Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

piefunko
17. dub 2012

@elebe ty co vymyslas ze: a ešte mi býva aj zle a chodím veľa cikať....ale to asi nebude z tehu,to bude niečo iné... jasneeee aj dve palicky budu z nieco ineho a aj brucho ti narastie z niecoho ineho 😀 😀 😀

magic08
17. dub 2012

@pechlinka hej to poznam, pri kazdom negativnom teste mi je smutno... no v podstate smutno ti bude ci uz z negativneho testu, alebo v den ked pride mrcha...
aj ked podla teplot ako dlho sa ti drzia, neverim, ze to nebude tehu... len som nevidela graf, hodnotim, len podla toho co si napisala

piefunko
17. dub 2012

@kemonka nooo povedal ze tento mesiac to dame bez dufiku a ze ked pride menzes na treti den zacnem brat clostil a potom nasadime aj dufik a ze "na to vlitnem poriadne" 😀 a dal mi recept...

magic08
17. dub 2012

@piefunko
@elebe vyjadrenie jednej "ciganky" tehotnej.... na otazku kto je otec dietata, co caka... odpovedala..."pani, ja neznam, ja dostala" takze damy, aby ste vedeli, na splodenie dietata nepotrebujete muza, dieta len tak dostanete... 😀

piefunko
17. dub 2012

@lucka0611 ale jasne ze ostane, dlho tu nebol naval tehuliek, musis to tu rozprudit ved je tu jar 😀 😀

piefunko
17. dub 2012

@magic08 @elebe o tehotnych cigankach radej nic necitam a nepozeram lebo by som im ublizila vsetkym 😠 nic si nevedia vazit

piefunko
17. dub 2012

@riana12 @kacena85 ok baby davam na vas vecer nasadim dufik, lebo rano som si ho zabudla doma 😅

pechlinka
17. dub 2012

@magic08 ...Ahoj dakujem..za povzbudive slova...jasne chapem...takze je lepsie si urobit test..nez byt sklamana ked to dostanem...takto zistim , ze nie som....a budem uz len cakat na menstruaciu... ☹

piefunko
17. dub 2012

@kemonka coze 150?? ja 70 a myslela som ze zomrem ked prisla... och to muselo byt ☹

kika214
17. dub 2012

@elebe no vcera som ich uz dobrala.. netusim ako sa volali ale na horne a dolne dychacie cesty.. Ekoklar sa mi zda.. dnes mam ist ale k doktroke, ci nahodou nemam nejakeho bacila v moci.. ci co.. nie mam akurat stred cyklu.. tak asi este cakat na ovu 🙂

lucka0611
17. dub 2012

@piefunko
bodaj by si mala pravdu a rozbehli by sme úspešne jarnú sezónu všetky čo sme tu 😀

kacena85
17. dub 2012

R@piefunko ublizit nemoze tak kludne
No mna skoro porazilo ked mi priatel vravel,ze videl na bus stanici bezdomovkynu tehootnuuuu no a s vinkom chodi v ruke,brucho pred sebou a nemaaa problem,no dovi

lienkapp
17. dub 2012

@piefunko ahoj trošku sa do toho vyznám, myslím tie skratky-som zdr. sestra.
HGB-hemoglobín
HTC-hematokrit
TSH, FT4 a FT3- tieto tri sú výsledky štítnej žľazy (neviem či chceš aj ich zdĺhavý názov)
ostatné neviem ani ja, nestretávala som sa s nimi, keďže som nerobila na gynde 😝

magic08
17. dub 2012

@pechlinka asi tak, na 18 den od ovulky ti test uz zodpovedne ukaze ci si tehu alebo nie... drzim palce nech su // daj potom vediet vysledok

pechlinka
17. dub 2012

@magic08 Dakujem...urcite napisem...skusim dnes... 🙂

elebe
17. dub 2012

@magic08 no lenže ako si to môžem vsugerovať keď ja som nastavená na to že prišla mrcha a začala som clostilovať a ešte chcem skočiť po utroš.....ja to nechápem....doteraz som si to nejako ani neuvedomovala,ale teraz keď si to napísala....tak to fakt vyzerá divne....ale asi je to len zhoda náhod 😅 😅

