Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

mattuliatko30
19. zář 2012

@katka116 moja ..ty si to tak pekne napísala....joj..keby sa viac tí chlapi snažili..a dali do toho tak veľa ako aj my..isto by sme boli tehu všetky....len oni to tak neberú.....všetko tak ľahostajne..nič neriešia..nejako bolo nejako bude...niekedy to je na nervy...poznám to....môj nikdy nič neriešil.....len my sme podľa neho stresáčky.....všetko chceme mať naplánované..ale tak inak sa ani nedá.....ono fakt keby tá ovu trvala aspoň týždeň...a vždy sa zadarilo..tak neni o čom..ale takto?..aby to presne pasovalo?..to sa niekedy nedá...držím palčeky...nech sa mm trošku viac posnaží..aspoň cez tú ovu...a potom môže mať pokoj...dokedy len chce 😀

elinka36
19. zář 2012

@bordulka Ahoj bordulka 🙂 este som nebola na tej akupunkture dosla mrcha ☹ s omeskanim 2.dni drzana jedna...takze snazime sa od znova.Teraz momentalne skusam Macu tak neviem uvidim.Ty si ju neskusala?Za akupunkturu mam zavolat,ale este chcem s tym pockat.

moni1007
19. zář 2012

@bordulka no ked som ja zacal s mm sexikovat, tak ten uz bol asi cely nateseny, ze mu bolo skoro uplne kde a kedy, len aby bolo 😀 😀 😀 a teraz sa preco nemozete hrat na dvore? mm tam nieco robi? 😕 inak, ty si mi riadne navarila hned na zaciatok 😀 dvojicky, ale radsej by som chcela namiesto dvoch dievcat chlapca a dievca. da sa to este zmenit? 😀

mattuliatko30
19. zář 2012

@moni1007 no ja som dnes 5dc...juj...tak sa teším ,že mám už po nej..ale dostala som v sobotu..takže som si viacmenej pretrpela doma..tak som rada..inak som bola nebohá....bledá..slabá..no každý sa len vypytoval,že čo mi je...že vyzerám hrozne 😖 no čo im poviem??čo spravím..každý mesiac rovnako...
ale aspoň som natiahla cyklus na 26dní...tak som veľmi rada..ešte uvidím aký bude tento...a podľa toho pôjdem ku dr...a rozhodnem sa..čo ďalej...
ale pijem aj tú alchemilku..tak verím,že ona pomáha....
tak moja..meraj..nech vidíme..čo a ako..a koľký dc si?

moni1007
19. zář 2012

@mattuliatko30 no tak som rada, ze si aspon do roboty nemusela chodit, bolo by to o to horsie 😒 a ta alchemilka ti to nezmiernuje? ja mam pocit, ze mne ju zmiernila.... a mozno aj ona ti trosku natahuje cyklus, vraj ma tiez take ucinky... no ja som dnes 9 DC, takze ovu sa uz blizi. dost ma pichava v podbrusku a vcera vecer som mala aj mrchovske bolesti 😝

lenasss
19. zář 2012

holky co toto je za teploty tak vysoko jsem nikdy nebyla 😕 http://www.womenzone.cz/uzivatelka/lenas27/graf... co to znamená?proč to tak vyletělo nahoru?Nemocná nejsem 😒

bordulka
19. zář 2012

@elinka36 ahoj moja, co si to ta tvoja mrcha dovoluje? by som sa na nu vykaslala, aspon na 9 mesiacov 😉 ja som macu skusala (to som nevedela, ze neovulujem),ale celkom fajn mi to drzala hore teplotu a odvtedy ako som ju uzivala tak mam krasny hlien 🙂 predtym som mala obdobie sucha 😀 ja zacinam chodit po vysetreniach, tak snad ani akupunktura nebude potrebna, ale som zvedava ako to na teba zaposobi 😉

piefunko
19. zář 2012

@katka116 no jasne, ale potom nebude problem v nom... 🤐 resp. inak to poviem, si nejako dohodnuta s dokim ze ked otehu nejak sa bude riesit to aby si donosila? lebo ak som pochopila, nemas problem otehu ale donosit a s tym ti casty sex nepomoze 🤐 ach moja, nemame to veru lahke ☹

