Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

moni1007
16. črc 2012

@bordulka ma to aj ine bylinky. zda sa mi to naraz vela penazi aj ked som to cakala... ale ako som vcera vravela,tak mame pred vyplatou. rozmyslam, ze by som si este zatial kupila tu matersku kasicku a mm ten pantokrin a na dalsi mesiac tie kury... 🙂

bordulka
16. črc 2012

@lauritka no nemam pocit, ze by sa to rozbehlo :( nikdy pred ms nespinim, ani ma brucho neboli na mrchu, ale zajtra dam urcite vediet 🙂

bordulka
16. črc 2012

@lagunasa presne ako hovoris, ja sa budem tesit z mrchy, ako nikdy predtym 🙂

bordulka
16. črc 2012

@moni1007 ved to, ze je to vela penazi :( ale tu matersku kasicku by som ti odporucila, teda ja som ju este nemala, ale svokra ma do toho stale "tlaci", ked mali vcely, tak som to mala jest, ale neochutnala som to... svokra aj vdaka tomu otehotnela 😉

moni1007
16. črc 2012

@bordulka no vsak to ze ja mam este ten femigard, to mam teraz zaklad a k tomu ten caj a med ako doplnok a tu matersku si urcite kupim, lebo to som vela chvaly na to pocula... tak si to kup aj ty. budeme papkat spolu-.... no a na dalsi cyklus mi uz femigard nevyjde, tak si kupim tu kuru...
no a mm ma ten zihlavovy caj a med. to mu zatial staci a ked uvidim ze toto poctivo uziva,tak mi kupim bud tu kuru alebo to druhe... lebo ak to nebude poctivo uzivat, su to vyhodene peniaze 😝

katka116
16. črc 2012

@petuska86 este jasnejsia 🙂 mm uz vie?

bordulka
16. črc 2012

@moni1007 vies aky caj by mal mm uzivat? medovku lekarsku, ale nie klasicky caj v sacku, ale ususenu medovku, myslim, ze to sa da v lekarni kupit 😒 a ja som rozmyslala nad kvapkami gynex, ale ak by si sla do tej materskej kasicky, mozno by som sa dala nahovorit 🙂 ale asi az buduci mesiac

petuska86
16. črc 2012

@katka116 😉 este je v praci, akurat som rozmyslala dokedy mu to vydrzim tajit. uplne naj by bolo do utorka to ma meniny. ale tolko ja nevydrzim 😀 😀 😀

katka116
16. črc 2012

@bordulka ahoj su aj nervoznejsie dni, ale toho sme tu aby sme sa podrzali. Bola si v praci? Aky si mala den?

katka116
16. črc 2012

@petuska86 keby si mala kupeny clearblue digital, jasne by tam zajtra videl plusko a kolko tyzdnov.. Moj mm ani na mamateste ziadne ciarky nevidel pritom tam boli palice! Vydrzala som mu to nepovedat 2 dni, to bolo maximum hihi

moni1007
16. črc 2012

@bordulka a na co je dobra medovka? no zihlavovy caj je dobry na spermie, tak preto pije ten..... uz pil aj kotvicnik... a tvoj muz nieco uziva?
no ten femigard je v podstate nieco podobne ako gynex, ale gynex je vraj lepsi... ja si kupim isto tu kasicku 🙂 tak si ju kup aj ty.... 🙂

bordulka
16. črc 2012

@katka116 ahoj, bola som v praci, prave preto som nervozna 🙂 mam nechut tam chodit, uz len kvoli niektorym ludom... moja a ty si uz v kolkom tt?

petuska86
16. črc 2012

@katka116 mam jeden clear blue kupeny ze ked to uz bude iste tak urobim ten,ale neviem kedy by mi to na sto percent vyslo. na nete som citala ze ukaze az od prveho dna meskajucej mrchy tak neviem

bordulka
16. črc 2012

@moni1007 no ked mam pravdu povedat, tak neviem 🙂 ale co mam taky "recept" od jedneho doktora, tak tam je pre zenu urobena zmes byliniek, z ktorych si ma robit caj tri mesiace a popri tom ma muz jest figy a pit caj z medovky, uz som to zacala dva krat, ale nedokazem pit ten caj dlho... za den sa ma vypiť cca 1,5-2L

moni1007
16. črc 2012

@bordulka no to by som ho ani ja tak dlho nedokazala pit v takom mnozstve, by som ho bola prepita uz po prvych dvoch hrncekoch 😀 😀 😀

bordulka
16. črc 2012

@moni1007 ale zase sesternica mm otehotnela s tymto cajom, aj nejake kamaratky a zname... proste je ich dost a este mam dva plne sacky toho caju, som ho dostala. moni, a odkial si ides tu kasicku kupit?