elebe
17. dub 2012

@piefunko 😀 😀 😀 mehehe 😀 😀 ale ja fakt nie som tehu...to by som niečo cítila....a ja sa cítim uplne normálne po mrche 😅

magic08
17. dub 2012

@elebe urob test a budes si na istom.... ak nebudu //, tak ides dalej, tak ako si nastavena teraz, prisla mrcha, zacinas nove kolo s liekmi... ak su // volas dokiho, vysadis lieky, nasadis dufik a skaces po plafon...
drzim palce, myslim na teba a cakam na vysledok testu... 😀

magic08
17. dub 2012

@elebe apropo, ja som sa pri prvom tehu citila uplne normalne asi tak do 8 tt, potom som skrabala steny 24 hodin denne az do 14 tt

lauritka
17. dub 2012

@zucana gynex, soja, sarapis.. 🙂

elebe
17. dub 2012

@kika214 no neostáva ti nič iné len čakať....možno sa ti ovu posunie,možno vôbec nepríjde a možno ti už prebieha....ono každé atb nejako zasahujú do cyklu a hlavne teraz keď si v strede,jak najust 😠 a meraj ďalej budeš vedieť,či teda ovula bola 🙂

elebe
17. dub 2012

@magic08 no tak ma napadlo že asik ešte jeden doma mám,tak som hrabala a našla ho a spravila a je tam jedna /.....tak ako som predpokladala.....ale nie som smutná,clostil už papám a som nastavená na nové snaženie....ale poviem ti máš dobré presvedčovacie schopnosti 😀 😀 😀

januliatko1985
17. dub 2012

@magic08 heh, jake prehovaracky na testovanie a ze skakanie po plafon 😀 😀 😀 nezacnes prehovarat aj mna 😅 😀 😀 ja som pri provm tehu tiez nic na zaciatku necitila, a asi tiez tak od 8tt som sa skoro kazdy den objimala s wc-kom, takmer az do 5teho mesiaca, no brutal.JA som pred porodom mala 47kg, tiez taka stihla jak ty, pribrala som na 60kg a teraz som na 50tke, ale by som este rada pribrala aspon 5kilecka, ale ja mozem jest hocio a kolko chcem , furt nepriberiem 😅
@elebe no cooo, bezis kupit testik?
Ja idem volat mm nech mi zozenie v meste mamtest, zajtra rano testnem zase.

kacena85
17. dub 2012

@kacena85 hore som ti napisala,asi ti to nedoslo

magic08
17. dub 2012

@elebe juuuj, tak to ma veeeeeelmi mrzi, vsetko tomu pekne nasvedcovalo... no neva, nastavena si dobre, takze namiesto skakania po plafon, skac vecer na muzicka... potesi sa...
ja cakam a cakam na mrchu, ako na Godota... nie a nie dojst, dnes 43 DC.... 😝
dakujem, no len nechapem, preco tieto moje presvedcovacie schopnosti nezaberaju na rodinnych prislusnikov... 😖

januliatko1985
17. dub 2012

@elebe no skda, ze /. no ale aspon mas po ms a hned bude snazilkovanie. 😉

elebe
17. dub 2012

@januliatko1985 a nechceš ísť radšej k dokimu? to budeš mať istejšie...keďže testy nič 😕 😕

magic08
17. dub 2012

@januliatko1985 som sa ta akurat chcela opytat, ze ako ty s testom... ja nechapem u teba inak, teplotky krasne hore, mrcha nikde a test furt nic... no mamatest ti zarucene ukaze.... kedy to chces, zajtra rano? uroooob aj dneeeees.... 😀

elebe
17. dub 2012

@magic08 lebo oni sú na teba zvyknutí a sú imúnni 😀 😀 😀 43DC 😕 😕 fíha a to prečo máš tak dlhý.....si mala neskoro ovu alebo 😕 😕

elebe
17. dub 2012

@januliatko1985 tak veru a s clostilom to bude coby dup 😀 😀 😀 a nemusím čakať sto rokov na ovu 😀