bordulka
19. zář 2012

@moni1007 tak ty chlapi si uz asi vycerpali tu svoju kvotu 😀 😀 sa bali, ze sa ich asi nabazime.... a neviem ci sa to da zmenit, vyskusaj napisat pisomnu ziadost a uvidim, co sa s tym da urobit 😉 no ked je mm doma, auto mame na dvore, cize ziadny volny plac tam nie je :(

piefunko
19. zář 2012

@willy_wonka mas kollara? ja ho chcem zmenit.. po jednom clostile kedy som mala trochu mensi folik na 11dc mi povedal ze to vidi na car... doslo mi to divne ze ani nepockal ci sa zvacsi, alebo zvysi davku o mesiac alebo porobi vysetrenia alebo hocico a nie po 2tyzdnoch ma posle do car... tak neviem 😅 si u neho dlho?

willy_wonka
19. zář 2012

@piefunko ano mam. no ja s nim som zatial spokojna.. presla som k nemu pred 3 mesiacmi, vlastne ok kedy chcem otehotniet a som spokojna. teda....jemne zneistena tymto poslednzm cyklom, kedy sa jeho predpovede ovu na zaklade merani "vajicok" nestotoznili s BT...

willy_wonka
19. zář 2012

@piefunko a neviem co je " car " 🙂

elinka36
19. zář 2012

@bordulka Ani ja sa zatial nechystam....myslim,ze by to bolo aj dost drahe. 😒 Zatial skusame takto...radsej nech sa nam (nam vsetkym ) 😉 zadari aj bez.To si dame ako posledne riesenie. 🤐 S tou Macou si ma potesila ja mavam hien trosku zakaleny,mozno aj mne pomoze prave Maca na to.Milanik drzim Ti palce nech ta poriadne povysetruju a hlavne daju do poriadku,a cosokoro ocakavam tvoje // 😵 😵 😵

moni1007
19. zář 2012

@bordulka no veru asi ano... aj ked niekedy ma moj take dni, ze mi az lezie na nervy, ale co ked to nie je vacsinou pocas ovu 😀 😀 😀 ale tak zas nejak extra sa stazovat nemozem 😀 tak skusim tu pisomnu ziadost a uvidim co sa udeje 😀 jaj, tak preto, ja ze ci sa mm nieco chysta robit 😀

bordulka
19. zář 2012

@elinka36 moja napodobne 🙂 ja verim tomu, ze kazdej z nas bude dopriate 🙂 ved ked sa uz tak snazime 🙂 a uz uzivas tu macu? a ak mas ten hlien iba trosku zakaleny, ved to nevadi,nie? hlavne ze sa natahuje 😉

bordulka
19. zář 2012

@lauritka ahoj moja, je mi luto tej tvojej mrchy... ale o chvilu sa k tebe pridam 😉 a prosim ta nevies kolko dni pred mrchou zacne krcok makknut a otvarat sa? 😒

piefunko
19. zář 2012

@willy_wonka Centrum Asistovanej Reprodukcie 😅 ako ja som spokojna s nim bola, mala som problem raz davno a ten vyriesil, ale teraz co sa tyka otehu mi pride ze nic moc pre to nerobi 😅 🤐 uvidime dneska, idem tam ho kuk, tak som zvedava co povie ze som zatial stale neni tehu... ci nieco vymysli...

elinka36
19. zář 2012

@bordulka Macu som zacala uzivat vcera,trosku som mala respekt pred nou (neviem preco ) 😀 tak som si dala len jednu tabl.ale dnes mam v plane si dat aj vecer.Hlienik je v prvych plodnych dnoch ciry,ale neskor uz zakaleny.Uvidime ako to bude tento mesiac.A rozmyslam,ze znovu zacnem merat,ale ked potom mi tak sibe 😀 neviem to si este rozmyslim 😉

bordulka
19. zář 2012

@moni1007 u nas je to tiez tak, cez ovu nic nechce a ked som po plodnom obdobi, tak by sexikoval 😀 moja, vy ste uplne dokonaly par, rada si pozeram fotocky, kde ste spolu 🙂 si pre mna idolom 😵 moja, adresu mas, tak cakam 🙂 a mm sa pred chvilou zobudil, cely spuchnuty... uz som mu dala ranajky, snad budeme mat krasne vyrocie 🙂 uz zacina otravovat 😀 moja, nekukas na joj áno šefe?