katka116
16. črc 2012

@petuska86 to nie je pravda, mne vysiel 11 DPO 5 dni pred dostanim mrchy. Cisielko 1-2 pod pluskom avizovalo, ze som tyzden az 2 tehotna. Clearblue mi to ukazal okamzite, len si treba spravit fotku, lebo je to na displey len den

moni1007
16. črc 2012

@bordulka no opytam sa aj v lekarni a kupim si ju tam ak bude. ak nie, tam pojdem do tej bylinkarne a tam si ju kupim, lenze to mam viac od ruky ako lekaren.... no ale tak vies kazda zena vravi,ze jej pomohlo nieco ine, al e ked ho mas doma, tak pi aspon po poharku denne, aj to bude mat urcite nejaky ucinok 🙂

petuska86
16. črc 2012

@katka116 nooooooooo tak to si ma teraz pekne nabazila 😀 😀 😀 tak teraz neviem kolko vydrzim, mam este aj jeden mamatest. skusim asi ten zajtra alebo do stredy skusim vydrzat 😀

katka116
16. črc 2012

@bordulka cez vikend zacnem 7tt. No ked je nechut chodit do prace, to poznam.. Ako som zostala tehotna som mala totalnu nechut chodit do prace.. To sa mu aj vypomstilo, dobra 9 rocna praca bola prekryta poslednym rokom kedy som sa nepretrhla..

bordulka
16. črc 2012

@moni1007 jaj, ja som si myslela, ze z netu si ides objednat 🙂 no som na to zvedava 🙂 ale nebolo by nam lepsie, keby sme nic z toho nepotrebovali? 🙂 stale sa nam hadzu polena pod nohy 😒

bordulka
16. črc 2012

@katka116 ako rychlo to uteka 🙂 a uz aj pocitujes nejake tehu priznaky? 🙂

moni1007
16. črc 2012

@bordulka veru bolo by to lepsie,kebyze sa len suchneme kolo mm a sme tehu 😀 😀 😀 no z netu to je zbytocne,kedze by som platila postovne... ty si to kde kupis? a pekne si kazdy den sprav aspon jeden hrncek toho cajiku 🙂 moja, idem uz koncit. idem piect mm slanu roladu z listkoveho a uz ledva hladim sa mi chce strasne spat 😒

katka116
16. črc 2012

@bordulka nie je mi zle, to sa cudujem. Citim ako sa mi natahuje maternica a uz ma tlaci vsetko lebo zeriem katastrofalne.. A tehu veci v 7tt nie je to cudne?

katka116
16. črc 2012

@bordulka a ty moja to sa fakt snazite 5 rokov a neviete kdeje problem?

bordulka
16. črc 2012

@moni1007 😀 😀 😀 moni, mojmu urolog povedal, aby nosil zelezne trenky, lebo staci, ze sa okolo neho pohne nejaka zenska a je tehu, ale na mna to asi neplati... inak aj mne sa chce strasne spat, uz sa mi hlava toci od unavy... inak teraz som si pozerala hlien a bol pekne natahovaci, mierne zakaleny, to je nieco ako egg? normalne rozmyslam, ze mozno sa hlasi ovu 😕 @lauritka co ty na to?

bordulka
16. črc 2012

@katka116 moja, urcite to nie je cudne... ja keby som tehu, tak hned mozem nosit tehu rifle :D aspon by som mala vyhovorku, preco to nosim :D a ano snazime sa 5 rokov a az teraz som zistila, ze vlastne moj dr to vsetko flakal, on len liecil moj cyklus, resp. to, aby prisla mrcha - umelo vyvolana tabletkami,ale uz som ho zmenila a idem od zaciatku, ale snad pridem rychlejsie do vytuzeneho ciela

lauritka
16. črc 2012

@bordulka fuha...takmyslis,zeovulka?? no som vedava na dalsie teploty 😕 😕 😕 😕

katka116
16. črc 2012

@bordulka fiha tak klobuk dolu nad vasou pokorou a trpezlivostou! Ja by som asi po roku bola na antidepresivach ☹

katka116
16. črc 2012

@bordulka a to mas aky dlhy cyklus? A predpokladam ze nepravidelny vsak?