Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

lauritka
8. zář 2012

@lagunasa vsetko je zle je na nieco dobre, takze snad ten klud prospeje aj tvojmu telu 😵

moni1007
8. zář 2012

@bordulka no nestihla som si uvedomit, ze sa tulkame a uz bolo po 😀 😀 😀 po takej dlhej dobe sa ani necudujem a este po tom mojom odmietnuti 😀 asi sa bal,. ze si to rozmyslim 😀 myslis, ze uz ovu nebude? uz aby si bola po vysetreniach aj s vysledkami a aby sa nieco robilo, ja som zvedava aj na mna, co mi zistia, ze kde je pricina, no ja uz musim s mrchou rata, poznam sa ☹ aj ked teraz ma prsia straaasne dlho bolia, zvycahjne ma bolia zo 3 dni tak tyzden pred mrchou 😕 ale asi si budem musiet zvyknut, ze si moje telo zo mna utahuje 😝

bordulka
8. zář 2012

@moni1007 tiez poznam take tulkanie 🙂 esteze si si to nestihla rozmysliet 🙂 inak ja cakam na tie vysledky ako keby som cakala na testovanie :D mam z toho taky pocit... moja, ved si klesla iba o 0,1st. este mozes ist hore... kolke baby klesali do dna mrchy a potom isli hore 🙂 kym nespinis je dobre, nie?

moni1007
8. zář 2012

@bordulka no len niekedy spinim len den pred mrchou a kedysi som vobec pred mrchou nespinila ☹ takze to este neni take iste. vzdy to zacina mensim poklesom ☹ proste radsej idem uz cakat mrchu 😒 tak to verim, ze si netrpezliva, ja by som tiez bola, ja uz tiez zacinam rozmyslat, ze ako to bude prebiehat a pod a ako to budeme riesit, ked budeme mm na tyzdnovke. ked mi dr povie a dnes snazilkujte 😀 😀 dnes sa mi snivalo o rybach, ale uz ulovenych a rozmyslala som kedy ich upecieme 😀 😀 😀

bordulka
8. zář 2012

@moni1007 moja, tak teda rozmyslaj o mrche, nech ta potom prijemne prekvapi testik s // 🙂 a ty kedy chces ist k dr? on ti nepovie,ze dnes snazilkujte 🙂 teda mne to tak nehovoril... jedine ked som si mala pichat pregnyl, tak povedal, nech sa vtedy snazime 🙂 a kto tie ryby ulovil? 🙂 a kedy ich idete nakoniec piect? :D

moni1007
8. zář 2012

@bordulka no moj ich odniekal doniesol, kto ich ulovil nemam sajn 😀 😀 len dufam, ze nas obe da riadne do poriadku a potom sa budeme spolu vytesovat 😀 este neviem kedy pojdem, asi niekedy cez tyzden 🙂 a ty si ides kedy po tie vysledky? v piatok?

bordulka
8. zář 2012

@moni1007 jaj tak, ja ze ste boli spolu na rybacke :D ak sa ti da, pod v piatok, nech si mozeme vymenit tie dobre spravy 🙂 tebe potvrdi tehu a mne da konecne nejaku liecbu 🙂

moni1007
8. zář 2012

@bordulka ty si strasny optimista , co sa mna tyka 😀 😀 uvidim, neviem to takto dopredu povedat... a on nerobi hoc ktory den, sice pondelky a piatky berie nas netehulky, v stredu tehulky a utorok a stvrtok robi v inej ambulancii 🙂 ak sa mi bude dat, tak pojdem 😉

bordulka
8. zář 2012

@moni1007 moni, presla som si obdobim depresii a negativnych myslienok (u mna to bolo uz strasne zle), hlavne v pubertalnom obdobi :( ked si pomyslim, na co vsetko som nadavala, myslela... doteraz sa za to hanbim a poucila som sa, ze svet je krajsi cez ruzove okuliare 🙂 a ked si tie pozitivne veci budeme aspon trosku pripustat, tak si nas same najdu 🙂 a ja sa snazim, aby to pozitivne islo k tebe 🙂 este aj ked zaspavam tak sa za teba modlim, aby sa vam to konecne podarilo, nielen babo, ale aj robota a zdravie 🙂 lasku mate, tak to je ok 🙂

moni1007
8. zář 2012

@bordulka moja, si strasne zlata, dakujem ti za povzbudenie, len ja sa zas bojim toho, ze budem opat sklamana. ked vyrim v to, ze to vyslo a nakoniec to nevyjde, tak to straaasne zle prezivam. a co sa tyka myslienok a pod. to som aj ja take zazila a tiez sa hanbim, ze som mala take myslienky. momentalne som v takej faze, ze sa mi ani modlit nechce 😔 nmala by som sa spamatat, ale vnimam to vsetko take nespravodlive a som zo vsetkeho fakt sklamana 😔

bordulka
8. zář 2012

@moni1007 ved prave preto, ze nechcem aby si bola sklamana, tak verim s tebou ze to vyslo... ked verime viacere, snad to vyjde 🙂 moni, som sa ta chcela opytat, ty si raz kupovala taky medik... aj ho papate s mm?

