Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

jerrymona
21. bře 2010

awalancha, ukaz grafik. hladala som ho v tabulke a tam nie je.

toja, praveze tam, kde sme boli my, boli iba dochodcovia. uz sme si mysleli, ze sme si na internete nieco zle pozreli. no o par dni tam uz boli aj mladsi ludia. prve dva dni sme tam boli fakt najmladsi len my dvaja. 😀
a v burgenlande je viacero kupelnych stredisk. asi mas na mysli nejake ine.

soldi
21. bře 2010

ellla, podla mna by to teraz vobec nemalo vadit. vsak babo na Teba este nie je napojene. netrap sa zbytocne. nema to cenu. ja som tiez alergicka, je to hrozna choroba, presne viem ako sa citis.

elllla
21. bře 2010

jerry, moj sen je ist na tyzden do loipersdorfu... chodila som tam casto, ked som bola rok v grazi, ale z BA je to dobre 3 hodinky autom :(

soldi
21. bře 2010

toji, no presne, ale spatny pohlad je za dlho 😀
no, vtedy sa mi to dobre pisalo, kym neprisli baby s pozitivnymi testami na 8 dpo 😵

soldi
21. bře 2010

ell, Ty sa vyznas v ovu testoch. vsak vies ake boli vcera. no a dnes som robila o tej tretej a nic. bol uplne biely. myslis, ze mohol byt peak vcera a len som ho nestihla zachytit?

jerrymona
21. bře 2010

ellla, babätko sa napaja na matkin krvny obeh v 5tt. takze si myslim, ze aj keby si brala nejake lieky, myslim, ze to neublizi. ja som myslim ze brala par dni aspirin c (ked som este nevedela, ze som tehu) a ten sa v tehotenstve nema. no radsej sa spytaj este niekde inde v tehotenskych temach napriklad, tam ti urcite baby poradia.

toja, aj ja som bola zastancom toho, ze tehu testy si urcite budem robit az po 14 DPO. a 12 dpo som si urobila ovulacny. 😅

toja
21. bře 2010

soldi a tie baby,co mali na 8DPO pozitivny test,mali nejake priznaky? napr to pobolievanie podbruska..
lebo ja nemam nic

soldi
21. bře 2010

awa, daj si uz prosim Ta pozitivny testik do grfau 🙂 😵

toja
21. bře 2010

jerry a ovulacny bol pozitivuš?

awalancha3
21. bře 2010

...strašne sa bojím ísť zajtra k sestričke po výsledky............ ale že strašne........... asi sa mi potom zrúti celý svet........ a bude trvať kým sa spamätám..... a príznaky?..... hm..... chodím spať o 20.00 a ked som mala v piatok nočnú tak o 20.00 som myslela že odkvacnem, ale nemohla som, lebo tam prišla týraná ženská a musela som ju vypočúvať, ale až mi bolo do plaču čo sa mi chcelo spať a nevládala som........; no teda ospalá som, a budim sa v noci okolo 02.00 na búchanie srdca....., sem tam mi je tak blbo... ale nie je to pocit upúlne že na vracanie, len tak no proste "blbo"......prsia mám naliate a ťažké stále od ovu a brucho ma pobolieva tiež od ovu stále a včera a dnes som mala krce ako pred mrchou také tie typické čo až do stehien vystrelujú a kríže ma bolia....... tak som sa bála chodiť na WC včera a dnes aby som sa nemusela pozrieť či tam je krv alebo nie je..............

soldi
21. bře 2010

toji, skus sa opytat titu a cukrusky 🙂

jaaaj, ale titu aj tuniska pisali, ze nemaju vobec ziadne priznaky. a myslim, ze aj lisa.

jerrymona
21. bře 2010

ellla, tam som ja este nebola. mozno niekedy. no dialnice v rakusku su velmi dobre, takze mozno vam to nebude trvat ani tak dlho.
ved aj ja som isla 150-tkou po dialnici. aj rychlejsie by som sla, keby ma mm nebrzdil. 😀 krasa, takto si sliapnut na plyn. 🙂

awalancha a testik si si uz robila? ved ty si urcite tehu. 😕

awalancha3
21. bře 2010

soldi.............. neodvažujem sa..... je to skoro ako rúhanie 😉 ....až zajtra... ked to s Ježišovou, Perúnovou, Jupiterovou, Višnovou, Krišnovou či Budhovou vyjde aj z krvi....

soldi
21. bře 2010

awa, Ty si totalna tehula 😵 prosim Ta, uz sa nestresuj, zajtra Ti sestricka pogratuluje k tehotenstvu. 😵 a na doktorku mozes vyplazit jazyk 😀
to ze mas tolko priznakov znamena, ze babo pekne vylucuje hcg. a tehu testy tmavnu, juuuuj, no nie je to super? 😵

awalancha3
21. bře 2010

jerrymona............... kuk do fotoblogu, robila, nevydržala by som si nerobiť...... však 3 mnesiace žijem len s tým kedy príde mrcha, kedy príde ovu, kedy klesnú teploty etc...

