že? 😎
natul ahóóóój, no nemám čas se ti ozvat, znáš mě, velikonoce se blíží a já pořád kraslicuju co mi čas dovolí 😀

natulaaa
2. dub 2010

Eli no mi to bylo uplně jasné,že si v jednom kole 😀 😀 😀 😀

toja
2. dub 2010

ahojte ja som síce v štrajkovej pohotovsti 🙂 ,ale momentalne na to cele kaslem,minimalne kym je soldi v prahe 😀 ,rozhodnem sa podla toho,ako sa to s nou vyvrbi..
ako sa mate? ja som dnes merala,tento mesiac s ovu nebudem taka rychla ako minuly cyklus..

ella dostala mrchu? kokso 😔 😔 😔

flamenga
2. dub 2010

elisabet tak keď máš len jeden test - mamatest (ten má citlivosť 20 al. 25), tak si ho ušetri na nedeľu, pondelok 😵 Vydrž, už keď si vydržala 10 dní od ovu, tri dni zvládneš 😀 držím silno palce, teploty sú pekné, ustálené.... 😉 😵

bambi9
2. dub 2010

ahojte, tak tento mesiac nejak vsetky dostavame ms 🙄 dufam ze april bude optimistickejsi 🙂

elisabet, este vydrz par dni, je skoro 😉

natulaaa
2. dub 2010

Holky za to já skáču s teplotama jak koza,to u mě není zvykem,já mívám pěkne grafy vždycky,jen doufám,že ta laparka mi to všechno nerozházela a že MS dorazí normálně a že bude vždycky i pravidelná ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ,no jsem zvědavá

kkamca
2. dub 2010

čauky všem..hlásím konečně mrchu..tak ještě se douzdravit..a pak následuje lsk..
pěkný den den všem..

toja
2. dub 2010

natulaa to pojde jedine ak k lepsiemu 😉 ,neboj sa...
inak ostatne baby su na emimine?

natulaaa
2. dub 2010

Tojí jo jo ,no já taky přelítávám furt 😵
Kami tak fakt jdeš,tak držím palce 😵

kkamca
2. dub 2010

natulaaa:no doufám,že se z toho uspěšně vyhrabu a půjdu..do lsk mám ještě 9 dní.. 😎
jsem docela ráda,že už jako půjdu.A 8. 4 se dozvim vysledky tý štítný žlázy..co teda se stim bude dělat a nebude..vypadá to zatim na úpravu lékami.. 😒

kkamca
2. dub 2010

hele a kde všichni jsou?sem koukala že na rodince neee--

natulaaa
2. dub 2010

kami to se dáš dokupy máš ještě dost času já měla strašnou rýmu v pátek a sobotu před laparkou a na operaci jsem šla v uterý 😉 ,Jukni do IP,něco ti tam hodím

toja
2. dub 2010

emimino.cz

elisabet
2. dub 2010

Holky, díky, tak já počkám asi opravdu na toho šmigrusta 😀 teď jsem byla na fotoblogu kde jsem ohlížela fotky maminek co mají // a štve mě že některé tam sice mají nasáno datum ale né kolikátý dpo, nebo dc byly jak testily, no a taky jsem se vás chtěla zeptat, jak píšou třeba 9 den po ET, co je ET? díky moc. i jesti je to hloupá otázka tak prosím o odpověď a za své nevědomí se omluvám 😅 .
natul, já myslím že ty teploty máš po tom zákroku, je pravda že nejsem dr, ale každý zákrok je pro tělo velká zátěž a musí se s tím nějak vyrovnat, no uvidím ms určitě dojde a pak začne už snaženíčko? a nebo musíte ještě počkat než se uzdravíš?

natulaaa
2. dub 2010

Eli nemusíííííím,mámpovolení hned po MS 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,byla jsem ve středu na gyndě a vše je OK.
Jinak to ET je nějaký zpusob oplodnění,nevím přesně o co jde,ale u tohodle toho je to všechno vidět dřív,tak na to se nedívej,ale jinak ve většině případu je na 11DPO dušík,ale to taky není jisté,někdo třeba až na 14DPO,to je u každého jiné,takže zkus v pondělí a když nedostaneš MS,tak pak bych už testila denně,já jsem hrozná,já kdyby měla doma test,tak ho počurám i ted 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

flamenga
2. dub 2010

elisabet myslím, že to je "embryonálny transfer" alebo také niečo... proste do maternice ti vložia už embryjko, preto tie baby majú pozitívne testy už aj na 7 deň po "ET", lebo embryjko ak sa uchytí, tak hneď produkuje hcg, pri IUI napr., keď do ženy "dajú" manželove pretriedené spermie 😅 to trvá dlhšie, lebo je zase na tých spermijách, či sa pochlapia 😀 a vajko oplodnia... aspoň ja to tak chápem, možno sa mýlim, s umelým oplodnením skúsenosti nemám....

kkamca
2. dub 2010

návod..nemůžu to najít..přesnej..krok za krokem..písněte ip někdo

petruci6
2. dub 2010

baby co sa tu deje? vysvetli mi to niekto pls aspon do IP?

kkamca
2. dub 2010

ok...již sem to našla..děkuji

elisabet
2. dub 2010

flam, AHA 😕 no jo vždyť už si vzpomínám, máš pravdu, embyronální transfér, já úplně zapoměla jak se čtou zkratky, 😅 díky, jojo určitě do pondělka vydržím, stejně s tím ve finále nic nezměním ani neurychlím, co má být to stejně bude ať už udělám test nebo ne. No ale to čekání je hrozné, 😠 neva, trpělivost mimi přináší 😅

nicollka
2. dub 2010

natul aj ja mám teploty divné, skáče mi to hore dole a to dost dole...nechápem. No tak že by dnes nebo zítra konečně ta ovulka probehla? Ach joooo aspon ta ovu kdyby byla kdyz jsem ted s manzou celý víkend spolu

natulaaa
2. dub 2010

Nicol,ted si dole,tak možná,že už bude,každopádn to pojistěte tak i tak 😵 😵 ,A ovu testíky nezkoušíš?
No já mám jinak pěkné grafy ,ustálené,ale ted to je hnus,takové skoky jsem ještě nikdy neměla,asi za to mužei ta laparka 😠

nicollka
2. dub 2010

Nat no dnes ještě zasexíme, zítra jedeme k tchýni a tam to asi nepůjde, takže už sexík nebude ale nějak to na něho zkusím, třeba se zadaří no. Každopádně počítám už jen s dnešním sexíkem, možná zítra ráno než odjedeme.
Já mám takové skoky už rok od revize a ne a ne se dát dohromady :(

lauritka
2. dub 2010

ahojki nicollka, takze ovu este nebola hmmm... a co hlien, mas nejaky ???? ja som si to hend myslela, v minulom grafe si mala vyssie poovulacne.

nicollka
2. dub 2010

laurit nemam hlen vubec zadny. aj ten vodovy uplně zmizel 😖

lauritka
2. dub 2010

nicollka skuste este dnes poistit mozno to zajtra vybehne.

nicollka
2. dub 2010

budem sa snazit co to dá :D

babika2910
2. dub 2010

ahojte baby 🙂