lauritka
19. zář 2012

@bordulka ahoj, videla som, ze si uz klesla... hmm ja to mam tak cca dva dni pred mrchou, ale hlavne sa skracuje.. tazsie na neho dociahnem.. ako pred ovu..

elinka36
19. zář 2012

@bordulka Co si ja sledujem krcok tak mne zacne maknut den pred mrchou.

bordulka
19. zář 2012

@elinka36 moja, ja som uzivala iba jednu tbl, rozdelila som si to s mm 🙂 ja som sa jej tiez bala, lebo vela bab hovorilo,ze ma po nej tazkosti so zaludkom a ja mavam dost s tymto problem, ale musim si zaklopat, lebo mne nic nebolo, mozno to bolo aj tym mnozstvom co som si naordinovala 🙂 a meraj, nech vidime potom ten vitazny grafik 🙂

bordulka
19. zář 2012

@lauritka dakujem, takze si este pockam 🙂 lebo je dlhy,tvrdy a zavrety 🙂 takze na narodky asi dostanem "darcek" 😀

moni1007
19. zář 2012

@bordulka a preco ze idolom? mne sa nezda, ze by sme boli taky vynimocny a dokonaly parik 😀 😀 😀 ty si riadna lichotnica 😀 vy mate dnes vyrocie? veru pozeram, hroooooooza, co sa tam deje 😝 😝

elinka36
19. zář 2012

@bordulka OK 😵 😵 😵 verim,ze to tak bude,ale hlavne ja budem cakat ten tvoj a vobec najlepsie by bolo,keby sme vsetky tu otehu naraz a presunuli sa do tehulkovskej temy 😵 😵 😵 ty,lauritka,piefunko,lagunasa,matuliatko,melissa,tvoja mon 😉 a vobec vsetky....

bordulka
19. zář 2012

@moni1007 ja neviem preco, ale ked sa na vas pozriem, tak citim taky pokoj, alebo neviem ako to nazvat, proste sa mi pacite 😉 pri malokom mam pocit, ze sa tak k sebe hodia 😎 ano moja, mame tretie vyrocie, akurat som mm hovorila, ze o takomto case som uz bola krasne ucesana :D ale mali sme krajsie pocasie... nechcela by som byt v kozi tych ludi v tej restike... 😝

bordulka
19. zář 2012

@elinka36 joj, tak to by bola veru krasa, este by sme sa mohli stretnu v jednej porodnici a mohli vsetky naraz rodit 😀 😀 😀 😀 a krasne si to napisala, ze "tvoja mon" @moni1007 😉

moni1007
19. zář 2012

@bordulka tak dakujem. inak, podobnu lichotku sme dostali od sesterky v nedelu, ze sme taki zlati parik, ze sa jej paci ako sa spolu bavime 😀 😀 tak zelam vsetko naj k vyrociu, nech ste spolu dokonca zivota a nech ste spolu statni. budte si navzajom oporou a samozrejme, nech k vam coskoro pribudne babatko 🙂 ........... no to veru by som ani ja nechcela byt, hlavne, ked sa dozvedeli co jedia 😀 😀

elinka36
19. zář 2012

@bordulka A mohli by sme dat aj jedno velke snazilkovsko-tehulkovske stretko 😀 To by bolo super...

willy_wonka
19. zář 2012

@piefunko AHA,dakujem 🙂 zas som o nieco mudrejsia... no snad sa tomu zacne venovat viac,lebo hento sa mi moc nepaci, ze sa na to vyflakol a hned ta odkazal do centra...... 😠