awalancha3
21. bře 2010

soldi.......... vieš, keby som toto videla u inej, povedala by som že je tehu....ale ja.... proste ... neviem ako to mám vysvetliť...... strašne sa bojím že to nie je pravda......., prosím, vydržte moje strachy a obavy........ 😉

jerrymona
21. bře 2010

toja, ano bol silno pozitivny. preto som si robila hned na buduci den tehu test. lebo sa mi to nezdalo. kuk album. 😵
a priznaky nemusia byt. ja som sice sem tam citila brusko, myslela som, ze pride mrcha. a ta neprisla.

awa, chapem tvoj strach. ja som objavila // ciarky a bala som sa, ze si to mrcha predsa rozmysli. no ty mas tak krasny graf, ze ja som si ista, ze uz nepride aspon par mesiacov. 😉
a okrem toho, ked rychlejsie bije srdce, to je tiez priznak tehotenstva.

pobezka
21. bře 2010

toji= feromóny môžu byť 😀

lebo tento "plodný týždeň" som sa naozaj /hlavne pri sexíku/ cítila sexy a zvodne a tak... 😉 😉

len je ťažké zachytiť vajíčko počas tých 8 hodín keď cestuje 🙂 🙂

elllla
21. bře 2010

soldi a predvcerom bol testik aky? bolo by dobre vidiet taku seriu - predvcerom, vcera a dnes..... potom by sme to mohli nejako zhodnotit... dalsia vec je, ze ten silnejsi si mala vcera rano a ovu testy sa nemaju robit rano.. pamatas, ako baby mali aj 5 dni za sebou skoro pozitivne ovu testiky a to len preto, ze ich robili rano a nie pocas dna...

jerry, uz som preluskala vela tehu tem a vsade sa pise, ze sa tym liekom treba vyhybat... ze to treba pretrpiet... ze gynekolog povie, ze ak to bude neznesitelne, tak sa tie lieky mozu, ale alergolog hned na to povie, ze v ziadnom pripade.... takze je to risk... a neviem, kolko sa to moze drzat v tele, takze aj ked sa babo napaja na obeh matky az neskor, moze byt, ze to este bude v krvi... :(

awa, nemozes zmenit tu lekarku hned??? ja si ani neviem predstavit, keby si k nej chodila pocas tehu, ved to by bolo psychicke tyranie celych 9 mesiacov... to nedovol!!!

toja
21. bře 2010

jerryyy faakt, ovu poyitivny na 12 DPO, jeeeeeeeeeej

elllla
21. bře 2010

babulky a mam otazku.... 17.marca som dostala 10 tis. jednotiek pregnylu.... ovu bola pravdepodobne predvcerom (19.marca).... 29.marca idem na 3 dni do viedne a LF mam 12 dni.... kedy mam skusit testik???????

pobezka
21. bře 2010

awalancha = myslím na teba, cítim že to bude OK, asi sa mi to hovorí ľahko /je ťažké pre teba byť nad vecou/ 😒

ale skús sa netrápiť a nechať "to" len tak, neriešiť, teplotku máš super, mrška nie je, je viac za ako proti 😉

pobezka
21. bře 2010

toji gratulácia k ovu 🙂

soldi
21. bře 2010

toji, ale pamataj aj na titu, ta mala ovu testik uplne slabunky a na tehu uz mala ducha 🙂

ell, vsak mam v albume taku seriu, a on nebol robeny vcera rano, ze u ranneho, bol robeny o desiatej, vsak tak sa normalne robievaju. len to bolo hodinu po ranajkach. oni su vsetky slabunke. lenze teraz bol uz vazne uplne biely.
albi pisala, ze aj ona to tak ma, ze ovu testik jej zosilnie a zoslabne v priebehu par hodin. a este aj ten dnesny vyrazny pokles teploty.

pobezka, tak to nie su feromony, ale estrogen 😉

toja
21. bře 2010

pobezka ja som mala ovu pred 9.dnami,ja som žasla na jerrymon.ovu testom,ktory mala pozitivny pre potvrdenie tehu

soldi si tu?

bay
21. bře 2010

Ellla, kludne si daj lieky na alergiu 😉 Este nemate spolocny krvny obeh, tak sa nemusis bat.
A pocas tehu toho na alergiu fakt moc nie je... Ja som frcala len na homeopatikach... Ale mala som pocas slabsie prejavy takze stacili prilezitostne homeo 😉

soldi
21. bře 2010

ella, predsa toho 29, aby sme boli informovane 😀 😵

jerrymona
21. bře 2010

awa, jaj to mi nenapadlo. no uz som sa pozrela a co vidim. //ciarky. ty si tehulka. 😵 neboj, zajtra ti to krvne vysledky len potvrdia. 😵
a mas nejaku blbu lekarku? 😕

ellla, tak ak sa maju lieky brat dlhodobejsie, tak to uz neviem. 😕 tam som uz bezradna. radsej sa drz toho, co povedia lekari.

toja, ano ani ja som vlastnym ociam neverila. 🙂

pobezka, ved na nejaku navnadu musime tych nasich muzikov nalakat, ked sme plodne nie? 😀

pobezka
21. bře 2010

toji=som myslela že si testovala , ušlo mi to, listovala som a hľadala naše grafy 🙂