moni1007
8. zář 2012

@bordulka sme ho uz zjedli, hned ten cyklus, to nebola az taka velka flasticka, ale asi si ho este kupim, aj mi chutil a asi je zdravsi ako cukor a este ked je aj dobry pre snazenie. ak pride mm ta vyplata, tak pojdem asi kupit aj tie kury, co mi vtedy ta bylinkarka odporucila, ak nie, tak si kupim aspon tu matersku kasicku 🙂

bordulka
8. zář 2012

@moni1007 myslim,ze tu kuru uz nebudes potrebovat 🙂 ale ked sa das na matersku kasicku, asi to aj ja vyskusam, aj ked ja teraz potrebujem asi nieco na ovulaciu a neviem ci to na to posobi..

moni1007
8. zář 2012

@bordulka tak skus este tu fytosoju, aj nad tou som uvbazovala, ked ja uz ani neviem co mam vykusat 😒 najradsej by som vsetko, len skoda, ze to neni zadara 😝

bordulka
8. zář 2012

@moni1007 no tu soju som uz raz uzivala a ked teraz nad tym rozmyslam... vtedy som si myslela, ze mi ovu posunulo na neskorsie... ale aspon bola, lebo som na nu cakala s tabletkami a teraz nechodi vobec, tak asi nieco na tom bude... asi to buduci cyklus risknem 🙂 dakujem 🙂 alebo vies co? mne ostala polovica a som ochotna ti ju poslat, ak chces 🙂

moni1007
8. zář 2012

@bordulka co si? pekne ju papaj, ja aspon mam nejaku nade, ze ovulka u mna nabieha, tak ju pekne papkaj 😉 preto som ju este neskusala, lebo neviem, ci to nie je u mna zbytocne, tak ti prajem pekny dnik, nech ti to v robote rychlo ubieha. pa 🙂

bordulka
8. zář 2012

@moni1007 moja, ja potrebujem nieco ine, nie soju a ak ti ma pomoct, rada ti ju poslem... uzivali ju baby, ktore mali normalne ovulku a otehotneli... posli mi adresu a poslem ti to, ok? moja idem ja, potom prezvonim pa

peteva85
8. zář 2012

@kacenamar @piacere pred 4 dnami ste mi vysvetlovali pokles BT pred mrchou.. Nepoklesla 😵 dnes som mala dostat mrchu, ale namiesto mrchy som dostala na teste krasne kolajnicky 😉
BT som si nikdy nemerala, teraz prvy mesiac, keby som vedela ze je to taky skvely "informator" o cykle tak ju meriam uz daaavno

piacere
8. zář 2012

@peteva85 hehe 😀 Blahoželááám 😵 krásne správy, všetko dobré 😵 🙂

elinka36
8. zář 2012

@peteva85 Gratulujem,v inej teme si pisala,ze si uzivala macu,bola by si taka dobra poskytnut mi nejake info 😉 snazime sa ca polroka chcela by som ju skusit .nasla som aj stranku odkial si ju objednavala,Nebolo ti od nej tazko na zaludok?A od kolkeho DC si ju zacala uzivat.Za odpovede velmi pekne dakujem.

peteva85
8. zář 2012

@elinka36 Ahoj.
Uzivala som ju cca od 5DC- vtedy mi az prisla z internet. obchodu. Jedla som ju 2x denne, manzel 1x. Vobec mi nebolo tazko, ani ma nebolel zaludok.. nic.. Okrem toho som pila Alchemilku od 1DC az do ovulky. Dnes som uz Macu samozrejme nebrala, ale inac stale 2x denne. Skus, ved poskodit Ti neposkodi a ked moze pomoct tak preco to neskusit..

elinka36
8. zář 2012

@peteva85 Dakujem Ti velmi pekne.Objednam si teda tu tvoju 😉 Bio care 😉 pockam na mrchu lebo este som len 6DPO tak uvidim.Este raz velmi pekne dakujem.A prajem vela zdravicka Tebe aj fazulke. 🙂

kacenamar
8. zář 2012

@peteva85 blahozelam aj ja ...supiiiis,tesim sa s tebou

elinka36
8. zář 2012

@peteva85 Este mam jednu otazku ako si si objednala macu ?Dakujem

peteva85
8. zář 2012

@elinka36 http://biocare.sk/eshop/produkt/maca-radek cez tutu stranku som si ju dala poslat. Do 3 dni som ju mala doma

elinka36
8. zář 2012

@peteva85 Dakujem 😉 a dala si si ju doniest kurierom ci cez postu?prepac ze tolko otravujem 😉

peteva85
8. zář 2012

@elinka36 ale nie, kludne sa pytaj.. 🙂 prisla mi postou

elinka36
8. zář 2012

A tabletky sa daju dobre prehltat?pre mna velmi dolezita vec 😀 neviem prehltat tbl. 🙂 a ako sa citis ako tehulka,priznaky?Dakujem este raz si zlata.Som nejak depkova ze sa nam nedari a to mi velmi pomaha je to pre mna velka nadej opat 😉

peteva85
8. zář 2012

@elinka36 Maju 1,5cm x 0,5cm. Zmeriala som Ti ich 😀 😀 Maju horku chut- ale da sa zvladnut.. Ked Ti robi problem tabletka tak skus prasok.. na internete som nasla aj prasky Maca.
Citim sa super, len ma bolia prsia a poobede byvam dost unavena.. Pri prvom tehu som vedela prespat aj pol dna 😀 a zle mi byvalo 8-12tt a potom to uz bolo super 😉
Skus aj cajik z Alchemilky- od 1DC do ovu pit